Πως παιζει η GA στον Κ32

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28739
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33767

για σενα "oplisth"

Αντε να δουμε πως θα τα μπαλωσεις τωρα
GA δεν υπαρχει στον 32, 1.5 μηνα εδωσα, 16.5 μερες κρατηθηκατε. Ουτε σχεση με γκομενα
Καλο βραδυ

Εσύ που κάνεις πως τα ξέρεις όλα υπάρχεις; Δεν σε βλέπω. Μπορούσα να κρατήσω και παραπάνω την φυλή αλλά τι G.A τι dnd στα ονόματα θα κολλήσουμε; Η δομή της φυλής δεν άλλαξε καθόλου εκτός από σήμερα που ήρθανε τα παιδιά. Όμως τι να ασχοληθώ μαζί σου;; Από του κορώνου το στόμα κρα κρα θα ακούσεις και όχι κάτι άλλο.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
χαχαχα η απολυτη ****τουμπα φιλε
η σουπερ ντουπερ ουαου φυλη που θα κλεινε τον 32, η GA που τους ειχε ολους στον 32 και αλλα τετοια.
Δεν ξερω αν εχετε σχεση με τους GA του κ2 αλλα ειτε εχετε ειτε οχι το περασμα σας ηταν ανεπιτυχες σαν GA
 

DeletedUser20435

σαν ηαικτης της {G.A} εδω και σειρα ετων θα σου απαντησω πως σαφως η παρεα του κ2 δεν θα επαναληφθει για πολλους λογους ομως η προσπαθεια των παιδιων να επαναλαβουν εστω και λιγο ρομαντικα το εγχειρημα μονον τρυφερο χαμογελο μπορει να φερει
αλλωστε αρθουρακος μαντης βαγγελιςμπεκ λανσα τζινα αγγελοςδελτα κλπ ως προσωπικοτητες που ειχαν ολον τον χρονο λογω διαρκειας του κοσμου να ξεδιπλοσουν πτυχες του χαρακτηρα τους

εδω μεσα μονον νεες γνωριμιες η επανασυνδεσεις παλιων φιλων απο πολλους πλεον κοσμους μπορουν να γινουν

ομως πολλες φυλες του κ2 ακομα υπαρχουν εστω και ως αρχικη ενεργεια σε νεους κοσμους?
 

DeletedUser

Αγαπητή Λόρδι......

το θεμα με την GA που ειναι ίδιο μα ακριβώς το ιδιο με το κοσμο 2 ειναι οτι δεν μπορουσε να υπαρχει απο μονη της. Τι σημαινει αδελφική φυλή;;;; Η ΡΙΠ επρεπε να στρατολογησει την GA σαν ακαδημια της και τερμα, τα ιδια ελεγα και στον Γιαννη αλλα ηθελε να ειναι ανεξαρτητος, τι σημαινει να κανεις ΣΕ, με ΠΜ και η αδελφικη να δεχετε επιθεσεις;;;; Απαραδεχτα πραγματα, επρεπε να γινει μια ενωση και να χτυπηθεις αλλος εχθρος να δυναμωσεις κατω και μετα ξανα ΠΜ...... Ακριβως το ιδιο και εδω περα, αλλα εγω δεν επαναλαμβανω τα λαθη του παρεκλθόντος, πιστευες οτι μονη η GA μπορουσε να κλεισει κόσμο ποτε στον 32;;;;

Δεν θα μεινω να παθω το ιδιο οτι εκανε ο Παντελης στον κοσμο 2, που για εμενα δικαιολογημενα το εκανε. Ηταν *ουστια αυτο που εκανε αλλα τον εφεραν σε τετοια θεση οι πραξεις των GA!!! Ειμαστε πιο ενεργοι απο τον κοσμο 2 και πιο σοφοι πλεον, δεν μενει ενα ατομο πλεον να πολεμαει και οι υπολοιποι κρεβατακι τους. Φτανει να δεις ποσοι παιχτες ητανε και ποσοι μεινανε σε ενα μηνα μονο!

Τι GA τι DND, σημασια εχει οτι η φυλη ειναι εδω και δεν αλλαξε ουτε εχθρους, ουτε φιλους και προπαντως δεν προδοσε κανενα!!!

Αυτα στα λεω παντα φιλικά και με πολλη αγαπη Ανδρονικος (ΠΕΤΡΟΥ27) ο μονος λογαριασμος που ηταν σε πολεμο με ΠΜ, οι υπολοιποι υπνο........
 

DeletedUser20435

Τρελλες πρωσοπικοτητες με τρελλες παικτικες ικανοτητες ασε ρε Τερας ουτε Ακαδημια στο ενα και μοναδικο χωριο σου δεν εχεις και εγινες και εχεις και αξιωσεις για κλεισιμο.

για την ωρα εχεις δικιο, ομως, εχω βαλει υψηλους στοχους!:rolf:
 

DeletedUser20337

η πικρα σου με την dnd σε κανει πλεον γραφικη
 

DeletedUser33649

Εσυ την εριξες την πυξιδα μονη σου ;;;;;;
Σαν δεν ντρεπεσε λεω γω καημενη που θα πεις οτι εριξες και πυξιδα με ξενα ***.....αν μπορουσες μονη σου επρεπε να το αποδειξεις με την φυλη σου και οχι να φιλας τα *** των αλλων και να ζητας ενωσης καημενη..
Μονο για λυπηση εισαι.

Αντε κλαψε και βγαλε τα ψεματα σου να τα κανεις ολα χαλια οπως ξερεις..Πιστευω θα εχεις ριξει πολυ κλαμα παλι το σκαιπ για να ενωθουν ολοι κατα των DnD παλι xaxaxaxaxa

Ταραχη σε εχει πιασει που διαλυεστε ε;;;;

χαχαχαχαχα ΠΥΞΙΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

DeletedUser33649

Θα πεις στον κοσμο οτι παιζεις τον λογαριασμο Ταραχη η θα κρυβεσε για καιρο ακομα;;;
 

DeletedUser33649

Βγες και πες ποιον λογαριασμο παιζεις τοτε δεν ειναι ντροπη...Εκτος αν ντρεπεσε για τον λογαριασμο σου.
 

DeletedUser9362

κλασσικη γυναικα δεν μπορει να απαντησει ευθεως :)
 

DeletedUser33649

Ντρεπεσε εσυ για λογαριασμο μου;
χαχαχαχαχαχαχχα
Eισαι προ των φυλετικων εσυ ματια μου δεν μπορεις να πεις τον λογαριασμο που παιζεις ντρεπεσε η φοβασε κατι που θα το μαθουμε συντομα..
 

DeletedUser28143

Φυσικα γιατι εισαι ΜΑΟ ΜΑΟ και υποστιριζεισ την dnd ή τοσο σου κοβει ή εχεις πουληθει.
Αντε ****υλιακα κοιτα την φυλη σου στο χαρτη που σας εχουν περικυκλωσει σας εκοψαν το ριμ ,εκαναν συμμαχια με ψυχω και εβαλαν και δικο τους λογαριασμο μεσα λες και δεν ειχαν αυτοι ριμ ο λογαριασμος αυτος.Εβγαλαν τον γατοπαρδο και τον μπαρακουτα βορεια για να εχουν και εκει λογαριασμους.Πηραν μεσα σε μια μερα μια ηπειρο στρατολογησεις μετα τον εικονικο πολεμο που κανατε ,αυτοι που στρατολογησαν ειχαν φαει την Ακαδημια σας
Παμε να δουμε λιγα στατιστηκα γιατι σας αρεσουν Η ακα τρωνε τον AndyCap 5-2-15 βλεπετε καμια διαφορα στις απωλειες?Ουτε καν γραφει την ημερα γιατι δεν υπηρχει καμια αλλαγη.Ποιος τον εφαγε τον AndyCap ????????[talibanaki7URL="http://gr.twstats.com/gr32/index.php?page=player&mode=conquers&id=7740847&type=&pn=-1"]http://gr.twstats.com/gr32/index.php?page=player&mode=conquers&id=7740847&type=&pn=-1[/URL]



Δεν ξερω αν εισαι κυρια η κοπελα,μαλλον γυναικα σιγουρα απο οτι ολοι λενε...Θα στο ξαναπω μια ακομα φορα..

Οι dnt μου εστειλαν μυνημα οτι εχουν φιλο-η με λογαριασμο και θελουν να τον βαλουν σε εμενα..Και ειπα ναι...δεν με πειραζει αν τον εβαλαν με δολο,αν τον εβαλαν για να κανει ματι,αν τον εβαλαν για να παρει αερα,αλλα προσπαθησε να καταλαβεις,οτι οι παιχτες μεταξυ τους ειναι φιλοι οι πιο πολλοι.....Αν ειναι της ηγεσιας,αν ειναι απλο μελος,αν ειναι ο Μπαμπης ο Σουγιας,το ιδιο μου κανει...

Μπορω να σου βαλω ολο το φορουμ των dnt σε εικονες (και δεν εχω και λογαριασμο μεσα)...Αφου βρε ο ενας μιλα με τον αλλον μεταξυ τους.ενας λογαριασμος θα εκανε την διαφορα.??/ Ρουφιανες η οχι,παντα ετσι γινεται σε ολους τους κοσμους...

Αν θες να πω οτι με επιασαν (λακα) και εχωσαν εναν λογαριασμο σε εμας για να κλεψουν τα μυστικα μας,να στο πω να νιωσεις πιο καλα.

Αλλα σου ξαναλεω οτι δεν εχω να κρυψω τιποτα απο καμια φυλη που εχω μαζι τους παρεακι (καλο η κακο)...


Ελπιζω να σε βοηθησα,εστω και λιγο....ελπιζω.
 

DeletedUser28143

Conan-K5 δεν στον εβαλαν για ρουφιανο για να ενισχύσουν την περιοχη το εκαναν ,να εχουν φιλικες σχεσεις μαζι σας να χτυπηστε μετα μαζι Μαο και αν δεν θες να χτυπησεις Μαο σε τρωνε μετα και σενα στρατολογώντας φυσικα τους λογαριασμους τους και σε χτυπανε βραδυ και απο μεσα.
Δεν θα γινει αυτο το σεναριο? Ωραια ας δουμε κατι αλλο.Η Μαο εσενα θα σε αφησει στο ριμ της?
Οποιο σεναριο και να σκεφτεις καποια στιγμη θα χτυπηθεις ή με τον εναν ή με τον αλλο .Την περιοδο αυτη θα στρατολογησουν τους λογαριασμου τους .Εκτος εαν εχεις κανονισει να γινεις dnd δεν νομιζω να πιστευεις οτι θα κλεισεις σαν ψυχω?Μπορεινα ειστε όι καλυτεροι αλλα βγηκατε αργα.Στην περιπτωση που ειστε κρυφη Ακαδημια της dnd τα καμπανακια χτυπανε για την Μαο που εχει μεινει μονη.

Ξεκινησαμε στον κ32 για να ηρεμησουμε απο τον κ28...καθαρα αυτο...με φιλους και γνωστους στον κ32,μπηκαμε και βρηκαμε γνωστα παιδια και ειμαστε ετσι οπως ειμαστε τωρα..

Οπως εχω ενημερωσει την παρεα μας,σκοπος δεν ειναι να κερδισουμε κοσμο η κατι παραπανω (ουτε ξερω αν μπορουμε) απο το να περναμε καλα και να κανουμε χαβαλε μεταξυ μας..Πρωτιες και τετοια κολπα δεν εχουμε σκοπο ουτε ειχαμε οταν ξεκινησαμε....


Για τα σεναρια που λες για dnt η ΜΑΟΜΑΟ,δεν μπορω να σου απαντησω...

Απλα θα σου πω οτι οταν εβαλαν τα παιδια μεσα το μελος τους,ειμασταν με 1 η 2 χωρια ο καθενας μας... Οι dnt ηδη αναμεσα μας καμια 200 χωρια,αρα ακυρο το βλεπω το σεναριο οτι το εκαναν για να εχουν χωρια αναμεσα μας...Ηταν (μεσα) μας καιρο πριν απο εμας στον χαρτη.χαχαχαχαχαχα

Για τους ΜΑΟΜΑΟ δεν μπορω να σου πω τιποτα..Τα παιδια οτι εχουν πει το εχουν κρατησει και με το παραπανω..Τωρα αν μετα μας την κανουν,τι μπορω να πω τωρα.??? Χαλαλι τους.

Σου ειπα ξανα,δεν μπορω να μπαινω σε σεναρια του τυπου,τι και πως και οταν...Αν τα παιδια δεν κρατησουν οτι εχουμε πει,απλα ολα καλα.

Δεν μπορω να σκασω,επαιξα τοσο στον κ28,καθε μερα ειχαμε και απο 2 η 3 ρουφιανους που την εκαναν και μας εδιναν.Να μην πουμε για καψιμο....

Αρα εδω χαλαρα,παρεα και αν μας την κανουν την εκαναν...

Απλα πιστευω οτι θες να βγαλεις κατι παραπανω απ οτα λεγομενα σου...τουλαχιστον απο εμενα δεν θα το βρεις...γιατι πολυ απλα δεν εχω κατι να κρυψω απο κανεναν..

Τωρα αν προσπαθεις να βαλεις ΜΑΟΜΑΟ Vs DNT ,πιστευω οτι ειναι μεγαλα παιδια...ΑΝ το θελησουν,μπορουν και μονοι τους...χαχαχα

Μπορει αν φτασουν στο τελος και απλα βαριουντε,να παιξουν εναν πολεμο για χαβαλε...Τωρα αν τα σπασουν πιο νωρις ,θα ειναι κακο για αυτους και απο τις 2 πλευρες....Αποψη μου καθαρα...
 

DeletedUser33653

Συνεχίστε να αγνοείται αυτά που λέει το κατιμαγικο και να δω τι θα πείτε μετά . Η ώρα πλησιάζει .
Ο κόναν προσπαθεί να αναβάλει το πρόβλημα dnd , καθώς , ανοίχτηκε παρα πολύ με την στρατολόγηση από τους πρώην sos και στην ουσία τον έλεγχο των mao mao τον έχουν στα χερια τους αυτοί ακριβώς οι παίχτες . Τώρα ετοιμάζει και την στρατολόγηση των 4 τελευταίων καλών λογαριασμών των sos και θέλοντας και μη πρέπει να υποκύψει στον εκβιασμό που του γίνετε από αυτούς τους παίχτες .. Δηλαδή πόλεμος με λαμόγια .θέλοντας και μη θα υποκίρσει αλλα και πάλι θα αναπτυχθούν με αυτόν τον πόλεμο τα νέα μέλη της φυλής των mao mao που κανεις δεν ξέρει ποια είναι εμπιστοσύνης και ποια όχι .Τι μπορεί να κάνει τώρα για αυτούς ? Πόλεμο με τσα δεν μπορεί να κάνει καθώς και οι τσα είναι παιδάκι των dnd , και ο πραγματικός αρχηγός των τσα , ο samuraj δηλαδή ετοιμάζεται να βάλει τον Ιουστινιανό να συνεχίσει τον λογαριασμό του . Οι μαύροι γάτοι έχουν βρεθεί χωρίς αποστολή μετά την στρατολόγηση των aka , και το έχουν ρίξει στα barbara μέχρι να πέσουν και οι τελευταίες ηθικές αναστολές και να βρούν κάποια δικαιολογία να κτυπήσουν 3 ου .Οι 3 ου πάλι είναι η μονη φυλή του χάρτη που έχει τα πάντα κόκκινα και ελπίζει ότι θα βρεθεί τελικά κάποιος που θα συνειδητοποιήσει τι έχει γίνει μέχρι σήμερα και τι πρόκειται να ακολουθήσει . Το πιθανότερο είναι ότι η φυλή αυτή τελικά θα είναι τα λαμόγια τα οποια όμως έχουν ηγεσία που πραγματικά παίζει πολύ βρώμικα . Τώρα στέλνουν τα ηγετικά τους στελέχη μηνύματα προτείνοντας co play σε λογαριασμούς των 3 ου . Από εδώ και πέρα λοιπόν , περιμένουμε , τους mao mao να κτυπήσουν λαμόγια , τους Τσα να προσπαθήσουν να το παίξουν μια ακόμα φορα ουδέτεροι και τελικά να ενώνονται με τους μαύρους γάτους και όλοι μαζί να κτυπάνε την 3 ου , και τους dnd να καθαρίζουν την 54 χωρίς να ανοίξουν ρουθούνι . Μόλις γίνει αυτό , μαύρος γάτος και τσα να ενώνονται με dnd και να κτυπάνε mao mao οι οποιοι συγχρόνως θα δουν και τα τρία τέταρτα των παιχτών που στρατολόγησαν από sos να γίνονται και αυτοί dnd . Σενάριο ? Για να δούμε ..
 

DeletedUser28143

Συνεχίστε να αγνοείται αυτά που λέει το κατιμαγικο και να δω τι θα πείτε μετά . Η ώρα πλησιάζει .
Ο κόναν προσπαθεί να αναβάλει το πρόβλημα dnd , καθώς , ανοίχτηκε παρα πολύ με την στρατολόγηση από τους πρώην sos και στην ουσία τον έλεγχο των mao mao τον έχουν στα χερια τους αυτοί ακριβώς οι παίχτες . Τώρα ετοιμάζει και την στρατολόγηση των 4 τελευταίων καλών λογαριασμών των sos και θέλοντας και μη πρέπει να υποκύψει στον εκβιασμό που του γίνετε από αυτούς τους παίχτες .. Δηλαδή πόλεμος με λαμόγια .θέλοντας και μη θα υποκίρσει αλλα και πάλι θα αναπτυχθούν με αυτόν τον πόλεμο τα νέα μέλη της φυλής των mao mao που κανεις δεν ξέρει ποια είναι εμπιστοσύνης και ποια όχι .Τι μπορεί να κάνει τώρα για αυτούς ? Πόλεμο με τσα δεν μπορεί να κάνει καθώς και οι τσα είναι παιδάκι των dnd , και ο πραγματικός αρχηγός των τσα , ο samuraj δηλαδή ετοιμάζεται να βάλει τον Ιουστινιανό να συνεχίσει τον λογαριασμό του . Οι μαύροι γάτοι έχουν βρεθεί χωρίς αποστολή μετά την στρατολόγηση των aka , και το έχουν ρίξει στα barbara μέχρι να πέσουν και οι τελευταίες ηθικές αναστολές και να βρούν κάποια δικαιολογία να κτυπήσουν 3 ου .Οι 3 ου πάλι είναι η μονη φυλή του χάρτη που έχει τα πάντα κόκκινα και ελπίζει ότι θα βρεθεί τελικά κάποιος που θα συνειδητοποιήσει τι έχει γίνει μέχρι σήμερα και τι πρόκειται να ακολουθήσει . Το πιθανότερο είναι ότι η φυλή αυτή τελικά θα είναι τα λαμόγια τα οποια όμως έχουν ηγεσία που πραγματικά παίζει πολύ βρώμικα . Τώρα στέλνουν τα ηγετικά τους στελέχη μηνύματα προτείνοντας co play σε λογαριασμούς των 3 ου . Από εδώ και πέρα λοιπόν , περιμένουμε , τους mao mao να κτυπήσουν λαμόγια , τους Τσα να προσπαθήσουν να το παίξουν μια ακόμα φορα ουδέτεροι και τελικά να ενώνονται με τους μαύρους γάτους και όλοι μαζί να κτυπάνε την 3 ου , και τους dnd να καθαρίζουν την 54 χωρίς να ανοίξουν ρουθούνι . Μόλις γίνει αυτό , μαύρος γάτος και τσα να ενώνονται με dnd και να κτυπάνε mao mao οι οποιοι συγχρόνως θα δουν και τα τρία τέταρτα των παιχτών που στρατολόγησαν από sos να γίνονται και αυτοί dnd . Σενάριο ? Για να δούμε ..



Φιλε μου αν και ξερω ποιος εισαι,δεν θα το αναφερω,αλλα μαλλον δεν πρεπει να λες για εμενα σαν conan.?? η λαθος ονομα εβαλες. η εχει και αλλον Κοναν.??..


Εκανα ολα αυτα εγω παραπανω.??? Για παμε ξανα μια απο την αρχη,χαχαχαχαχα
 

DeletedUser9362

Ευχαριστώ παιδια επιτελους βρηκα ιστοριουλες να κοιμιζω τον αδερφο μου :)
 

DeletedUser33653

Conan-K5
Ποιος είμαι δεν ξέρεις , αλλα και να ξέρεις τι αλλάζει από αυτά που γράφω ? Οι Ελληνικοί η Αγγλικοί χαρακτήρες είναι καθοριστικοί σε ποιον αναφέρομαι ? Κάτι σαν την στρουθοκάμηλο δηλαδή που κρύβει το κεφάλι της και νιώθει ότι δεν την βλέπει κανεις ?

oplisths
Ο αδελφός σου παίζει στα λαμόγια ? Αυτό εννοείς να τον κοιμήσεις ?
 

DeletedUser28143

Conan-K5
Ποιος είμαι δεν ξέρεις , αλλα και να ξέρεις τι αλλάζει από αυτά που γράφω ? Οι Ελληνικοί η Αγγλικοί χαρακτήρες είναι καθοριστικοί σε ποιον αναφέρομαι ? Κάτι σαν την στρουθοκάμηλο δηλαδή που κρύβει το κεφάλι της και νιώθει ότι δεν την βλέπει κανεις ?

oplisths
Ο αδελφός σου παίζει στα λαμόγια ? Αυτό εννοείς να τον κοιμήσεις ?



Τελικα με μπερδεψες...Ολο το παραπανω σου κειμενο ειναι για μενα.?? η καποιον αλλον με σχεδον ιδιο ονομα .?? μονο αυτο...Γιατι κατι εχασα στην πορεια...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ευχαριστώ παιδια επιτελους βρηκα ιστοριουλες να κοιμιζω τον αδερφο μου :)

Πες του οτι η GA κλεινει τον 32 απο λεπτο σε λεπτο, απιθανη ιστορια, θα κοιμηθεις και συ να ησυχασουμε λιγο:)
 
Κορυφή