SoL vs DEM/JAZZ

  • Δημιουργός θέματος AceQuad
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser5800

οι τζαζ διαλυθηκαν διοτι τα παράτησε η ηγεσία τους ,που ηταν μια παρεα , για διαφορους λογους ο καθένας.Για τον πολεμο φυσικα δεν υπαρχει κατι να σχολιάσουμε καθως οπως ειπα πιο δυσκολο ηταν να πάρετε βαρβαρα παρα dem.
Οσο για την διπλωματια της τζαζ, απο την αρχη του κοσμου ειχαν μια κ μοναδικη premade συμαμαχια εμας τους Λ καθως ειμαστε φιλαρακια απο τρικαλα.Θα μπορουσα να γραψω κ για μια συζητηση που εγινε στο σκυπε με τον δημο αλλα δεν ειμουν παρων για να ξερω ακριβως τι ειπώθηκε.Δεν υπήρξε ποτε και καμια κολοτουμπα απο τους τζαζ, ο πολεμος με τους μυρ αρχισε οταν ο δημιτριους απείλησε εμμεσα τον restartbutton λεγοντας του οτι θελει να τεσταρει την φυλη του σε εναν πραγματικο πολεμο ,το επομενο λεπτο περαστηκαν κοκκινοι, αντιστοιχα οι σολ περαστικαν κοκκινοι γιατι ετσι απλα ο dir me ηθελε να κανει το κομμάτι του....
Παμε τωρα στους ζωντανους βλεπουμε οτι ουσιαστικα εχουν μείνει 5 φυλες.Οσοι συνεχισουν απο τζαζ θα μπουνε σε sun και asylum οι οποιες εχουν πολεμο μεταξυ τους ,λογικα η σολ θα υποστιριξει τους συμαχους της οταν της δοθει η ευκερια.Οσον αφορα το ανατολικο μετωπο ,λογικα, θα αρχισει πολεμος αναμεσα σε σκουλ και κινημα το ποτε ειναι βεβαια ενα θεματακι...

Οσο για το κινηματιστης... ευτυχως που εχω και τον κ32 να ασχολουμε ως τον κ33 η τον επομενο hp.

Ναι γιατι θεωρουσα οτι καναμε μια ειλικρινης συζητηση ως αρχηγοι... Οταν συζητουσαμε για τις μεταξυ μας σχεσεις τους ειπα οτι ειμαι ανοικτος ειτε για συμμαχια ειτε για εναν μεταξυ μας πολεμο που θα με βοηθουσε και να τεσταρω τις Mur... Εαν ο Ρεσταρτ απειλειται τοσο ευκολα, τοτε τι να πω :p Περαστηκαμε Σ.ε εν τελει που την εσπασαν νωριτερα απ το συμφωνημενο...

Αλλα θα μου πεις εδω με αποκαλεσε πουτ@#$κι της Sol μ εκανε και γελασα με την ψυχη μ εκεινη τη μερα... Τετοια ιδιοσυγκρασια για αρχηγο :hmmm:

Και τι εγινε εν τελει? Το παιξαν ιστορια, πουλησαν τσαμπουκα πηραν τοσους πολλους ικανους και μη παιχτες στη φυλη, ανοιξανε τοσα μετωπα και τελικα τους κρεμασαν ολους και τους αφησαν στην τυχη τους "για διαφορους λογους" ο καθενας.


ΥΓ: Ωραια πολη τα Τρικαλα, απ τις αγαπημενες μ.... Ηρθα για ποτακι το Πασχα κ τα περασαμε μουρλια!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17727

αγαπητε νικο ο λογος της διαλυσης της τζαζ δεν ηταν το μισο πλανο που πεταξε η σολ πανω της , ητανε η ασυνεννοησια και η αδιαφορια που εδειχνε το 80% της φυλης στην ηγεσια , και τελικα καταλειξανε να συμμετεχουν στην φυλη 5-10 ατομα που τυχαινε να ητανε και ατομα απο την ηγεσια οι περισσοτεροι . ωστοσο λογω της πολυωρης ανουσιας χρησης του υπολογιστη , δεν αργησε η στιγμη που θα "ξενερωναν" διοτι καθημερινα διαπιστοναν ολο και περισσοτερο οτι παιζουν μονοι τους και σπαταλαν αδικως τον χρονο τους .υστερα απο αυτο δεν υπηρχε καν ηγεσια και προσπαθησαν να την αντικαταστησουν τα ατομα που αναφερθηκα πριν , που ουτε καν ειχαν ιδεα τι γινοταν μεσα σε αυτη τη φυλη , για αυτο και διαλυθηκε . Απο την πρωτη στιγμη που εφυγε ο restartbutton απο το παιχνιδι ηταν αυτονοητη η διαλυση της τζαζ , και τοτε αρχισε και η κατρακυλα.Οποτε να σου ζητανε ατομα να μπουν στην σολ ειναι λογικο αφου ποτε δεν ασχοληθηκαν με την τζαζ και το μετωπο της , αλλα νομπλαρωντας ειτε βαρβαρα ειτε χωρια των 2000 ποντων .
 

DeletedUser5800

Φιλε μου Hooligan καταλαβαινω τι λες αλλα θα διαφωνησω μαζι σου...

Ειναι δουλεια της ηγεσιας να κανει τα μελη της να ενδιαφερθουν, να οργανωσει και να εμπνευσει. Οχι το αντιστροφο. Θεωρεισαι ηγετης, αν δεν εισαι σε θεση να ηγηθεις δεν διαφερεις σε τιποτα απο εναν απλο παιχτη και κατα τη γνωμη μου δεν αναμειγνυεσαι καν με τα διοικητικα. Περα απο ικανοτητες χρειαζονται πολλα κοτσια, ψυχραιμια και υπομονη.

Αλλα δυστηχως (και αυτο δεν αποτελει μπηχτη για κανεναν αλλα μια προσωπικη διαπιστωση) τα τελευταια χρονια τα ατομα που ειναι αξια και ικανα να ηγηθουν αποφευγουν τα προνομια οπως ο ******ς το λιβανι και στη θεση τους στην πλειοψηφια των φυλων ηγουνται ατομα που δεν κανουν καθολου γι αυτη τη δουλεια. Εξ ου και βλεπεις τεραστιες φυλες με τρομερη δυναμικοτητα να διαλυονται απο μονες τους μεσα σε μια μερα (βλ Κ23 πχ...)
 

DeletedUser17325

οντως φιλε μου...ειναι λυπηρο που μερικα παιδια παιζουν τοσα χρονια το παιχνιδι και ακομα ειναι ασχετοι :hmmm:

Εξίσου λυπηρό είναι να βλέπει κανείς τέτοιες δηλώσεις όταν δεν έχει περάσει ούτε χρόνος από την πλήρη αποτυχία στον 30.. Οποιοσδήποτε άλλος δεν θα είχε το θάρρος να μιλάει στο εξτερναλ..

Βέβαια μην ανησυχείς. Ξέρω πως όσα γράφεις στο εξτερναλ είναι μια προσπάθεια τρολ. Όχι για κανέναν άλλο λόγο απλά κανένας νοημων άνθρωπος δεν θα τα έγραφε.. Μάλιστα σου δίνω και μπράβο που είσαι ακομπλεξάριστος και δεν έχεις θέμα να τσαλακώνεις διαρκώς την εικόνα σου :clap:
 

DeletedUser33703

Εξίσου λυπηρό είναι να βλέπει κανείς τέτοιες δηλώσεις όταν δεν έχει περάσει ούτε χρόνος από την πλήρη αποτυχία στον 30.. Οποιοσδήποτε άλλος δεν θα είχε το θάρρος να μιλάει στο εξτερναλ..

Βέβαια μην ανησυχείς. Ξέρω πως όσα γράφεις στο εξτερναλ είναι μια προσπάθεια τρολ. Όχι για κανέναν άλλο λόγο απλά κανένας νοημων άνθρωπος δεν θα τα έγραφε.. Μάλιστα σου δίνω και μπράβο που είσαι ακομπλεξάριστος και δεν έχεις θέμα να τσαλακώνεις διαρκώς την εικόνα σου :clap:

Η πλήρη αποτυχία είναι η φυλή DOOM που από την αρχή του κόσμου παίζει τον ρόλο του κομπάρσου και η SOL έπαιζε τον ρόλο του πρωταγωνιστή μέχρι και την τελευταία στιγμή . Απόλυτη επιτυχία θα έλεγα την πορεία μας στον κ30 .
Παίξαμε το παιχνίδι όπως το ξέρουμε και όπως παίζεται .
Όταν θα καταφέρετε να κλείσετε την ήπειρο σας από την αρχή του κόσμου τότε θα έχετε κάνει ένα πρώτο βήμα
Αυτό που βγάζουν γλώσσα οι ανύπαρκτοι με ξεπερνάει .
 

DeletedUser24216

εχεις δικιο.
ειναι κατορθωμα να διαλυθειτε δυο φορες, εν μεσω αναρθρων κραυγων για ανωτερους παικταραδες και αρχηγαρες που θα μας δειχνανε αυτοι αν δεν κλεβανε με καθε πιθανο τροπο και τρωγανε κλωτσια στα πισινα εξω απ τον 30.
 

DeletedUser33703

Μάλλον πρέπει να σε έχει τσούξει πολύ η SOL όπως καταλαβαίνω
Κατόρθωμα είναι το παιχνίδι που κάναμε μέχρι που φάγαμε τα μπαν , το αν κλέψαμε κάπου ή όχι το ξέρουν μέχρι και οι πέτρες οπότε ότι λες τα ακούω βερεσέ .
Πήγαινε λοιπόν στον κόσμο που παίζεις και ξεκατινιάσου με τους όμοιους σου τους ΦΑΠΕΣ σαν τις κατίνες
Εδώ το φόρουμ δεν σας χωράει και τόσο .
Αν θέλετε μπείτε να μας παίξετε αλλιώς τον πούλο .
 

DeletedUser24216

εγω ειμαι στον 33 και μαλιστα σας κυρηξα και τον πολεμο, συνεπως θα γραφω οτι θελω.

κατα τ αλλα προφανως το αν κλεψατε το ξερουν και οι πετρες

29 κατασκευαστες μπαν συνιστουν.
αυτοι ξερουν.
 

DeletedUser5800

Βρε μανια με τους Σολ... (L)

Βλεπω μια φυλη που σαρωνει ολον τον 33 και την κραζουν στο εξτερναλ απο αλλους κοσμους.... Τετοια πικρα πια? Τι σας κανανε? Οσο ξυλο :axe: και να φαγατε δεν δικαιολογει τοσο μενος... Εικονικο παιχιδι με εικονικα χωρια ειναι... Χαλαρωστε και απολαυστε το. :angry:
 

DeletedUser33703

εγω ειμαι στον 33 και μαλιστα σας κυρηξα και τον πολεμο, συνεπως θα γραφω οτι θελω.

κατα τ αλλα προφανως το αν κλεψατε το ξερουν και οι πετρες

29 κατασκευαστες μπαν συνιστουν.
αυτοι ξερουν.

Οκ τότε αν κλείσουμε τον κόσμο και σας πάμε και πυξίδα θα έχουμε να το λέμε και πρόσεξε τι θα πεις τότε γιατί τα γραπτά μένουν
Καλές μάχες να έχουμε λοιπόν.
 

DeletedUser

εγω ειμαι στον 33 και μαλιστα σας κυρηξα και τον πολεμο, συνεπως θα γραφω οτι θελω.

κατα τ αλλα προφανως το αν κλεψατε το ξερουν και οι πετρες

29 κατασκευαστες μπαν συνιστουν.
αυτοι ξερουν.

επιτελους θα υπαρξει μια σοβαρη φυλη να παιξουμε λιγο ξυλο. :rolf:
 

DeletedUser17325

Η πλήρη αποτυχία είναι η φυλή DOOM που από την αρχή του κόσμου παίζει τον ρόλο του κομπάρσου και η SOL έπαιζε τον ρόλο του πρωταγωνιστή μέχρι και την τελευταία στιγμή . Απόλυτη επιτυχία θα έλεγα την πορεία μας στον κ30 .
Παίξαμε το παιχνίδι όπως το ξέρουμε και όπως παίζεται .
Όταν θα καταφέρετε να κλείσετε την ήπειρο σας από την αρχή του κόσμου τότε θα έχετε κάνει ένα πρώτο βήμα
Αυτό που βγάζουν γλώσσα οι ανύπαρκτοι με ξεπερνάει .

1) Δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα τι κάνει η Doom. Δεν καταλαβαίνω επίσης που κολάει η Doom σε όσα είπα.
2) Η Sol έπαιζε το ρόλο της αλαζωνικής φυλής γεμάτης πιτσιρικάδες που σε κάθε κόσμο παίζουν για 5 μήνες και μετά τρώνε πόδι από οτν κόσμο δεν τους θυμάται κανείς. Sol, Res, κλπ.. Πολλά ονόματα. Ίδια κατάληξη.
3) Πάιξατε το παιχνίδι όπως ξέρετε. Κανείς δεν το αμφισβητεί αυτό. Όχι όμως όπως παίζεται.
4) Όταν θα καταφέρουμε να κλείσουμε την ήπειρο μας ποιοί; Σε ποιούς αναφέρεσαι ;Προς το παρών καλώς ή κακώς, όπου έχω παίξει το έχω κάνει.
5) Και εμένα με ξεπερνάει, άλλά δυστυχώς βλέπω δεν βάζετε μυαλό και συνεχίζετε να βγάζετε γλώσσα...
6) Άντε τα λέμε στο κλείσιμο του κ33. Ώπα ξέχασα. Δεν θα είσαστε παρώντες.
 

DeletedUser33200

1) Δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα τι κάνει η Doom. Δεν καταλαβαίνω επίσης που κολάει η Doom σε όσα είπα.
2) Η Sol έπαιζε το ρόλο της αλαζωνικής φυλής γεμάτης πιτσιρικάδες που σε κάθε κόσμο παίζουν για 5 μήνες και μετά τρώνε πόδι από οτν κόσμο δεν τους θυμάται κανείς. Sol, Res, κλπ.. Πολλά ονόματα. Ίδια κατάληξη.
3) Πάιξατε το παιχνίδι όπως ξέρετε. Κανείς δεν το αμφισβητεί αυτό. Όχι όμως όπως παίζεται.
4) Όταν θα καταφέρουμε να κλείσουμε την ήπειρο μας ποιοί; Σε ποιούς αναφέρεσαι ;Προς το παρών καλώς ή κακώς, όπου έχω παίξει το έχω κάνει.
5) Και εμένα με ξεπερνάει, άλλά δυστυχώς βλέπω δεν βάζετε μυαλό και συνεχίζετε να βγάζετε γλώσσα...
6) Άντε τα λέμε στο κλείσιμο του κ33. Ώπα ξέχασα. Δεν θα είσαστε παρώντες.



http://prntscr.com/6z2hj4
Εφοσον εχεις σταματησει δεν σου πεφτει λογος στο παιχνιδι και ειδικοτερα στον κ33,αν παιζεις απλα αλλαξε την υπογραφη σου..

Παντως τα προβληματα που εχετε με τη ΣΟΛ φαινονται ακομα και σε αυτο τον κοσμο,εχετε καταντησει γραφικοι τα ιδια και τα ιδια παιξτε στον κοσμο που ειστε τωρα και απλα ξεκολληστε το μυαλο σας.

Ειστε λιγο γελοιοι με οσα λετε...
 

DeletedUser

1) Δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα τι κάνει η Doom. Δεν καταλαβαίνω επίσης που κολάει η Doom σε όσα είπα.
2) Η Sol έπαιζε το ρόλο της αλαζωνικής φυλής γεμάτης πιτσιρικάδες που σε κάθε κόσμο παίζουν για 5 μήνες και μετά τρώνε πόδι από οτν κόσμο δεν τους θυμάται κανείς. Sol, Res, κλπ.. Πολλά ονόματα. Ίδια κατάληξη.
3) Πάιξατε το παιχνίδι όπως ξέρετε. Κανείς δεν το αμφισβητεί αυτό. Όχι όμως όπως παίζεται.
4) Όταν θα καταφέρουμε να κλείσουμε την ήπειρο μας ποιοί; Σε ποιούς αναφέρεσαι ;Προς το παρών καλώς ή κακώς, όπου έχω παίξει το έχω κάνει.
5) Και εμένα με ξεπερνάει, άλλά δυστυχώς βλέπω δεν βάζετε μυαλό και συνεχίζετε να βγάζετε γλώσσα...
6) Άντε τα λέμε στο κλείσιμο του κ33. Ώπα ξέχασα. Δεν θα είσαστε παρώντες.

αντικειμενικα φιλτατε στο νο 6 εισαι λαθος.με τα τρεχων δεδομενα αν δεν ημαστε η φυλη που θα τον κλεισει σιγουρα θα ημαστε στον τελικο ;)
αντιθετως εσυ οπως και ο νταρλινγκ και ο χαχανουλης δεν βλεπω να ειστε πουθενα στον κ33 αλλα μιλατε στο φορουμ και μαλιστα με ιδιαιτερη σιγουρια.μηπως σκεφτεστε να κανετε καμια εμφανιση μηπως και αποκτησει λιγο ενδιαφερον;
 

DeletedUser

οποια κοταρα απο την doom εχει εστω λιγα καρυδια
να παρει λογαριασμο στους scool να τα πουμε στον τελικο

αλλιως μια ζωη θα ειστε τα αγαπημενα διποδα πουλερικα που προκαλουν γελιο στο φορουμ

με αγαπη πανω απο ολα(L)
 

DeletedUser24216

δε παιζω με αλλα ακκαουντς. και επισης δεν παιζουμε Μορταλ κομπατ.
η ντουμ ειναι μια χαρα στον κοσμο απ τον οποιο φαγατε κλωτσιες.
 

DeletedUser

νταρλινγκ μαζεψε τα πουπουλααααααααα


[aig]10 πόντοι για Spamming

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Τωρα που το σκεφτομαι γιατι δεν ξαναρχεται η Σολ στον Κ30?

μπορει να εχει και καποιου ειδους επιτευγμα για τη φυλη αν διαλυθει και τριτη φορα.
 

DeletedUser29654

Μάλλον πρέπει να σε έχει τσούξει πολύ η SOL όπως καταλαβαίνω
Κατόρθωμα είναι το παιχνίδι που κάναμε μέχρι που φάγαμε τα μπαν , το αν κλέψαμε κάπου ή όχι το ξέρουν μέχρι και οι πέτρες οπότε ότι λες τα ακούω βερεσέ .
Πήγαινε λοιπόν στον κόσμο που παίζεις και ξεκατινιάσου με τους όμοιους σου τους ΦΑΠΕΣ σαν τις κατίνες
Εδώ το φόρουμ δεν σας χωράει και τόσο .
Αν θέλετε μπείτε να μας παίξετε αλλιώς τον πούλο .


Άν έρθει κάποιος και σας ρίξει και σε αυτόν πυξίδα, μετά θα λες τα ίδια και για τον επόμενο κόσμο? Ερωτώμαι εγω..

Ή θα παίρνετε 2-3-4 λογαριασμούς και μόλις φεύγουν και αυτοί απο την μέση θα μπαίνετε στον επόμενο κόσμο?

Αν παίζω σε έναν κόσμο, από ότι είδα παραπάνω να λέτε, δεν έχει καμιά σχέση με το αν λέω την γνώμη μου.
 
Κορυφή