Νοείται κόσμος δίχως ήλιο ; Δεν νομίζω Τάκη

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser21861

Ισως εισαι ο μονος που λες τα ιδια τοσο καιρο και γ αυτο αξιζεις σεβασμο στα λεγομενα σου αλλα βρε αδερφε εφοσον συμμαχοι ειστε με tr συμμαχοι tr με sol πως ολο αυτο δν εχει κοινη πορεια αυτο ακομη δν καταλαβαινω σορρυ κιολας!!!
 

DeletedUser24216

κατ αρχας το "κοινη πορεια" στις φυλετικες ειναι μια ηλιθιοτητα.

το κοινη πορεια ο δον κυρτσαυλος της μπαντ παιζει να το εχει πει στον κ30 σε 10 φυλες. δεν τηρησε τιποτα και τωρα ειναι στα φουστανια των φαπες.

εγω το κοινη πορεια, το κραταω για λιγους και για εκλεκτους.
κοινη πορεια η Ντουμ στον Κ30, οπου κοινη πορεια σημαινει ιδια πορεια απ την μερα 1 ως τωρα εχουμε και ειχαμε και θα εχουμε μονο με τους 300.
οι TR ειναι συμμαχοι, εξαιρετοι συμμαχοι αλλα συμμαχοι.

δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει ολα να αναγονται σε "αδελφικες φυλες", αυτα ειναι αστειοτητες.
 

DeletedUser

Ισως εισαι ο μονος που λες τα ιδια τοσο καιρο και γ αυτο αξιζεις σεβασμο στα λεγομενα σου αλλα βρε αδερφε εφοσον συμμαχοι ειστε με tr συμμαχοι tr με sol πως ολο αυτο δν εχει κοινη πορεια αυτο ακομη δν καταλαβαινω σορρυ κιολας!!!

Δες παληκαρε το χαρτη και θα καταλαβεις και απο μονος σου οτι στη παρουσα φαση αυτες οι φυλες δεν εχουν καποια σχεση γεωγραφικα αρα δεν επηρεαζονται οι σχεσεις τους με τους κοινους συμμαχους....Μπορει να τους εχουν κοκκινους ετσι τυπικα...ο εχθρος του εχθρου μου ειναι και δικος μου εχθρος,δεν λενε !!!Αν φυγουν οι φαπες απο την μεση τοτε θα ξεκαθαρισει το τοπιο...μεχρι τοτε εχουν να γινουν πολλες αλλαγες ακομα!!!

Καλες μαχες και καλως ηρθαν τα παιδια της σολ...αντε ν αναψουν λιγο τα αιματα ν αποκτησει νεο ενδιαφερον και παλι!!!
 

DeletedUser24216

η αηδια μας για την σολ και το διδυμο των αρλεκινων που εχουν για ηγεσια, δεν ειναι καθολου τυπικη.
μικρη σημειωση.
 

DeletedUser

η αηδια μας για την σολ και το διδυμο των αρλεκινων που εχουν για ηγεσια, δεν ειναι καθολου τυπικη.
μικρη σημειωση.

Δεν μιλαω για τα αισθηματα σας προς σολ,αυτο ειναι δικο σας...αναφερω το τυπικα,γιατι ουσιαστικα ακομα δεν μπορειτε να εχετε καμια επαφη!!!
 

DeletedUser24216

ναι απλα ενημερωσα με τον πιο επισημο τροπο τι θα γινει οταν θα εχουμε επαφη αν δεν προλαβουν να παραβουν καποιον κανονα για 56η φορα.
 

DeletedUser

ναι απλα ενημερωσα με τον πιο επισημο τροπο τι θα γινει οταν θα εχουμε επαφη αν δεν προλαβουν να παραβουν καποιον κανονα για 56η φορα.

ρε φιλάρα δεν μπορείς να γίνεις αστείος κατάλαβε το..άσε τις προσπάθειες έλεος πια!!!
 

DeletedUser24216

απ τα λιγα που εχω καταλαβει, η ντουμ με θεωρει αστειο και η σολ οχι.
μπορω να ζησω με αυτο.
γελαστε με ντα γκρεκο.
και γω το ιδιο κανω!!
 

DeletedUser

οταν σε εναν κοσμο φτασεις εναν λογαριασμο απο το 0 σε 3κκ 2 φορες ελα να μου την πεις παιχτακι της σειρας

το εκανα 2 φορες ηρθα να το κανω και τριτη

κανε υπομονη σε μερικους μηνες θα ειμαστε γειτονακια :D

χαχαχαχαααααα ... για να μου μαθεις φυλλετικες και να αξιζει να σου απαντησω μικρουλη ανιδεε ποντικουλη πρεπει:

1. να κλεισεις ενα κοσμο για αρχη
2. μετα να τον κλεισεις τουλαχιστον μια φορα πρωτος σε οντ και θεση καταταξης

... 2 φορες το εκανες? ... ελα ρε? ...γτ εγω στο "σε 1 μηνα πρωτος" ειδα μονο το σε 1,5 μηνα ανυπαρκτος ... οσο για υπομονη εχω οση θες αλλα δεν μου καιγεται και καρφακι ... απο λογια μας εχετε παει πυξιδα η Σολ 15 φορες και εχετε κλεισει τον κοσμο αλλες 10 φορες ... μονο προσεχε μην ειναι σαν την αλλη φορα που ηρθες με 20.000κατς 50.000δορια και 2 παλαντιν και φυγεις νυχτα δινωντας το χωριο στον πιο φιλικα προσκειμενο για να γλιτωσεις την ξεφτυλα(ξερω ξερω ο σκοπος ηταν να παρουμε τα βαρβαρα οπως και στο πλανο σε νταρκ σικερ να μην παρετε χωριαο)... και επι της ουσιας ειδαμε οταν λειψατε τι δεσιμο ειχατε σαν φυλη: εφυγαν απο Σολ και βαραγαν συμπαιχτες μεσα σε 2 μερες ... εχετε πλακα εκει στη Σολ ... συνεχιστε να μας διασκεδαζετε ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

πιο επισημα χειλη απ τα δικα μου δε θα βρεις.
οι σολ ηταν, ειναι και θα ειναι κοκκινοι μεχρι εμεις να τους στειλουμε στον Κ33.
εμεις η η ΟΔ.
οποιοι προλαβουν πρωτοι.

... φημες ας λενε ο,τι θελουν Δημητρη ... στοιχεια λενε οτι εγινε Σ.Ε με ΤΡ για να βαρεσουν ΦΑΠΕΣ και η οποια δεν εχει καμια προοπτικη να γινει συμμαχια ποτε και οτι οι ντουμ και 300 δεν ελαβαν ποτε μερος ... και επειδη εχετε μεγαλο στομα: http://prntscr.com/6eynfs
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ειμασταν και παραρτημα καθε μερα ανακαλυπτεις νεα πραγματα!!! Φημες λενε οτι tr sol doom 300 ειναι μαζι φημες ειναι μονο?

Σε τι διαφωνεις; Σε ενα βραδυ που ολοι βαρουσαν SOL και χαναν χωρια χωθηκες και συ στη μεση, μιλαμε για μια φυλη που αναπτυχθηκε στο rim της SOL επειδη η ιδια η SOL το επετρεψε, για αντι να την ευχαριστειτε που επιβιωσατε την χτυπησατε. Μια φυλη που τα χε ολα γαλαζια και μια Σ.Ε. και αντι να πατησετε διαγραφες βγαζετε γλωσσα. Μετα η beret σας φταιει για τον 29 και ο Easy για τον 32
 

DeletedUser21861

Αντε παλι στα ιδια και στα ιδια η ενημερωση προυπηρχε στους αρχηγους σας ισως δν το πηραν στα σοβαρα επειδη δν.μας επαιρναν στα σοβαρα και χανατε μετα αβερτα τα χωριουδακια!!! Και οσο για το.οτι αναπτυχθηκαμε στο ριμ επιλογη σας ηταν μπορουσες να μας κοπανησεις αλλα οταν το.εκανες ετρωγες και τοτε κοκκινες αντε τωρα στο υπογειο!!!
 

DeletedUser29654

Ανέστη, λές ότι βλέπεις χωρίς να ξέρεις τί γινόταν απο μέσα...

Ακου τα παιδια όταν λένε κάτι που ξέρουν, δεν τα λένε μόνο για να μιλήσουν..
 

DeletedUser

Ανέστη, λές ότι βλέπεις χωρίς να ξέρεις τί γινόταν απο μέσα...

Ακου τα παιδια όταν λένε κάτι που ξέρουν, δεν τα λένε μόνο για να μιλήσουν..

Νιαου , νιαου ... :oops:

Διαγραφες πολλες ακουω ... Ο χαρτης ειναι τωρα οπως ηταν πριν ... Αλλά ;; κατι φοβηθηκατε ;; κατι επιβαρυνε τις καλτσες σας (μηπως κανατε κακά-κια) ;; :doh: :grrr2:

Δεν ξερω ... Παντως μενω σε αυτο που ειχα πει ... Μεσιας κ ολη η ρουφιανοφυλη σενιορ πυξιδα μεχρι ελεους ... :noob:

Τα φιλια μου σε ολες τις κυριες ... (L)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Αντε παλι στα ιδια και στα ιδια η ενημερωση προυπηρχε στους αρχηγους σας ισως δν το πηραν στα σοβαρα επειδη δν.μας επαιρναν στα σοβαρα και χανατε μετα αβερτα τα χωριουδακια!!! Και οσο για το.οτι αναπτυχθηκαμε στο ριμ επιλογη σας ηταν μπορουσες να μας κοπανησεις αλλα οταν το.εκανες ετρωγες και τοτε κοκκινες αντε τωρα στο υπογειο!!!

