DnD

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser23888
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30988

Ναι Τεκτων επειδη σαν παικτες ειστε κινεζιές απο τα τζαμπο

eddy the best δεν την παλεψες τελικα ,περαστκουλια

βαριεμαι να σε βρισω τωρα


[aig]10 Πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33833

Μπορω να πω παντως οτι δεν πρεπει να υπαρχει ουτε ενας παικτης σε ολους τους κοσμους που να μην σε ξερει Μπερετ εισαι μια και μοναδικη! Εγω προσωπικα δεν θα κατσω να χασω το χρονου μου να απαντησω σε ολες τις ανακριβειες που ποσταρεις!Μαλλον ζεις σε ενα παραλληλο συμπαν! Θυμαμαι που εκανες περα δωθε στις φυλες στον κ29 για να παρεις αμυνες χαχαχα εχω και κατι πριντ σκριν με αναφορες απο χωριο σου με διαφορα 30 λεπτων και το τοιχος ειχε ανεβει απο το 4 στο 18.. Μαλλον πρεπει να εγινες επισημος χορηγος των φυλετικων εκεινη την περιοδο ε; :oops::noob:
 

DeletedUser

Ολο αυτο το εγραψες για να πεις οτι αλλαξα 2 φορες φυλη για να παρω αμυνες και οτι ανεβασα τειχος?

Να σου πω γιατι χανεται?Γιατι ειστε [SPOIL]ΝΟΥΜΠΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ[/SPOIL]
 

DeletedUser33833

ποιος χανει; χαχαχα οπως ακριβως το ειπα ζεις σε ενα παραλληλο συμπαν ;)
 

DeletedUser

Κλειστε την ηπειρο σας πρωτα βρε νουμπιδια και μετα ελα ξαναγραψε . :rolf:Συμμαχιες,Ακαδημιες,στρατολογησεις,κλαψα,γλυψιμο ,μετα χτυπημα της συμμαχιας ,πανηγυρισμοι και μετα ΨΟΦΟ ,παλι πυξιδα.
 

DeletedUser29351

ρε Μπερετ μας τα εχεις κανει τουμπανο αντε να πλυνεις κανενα πιατο!!!


[aig]10 Πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή