Νοείται κόσμος δίχως ήλιο ; Δεν νομίζω Τάκη

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Μιλαμε για αυτογνωσια σε υψηλοτατα επιπεδα...
Χαιρομαι:)
 

DeletedUser

καλα οτι ναναι λες πρωτον οταν μιλας μαζι μ δν θα λες για τον σωτηρη κ για την λιανα τρ μιλας μαζι μ εμεις τους δωσαμε μια ευκερια να συνεχισουν ναι ειμουν κατα σε αυτο αλλα το δεχτηκα κ τους βοηθησα κ ολας κ ξαναλεω τελευτεα φορα ΔΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΥ ΦΥΓΑΝΕ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΜΑΖΕΨΑν ΠΟΣΑ ΧΩΡΙΑ Κ ΧΑΡΗΚΑΝΕ δν νμζ εμεις να σας βαρεσαμε μεσα σε ενα βραδυ υπουλα δν ειναι το ιδιο με την στρατολογηση
μην αρχισεις παλι τα ιδια πες κατι καινουριο σε παρακαλω
ενα παιχνιδι ειναι μια εχθροι σε αλλο κοσμο η κ σε αυτον συμαχοι ενα παιχνιδι ειναι απολαυσετο (εχω γινει λιγο γραφικος απο εσενα μαθαινω ) :)

... ναι δεν ειναι το ιδιο ... ειναι διαφορετικη μπαμπεσια! ... εχεις δικιο μικρε Γιωργακη ... με συγχωρεις ... δεν ξαναμιλαω ... κραξε οσο θες μπαμπεση Α τον μπαμπεση Β που σου επαιξε μπινια! ... σε πνιγει το βρωμικο δικιο σου ... χαχαχαχαααααα ... ελεος ... και θα σου χαλασω τη φαντασιωση αλλα σε αλλο κοσμο συμμαχος ή συμπαιχτης με τετοιες λερες τυπου Αφρογαλος, Νταβιντσακο, Σωτηρχαινας και Λιανας δεν παιζει ... τωρα για σενα που ο σκοπος κι η βρωμια αγιαζει τα μεσα δεν αμφεβαλα ...
 

DeletedUser

πφφφ νμζ αλλο λεω αλλο κτβενεις κριμα δν πειραζει ομως
 

DeletedUser24216

με τα μπαν το απεδειξαν η με τις λαμογιες?
 

DeletedUser24216

κοιταξα τις 4 φυλες μας, για να περασει και η ωρα μου, στην ουσια δεν ειναι 4 αλλα 3, η δευτερη ντουμ δεν την λες και φυλη, και δεν ειδα ουτε ενα μελος πρωην Σολ.
δεν ειμαι σιγουρος τι εννοεις ακριβως.
πιθανοτατα βεβαια, ουτε και συ.
 

DeletedUser

και απο μενα ενα μπραβο στα παιδια της σολ που τρολαρουνε τον κ30 ;) συνεχιστε ετσι χαχαχα
 

DeletedUser29654

Χαχαχαχα Ο αναμάρτητος υμών πρώτος τον λίθον βαλέτω οπως λεγειν και πατηρ Mr. Fabulous .Απο οτι ειδα κανατε στρατολογηση απο Σολ αρα ...
Σε καθε φυλη υπαρχουν λαμογια



στρατολογισες καποιον αρα είσαι λαμόγιο?
η εννοείς στρατολόγισες κάποιον άρα έγινες αυτός?
 

DeletedUser

ΜΠΡΆΒΟ στα παιδιά της Σολ που απέδειξαν οτι και ξέρουν να παίζουν και οτι δεν μασανε.Υπάρχουν φορές που ακόμα και τώρα μετα τόσο καιρό αυτό το παιχνίδι με εκπλήσσει .Πολύ χαίρομαι που βρεθήκαμε.

εισαι σιγουρη Αγγελικη?παιζω και εγω σολ:p
 

DeletedUser24216

δε ξερω τι ακριβως θες να πεις, ο Λεο, ηταν δικος μας παικτης απο τον Κ27.

οταν βρεις κατι πιο ενδιαφερον Σερλοκ, ενημερωσε.
 

DeletedUser8132

Ρε ντάρλινγκ, δεν βαρέθηκες να γράφεις στο εξωτερικό σε κόσμο που δεν παίζεις?? :grrr2:
 

DeletedUser20797

ΜΠΡΆΒΟ στα παιδιά της Σολ που απέδειξαν οτι και ξέρουν να παίζουν και οτι δεν μασανε.Υπάρχουν φορές που ακόμα και τώρα μετα τόσο καιρό αυτό το παιχνίδι με εκπλήσσει .Πολύ χαίρομαι που βρεθήκαμε.

Σταματα να γλυφεις

Δεν πεφτουν με κατι τετοια πιστευω οι σολ :rolf:
 

DeletedUser

ανοιξε παλι η μεταγραφικη περιοδος χαχαχαχ :cop: (αραγε μπορεις να εμπιστευτεις τον διπλανο σου χαχαχαχ )
 

DeletedUser

ανοιξε παλι η μεταγραφικη περιοδος χαχαχαχ :cop: (αραγε μπορεις να εμπιστευτεις τον διπλανο σου χαχαχαχ )

... βρε καλως τον κλαψιαρη! ... τι εγινε? ... χασατε κι αλλο παιχτη-αδερφο? ... ξυπνα μικρουλη: easy come, easy go! ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Ρε ντάρλινγκ, δεν βαρέθηκες να γράφεις στο εξωτερικό σε κόσμο που δεν παίζεις?? :grrr2:

... Κωστα ελπιζω οτι δεν γραφεις εσυ γτ γνωριστηκαμε και ειπαμε 5 πραγματα ... να βαρεθει να γραφει σε κοσμο που δεν παιζει αλλα εχει ιδρυσει φυλη και η οποια δεν εχει αλλαξει ονομα και υλικο εξ αρχης του κοσμου και εχει παιξει τοσο μπεσαλιδικα οσο σχεδον καμια? ... σοβαρα το λες? ... για δειξε μου αλλη μια φυλη τετοια στον κ30 ...
 
Κορυφή