θεση

  • Δημιουργός θέματος Deleted User - 751811
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Deleted User - 751811

Για το θέμα που άνοιξε πριν ο τσιος. το θέμα ντροπή?
Αυτή είναι η θέση μου ως παίχτης των φυλετικών μαχών.

Kαλήμερα

Ντροπή είναι να τσαμπουκαλευεσε σε παίχτες .

Nα απειλείς,

να παραβιάζεις τους κανόνες,

να φτάνεις στο σημείο να στην λένε οι γύρω σου.

Και όταν φτάνουν να την λένε πολλοί, τότε είναι πιο μεγάλη η Ντροπή..

Υπάρχουν πολλές μορφές απειλής,
μιας και οι λέξεις μικρή σημασία έχουν μέσα στις απειλές ,
Σημασία έχει η έννοια.


Υ.Γ Δεν είμαι στην Ο.Δ Είμαι παίχτης σε ένα παιχνίδι.

Και ως λογαριασμός ΝΟΥS σου λέω..

θα βλέπεις πάντα στο παιχνίδι πυξίδα,
και στο φόρουμ απέναντι σου.
και γενικά να ξέρεις ότι θα επιδιώκω την διαγραφή των λογαριασμών σου.

και ξέρεις;;;
Δεν μου χρειαζότανε 700 χωριά να το καταφέρω .. μου φτάνει μόνο ένα με 26 πόντους.
Παιχνίδι στρατηγικής παίζουμε αλώστε.


Υ.Γ 2 Σέβομαι το παιχνίδι που παίζω. Ασχωλουμε 10 χρονιά , Είμαι υποχρεωμένος να την πω στο φόρουμ,

Όπως και ο καθένας μας, σε κάθε νουμπα που απείλησε οποιονδήποτε παίχτη,
με οποιαδήποτε μορφή.

Καλή πυξίδα . όχι μόνο εδώ πάντα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ντροπή... Δεν έχω να πω κάτι άλλο πραγματικά...

Μιας και τον αποκλεισμό τον έδωσα εγώ προσωπικά, δεν θα απολογηθώ σε κανέναν στο forum. Μπορώ μονο να πω τα "θα σου κάνω μόλις σε βρω" και "θα έρθω να σου δείξω εγώ" εδώ μέσα δεν περνούσαν ποτε και δεν πρόκειται να περάσουν. Μαγκιές εδώ μέσα δεν ανεχτήκαμε απο κανέναν! Οι κανόνες είναι αναρτημένοι και σε οποιον αρέσουν!


Σε άλλο σημείο το φόρουμ αυτά τα έγραψε, κλείνοντας ένα θέμα, ο Mad 18. Έχω καταφερθεί εναντίον του στο παρελθόν, για χειρισμούς που θεώρησα λανθασμένους. Έρχομαι να τον συγχαρώ που μας θυμίζει μερικά πράγματα που πολύ βολικά μερικοί έχουν ξεχάσει.Κι εξηγούμαι: ο ένας εκ των δύο αποκλεισμένων λογαριασμών είχε πέσει θύμα παρόμοιας "επίθεσης", μόνο που ήταν στο skype. Τότε, δεν του άρεσε καθόλου, έψαχνε τρόπο να διεκδικήσει το δίκιο του και ένιωσε πολύ άσχημα που, επειδή οι απειλές για την προσωπική του ζωή ήταν προφορικές και στο skype, δεν μπορούσε να πετύχει την τιμωρία του ενόχου. Τώρα, επειδή υπέπεσε ο ίδιος στο ατόπημα, θεωρεί ότι δεν συμβαίνει και κάτι φοβερό, οι διαχειριστές τα έχουν κάνει πλακάκια με τους αντιπάλους και όλες τις γνωστές αηδίες. Ως ένας που έχει αποκλειστεί στο παρελθόν 4 φορές συνολικά - τη μία μάλιστα με μόνιμο αποκλεισμό σε λογαριασμό 1300 χωριών - μπορώ να δηλώσω ότι μέχρι σήμερα δεν έχω δει αποκλεισμό που να είναι αυθαίρετος. Το αν πιστεύουμε ότι ένας κανονισμός δεν πρέπει να ισχύει δεν νομιμοποιεί την παράβασή του. Εν κατακλείδι, δεν μπορεί κανείς να διαμαρτύρεται γιατί τιμωρήθηκε όταν παραβίασε εν γνώσει του κανόνα του παιχνιδιού, ιδιαίτερα δε όταν ο ίδιος επικαλέστηκε στο παρελθόν τον ίδιο κανονισμό - γεγονός που αποδεικνύει τη γνώση του.
 

DeletedUser6091

[mad]Δεν μπορείτε να ανοίγετε θέματα που αφορούν κλειδωμένο θέμα από την ομάδα διαχείρισης.

Κλειδώνει. [/mad]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή