DnD

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser23888
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

γεια σου μπερετ με το διπλο ακαουντ τι κανεις? καιρο εχουμε να τα πουμε...!!
 

DeletedUser



οταν επαιζα tribal σε τοπ επιπεδο στον κ2 εσυ εγλυφες τα μπουτια του ριζο και του μορταδελα να σου πεταξουν κανα χωριο αγγελικο

κακα τα ψεμματα τα σαλιαρισματα αυτα θα μεινουν στην ιστορια η μηπως τα ξεχασες?γιατι αν ξεκινησω και πεταω εδω μεσα τα παντα θα γελασουν και οι 12 Θεοι του Ολυμπου


[aig]Προειδοποίηση
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos.[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Καταρχάς γελάω με τα περι ηθικής απο παιχτες που μιλούσαν με τη μπέρετ. Δεύτερον γελάω με την ίδια τη μπέρετ που έχει μπαναριστεί και μπήκε με παλιό λογαριασμό να κράξει. Τρίτον γελάω με τα ποσταρίσματα του κοπλέυ μου γιατι έχει χιούμορ το παιδι. Τέταρτον κλαίω με τον kostascrusader που μας λέει και νουμπάδες. Αν θες να μιλήσεις για νουμπς πάτα στο μενου-->φυλή-->μέλη.
Και για να σοβαρευτούμε λίγο θίγοντας το θέμα για συμμαχίες και σπασίματα κλπ. Χύμα και τσουβαλάτα. Απλά περιμένατε να τη σπάσουμε εμεις τη συμμαχία και δε θέλω να ακούσω μα και μου γιατί ο ινβινσιμπλ είχε ημι-στακαρισμένα χωριά στην 54 δίπλα σε συμμάχους. Γιατί αυτό αφού μας είχατε μπλε και μας πιστευατε και δεν περιμένατενα φερθούμε υπουλα κλπ,να γίνει αυτό; Γιατί κι εσείς θέλατε να γινει απλά δε θέλατε να το ξεκινησετε για να μπορείτε να μας κράζετε μετά και να μας λέτε ρουφιάνους. Το ξέρατε οτι έτσι θα πάει αλλά περιμένατε,όπως στάνταρ σας είχε συμβουλέψει η παλιά γνώριμη και ορκισμένη προπαγανδίστρια κατα της dnd μπέρετ η οποία κρατάει αρχείο για τα πάντα(και το κάνατε κι εσείς),για να μπορείτε μετά να πείτε οτι είμαστε ρουφιάνοι και όλα όσα είπατε. Ντροπή για το πόστ στην προκύρηξη και καλά του πολέμου μόνο και μονο επειδή θίγετε ανθρώπους που δε σας έθιξαν.
Καλές φυλετικές αγκαλίτσες σας εύχομαι λοιπόν απο δω και πέρα σε όλους τους κόσμους που θα παίξετε!
 

DeletedUser

Θέση Όνομα Χωριά που έχουν κατακτηθεί Χωριά που έχουν χαθεί
1 Do Not Disturb 109 24
2 maomao 19 98
3 ΜΑΟ4 5 10
4 ΜΑΟ ΜΑO2 0 1

Τα λόγια είναι περιττά
την ώρα που χωρίζουμε,
μοιάζουν τριαντάφυλλα σκυφτά
που δεν ξαναμυρίζουνε.
Τα λόγια είναι περιττά
την ώρα που χωρίζουμε.

Σκυφτοί κι οι δυο, γύρω οι ΜΑΟ ρημαδιό,
κρύο σκοτάδι κι αγωνία.
Σκυφτοί ξανά, λίγη ελπίδα πουθενά,
κρύο , πυξίδα κι αγωνία. <3
 

DeletedUser

Πολυ κλαψα δεν την αντεχω θα πεθανω απο τα γελια.
 

DeletedUser

Καλησπέρα Μπέρετ φίλη μου. Πριν μιλήσω. Αυτός ήταν ο λογαριασμός στο εξωτερικό που έγραφες για νίκες στον 24 όταν ήσουν DnD; Ξέρω πως νιώθεις τώρα. Η φάση ήταν block απο τον Διαμαντίδη στον Σπανούλη. Έχεις 50 ευρώ,για πρίμιουμ να μπεις σε κανεναν κόσμο να παίξεις σκάκι να κλείσεις καμια υπερσυμμαχια με όλες τις φυλές να πολεμάτε βάρβαρα, αμα μου πεις ποιός ειναι ποιός. Τέλος
 

