Νοείται κόσμος δίχως ήλιο ; Δεν νομίζω Τάκη

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30115

Χαχαχαχα κανε δουλεια σου που θα μιλησεις και εσυ τωρα . Ο Ανουβης εγραψε πηρε τις απαντησεις του και εφυγε αλλωστε γιατι τους κραζω ρωτησε και εμαθε, ασε που και αυτος εκανε μια πατατα που μετα την καταλαβε και το μετανιωσε .

Εφιαλτης σου εχω γινει ψαχνεσε να μου την πεις με καθε τροπο .


χαχαχαχαχα
νταξει συνεχισε,η κωμικη εφημεριδα δεν εχει σταματημο :D
οσο για το αν ειμαι ψαγμενος αφου στο ειπα και πιο πανω(ειμαι ψαγμενος για το τι ατομο εισαι),και οσο για τον τροπο τον εχω ;)
 

DeletedUser30115

Καλα μωρε θα περιμενω κανενα πενταρι χρονια ακομα μην ανυσηχεις μεχρι τοτε θα σε ακουω να κλαις με συμπόνια και να μας λες οτι εδωσες επιτηρηση οταν ειδες επιθεσεις και βαρβαρεψες απο τον επιτηρητη.


ααααα καλααα εσυ εισαι τοσο τραγικη που μπερδεψες και τα παραμυθια :rolf:
δεν βαρβαρεψαμε παραμυθατζου,επιτηρηση δωσαμε και μοιραζαν τον λογαριασμο,τραβα ρωτα :doh:
δεν βαρβαρεψε ο λογαριασμος
οταν λες τοσα ψεματα λογικο σε καποια φαση να τα μπερδεψεις
οπως τωρα καλη ωρα
 

DeletedUser30115

DeletedUser24750

Χαχαχαχα κανε δουλεια σου που θα μιλησεις και εσυ τωρα . Ο Ανουβης εγραψε πηρε τις απαντησεις του και εφυγε αλλωστε γιατι τους κραζω ρωτησε και εμαθε, ασε που και αυτος εκανε μια πατατα που μετα την καταλαβε και το μετανιωσε .

Εφιαλτης σου εχω γινει ψαχνεσε να μου την πεις με καθε τροπο .

Δεν ξερω σε τι φανταστικη ιστορια με εχεις μπλεξει παλι αλλα ουτε καμια απαντηση πηρα ουτε σε ρωτησα κατι(εχουμε να μιλησουμε κανα χρονο) ουτε μετανιωσα για κατι.
 

DeletedUser24750

Εσυ μας εκοψες?



Παρε τα χαπια σου και προσπαθησε να δωσεις μια συγκροτημενη απαντηση.
Επεισης προσπαθησε να μην μπερδεψεις τις ιστοριες θα τα καταφερεις.
 

DeletedUser24750

Δηλαδη οταν σε εσβησα απο το σκυπε οταν καταλαβα τι ζωο εισαι δεν μου ειχες ζαλισει να σε ξανακανω αντ.
Δεν εχω στο ταχυδρομειο μου στο εξωτερικο μυνημα τετοιο.


Οπως οταν σε εδειωξαν απο την dnd απο το σκυπε τους και σου το ξεκοψε η σοφια οτι δεν θελουν καμια σχεση μαζι σου εβγαινες και ελεγες οτι σε παρακαλαγε η dnd.

Mας ειχες ζαλισει οτι δεν σου μιλαει ο τεο μετα απο ολα αυτα που εκανες για αυτον και μετα αρχησες να τον βριζεις οπως κανεις με οποιον σε φτυνει μολις καταλαβει τι εισαι.
Κανεις πολυ δουλεια στο να γλυφεις οποιον μιλας σκυπε να κλεγεσαι και να κανεις το ασπρο μαυρο, αλλα καποια στιγμη ολοι σε καταλαβαινουν.

Εγω δεν ειμαι τεο να μην σου απανταει ενω ειχε υλικο που του ρουφιανευες σκυπε ροομ κρυφο και τα παντα στον 24 απο bp,αν δεν ανακαλεσεις θα τα ποσταρω.


Ανα μηνα γλυφεις και φτυνεις τα ιδια ατομα,εγλυφες dark seeker(the snipers) εβριζες sol-doom.
Οταν τσακωθηκες με seeker-doom αναζητησεις νεα στεγη και αρχισες να γλυφεις τους sol.
Tωρα παλι ποιος ξερει ισως ξαναρχησεις γλυψιμο σε doom και βρησιμο sol,παρατειρω εχεις να τους γλυψεις καιρο.

Μετα θα μας το παιξεις και μανα-θιγμενη την ιδια στιγμη που βριζεις τις μανες των αλλων σαν 15χρονα ενω εισαι μεγαλη γυναικα στα χαρτια.

Εισαι για ψυχιατρο φουλ ομως θελεις υποστειρηξη,εχεις γερα ψυχολογικα και κομπλεξ.



[aig]10 Πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30115

Χαχαχαχα κανε δουλεια σου που θα μιλησεις και εσυ τωρα . Ο Ανουβης εγραψε πηρε τις απαντησεις του και εφυγε αλλωστε γιατι τους κραζω ρωτησε και εμαθε, ασε που και αυτος εκανε μια πατατα που μετα την καταλαβε και το μετανιωσε .

Εφιαλτης σου εχω γινει ψαχνεσε να μου την πεις με καθε τροπο .


Ποιο κατω ειναι το μυνημα που εγραψε ο Αλεξης,αρα για μια ακομα φορα παραμυθιαζεις και τους αναγνωστες αλλα πιο πολυ τον εαυτο σου...Αυτο δεν μπορω να το χαρακτηρισω παρα μονο να πω οτι ειναι θεμα ψυχολογικο και κοιταξε το,εχεις ξεφυγει... :doh::grrr2:



Δεν ξερω σε τι φανταστικη ιστορια με εχεις μπλεξει παλι αλλα ουτε καμια απαντηση πηρα ουτε σε ρωτησα κατι(εχουμε να μιλησουμε κανα χρονο) ουτε μετανιωσα για κατι.


Το μυνημα του Αλεξη που λεει οτι δεν ειναι ετσι τα πραματα οπως τα ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ!:help





Δηλαδη οταν σε εσβησα απο το σκυπε οταν καταλαβα τι ζωο εισαι δεν μου ειχες ζαλισει να σε ξανακανω αντ.
Δεν εχω στο ταχυδρομειο μου στο εξωτερικο μυνημα τετοιο.


Οπως οταν σε εδειωξαν απο την dnd απο το σκυπε τους και σου το ξεκοψε η σοφια οτι δεν θελουν καμια σχεση μαζι σου εβγαινες και ελεγες οτι σε παρακαλαγε η dnd.

Mας ειχες ζαλισει οτι δεν σου μιλαει ο τεο μετα απο ολα αυτα που εκανες για αυτον και μετα αρχησες να τον βριζεις οπως κανεις με οποιον σε φτυνει μολις καταλαβει τι εισαι.
Κανεις πολυ δουλεια στο να γλυφεις οποιον μιλας σκυπε να κλεγεσαι και να κανεις το ασπρο μαυρο, αλλα καποια στιγμη ολοι σε καταλαβαινουν.

Εγω δεν ειμαι τεο να μην σου απανταει ενω ειχε υλικο που του ρουφιανευες σκυπε ροομ κρυφο και τα παντα στον 24 απο bp,αν δεν ανακαλεσεις θα τα ποσταρω.


Ανα μηνα γλυφεις και φτυνεις τα ιδια ατομα,εγλυφες dark seeker(the snipers) εβριζες sol-doom.
Οταν τσακωθηκες με seeker-doom αναζητησεις νεα στεγη και αρχισες να γλυφεις τους sol.
Tωρα παλι ποιος ξερει ισως ξαναρχησεις γλυψιμο σε doom και βρησιμο sol,παρατειρω εχεις να τους γλυψεις καιρο.

Μετα θα μας το παιξεις και μανα-θιγμενη την ιδια στιγμη που βριζεις τις μανες των αλλων σαν 15χρονα ενω εισαι μεγαλη γυναικα στα χαρτια.

Εισαι για ψυχιατρο φουλ ομως θελεις υποστειρηξη,εχεις γερα ψυχολογικα και κομπλεξ.


να ανακαλεσει??αυτη ζει σε αλλη διασταση,πιστευει οτι εχει και δικιο... :D
σου λεω την μαθανε ολοι τι ****τουμπα ειναι Αλεξη :confused:
Η συγκεκριμενη κυρια προσπαθει με καθε τροπο να πετυχει τον στοχο της βρισκοντας ατομα που δεν γνωριζουν τι χαρακτηρας ειναι και με τον τροπο που μιλα την πιστευουν,αμα πετυχει τον στοχο της μην την ειδατε,αν παλι δεν πετυχει το στοχο της προσπαθει να κραξει αυτους που δεν πηγαν με το μερος της και δεν δισταζει να λεει παραμυθια και να ποσταρει συνομιλιες για να δειξει οτι εχει δικαιο! :doh:
Αλλα εδω "κυρια" παραμυθατζου δεν περνανε και στο ξανα λεω


ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ ΘΥΜΑΤΑ ΤΗΣ

[SPOIL][video=youtube;KWiIoQA2Nsk]https://www.youtube.com/watch?v=KWiIoQA2Nsk[/video][/SPOIL]
 

DeletedUser31166

και για να επανελθουμε.

Πλευρά 1:
Φυλές: ~TR~, -TR-, TR
Πλευρά 2:
Φυλές: ΦΑΠΕΣ, ΦAΠEΣ, ΦΑΠΕΣ., ΦAΠΕΣ, ΦΑΠEΣ

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 121
Πλευρά 2: 108
Διαφορά: 13

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 84
Πλευρά 2: 6
Διαφορά: 78

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 1,097,307
Πλευρά 2: 990,941
Διαφορά: 106,366

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 801,851
Πλευρά 2: 55,258
Διαφορά: 746,593

chart
 

DeletedUser26916

παραμαζομα δλδ οι φαπεες? που ειναι εχουν χαθοι μου φαινεται απο τις πολλες Φαπες που τρωνε :rofl:
 

DeletedUser

τελικά αυτός ο ήλιος θα ανατείλει κάποτε ή να μπούμε και στον κ33 να σας δώσουμε και εκεί το μαθηματάκι σας??
Που είναι ο ντα βίντσι οεο?? Βγες ρε μάγκα να μας πεις για τις ατελείωτες ώρες σου πάλι. που Με το πρώτο καλό πλάνο πάλι φύγατε
 

DeletedUser

μηπως εισαι λιγο μουλος?



[aig]Προειδοποίηση για Ακραίο περιεχόμενο


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29654

Τί έγινε ορέ???

Κρύφτηκε ο ήλιος??? Ή μήπως εξαφανίστηκε??? Γιατί δεν βλέπουμε σολ στον χάρτη???
Όσο υπάρχει ήλιος δεν υπάρχει και η σόλ?? ή μηπως στον 33 εννοουσαν τα παιδια οταν λέγαν αυτές τις σοφές ρίσεις οεο?!?!
 

DeletedUser26916

μην τα πειραζεται τα παιδια της σολ .. εχουν μπει και κανουν καριερα στον κ33 ε δεν τα προλαβαινουν και ολλα :p
 

DeletedUser29654

Πήπως, ερωτόμαι μήπως..φύγαν απο έναν κόσμο και αφού δέν είχαν τί να κάνουν αρχίσαν άλλο?
 

DeletedUser21861

Φημες λενε οι ηθικοι doomiστες να εχουν κανει κοτ κοτ για την μεταγραφη του κονκ στους TR!!! Απλα φημες ειναι γτ τα παιδια ειναι τα πιο ηθικα και αμεμπτα σε ολες τις φυλετικες!!! Συγχαρητηρια λοιπον στην πιο ηθικη φυλη του 30!!!χαχαχαχαχα!!!!


Τελικα αυτα που λεγατα για σολ γαργαρα ετσι!!!
 
Κορυφή