Απο πλευρα μας..

Συζήτηση στο forum 'Κοσμος 32' που ξεκίνησε από το μέλος Conan-K5, στις 26. Απρ 2015.

Μοιραστείτε τη σελίδα

Κατάσταση Θέματος:
Δεν επιτρέπονται άλλες απαντήσεις
  1. Conan-K5

Conan-K5 Well-Known Member

Το παρακατω κειμενο ειναι η απαντηση μου Στον Σαλονικα,οταν μετα απο τοσο καιρο μου εστειλε ενα μυνημα για να τα πουμε...δεν θα πω κατι παραπανω,δεν εχει καν σημασια..

Απλα το νομισμα εχει παντα 2 πλευρες...και δυστηχως σε μια ριξη ποτε δεν φταιει ο ενας...Στην δικια μας περιπτωση πιστευω οτι εχουμε το πιο μικρο μεριδιο ευθυνης οσο αφορα την κατασταση του κ32..
    Θα μπορουσα να γραψω και για εσωτερικα προβληματα των ΜΑΟΜΑΟ που εχουν στην φυλη τους,αλλα δεν θα το κανω,δεν ειναι δουλεια μου,απλα λυπαμαι για την κυρηξη πολεμου που εβγαλαν εχθες και λυπαμαι για αυτο...Δεν εχει καμια σχεση με την πραγματικοτητα,απλα ειναι ενα κραξιμο χωρις βασεις η καποια αληθεια στο περιεχομενο της.

Εμεις δεν καναμε,και το παραδεχομαι οτι ισως θα επρεπε,αλλα τοσο καιρο ειμαστε με το σταυρο στο χερι,οταν οι (συμμαχοι) μας μας εκραζαν η ηθελαν να μας φανε...Πιστευω οτι ειναι το λιγοτερο κακο που καναμε στην πορεια μας.Ασε που σε ολα μας τα μυνηματα ηταν ξεκαθαρο οτι κατοπιν του τελους της συμμαχιας,ηταν γνωστο σε ολους με ποια πλευρα θα παιζαμε παρεα.

Συγνωμη αν κουρασα,αλλα πιστευω οτι εχει σημασια και η αλλη πλευρα...

Και οπως ειπα αν ολα αυτα που εχω περασει με τα παιδια των dnd ειναι ενα σεναριο και μπορεσει καποιος να το αποδειξη ,τοτε θα ειμαι ο Πρωτος που θα βγει και θα το πει...Λαμογιο δεν εκανα ποτε,τωρα αν ειμαι θυμα θα το δειξει η πορεια του game.....

Ευχαριστω πολυ και θα ηθελα να κλειδωσει το θεμα αυτο,ειναι καθαρα για να ξερει ο κοσμο και την δικια μας πλευρα...

2. Ολοι ξερουν οτι ο Τεο το λούζει το φίδι ,δεν χρειαζεται να γραφεις εκθεσεις

[aig]Προειδοποίηση για Απαράδεκτη συμπεριφορά

By aigokairos[/aig]

Τελευταία επεξεργασία από Συντονιστή: 26. Απρ 2015
  3. kostascrusader

kostascrusader Member

Πάντως κι εσύ πρέπει να το γυαλίζεις το πομολο

[aig]Προειδοποίηση για Απαράδεκτη συμπεριφορά

By aigokairos[/aig]

Τελευταία επεξεργασία από Συντονιστή: 26. Απρ 2015
  4. Κωστα φιλε ουτε για πλακα , παντως εσυ πρεπει να το θαβεις το κοκκαλο .:confused:

5. aigokairos

aigokairos Forum Mod Μέλος Διαχείρισης

[aig]Με αίτημα του δημιουργού το θέμα κλειδώνει.[/aig]

Κατάσταση Θέματος:
Δεν επιτρέπονται άλλες απαντήσεις