DeletedUser

Λολ νομιζω οτι με ξεπαιρνατε προ πολλου γιατι εγω δεν χτυπαω συμμαχιες ,εναν πολεμο 1 προς 1 δεν ειδαμε να κανετε ξανα λολ ,σας εγινε μαθημα η πυξιδουλα. Για να δουμε θα συνεχισω να γελαω οταν παρουν σειρα η τσα :grrr:
Καλη συνεχεια ρεζιλια πολυ την ευχαριστηθηκα την εξελιξη συνεχιστε να μας χαριζετε γελιο αντεχουμε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Καλη συνεχεια ρεζιλια πολυ την ευχαριστηθηκα την εξελιξη συνεχιστε να μας χαριζετε γελιο αντεχουμε
Ρε συ μη μου κλέβεις ατάκες. Σκέψου τις δικές σου.
Και όχι δεν χτυπάς συμμαχίες, τις φτιάχνεις για να μην παίξεις κι εσυ 1vs1 με την DnD και χάσεις. Πλέον όλοι ξέρουν για τι επίπεδο μιλάμε και για τι ικανότητες μιλάμε. Και το ξέρουν απο τα ξεκατινιάσματα σου σε όλα τα φόρα σε όλους τους κόσμους. Δε μας είπες όμως, με αυτό το ακάουντ μιλουσες όταν έκλεινε ο 24 και κέρδιζες με DnD;
Γιατί τότε διαφήμιζες τη φυλή και ήσουν μέλος.
Ωστόσο αν σκεφτεί κανείς οτι έφαγες μια πόρτα στο κεφάλι λογικό είναι να μη θυμάσαι. Το ξέρουν όλα τα παιδιά κι εσυ μαζί. Δε θα μπω στον κόπο να εξηγήσω σε όλους γιατί πείσμωσες.
Σταματάω ξανά να ασχολούμαι μαζί σου. Χάνω το χρόνο μου!
 

DeletedUser

Για το τι λαμογια ειστε το επιβεβαιωνετε σε καθε κοσμο ,ψεμματα και κουτοπονηριες μονο ετσι παιζετε .Ξυλο και μονο ξυλο οπως φαγατε στον κ29 και κανατε διαγραφες .
 

DeletedUser

Για τα άλλα δε σχολιάζεις. Που σημαίνει οτι είναι αλήθειες και δε μπορείς να τα αρνηθεις. Κουράζεις μπέρετ. Και όσον αφορά τις λαμογιές και τις κουτοπονηριές μη τα λες εσυ αυτά. Έπιανες κοσμο σε ρουμ στο skype και έκανες προπαγάνδα. Είσαι πιο γραφική και απο το φαράγγι της Σαμαριας.
Α και ξύλο ξέρουν να παίζουν αυτοι που παίζουν μέτωπο. Εσυ κρύψου σε κανενα ρίμ και κανε μας σεμινάρια παικτικών ικανοτήτων.
Ρούφα το τσιρλιό(δώσε την ποινή μου admin τη δέχομαι :p ) της DnD και κράξε σα κότα που είσαι στο εξωτερικό για λαμογιές. Αρχιλαμόγιο. χαχαχα



[aig]10 Πόντοι
Απαράδεκτη συμπεριφορά

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Βρε νουμπακο τι προπαγανδα ?Οτι ειπα κανατε τοσο προβλεψιμοι νουμπαδες ειστε.Οσες λαμογιες κανετε τοσο μεγαλυτερη γινεται η πυξιδα σας στον κ29.
Ουτε την ηπειρο δεν μπορεσατε να κλεισετε καντε καμια φουστα και αν βρεθει κανενας καλος ανθρωπος στο δρομο σας να τον πουλησετε,κοροδεψετε,στρατολογησετε μπορει και να κλεισετε αλλιως τα γνωστα ξυλο και διαγραφες.
 

DeletedUser

@akisgeo που ειναι το ποπ κορν που σου ζητησα; Ενα βραδυ ελειψα και τους εκανε γιο γιο η Αγγελικουλα (L)
 

DeletedUser

Μπερετουλααααα μια μερα στο σκαιπ οταν τα λεγαμε για κ30 και μολις ειχαν γινει οι στρατολογησεις της dnd σε ειχα ρωτησει:
'Πως τα βλεπεις τα πραγματα κ32;παει για 2ο κοσμο η dnd!"
Και μου ειχες απαντησει:
"Μπααααα,παρομοιο προβαδισμα ειχανε στον κ29 αλλα τελικα τους νικησα(1ο epic fail)"
Και συνεχισες:
"Θα μπω σε κανα ακκ και θα παω πυξιδα τον τεο και το παρεακι του"

Λοιπον κυρια αγγελικη,σας περιμενουμε να μας διδαξετε λιγο τις πρακτικες του γκειμ,μονο που δεν σας βλεπω σε καποιο ακκ απο ΜΑΟ και αγχωνομαι ;)
Φιλακια ξεφτιλισμενη δηθεν παικτρια
 

DeletedUser

Παλι πυξιδα ονειρευεσε ?Αυτη που εφαγες στο κ30 την χωνεψες κι ολας?
 

DeletedUser

πυξιδα απο σενα ποτε παντως ;)

αυτοι που μου την εριξαν μαγκια τους,εσυ παντως ουτε ενα δεν εκλασες


[aig]10 Πόντοι
Απαράδεκτη συμπεριφορά


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Απο την φυλη μου η φυλη σου ?Λιγο ξυλικη εφαγες κ απο εμενα,σε ευχαριστω με εκεινα τα χωρια που σου πηρα κατεβασα τον δανεικο λογαριασμο στο μετωπο .Εκανες πολλα περα δωθε απο Σολ πηγες Φαπες και απο Φαπες Σολ μια κοκκινο μια μοβ σε εβλεπα ,για να γλυτωσεις την πυξιδα τελικα αν εισαι πυξιδοφατσα δεν γλυτωνεις Στο τελος εδωσες τα χωρια στους εχθρους ή μηπως πρωην φυλη σου ή πρωην εχθροι των εχθρων,μεγαλο μπερδεμα .
Αυτο το πραγμα να τρωτε πυξιδα 2 εβδομαδες πριν και να βγαινεται μετα σε αλλο κοσμον να γραφεται σαν προ δεν το καταλαβαινω.Τωρα κλαψε ελευθερα.Μετριοι
 

DeletedUser30988

Βρε νουμπακο τι προπαγανδα ?Οτι ειπα κανατε τοσο προβλεψιμοι νουμπαδες ειστε.Οσες λαμογιες κανετε τοσο μεγαλυτερη γινεται η πυξιδα σας στον κ29.
Ουτε την ηπειρο δεν μπορεσατε να κλεισετε καντε καμια φουστα και αν βρεθει κανενας καλος ανθρωπος στο δρομο σας να τον πουλησετε,κοροδεψετε,στρατολογησετε μπορει και να κλεισετε αλλιως τα γνωστα ξυλο και διαγραφες.

HAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHA ρε παιδια η μπερετ χαχαχαχαχαχαχα μπαινω μετα απο καιρο και μολις βλεπως τις μ@λακιες που γραφεις σε καταλαβαίνω καταθειαν χαχαχαχαχα
εκλεισες 29 ε? χαχαχαχα το αστειο ειναι οτι χαίρεσαι κιόλας χαχαχα
σε πονεσανε πάλι στον 32 η δνδ ε?κοιτα που τελικα εκανα αυτοι παρτι μαζι σου ενω αλλα μας υποσχέθηκες...χαχαχα τραβα μπες στο κλουβί σου ρε μας εχεις ζαλισει με της μαλ@κιες σου,τραβα να σε διαβάσει κανας παπας κορίτσι μου μπας και ισιώσεις λιγο και γίνεις και εσυ εστω ζοώ,δεν σου λεω άνθρωπος ξέρω πως ειναι αδύνατον αλλα τουλαχιστον ζοω ρε παιδι μου :)

ναι ναι ξερω +10 για μπλα μπλα μπλα αλλα ρε αντμιν ειναι η μπερετ δεν μπορεις να μιλήσεις σοβαρα μαζι της,χαχαχαχα καταρχας δειτε το νεο τησ ονομα τζανις χαχαχαχαχαχαχα

υ.γ.1 μπραβο στα παιδια της δνδ,δωστε στην μπερετ και αλλο ξυλο να εχουμε να γελαμε εμεις στο εξωτερικο χαχαχαχα



[aig]10 Πόντοι
Απαράδεκτη συμπεριφορά


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Και κάτι τελευταίο για την Αγγελική..

Μας κράζεις; Μας θαυμάζεις!! :grrr2:
 

DeletedUser

Ναι Τεκτων επειδη σαν παικτες ειστε κινεζιές απο τα τζαμπο

eddy the best δεν την παλεψες τελικα ,περαστκουλια
 
Κορυφή