ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΟΔ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser20730
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser29654

Αρχικα καλησπερα.

Οταν μαθαιτε να παιζετε σωστα , χωρις απειλες κ να το αντιμετωπιζετε εσεις σαν παιχνιδι , τοτε ελα να κανεις παραπονα.

Σου ειπα κ σε προσωπικο μνμ που ανταλλαξαμε , αλλο να τον αντιμετωπιζεις παικτικα , κ αλλο σε προσωπικο επιπεδο..

Τωρα ετσι εγιναν τα πραγματα κ εγω θα πω ενα μεγαλο μπραβο στην διαχειρηση που απομακρυνουν σιγα σιγα τετοιου ειδους παικτες.

Καλη συνεχεια σε ολους , ο κοσμος εχει πολυ "ξυλο" ακομα ... :)


Αυτή η απάντηση σχετικά με τις προσβολές της πραγματικής ζωής απλά με ξεπερνά...........
 

DeletedUser24216

αντε ρε κλαψιαρη απο εδω, μου το παιζεις και ατρομητος, νουμπιδι!!!!

δε καταλαβαινω γιατι θες να μου την πεις με τετοιο χαρακτηρισμο λες και οσα λεω εγω εδω μεταφραζονται στο ποσο προ ειμαι.
ελατε! σας περιμενουμε!

αν δεν εχεις ηδη πυξιδιαστει/μπαναριστει/διαγραφει/κλαψει ακομα.
 

DeletedUser32579

πρωτον
πιο πλανο ρε κακομοιρη ?
ποιος σου εκανε πλανο ?
καλα ετσι πιστευεις ? μαλλον δεν εχεις ιδεα τι ειναι πλανο .


krisos έχεις δίκιο φιλαράκι πιο πλάνο? σιγά μην κάνουμε και πλάνο στον νουμπα τον θαναση....μόνο 50 μυρια απώλειες έχει ο βαρβαροφαγος..αγόρι μου παιχτουρα μου εσύ είσαι το ποιο λαμπρ(αντ)ο(ρ) αστέρι που το πετάνε κοκαλάκια και κουνάει την ουρά του να πάει να φάει ψοφίμια....θα σε ανεβάσουμε και εσένα σε απώλειες μην φοβάσαι εκτός και αν προλάβεις να πας επάνω δεξιά στο παιχνίδι ρυθμίσεις,λογαριασμός και διαγραφή...θα είναι πολύ ποιο εύκολο για σένα...και όταν η φυλή σου έκανε πλάνα εσύ ήσουν έξω και κοιτούσες τα αερο...πλανα η δεν σε λογάριαζαν καθόλου γιατί σε κρατούσαν σαν μπαλαντέρ για τα δύσκολα πλάνα..παρτο τζακ ορμααααα χαχαχαχαχα

Mr. Fabulous



χαχαχαχαχα
 

DeletedUser

Τελικά για μπάνιο θα πάτε παιχτούρες μου;;; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


Υ.Γ. : Τα φιλιά μου στον KYRIAKOS1 axaxaxaxax
 

DeletedUser6091

[mad]Ντροπή... Δεν έχω να πω κάτι άλλο πραγματικά...

Μιας και τον αποκλεισμό τον έδωσα εγώ προσωπικά, δεν θα απολογηθώ σε κανέναν στο forum. Μπορώ μονο να πω τα "θα σου κάνω μόλις σε βρω" και "θα έρθω να σου δείξω εγώ" εδώ μέσα δεν περνούσαν ποτε και δεν πρόκειται να περάσουν. Μαγκιές εδώ μέσα δεν ανεχτήκαμε απο κανέναν! Οι κανόνες είναι αναρτημένοι και σε οποιον αρέσουν!

Τέλος συζήτησης![/mad]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή