ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΑΙΜΟΝΩΝ (Σ.Δ)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33818
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24162

... διευκρινηση για το τι εννοει δεν χρειαζεται ... ολοι ξερουμε ... παρολα αυτα αν ησουν εγχρωμος θα σου αρεσε να διαβαζεις τη λεξη "αραπης" που ειναι σαφως υποτιμιτικη και ακρως ρατσιστικη και οτι το να μενεις καθαρος ειναι χασιμο σαπουνιου??? ... εμενα και μονο το να διαβαζω τη λεξη "αραπης" εν ετη 2015 μου φαινεται δειγμα ελειψεως πολιτισμου ειδικα οταν εχεις μια τοσο πλουσια γλωσσα οσο η ελληνικη!!! ... ποσο μαλλον τη συνεχεια ...

Μιας που επικαλείσαι την ελληνική γλώσσα η λέξη αράπης δεν είναι ρατσιστική...ασχέτως αν υιοθετήθηκε ως τέτοια από κάτι αμπελοφιλοσόφους σαν και του λόγου σου...

Νέγρος ή έγχρωμος είναι αυτό που έχεις στο μυαλό σου...
 

DeletedUser

Μιας που επικαλείσαι την ελληνική γλώσσα η λέξη αράπης δεν είναι ρατσιστική...ασχέτως αν υιοθετήθηκε ως τέτοια από κάτι αμπελοφιλοσόφους σαν και του λόγου σου...

Νέγρος ή έγχρωμος είναι αυτό που έχεις στο μυαλό σου...

... χχαχααααααα ... καλο! ... δεν επικαλουμαι τιποτα ουτε το παιζω κατι Παναγιωτη ... τωρα αν για σενα το αραπης ειναι φιλοφρονηση ή το χρησιμοποιεις στην καθημερινοτητα σου για να χαρακτηρισεις ανθρωπους με διαφορετικοτητα οπως εκαναν οι σχετικα χαμηλου μορφωτικου επιπεδου με εμφανη ρατσισμο προγονοι μας τοτε(αραπης, σχιστοματης, κτλ) παω πασο ... καποιος απο τους 2 μας πρεπει να αλλαξει λεξικο ...
 

DeletedUser2088

Και επειδή μπαλαμός είναι η ρατσιστική προσέγγιση των Αθίγγανων στους μη ομογενείς τους,
Παρακαλώ να μην κάνουμε το θέμα εντελώς μπάχαλο.
[SPOIL][video=youtube;0XrEJh4UieQ]https://www.youtube.com/watch?v=0XrEJh4UieQ[/video][/SPOIL]

Είναι παροιμίες που χρησιμοποιούμε από την εποχή που μπήκαν οι τσέπες στα σακάκια,
πολύς ντόρος για το τίποτα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24162

Ο αράπης προέρχετε από την αρχαία εληνική λέξη άραψ που σημαίνει άραβας...

Τώρα πως η τούρκοι κόψανε το πσ και το κάνανε π δλδ άραπ είναι μία άλλη ιστορία...

http://el.wikipedia.org/wiki/Αφροαμερικανοί

Οι περισσότεροι άλλοι χαρακτηρισμοί είχαν αποκτήσει ρατσιστική υφή (όπως το negro (νέγρος) και έγχρωμος) από την άρχουσα λευκή τάξη η οποία μέχρι τότε τις είχε σε χρήση και σε επίσημα έγγραφα για την καταστολή των δικαιωμάτων τους.

the mysteries

παρολα αυτα αν ησουν εγχρωμος θα σου αρεσε να διαβαζεις τη λεξη "αραπης" που ειναι σαφως υποτιμιτικη και ακρως ρατσιστικη

Ως εκ τούτου κυλάει και στο δικό σου αίμα το χαμηλό μορφωτικό επίπεδο των προγόνων μας που τόσο απλά .....υποτιμάς και ισοπεδώνεις...:hmmm:


Σόρρυ αιγόκαιρε αλλά δεν μπορώ να αφήσω την παραπληροφόρηση να περνάει έτσι από μπροστά μου...:angry:
 

DeletedUser2088

Αφιερωμένο στο μεγαλύτερο ρατσιστόμουτρο :rolf:,
[SPOIL][video=youtube;lEboqb2cN5Q]https://www.youtube.com/watch?v=lEboqb2cN5Q[/video][/SPOIL]
 

DeletedUser2088

Το προαισθάνομαι και εγώ,
ας με συμπαθάτε,
μια φορά ξέφυγα και εγώ, δεν το ξανακάνω.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Και λεει δινεις +10 στον Σωτηρη για υποδειξη ποινης χαχαχα
 

DeletedUser30115

Tο οτι εγινε στον κοσμο 30 απο τους ΣΟΛ δεν σημαινει οτι γινονται και εδω,η ΣΟΛ εβαλε στο δυναμικο της καινουργιους παικτες και συνεχιζει δυνατα και ΤΙΜΙΑ
Τωρα αν καποιοι ειναι τοσο προκατειλημμενοι με την παρτυ της ΣΟΛ δεν φταινε ουτε τα καινουργια μελοι ουτε το οτι η ΣΟΛ προσπαθει να διορθωσει τα λαθοι που εγιναν στον κ30
οποταν για μερικους που τσουβαλιαζουν ΟΛΗ την ΣΟΛ και κρινουν ολα τα μελοι της με βαση το τι εγινε στον κ30 να τους παρακαλεσω να κρατανε χαμηλους τονους γιατι πλεον η ΣΟΛ παιζει το παιγνιδι της τιμια και εννοειτε ο στοχος ειναι το κλεισιμο του κοσμου
αυτα απο μενα και καλη συνεχεια/καλες μαχες ευχομαι σε αντιπαλους και συμμαχους!:D
 

DeletedUser

Καλησπερα σε ολους ειμαι ο πρωην δουκας απο TSR(πατησα διαγραφη στον κοσμο για προσωπικους λογους,δεν παιζω πλεον),ειπα να μην γραψω αρχικα γιατι μετα θα μπω στο τρυπακι να ξαναγραψω και να ξαναγραψω και δεν μου αρεσει με αυτα που βλεπω στο forum.
Ωστοσο, βλεπω πολλες ανακριβειες παραπανω και επειδη οσο επαιζα στον κοσμο ειχα φαει μερονυχτα στην διπλωματια στο skype θελω να ξεκαθαρισω καποια πραγματα.
Πρωτον,οντως SOL- school-ASYLOYM ειναι μαζι,μην το αναλυσω ολοι το ξερουν και το λαμβανουν σαν δεδομενο και στην τελικη δεν θα ητανε και κακο αν απλα το κανανε στα φανερα και οχι με δολιους τροπους.Επισης οταν σας πιασενε ολοι στα πρασα ρε παιδια γιατι να μην το παραδεχτειτε? ενα αυτο το θεμα,το λυσαμε.
Παμε παρακατω,οι SOL λοιπον και τα παρακλαδια τους οχι μονο εχουν αυτες τις ακαδημιες απο την αρχη του κοσμου(μυστικα) αλλα νομιζαν οτι και οι jazz ειναι ακαδημια τους χωρις καν να τους ρωτησουν ! Φυσικα οταν o τοτε αρχηγος των jazz RestartButton τους ξεκαθαρισε οτι δεν ειναι ακαδημια κανενος ο κυριος αρχηγος απο SOL εδειχνε να μην το πιστευει και υπηρξε ενας τσακωμος μεταξυ τους στο skype.Προς τιμην του ο RestartButton ητανε παντελονατος χ2 φορες καθως τοτε η φυλη του δεν ειχε μαζα και ητανε αναμεσα απο ASYLOUM(οι τοτε MYR) και SOL.
Λεω προς τιμην του γιατι φανταστειτε να πηγαινε μαζι τους...Οι 4 μεγαλυτερες φυλες του κοσμου θα ειχαν συμμαχια και ο κοσμος που τοτε ειχε δεν ειχε 1 μηνα θα ειχε ηδη κλεισει,παει και αυτο.
Εγω μιλουσα με αρχηγο απο DEM απο την πρωτη στιγμη και ειχαμε συμμαχια(TSR,DEM) στην παρεα μας μπηκανε και οι (Λ) καθως ανακαλυψα οτι οι αρχηγοι τους ειναι απο την ιδια πολη με μενα και εν συνεχεια το ΚΙΝΗΜΑ που παλι ο αρχηγος τους ειναι απο διπλανη πολη και οι SUN.Οι Λ διαλυθηκαν γιατι ειχανε συγκρουσεις με ΚΙΝΗΜΑ αλλα οι καλοι παικτες τους-ηγεσια τους, συνεχιζαν να παιζουν γιατι τα βρηκανε με το ΚΙΝΗΜΑ σαν "συνχωριανοι",οι Jazz ηρθαν επισης μαζι μας και ετσι ολο το κεντρο του κοσμου ενωθηκε με τι σκοπο ?
Να παλεψει εναντια σε SOL School και ASYLOYM που υπουλα και μυστικα μπηκανε απο την αρχη του κοσμου για να τον κλεισουν,η καθε μια φυλη σε αλλη ηπειρο και ολες φυσικα θα συγκλιναν προς το κεντρο για να συναντηθουν και να παιξουν τον τελικο αυτοι μετα η δεν ξερω και γω τι αλλο.Για κακη τυχη τους οι συμμαχια τους μαθευτηκε και ολες οι φυλες ενωθηκαν για να πανε εναντιον τους,απο εκει που φανταζαι ευκολος κοσμος πλεον SOL και οι λοιποι ειναι η μειοψειφια ετσι πως τα καταφερανε δηλαδη ολος ο κοσμος να τους μισησει !

Ενα τελευταιο,ειπε ενα παλικαρι πανω οτι πρωτα DEM,TSR,jazz κτλπ βαρεσανε τους SOL και τους λοιπους...Μεγα ψεμα το γνωριζω φιλε εγω καλυτερα απο σενα απο πρωτο χερι σαν ο τοτε δουκας των TSR οι school μας βαρεσαν πρωτοι και μας πηρανε και 1-2 χωρια αν θυμαμαι καλα αφου πρωτα πηγανε να βαλουν ρουφιανο στην φυλη μου αλλα τον επιασα στα πρασα πριν καν μπει....Γελασα πραγματικα που νομιζαν οτι θα με πιασουν κοτσο.Οποτε το ποιος το αρχισε αστο σου λεω:)
Οσο αφορα τον κυριο αρχηγο απο την school που εχει και co play,το co play του μια χαρα παλικαρακι μου φανηκε ο Μιλτος και μιλησαμε καλα και ομορφα,ο αλλος δεν μιλουσε μαλλον το επαιζε respect φαση δεν σου μιλαω ειμαι ανωτερος.
Για τον αρχηγο απο SOL εχω ακουσει και γω πολλα αλλα αμα δεν τον γνωρισω τον ανθρωπο δεν θελω να πω κατι κακο η κατι που μπορει να μην ισχυει.
Εγω στην τελικη δεν εχω κατι με SOL και τις λοιπες ακαδημιες τους μπορει να ειναι και οι καλυτεροι ανθρωποι του κοσμου και συναμα οι καλυτεροι παικτες του κοσμου αλλα ηγετικα δεν κανουν, η κινησεις που κανουν τα υπουλα χτυπηματα κτλπ δεν αρμοζουν για εναν αρχηγο.
Αυτα απο εμενα,ευχομαι τον κοσμο να μην τον κλεισει η SOL οχι γιατι δεν εχει καλους παικτες(ισως εχει και το καλυτερο υλικο)αλλα επειδη δεν παιζουν τιμια,οχι ολοι προς θεου μην τους βαζουμε ολους στο ιδιο τσουβαλι - εχουν και οι SOL-School-Asyloum ατομα καλα και τιμια,κυριως στις ηγεσιες τους απευθηνομαι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ο αράπης προέρχετε από την αρχαία εληνική λέξη άραψ που σημαίνει άραβας...

Τώρα πως η τούρκοι κόψανε το πσ και το κάνανε π δλδ άραπ είναι μία άλλη ιστορία...

http://el.wikipedia.org/wiki/Αφροαμερικανοί

Οι περισσότεροι άλλοι χαρακτηρισμοί είχαν αποκτήσει ρατσιστική υφή (όπως το negro (νέγρος) και έγχρωμος) από την άρχουσα λευκή τάξη η οποία μέχρι τότε τις είχε σε χρήση και σε επίσημα έγγραφα για την καταστολή των δικαιωμάτων τους.



Ως εκ τούτου κυλάει και στο δικό σου αίμα το χαμηλό μορφωτικό επίπεδο των προγόνων μας που τόσο απλά .....υποτιμάς και ισοπεδώνεις...:hmmm:


Σόρρυ αιγόκαιρε αλλά δεν μπορώ να αφήσω την παραπληροφόρηση να περνάει έτσι από μπροστά μου...:angry:

... Αραβα εννουσες? ... χαχαχαααααα οκ τοτε ... πες μας ομως και την αλλη ιστορια ... μην το αφηνεις απροσδιοριστο ... καλο το μαθημα ελληνικων φιλε αλλα οταν λες καποιον αραπη εν ετη 2015 ειναι ρατσιστικο σ αρεσει δεν σ αρεσει! ... φαινεται και απο το πολυ συγχρονο τραγουδι του Ζαμπετα που εβαλε ο Αιγοκαιρος σε ποστ ποσες 10ετιες μετα(ασχετως αν μιλαμε για θρυλο του λαικου τραγουδιου) ...

... αν εσεις σημερα τους εγχρωμους τους λετε ακομα αραπηδες και τους Κινεζους σχιστοματηδες ή κιτρινομουρηδες(οπως τους ελεγαν μεταπολεμικα τοτε) δεν φταιω εγω ... για μενα και ενα σωρο κοσμο ειναι ρατσιτικες λεξεις-εκφρασεις ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Tο οτι εγινε στον κοσμο 30 απο τους ΣΟΛ δεν σημαινει οτι γινονται και εδω,η ΣΟΛ εβαλε στο δυναμικο της καινουργιους παικτες και συνεχιζει δυνατα και ΤΙΜΙΑ
Τωρα αν καποιοι ειναι τοσο προκατειλημμενοι με την παρτυ της ΣΟΛ δεν φταινε ουτε τα καινουργια μελοι ουτε το οτι η ΣΟΛ προσπαθει να διορθωσει τα λαθοι που εγιναν στον κ30
οποταν για μερικους που τσουβαλιαζουν ΟΛΗ την ΣΟΛ και κρινουν ολα τα μελοι της με βαση το τι εγινε στον κ30 να τους παρακαλεσω να κρατανε χαμηλους τονους γιατι πλεον η ΣΟΛ παιζει το παιγνιδι της τιμια και εννοειτε ο στοχος ειναι το κλεισιμο του κοσμου
αυτα απο μενα και καλη συνεχεια/καλες μαχες ευχομαι σε αντιπαλους και συμμαχους!:D

... φιλε δεν ειναι ετσι ... σαπια ηγεσια ειχες, σαπια ηγεσια εχεις! ... καμια διαφορα ... εκει προσπαθησε με υπογειες συμφωνιες, μπαμπεσιες και παρανομους τροπους παιχνιδιου να κερδισει, εδω ξεκινησε με κρυφες ακαδημιες ...

... αν εχεις αντερα φιλε ξεκινας κανεις 2-3 ακαδημιες και παιζεις ... αυτο ειναι τιμιο! ... το να κανεις κρυφες ακαδημιες ή να ονομαζεις συμμαχιες Σ.Ε για να μην σε κραξουν για αγκαλιστες μονο τιμιο δεν ειναι ...

... προκατειλημμενος με ατομα που δεν ξερουν τι ειναι συμφωνια και κανουν ο,τι να ναι προκειμενου να κερδισουν ειμαι ... μπηκα στον κοσμο και δεν εγραψα τιποτα μεχρι που εμαθα σκαιπ οτι η Μυρ(+ακαδημια) που μπηκα τοτε οτι ειμαστε κρυφη ακαδημια εξ αρχης κοσμου και καταλαβα οτι δεν αλλαξε απολυτως τιποτα ... το ψαρι βρωμαει απο το κεφαλι φιλε! ... και εσυ τουλαχιστον εχεις παιξει σε φυλη με καθαρο κεφαλι(κ18 λεω ξερεις) ...

... καλη συνεχεια και σε σενα! ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Καλησπερα σε ολους ειμαι ο πρωην δουκας απο TSR(πατησα διαγραφη στον κοσμο για προσωπικους λογους,δεν παιζω πλεον),ειπα να μην γραψω αρχικα γιατι μετα θα μπω στο τρυπακι να ξαναγραψω και να ξαναγραψω και δεν μου αρεσει με αυτα που βλεπω στο forum.
Ωστοσο, βλεπω πολλες ανακριβειες παραπανω και επειδη οσο επαιζα στον κοσμο ειχα φαει μερονυχτα στην διπλωματια στο skype θελω να ξεκαθαρισω καποια πραγματα.
Πρωτον,οντως SOL- school-ASYLOYM ειναι μαζι,μην το αναλυσω ολοι το ξερουν και το λαμβανουν σαν δεδομενο και στην τελικη δεν θα ητανε και κακο αν απλα το κανανε στα φανερα και οχι με δολιους τροπους.Επισης οταν σας πιασενε ολοι στα πρασα ρε παιδια γιατι να μην το παραδεχτειτε? ενα αυτο το θεμα,το λυσαμε.
Παμε παρακατω,οι SOL λοιπον και τα παρακλαδια τους οχι μονο εχουν αυτες τις ακαδημιες απο την αρχη του κοσμου(μυστικα) αλλα νομιζαν οτι και οι jazz ειναι ακαδημια τους χωρις καν να τους ρωτησουν ! Φυσικα οταν o τοτε αρχηγος των jazz RestartButton τους ξεκαθαρισε οτι δεν ειναι ακαδημια κανενος ο κυριος αρχηγος απο SOL εδειχνε να μην το πιστευει και υπηρξε ενας τσακωμος μεταξυ τους στο skype.Προς τιμην του ο RestartButton ητανε παντελονατος χ2 φορες καθως τοτε η φυλη του δεν ειχε μαζα και ητανε αναμεσα απο ASYLOUM(οι τοτε MYR) και SOL.
Λεω προς τιμην του γιατι φανταστειτε να πηγαινε μαζι τους...Οι 4 μεγαλυτερες φυλες του κοσμου θα ειχαν συμμαχια και ο κοσμος που τοτε ειχε δεν ειχε 1 μηνα θα ειχε ηδη κλεισει,παει και αυτο.
Εγω μιλουσα με αρχηγο απο DEM απο την πρωτη στιγμη και ειχαμε συμμαχια(TSR,DEM) στην παρεα μας μπηκανε και οι (Λ) καθως ανακαλυψα οτι οι αρχηγοι τους ειναι απο την ιδια πολη με μενα και εν συνεχεια το ΚΙΝΗΜΑ που παλι ο αρχηγος τους ειναι απο διπλανη πολη και οι SUN.Οι Λ διαλυθηκαν γιατι ειχανε συγκρουσεις με ΚΙΝΗΜΑ αλλα οι καλοι παικτες τους-ηγεσια τους, συνεχιζαν να παιζουν γιατι τα βρηκανε με το ΚΙΝΗΜΑ σαν "συνχωριανοι",οι Jazz ηρθαν επισης μαζι μας και ετσι ολο το κεντρο του κοσμου ενωθηκε με τι σκοπο ?
Να παλεψει εναντια σε SOL School και ASYLOYM που υπουλα και μυστικα μπηκανε απο την αρχη του κοσμου για να τον κλεισουν,η καθε μια φυλη σε αλλη ηπειρο και ολες φυσικα θα συγκλιναν προς το κεντρο για να συναντηθουν και να παιξουν τον τελικο αυτοι μετα η δεν ξερω και γω τι αλλο.Για κακη τυχη τους οι συμμαχια τους μαθευτηκε και ολες οι φυλες ενωθηκαν για να πανε εναντιον τους,απο εκει που φανταζαι ευκολος κοσμος πλεον SOL και οι λοιποι ειναι η μειοψειφια ετσι πως τα καταφερανε δηλαδη ολος ο κοσμος να τους μισησει !

Ενα τελευταιο,ειπε ενα παλικαρι πανω οτι πρωτα DEM,TSR,jazz κτλπ βαρεσανε τους SOL και τους λοιπους...Μεγα ψεμα το γνωριζω φιλε εγω καλυτερα απο σενα απο πρωτο χερι σαν ο τοτε δουκας των TSR οι school μας βαρεσαν πρωτοι και μας πηρανε και 1-2 χωρια αν θυμαμαι καλα αφου πρωτα πηγανε να βαλουν ρουφιανο στην φυλη μου αλλα τον επιασα στα πρασα πριν καν μπει....Γελασα πραγματικα που νομιζαν οτι θα με πιασουν κοτσο.Οποτε το ποιος το αρχισε αστο σου λεω:)
Οσο αφορα τον κυριο αρχηγο απο την school που εχει και co play,το co play του μια χαρα παλικαρακι μου φανηκε ο Μιλτος και μιλησαμε καλα και ομορφα,ο αλλος δεν μιλουσε μαλλον το επαιζε respect φαση δεν σου μιλαω ειμαι ανωτερος.
Για τον αρχηγο απο SOL εχω ακουσει και γω πολλα αλλα αμα δεν τον γνωρισω τον ανθρωπο δεν θελω να πω κατι κακο η κατι που μπορει να μην ισχυει.
Εγω στην τελικη δεν εχω κατι με SOL και τις λοιπες ακαδημιες τους μπορει να ειναι και οι καλυτεροι ανθρωποι του κοσμου και συναμα οι καλυτεροι παικτες του κοσμου αλλα ηγετικα δεν κανουν, η κινησεις που κανουν τα υπουλα χτυπηματα κτλπ δεν αρμοζουν για εναν αρχηγο.
Αυτα απο εμενα,ευχομαι τον κοσμο να μην τον κλεισει η SOL οχι γιατι δεν εχει καλους παικτες(ισως εχει και το καλυτερο υλικο)αλλα επειδη δεν παιζουν τιμια,οχι ολοι προς θεου μην τους βαζουμε ολους στο ιδιο τσουβαλι - εχουν και οι SOL-School-Asyloum ατομα καλα και τιμια,κυριως στις ηγεσιες τους απευθηνομαι.

... χαιρομαι που καποιοι καταλαβαν! ... προσεξτε μονο γτ αυτο εκαναν και κ30 και μολις ειδαν το αντεστραμενο κλιμα εγλυψαν οποιον υπηρχε και δεν υπηρχε για συμμαχια και Σ.Ε ...
 

DeletedUser

Καλησπερα σε ολους ειμαι ο πρωην δουκας απο TSR(πατησα διαγραφη στον κοσμο για προσωπικους λογους,δεν παιζω πλεον),ειπα να μην γραψω αρχικα γιατι μετα θα μπω στο τρυπακι να ξαναγραψω και να ξαναγραψω και δεν μου αρεσει με αυτα που βλεπω στο forum.
Ωστοσο, βλεπω πολλες ανακριβειες παραπανω και επειδη οσο επαιζα στον κοσμο ειχα φαει μερονυχτα στην διπλωματια στο skype θελω να ξεκαθαρισω καποια πραγματα.
Πρωτον,οντως SOL- school-ASYLOYM ειναι μαζι,μην το αναλυσω ολοι το ξερουν και το λαμβανουν σαν δεδομενο και στην τελικη δεν θα ητανε και κακο αν απλα το κανανε στα φανερα και οχι με δολιους τροπους.Επισης οταν σας πιασενε ολοι στα πρασα ρε παιδια γιατι να μην το παραδεχτειτε? ενα αυτο το θεμα,το λυσαμε.
Παμε παρακατω,οι SOL λοιπον και τα παρακλαδια τους οχι μονο εχουν αυτες τις ακαδημιες απο την αρχη του κοσμου(μυστικα) αλλα νομιζαν οτι και οι jazz ειναι ακαδημια τους χωρις καν να τους ρωτησουν ! Φυσικα οταν o τοτε αρχηγος των jazz RestartButton τους ξεκαθαρισε οτι δεν ειναι ακαδημια κανενος ο κυριος αρχηγος απο SOL εδειχνε να μην το πιστευει και υπηρξε ενας τσακωμος μεταξυ τους στο skype.Προς τιμην του ο RestartButton ητανε παντελονατος χ2 φορες καθως τοτε η φυλη του δεν ειχε μαζα και ητανε αναμεσα απο ASYLOUM(οι τοτε MYR) και SOL.
Λεω προς τιμην του γιατι φανταστειτε να πηγαινε μαζι τους...Οι 4 μεγαλυτερες φυλες του κοσμου θα ειχαν συμμαχια και ο κοσμος που τοτε ειχε δεν ειχε 1 μηνα θα ειχε ηδη κλεισει,παει και αυτο.
Εγω μιλουσα με αρχηγο απο DEM απο την πρωτη στιγμη και ειχαμε συμμαχια(TSR,DEM) στην παρεα μας μπηκανε και οι (Λ) καθως ανακαλυψα οτι οι αρχηγοι τους ειναι απο την ιδια πολη με μενα και εν συνεχεια το ΚΙΝΗΜΑ που παλι ο αρχηγος τους ειναι απο διπλανη πολη και οι SUN.Οι Λ διαλυθηκαν γιατι ειχανε συγκρουσεις με ΚΙΝΗΜΑ αλλα οι καλοι παικτες τους-ηγεσια τους, συνεχιζαν να παιζουν γιατι τα βρηκανε με το ΚΙΝΗΜΑ σαν "συνχωριανοι",οι Jazz ηρθαν επισης μαζι μας και ετσι ολο το κεντρο του κοσμου ενωθηκε με τι σκοπο ?
Να παλεψει εναντια σε SOL School και ASYLOYM που υπουλα και μυστικα μπηκανε απο την αρχη του κοσμου για να τον κλεισουν,η καθε μια φυλη σε αλλη ηπειρο και ολες φυσικα θα συγκλιναν προς το κεντρο για να συναντηθουν και να παιξουν τον τελικο αυτοι μετα η δεν ξερω και γω τι αλλο.Για κακη τυχη τους οι συμμαχια τους μαθευτηκε και ολες οι φυλες ενωθηκαν για να πανε εναντιον τους,απο εκει που φανταζαι ευκολος κοσμος πλεον SOL και οι λοιποι ειναι η μειοψειφια ετσι πως τα καταφερανε δηλαδη ολος ο κοσμος να τους μισησει !

Ενα τελευταιο,ειπε ενα παλικαρι πανω οτι πρωτα DEM,TSR,jazz κτλπ βαρεσανε τους SOL και τους λοιπους...Μεγα ψεμα το γνωριζω φιλε εγω καλυτερα απο σενα απο πρωτο χερι σαν ο τοτε δουκας των TSR οι school μας βαρεσαν πρωτοι και μας πηρανε και 1-2 χωρια αν θυμαμαι καλα αφου πρωτα πηγανε να βαλουν ρουφιανο στην φυλη μου αλλα τον επιασα στα πρασα πριν καν μπει....Γελασα πραγματικα που νομιζαν οτι θα με πιασουν κοτσο.Οποτε το ποιος το αρχισε αστο σου λεω:)
Οσο αφορα τον κυριο αρχηγο απο την school που εχει και co play,το co play του μια χαρα παλικαρακι μου φανηκε ο Μιλτος και μιλησαμε καλα και ομορφα,ο αλλος δεν μιλουσε μαλλον το επαιζε respect φαση δεν σου μιλαω ειμαι ανωτερος.
Για τον αρχηγο απο SOL εχω ακουσει και γω πολλα αλλα αμα δεν τον γνωρισω τον ανθρωπο δεν θελω να πω κατι κακο η κατι που μπορει να μην ισχυει.
Εγω στην τελικη δεν εχω κατι με SOL και τις λοιπες ακαδημιες τους μπορει να ειναι και οι καλυτεροι ανθρωποι του κοσμου και συναμα οι καλυτεροι παικτες του κοσμου αλλα ηγετικα δεν κανουν, η κινησεις που κανουν τα υπουλα χτυπηματα κτλπ δεν αρμοζουν για εναν αρχηγο.
Αυτα απο εμενα,ευχομαι τον κοσμο να μην τον κλεισει η SOL οχι γιατι δεν εχει καλους παικτες(ισως εχει και το καλυτερο υλικο)αλλα επειδη δεν παιζουν τιμια,οχι ολοι προς θεου μην τους βαζουμε ολους στο ιδιο τσουβαλι - εχουν και οι SOL-School-Asyloum ατομα καλα και τιμια,κυριως στις ηγεσιες τους απευθηνομαι.

Κινημα (3η φυλη με 1 ακαδημια, απορροφησε τους Λ, παντελονατη ηγεσια η Λ παντως, αφηνει τους παικτες της να φανε πυξιδα κ μετα παει στους εχθρους), Jazz (5η φυλη με 2 ακαδημιες), SUN (6η φυλη), DEM (7η φυλη με 1 ακαδημια) και TSR ( 10η φυλη με 2 ακαδημιες). Συγγνωμη αν ξεχασα καποια φυλη ή ακαδημια απο την υπερσυμμαχια. Ρε θα μας τρελανετε τελειως? Η Sol εχει ΣΥΜΜΑΧΙΑ με Asylum (η Asylum δεν ειναι ακαδημια κανενος) και επισης εχει Σ.Ε. με School (δηλαδη Συμβαση Ειρηνης, μωβ, τι αλλο να πω μηπως κ το καταλαβετε?). Εκτος αν θελατε φυσικα και την School στην υπερσυμμαχια σας, τοτε παω πασο. Παντως φιλε afernat21 τα αποτελεσματα για σενα και την φυλη σου δειχνουν οτι ενω φαγατε πολλα ξενυχτια στο skype για διπλωματια, στο παιχνιδι ξεχναγατε να λογκαρετε :noob:
 

DeletedUser24162

... Αραβα εννουσες? ... χαχαχαααααα οκ τοτε ... πες μας ομως και την αλλη ιστορια ... μην το αφηνεις απροσδιοριστο ... καλο το μαθημα ελληνικων φιλε αλλα οταν λες καποιον αραπη εν ετη 2015 ειναι ρατσιστικο σ αρεσει δεν σ αρεσει! ... φαινεται και απο το πολυ συγχρονο τραγουδι του Ζαμπετα που εβαλε ο Αιγοκαιρος σε ποστ ποσες 10ετιες μετα(ασχετως αν μιλαμε για θρυλο του λαικου τραγουδιου) ...

... αν εσεις σημερα τους εγχρωμους τους λετε ακομα αραπηδες και τους Κινεζους σχιστοματηδες ή κιτρινομουρηδες(οπως τους ελεγαν μεταπολεμικα τοτε) δεν φταιω εγω ... για μενα και ενα σωρο κοσμο ειναι ρατσιτικες λεξεις-εκφρασεις ...


.

Μιλάς στον πληθυντικό λες και είμαστε πολλοί...

Εγώ και εσύ είμαστε....μην επικαλείσε τον σωρό του κόσμου για να μας πεις το μάυρο γκρι.

Εγώ είπα οτί ο αράπης είναι ο άραβας και σου το τεκμηρίωσα......ο Ζαμπέτας μιλάει για άραβα βεδουίνο αν το κατάλαβες.....και αρχίζει με την λέξη "αραψ" αν το 'άκουσες,...

Εσύ όμως εξακολουθείς να τους αποκαλείς "έγχρωμους" ....η οποία λέξη είναι άκρως ρατσιστική(αν είδες το λινκ)...όπως και οι λέξεις που χρησιμοποίησες για τους κινέζους....

Είσαι απαράδεκτος και φυσικά ρατσιστής ....

Τα μαθήματα και τις υποδείξεις εκεί που σε παίρνει.....σε εμένα ΌΧΙ.
 

DeletedUser33703

Προς afernat21
Αδερφέ λυπάμαι πραγματικά τον χρόνο που λες ότι ξόδεψες για την διπλωματία στο skype γιατί μάλλον τα έχεις ακούσει λάθος τα πράγματα.
Η μόνη κρυφή ακαδημία της SOL ήταν οι Νυχτερίδες που εννοείται ότι ξεκινήσαμε όλοι μαζί απλώς μπήκαμε premade σε 2 φυλές απλώς για καθαρά στρατηγικούς λόγους δεν θέλαμε να φαίνεται η ακαδημία μας και για αυτό την είχαμε ονομάσει Νυχτερίδες και για να μην μαθευτεί δεν την είχαμε περάσει και στην διπλωματία μας . Τώρα βέβαια βλέπεται 2 SOL στον χάρτη όπως έγινε και στον κ30 .
Όπως ξανά είπα η κάθε φυλή έχει την δική της στρατηγική και στο τέλος του κόσμου κερδίζει η φυλή με την καλύτερη στρατηγική .
Η SOL όσοι ξέρουν και όσοι έχουν παίξει μαζί μας κάνει από την αρχή του κόσμου μέχρι το τέλος του μία συμμαχία και στην προκειμένη περίπτωση είναι η Mur.-ASYLUM και δεν είναι κρυφό , από την αρχή του κόσμου είναι περασμένη στην διπλωματία μας γαλάζια και είχαμε και κοινό φόρουμ οπότε δεν διακρίνω κάποια μυστικοπάθεια σε αυτή την περίπτωση .
Αν ήταν ακαδημία μας και μάλιστα κρυφή δεν θα ήταν περασμένη στην διπλωματία μας και τώρα θα είχε αλλάξει όνομα και θα είχε γίνει SOL , Συνήθως η ακαδημία από την μητρική δεν έχει διαφορετικές ηγεσίες , και στην περίπτωση της ASYLUM υπάρχει διαφορετική ηγεσία .
Τώρα με την School έχουμε μία σύμβαση ειρήνης και τους βλέπουμε μωβ στον χάρτη και σαφώς έχουμε φιλικές σχέσεις με την συγκεκριμένη φυλή λόγω εμένα και του Βασίλη .
Τώρα από εκεί και πέρα μπορείτε να κάνετε ότι συνομωσιολογίες θέλετε απλώς θα σας κάνω μια προειδοποίηση
Και η προπαγάνδα έχει τα όρια της ...
 

DeletedUser2088

[aig]Προς @the mysteries και @nagiotispa,
παρακαλώ να τοποθετηθείτε , (αν έχετε να πείτε κάτι σχετικό) επί του θέματος,
ας σταματήσει ο εκτός θέματος διάλογος σας εδώ.

Ευχαριστώ.[/aig]
 

DeletedUser

Ναι koto αληθεια ειναι αυτο που λες,στο παιχνιδι δεν loggarame,ξερεις ειμαστε μια παρεα απο Τρικαλα και μπηκαμε καθαρα για χαβαλε στο παιχνιδι αλλοι ειχαν εμπειρια αλλοι οχι.Τελικα επαιζα ουσιαστικα μονο εγω και αλλα 2-3 ατομα και γι αυτο πατησα και restart οταν χανετε η παρεα τι να το κανεις.Δοξα τον θεο εχουμε και προσωπικη ζωη μαλιστα ο ενας ο δουκας μας ασχοληται και επαγγελματικα με το μπασκετ οποτε δυσκολα να ειτανε και full ενεργος.
Ωστοσο αυτο δεν αναιρει αυτα που ειπα περι διπλωματιας πανω,στο αρχικο μου post,σε πιστευω οτι τους school τους βλεπεις μωβ,για ποσο ακομα ομως,δεν μπορω να φανταστω να παιζετε ξυλο μαλλον αγκαλιτσες θα κανετε και δεν ειναι και κακο στην τελικη αρκει να το παραδεχτειτε.
Επισης αυτο που ειπα για τους jazz ισχυει κι αυτο 100 τα εκατο,υπολογισμενους συμμαχους τους ειχατε και δεν ξερω και γιατι,παντως το βρισιμο το φαγατε απο RestartButton και δικαιως ο συμπολιτης μου εκανε το σωστο :) Μαλιστα σας φανηκε και παραξενο που δεν ηρθαν μαζι σας χαρακτηριστικα "Τι δηλαδη δεν ειστε μαζι μας?Να μην σας υπολογιζω?" τα λογια του δουκα σας προς RestartButton.
Α και "φιλε" koto δεν ειμαστε φιλοι πληροφοριακα το λεω και οχι εριστικα.
Blacko καμια συνομωσιολογια δεν κανω,αλλωστε δεν παιζω στον κοσμο εδω και καιρο απλα λεω την αληθεια.Κριμα γιατι ειστε καλοι παικτες πολλοι απο εσας ισως οι καλυτεροι στον κοσμο αλλα θα σας φαει η αλλαζονεια "ελα μωρε θα τους φαμε και αυτους ευκολα" θα κανουμε και κανενα εσωτερικο,θα βαρεσουμε και κανα ξημερωμα απο πισω τους συμμαχους μας θα παρουμε κανα 2-3 που αξιζουν απο εκει και τους υπολοιπους θα τους φαμε.Τα εχουμε δει απο εσας οπως ακουω στον κ30,θα τα ξαναδουμε.Ενα παιχνιδι ειναι παιδια μην σφαζεστε,το θεμα ειναι οτι αμα παιζατε και τιμια θα ητανε και καλυτερα για εσας αλλα σας γυρναει boomerang παντα γιατι υπαρχει ο καλος θεουλης.
Αυτα απο εμενα,αν καποιος αισθανθηκε οτι τον εθιξα σε προσωπικο επιπεδο κανει λαθος παντα για το παιχνιδι μιλω,ειπαμε real life μπορει να ειστε και τα καλυτερα παιδια αλλωστε η εφραδια λογου σας δεν δειχνει οτι ειστε στουρναρια,απλα αλλαξτε "Στρατιγικη" οπως την λετε γιατι εκει που τελειωνει η στρατιγικη αρχιζει η ξεφτιλα.
 

DeletedUser

Ναι koto αληθεια ειναι αυτο που λες,στο παιχνιδι δεν loggarame,ξερεις ειμαστε μια παρεα απο Τρικαλα και μπηκαμε καθαρα για χαβαλε στο παιχνιδι αλλοι ειχαν εμπειρια αλλοι οχι.Τελικα επαιζα ουσιαστικα μονο εγω και αλλα 2-3 ατομα και γι αυτο πατησα και restart οταν χανετε η παρεα τι να το κανεις.Δοξα τον θεο εχουμε και προσωπικη ζωη μαλιστα ο ενας ο δουκας μας ασχοληται και επαγγελματικα με το μπασκετ οποτε δυσκολα να ειτανε και full ενεργος.
Ωστοσο αυτο δεν αναιρει αυτα που ειπα περι διπλωματιας πανω,στο αρχικο μου post,σε πιστευω οτι τους school τους βλεπεις μωβ,για ποσο ακομα ομως,δεν μπορω να φανταστω να παιζετε ξυλο μαλλον αγκαλιτσες θα κανετε και δεν ειναι και κακο στην τελικη αρκει να το παραδεχτειτε.
Επισης αυτο που ειπα για τους jazz ισχυει κι αυτο 100 τα εκατο,υπολογισμενους συμμαχους τους ειχατε και δεν ξερω και γιατι,παντως το βρισιμο το φαγατε απο RestartButton και δικαιως ο συμπολιτης μου εκανε το σωστο :) Μαλιστα σας φανηκε και παραξενο που δεν ηρθαν μαζι σας χαρακτηριστικα "Τι δηλαδη δεν ειστε μαζι μας?Να μην σας υπολογιζω?" τα λογια του δουκα σας προς RestartButton.
Α και "φιλε" koto δεν ειμαστε φιλοι πληροφοριακα το λεω και οχι εριστικα.
Blacko καμια συνομωσιολογια δεν κανω,αλλωστε δεν παιζω στον κοσμο εδω και καιρο απλα λεω την αληθεια.Κριμα γιατι ειστε καλοι παικτες πολλοι απο εσας ισως οι καλυτεροι στον κοσμο αλλα θα σας φαει η αλλαζονεια "ελα μωρε θα τους φαμε και αυτους ευκολα" θα κανουμε και κανενα εσωτερικο,θα βαρεσουμε και κανα ξημερωμα απο πισω τους συμμαχους μας θα παρουμε κανα 2-3 που αξιζουν απο εκει και τους υπολοιπους θα τους φαμε.Τα εχουμε δει απο εσας οπως ακουω στον κ30,θα τα ξαναδουμε.Ενα παιχνιδι ειναι παιδια μην σφαζεστε,το θεμα ειναι οτι αμα παιζατε και τιμια θα ητανε και καλυτερα για εσας αλλα σας γυρναει boomerang παντα γιατι υπαρχει ο καλος θεουλης.
Αυτα απο εμενα,αν καποιος αισθανθηκε οτι τον εθιξα σε προσωπικο επιπεδο κανει λαθος παντα για το παιχνιδι μιλω,ειπαμε real life μπορει να ειστε και τα καλυτερα παιδια αλλωστε η εφραδια λογου σας δεν δειχνει οτι ειστε στουρναρια,απλα αλλαξτε "Στρατιγικη" οπως την λετε γιατι εκει που τελειωνει η στρατιγικη αρχιζει η ξεφτιλα.

Ησασταν μια μικρη παρεα που μπηκε για την πλακα σας και καταληξατε μια πολυ μεγααααααλη παρεα (αν θυμαμαι καλα συνολο 10 φυλες μετραει η υπερ-συμμαχαχαχαχαχια). Το τι θα κανουμε με school στο μελλον θα δειξει, παντως μεχρι στιγμης εχουμε εχθρους να φαμε. Ακομα δεν μπορω να καταλαβω παντως πως γινεται να μας κατηγορειτε για στησιμο κοσμου κτλ οταν ειστε 10 φυλες (μαζι με τις ακαδημιες ) συμμαχοι και μεις ειμαστε 2 sol συν 1 asylum συμμαχοι. Οσο για αυτα που λες για jazz, δεν γνωριζω για να σου απαντησω. Οσο για το "φιλε" συμφωνω πως δεν ειμαστε, απλα μερικες φορες πχ που θελω να ζητησω αναπτηρα λεω "φιλε συγγνωμη μηπως εχεις αναπτηρα?" και ας μην ειμαστε φιλοι. Απλη προσφωνηση δηλαδη. Οσα για τα αλλα που αναφερεις στον blacko οτι "εγιναν" στον κ30 απλα θα πω να μην πιστευεις ο,τι σου λενε. Κραζουν-θαυμαζουν (ειδικα ο the mysteries). Μην μπλεκεις θεουληδες γιατι αν δεν μας γυρισει boomerang μετα θα πρεπει να αλλαξοπιστησεις. Δεν μας εθιξες, απλα κουβεντα κανουμε.

ΥΓ δουκας στην TSR ποιος ειναι τωρα που τα εχεις παρατησει? Εγω θα προτεινα να κανετε τον Βασιλια Ιουστινιανο :rolf:
 

DeletedUser

Καλησπερα σε ολους ειμαι ο πρωην δουκας απο TSR(πατησα διαγραφη στον κοσμο για προσωπικους λογους,δεν παιζω πλεον),ειπα να μην γραψω αρχικα γιατι μετα θα μπω στο τρυπακι να ξαναγραψω και να ξαναγραψω και δεν μου αρεσει με αυτα που βλεπω στο forum.
Ωστοσο, βλεπω πολλες ανακριβειες παραπανω και επειδη οσο επαιζα στον κοσμο ειχα φαει μερονυχτα στην διπλωματια στο skype θελω να ξεκαθαρισω καποια πραγματα.
Πρωτον,οντως SOL- school-ASYLOYM ειναι μαζι,μην το αναλυσω ολοι το ξερουν και το λαμβανουν σαν δεδομενο και στην τελικη δεν θα ητανε και κακο αν απλα το κανανε στα φανερα και οχι με δολιους τροπους.Επισης οταν σας πιασενε ολοι στα πρασα ρε παιδια γιατι να μην το παραδεχτειτε? ενα αυτο το θεμα,το λυσαμε.
Παμε παρακατω,οι SOL λοιπον και τα παρακλαδια τους οχι μονο εχουν αυτες τις ακαδημιες απο την αρχη του κοσμου(μυστικα) αλλα νομιζαν οτι και οι jazz ειναι ακαδημια τους χωρις καν να τους ρωτησουν ! Φυσικα οταν o τοτε αρχηγος των jazz RestartButton τους ξεκαθαρισε οτι δεν ειναι ακαδημια κανενος ο κυριος αρχηγος απο SOL εδειχνε να μην το πιστευει και υπηρξε ενας τσακωμος μεταξυ τους στο skype.Προς τιμην του ο RestartButton ητανε παντελονατος χ2 φορες καθως τοτε η φυλη του δεν ειχε μαζα και ητανε αναμεσα απο ASYLOUM(οι τοτε MYR) και SOL.
Λεω προς τιμην του γιατι φανταστειτε να πηγαινε μαζι τους...Οι 4 μεγαλυτερες φυλες του κοσμου θα ειχαν συμμαχια και ο κοσμος που τοτε ειχε δεν ειχε 1 μηνα θα ειχε ηδη κλεισει,παει και αυτο.
Εγω μιλουσα με αρχηγο απο DEM απο την πρωτη στιγμη και ειχαμε συμμαχια(TSR,DEM) στην παρεα μας μπηκανε και οι (Λ) καθως ανακαλυψα οτι οι αρχηγοι τους ειναι απο την ιδια πολη με μενα και εν συνεχεια το ΚΙΝΗΜΑ που παλι ο αρχηγος τους ειναι απο διπλανη πολη και οι SUN.Οι Λ διαλυθηκαν γιατι ειχανε συγκρουσεις με ΚΙΝΗΜΑ αλλα οι καλοι παικτες τους-ηγεσια τους, συνεχιζαν να παιζουν γιατι τα βρηκανε με το ΚΙΝΗΜΑ σαν "συνχωριανοι",οι Jazz ηρθαν επισης μαζι μας και ετσι ολο το κεντρο του κοσμου ενωθηκε με τι σκοπο ?
Να παλεψει εναντια σε SOL School και ASYLOYM που υπουλα και μυστικα μπηκανε απο την αρχη του κοσμου για να τον κλεισουν,η καθε μια φυλη σε αλλη ηπειρο και ολες φυσικα θα συγκλιναν προς το κεντρο για να συναντηθουν και να παιξουν τον τελικο αυτοι μετα η δεν ξερω και γω τι αλλο.Για κακη τυχη τους οι συμμαχια τους μαθευτηκε και ολες οι φυλες ενωθηκαν για να πανε εναντιον τους,απο εκει που φανταζαι ευκολος κοσμος πλεον SOL και οι λοιποι ειναι η μειοψειφια ετσι πως τα καταφερανε δηλαδη ολος ο κοσμος να τους μισησει !

Ενα τελευταιο,ειπε ενα παλικαρι πανω οτι πρωτα DEM,TSR,jazz κτλπ βαρεσανε τους SOL και τους λοιπους...Μεγα ψεμα το γνωριζω φιλε εγω καλυτερα απο σενα απο πρωτο χερι σαν ο τοτε δουκας των TSR οι school μας βαρεσαν πρωτοι και μας πηρανε και 1-2 χωρια αν θυμαμαι καλα αφου πρωτα πηγανε να βαλουν ρουφιανο στην φυλη μου αλλα τον επιασα στα πρασα πριν καν μπει....Γελασα πραγματικα που νομιζαν οτι θα με πιασουν κοτσο.Οποτε το ποιος το αρχισε αστο σου λεω:)
Οσο αφορα τον κυριο αρχηγο απο την school που εχει και co play,το co play του μια χαρα παλικαρακι μου φανηκε ο Μιλτος και μιλησαμε καλα και ομορφα,ο αλλος δεν μιλουσε μαλλον το επαιζε respect φαση δεν σου μιλαω ειμαι ανωτερος.
Για τον αρχηγο απο SOL εχω ακουσει και γω πολλα αλλα αμα δεν τον γνωρισω τον ανθρωπο δεν θελω να πω κατι κακο η κατι που μπορει να μην ισχυει.
Εγω στην τελικη δεν εχω κατι με SOL και τις λοιπες ακαδημιες τους μπορει να ειναι και οι καλυτεροι ανθρωποι του κοσμου και συναμα οι καλυτεροι παικτες του κοσμου αλλα ηγετικα δεν κανουν, η κινησεις που κανουν τα υπουλα χτυπηματα κτλπ δεν αρμοζουν για εναν αρχηγο.
Αυτα απο εμενα,ευχομαι τον κοσμο να μην τον κλεισει η SOL οχι γιατι δεν εχει καλους παικτες(ισως εχει και το καλυτερο υλικο)αλλα επειδη δεν παιζουν τιμια,οχι ολοι προς θεου μην τους βαζουμε ολους στο ιδιο τσουβαλι - εχουν και οι SOL-School-Asyloum ατομα καλα και τιμια,κυριως στις ηγεσιες τους απευθηνομαι.

επιτελους ενας λογικος ανθρωπος να κανει καποιος μια σοβαρη συζητηση στο εξτερναλ.βεβαια καποια πραγματα τα εχεις διαβασει λιγακι λαθος.πχ τα λαθη που γινανε στον 30 δεν εχουμε σκοπο να γινουν και εδω γι αυτο το λογο ενω ναι μεν μπηκαμε η ιδια παρεα,βαλαμε αλλον αρχηγο.
το θεμα με μουρ-ασυλουμ-σκουλ...απο την πρωτη μερα που δημιουργηθηκαν οι φυλες μουρ-σολ ηταν γαλαζιες στον χαρτη,το μονο γαλαζιο που ειχαμε,εχουμε και θα εχουμε στον χαρτη(περα απο την ακαδημια βεβαια).με σκουλ εχουμε σ.ε και απλα στρατηγικα αυτη τη στιγμη δεν συμφερει καμια απο τις δυο φυλες να χτυπηθουν.γι αυτο και δεν προβαινουμε σε τετοιες κινησεις,και ναι εχουμε φιλους μεσα απο την σκουλ αλλα αυτο δεν μας κανει κρυφες και μυστικοπαθεις συμμαχους...ελεος ολοι το εχετε δει μασωνοι εδω μεσα.
τωρα οσο για την υπερσυμμαχια τσρ,τζαζ,ντεμ,κινημα(σορρυ αν ξεχασα καμια φυλη αλλα ειστε υπεραριθμοι) +ολες τις ακαδημιες σας...ποτε δεν σας ειδαμε ως μια φυλη,και αυτο πιστευω ειναι λογικο καθως αν θελω να χτυπησω ντεμ δεν εχω λογο να αναψω κοκκινους τους κινημα που μας χωριζει μια ηπειρος αποσταση.οποτε και ετσι,εμεις σαν σολ ξεκινησαμε να χτυπιομαστε με ντεμ και επειτα με τζαζ,και η σκουλ ξεκινησε να χτυπιετε με τσρ...το οτι ο αρεστ το ειδε παικταρας και ενα ωραιο βραδακι χτυπησε πρωτος σκουλ(υπαρχουν αναφορες για οσους δεν το γνωριζουν) δεν σημαινει οτι "τον κοσμο τον εχουμε στησει για να χτυπησει ολο το ριμ,ολο το κεντρο".σοβαρευτειτε δηλαδη γιατι γινεστε ρεζιλι.

Υ.Γ.οποιος αρχηγος μενει αθηνα ή εστω στα προαστια,να επικοινωνησει με σολ γιατι ως γειτονακια στην ζωη πρεπει νομιζω να κανουμε μια υπερσυμμαχια :rolf:
 

DeletedUser

πολυ μετριοτητα μεχρι και στο φορουμ αυτο εχω να πω μονο
 
Κορυφή