ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΑΙΜΟΝΩΝ (Σ.Δ)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33818
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33818

Καλησπέρα όποιος ενδιαφέρεται να εισέλθει στην φυλή να επικοινωνήσει μαζί μου ευχαριστώ.
 

DeletedUser

Καλη αρχη στην πιο δυνατη και ανερχομενη ομαδα του κ33... :rip::rolf::grrr:
 

DeletedUser

Δεν ειναι ακομη ομαδα (1 ατομο εχει η φυλη) αλλα ισως και γινει. Καλη τυχη.


Υ.Σ. Ολες οι ψωναρες απο ΣΟΛ αμεσως να βγουν να κοροιδεψουν (acequad:noob:)
 

DeletedUser33818

Σε ευχαριστώ κοτο όσο για τον Ace και μόνο που είναι μέλος τον ΣΟΛ λέει πολλά γι'αυτό και δεν ασχολούμαι καν μαζί του.
 

DeletedUser

SoL θα λετε και θα κλαιτε γατια!

(κοτο σε κοβω για κρυφο σολιστα και σενα ;) )
 

DeletedUser33818

2 μέρες παίζω και ξέρω ότι η ΣΟΛ είναι από τις πιο βρώμικες φυλές...
 

DeletedUser

Κανε την υπερσυμμαχια σου και ελα να σε περασουμε μια γυρα φαπες και σενα κουλουρι!
 

DeletedUser33818

Εγώ παίζω για την πλάκα μου δεν με νοιάζουν οι συμμαχίες εσύ κάτσε γλύψε mur για να κλείσεις κόσμο γατάκι καλύτερα να είμαι μόνος στην φυλή αν το 80% του κόσμου είναι σαν και σένα.
 

DeletedUser

SoL θα λετε και θα κλαιτε γατια!

(κοτο σε κοβω για κρυφο σολιστα και σενα ;) )

Η jazz θα σας παει πυξιδα μαγισσουλες της Sol. Ετυχε μωρε να μπω Sol αλλα εχω ξενερωσει, δεν μου εχουν δωσει ακομα κανενα εσωτερικο, δηλαδη ελεος. Ουτε βαρβαρα δεν με αφηνουν να παιρνω.

Εγώ παίζω για την πλάκα μου δεν με νοιάζουν οι συμμαχίες εσύ κάτσε γλύψε mur για να κλείσεις κόσμο γατάκι καλύτερα να είμαι μόνος στην φυλή αν το 80% του κόσμου είναι σαν και σένα.

Παντως για ατομο που παιζει 2 μερες στον κοσμο εχεις γνωσεις για τα τεκτενομενα, αν και μην πιστευεις ο,τι λενε και ο,τι ακουγεται. Και παλι καλη επιτυχια στον κοσμο και στην φυλη.
 

DeletedUser33818

Σε ευχαριστώ για την υποστήριξη αυτά που ξέρω για τους ΣΟΛ τα έχω δει στο φορουμ και εννοείται ότι δεν πιστεύω όσα ακούγονται αλλά πιστεύω όσα βλέπω.
 

DeletedUser

σιγουρα γλυφω την μουρ...α ρε μεγαλε ιδεα δεν εχεις!
οσο για jazz θα τα πουμε σε λιγες μερες και με αυτους,γιατι πολυ αερα πηρανε και το ειδανε παικτες επειδη πηραν 1 χωριο απο πρωην μελος της g.a. :grrr:
 

DeletedUser33818

σιγουρα γλυφω την μουρ...α ρε μεγαλε ιδεα δεν εχεις!
οσο για jazz θα τα πουμε σε λιγες μερες και με αυτους,γιατι πολυ αερα πηρανε και το ειδανε παικτες επειδη πηραν 1 χωριο απο πρωην μελος της g.a. :grrr:

Αρχική Δημοσίευση από τον/τηνelvenforce

Το θεμα καλε μου φιλε ειναι οτι με τα παιδια ειμαστε φιλοι και χθες βραδυ ενημερωθηκα για την κοντρα σας χωρις να ξερω κατι... Τους ρωτησα τι παιζει γτ στη φυλη απεναντι μου ησουν πολυ κομπλε και μου ειπαν οτι ησουν απο τα πιο προβληματικα ατομα του κ33 και ενος αλλου που δεν θυμαμαι... Μου ειπαν επισης οτι εχεις προσωπικη εμπαθεια απεναντι τους αλλα ημουν σκεπτικος... Γι αυτο σε καλεσα σε κληση για να δω τι παιζει στην πραγματηκοτητα...

Μου ειπαν να δοκιμασω να σου πω οτι ειμαστε ακαδημια τους και θα εξαφανιζοσουν αμεσως, βαλαμε στοιχημα δεν το πιστευα και το εχασα μεσα σε 5 δευτερολεπτα...

Τωρα δεν ξερω τι παιζει μεταξυ σας και δεν μ ενδιαφερει κιολας, εκτος του οτι αρνηθηκες την κληση σε μενα τους εβρισες κιολας πραγμα που μου δειχνει οτι ειχαν δικιο ως προς την εμπαθεια...

Απο κει και περα δεν εχω να μπαλωσω η να καλυψω κατι, εδω θα ειμαστε οσο θα προχωραει ο κοσμος και η αληθεια θα φανει ετσι κ αλλιως, φυσικα εχουμε φιλικες σχεσεις - αλλα ακαδημια δεν ειμαστε κανενος και δεν σκοπευουμε να γινουμε.
Και αυτο θα αποδειχτει απο μονο του σε μια εβδομαδα απο τωρα
 

DeletedUser

και αυτο το μηνυμα,μεγαλε δυναστη των φυλετικων μαχων,σημαινει οτι η σολ γλυφει την μουρ;;
το εχεις τερματισει!
 

DeletedUser33290

σιγουρα γλυφω την μουρ...α ρε μεγαλε ιδεα δεν εχεις!
οσο για jazz θα τα πουμε σε λιγες μερες και με αυτους,γιατι πολυ αερα πηρανε και το ειδανε παικτες επειδη πηραν 1 χωριο απο πρωην μελος της g.a. :grrr:

Σου εχω lacta Σωτηρηηη (L)

Για τους υπόλοιπους:
Κράζετε;;;Θαυμάζετε!!!:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33818

σιγουρα γλυφω την μουρ...α ρε μεγαλε ιδεα δεν εχεις!
οσο για jazz θα τα πουμε σε λιγες μερες και με αυτους,γιατι πολυ αερα πηρανε και το ειδανε παικτες επειδη πηραν 1 χωριο απο πρωην μελος της g.a. :grrr:

http://prntscr.com/6fcrtj Έχετε εκτεθεί σκύψτε το κεφάλι και μην λέτε πολλά...
 

DeletedUser

λαθος!!! ειναι μακραν η ποιο βρωμικη!

Πιστευω οτι δεν χρειαζεται να πουμε κατι αλλο, οριστε βγαινουν και το παραδεχονται ετσι ξεδιαντροπα στο εξωτερικο οτι ειναι βρωμικη φυλη. Αν θυμαμαι καλα οι Νικοληδες ηταν και καπταινς του 30 οποτε για να το λεει ο ενας απο αυτους κατι θα ξερει. Τα γραπτα μεσα στο παιχνιδι (υποθετω και στο φορουμ) αποτελουν αποδεικτικα στοιχεια.....
 

DeletedUser

Ripply ανυπαρκτε,συνεχιζω να εχω την απορια...που ειδες οτι εμεις γλυφουμε την μουρ;
εκτος και αν εχεις αλλη εννοια για την συγκεκριμενη λεξη,αν δεν ξερεις τι σημαινει η συγκεκριμενη λεξη!

Υ.Γ.τι γινεται με την φυλη σου;βλεπω δεν χωρατε και πατε για ακαδημια κιολας! :rolf:
Υ.Γ.2.ροζααααααααααααααααααααααααααααααα εχω κατι φωτο τις θες;;;;

- - - Eνημερώθηκε - - -

Ψ.Σ.-k7;;;;;; για πες ονοματάκι.

divine και μετα τις διαγραφες μπηκα για λιγο στον kostas4ever
 
Κορυφή