Βλακακο κουνα λιγο το κεφαλι σου. Αν δεν κανω λαθος τα παιδια απο SOL σε βαζαν ακομα και στις κλησεις τους και το παιζες "συμμαχος" πριν ακομα πας στην SENIOR(CM νομιζω ησουν). Τα μονα χωρια που χαθηκαν αβερτα απο τη SENIOR ηταν ανενεργων. Λεμε ακριβως το ιδιο πραγμα: σε αφησαν να αναπτυχθεις και οταν τα ειδαν σκουρα τους βαρεσες. Τελος, δεν εχω κανεναν αρχηγο, στη SOL εκατσα μετρημενες 4 μερες απο 4 ωρες τη μερα. Αν δεν με πιστευεις ρωτα τον Oyez-Serenity να στο επιβεβαιωσει αυτο.

dimitar δεν καθομαι να ασχοληθω με το κομπλεξ που βγαζει ο καθενας απο αυτους. Ξερω για τον edw.(Γιαννης νομιζω) οτι ειναι ενας αξιολογος παικτης και RIMας. ΤΕΤΟΙΑ ποστ ομως μονο δεν τιμουν ΚΑΝΕΝΑΝ. Και να ξερουν κατι παραπανω δεν με ενδιαφερει. Εδω μονος του ειπε "αναπτυχθηκαμε στο ριμ επιλογη σας ηταν μπορουσες να μας κοπανησεις". Με το χερι στην καρδια θα απαντησεις ειλικρινα:Αν η SOL εκανε μια Σ.Ε. με τους αντιπαλους μεχρι ενα διαστημα οπως η CxC στον 16 και επικεντρωνοταν στη SENIOR εκεινο το διαστημα θα χατε ελπιδα; Η απαντηση ειναι ξεκαθαρα ΟΧΙ
 

DeletedUser21861

Ειλικρινα αυτη την παραπληροφορηση που σας εχουν κανει δν τν μπορω!!!

Με εκαναν προταση οταν ήμουν cm και τους ειπα οχι ευγενικοτατα!!! Επειδη ο νικος αφρικανος με ηξερε απο αλλους κοσμους με εβαλε σε 2 κλησεις και μιλουσαμε μια χαρα η προβλεψη μου ηταν οτι δν.θα κλεισουν κοσμο επειδη δν ειχαν ριμ!!! Αν η σολ επικεντρωνοταν σε σενιορ ισως εχανε κανεις δν.αντιλεγει κατι.αλλο αλλα δν το.εκανε!!!

Αυτο που ειπαμε και λεμε ειναι οτι αν.μεναμε συμμαχοι με σολ ακομα θα υπηρχαν οπως ηταν πριν απο τν στιγμη που τους περασαμε κοκκινους διαλυθηκαν εφοσον εχασαν τν πλατη τους!!!
Αυτο.που λεμε ειναι μια απλη αναλυση του γκειμ τπτ.παραπανω τπτ λιγοτερο κανεις δν ειπε οτι.ειμαστε παικταραδες η τπτ αλλο απλα σας εξηγησαμε τι εγινε απλα δν θελουν να το.καταλαβουν!!!

Οσο αναφορα τα ποστ μου ισως ειναι καποια αιχμηρα αλλα ειναι αληθειες και στα γραφω εδω επειδη εμεις ειμασταν πολυ περισσοτερο απο τις 4 ωρες που ησουν εσυ στην σολ!!!
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Μεγαλος ****τουμπας ο αφρογαλος ΤΕΛΟΣ
 

DeletedUser29654

Βλακακο κουνα λιγο το κεφαλι σου. Αν δεν κανω λαθος τα παιδια απο SOL σε βαζαν ακομα και στις κλησεις τους και το παιζες "συμμαχος" πριν ακομα πας στην SENIOR(CM νομιζω ησουν). Τα μονα χωρια που χαθηκαν αβερτα απο τη SENIOR ηταν ανενεργων. Λεμε ακριβως το ιδιο πραγμα: σε αφησαν να αναπτυχθεις και οταν τα ειδαν σκουρα τους βαρεσες. Τελος, δεν εχω κανεναν αρχηγο, στη SOL εκατσα μετρημενες 4 μερες απο 4 ωρες τη μερα. Αν δεν με πιστευεις ρωτα τον Oyez-Serenity να στο επιβεβαιωσει αυτο.

dimitar δεν καθομαι να ασχοληθω με το κομπλεξ που βγαζει ο καθενας απο αυτους. Ξερω για τον edw.(Γιαννης νομιζω) οτι ειναι ενας αξιολογος παικτης και RIMας. ΤΕΤΟΙΑ ποστ ομως μονο δεν τιμουν ΚΑΝΕΝΑΝ. Και να ξερουν κατι παραπανω δεν με ενδιαφερει. Εδω μονος του ειπε "αναπτυχθηκαμε στο ριμ επιλογη σας ηταν μπορουσες να μας κοπανησεις". Με το χερι στην καρδια θα απαντησεις ειλικρινα:Αν η SOL εκανε μια Σ.Ε. με τους αντιπαλους μεχρι ενα διαστημα οπως η CxC στον 16 και επικεντρωνοταν στη SENIOR εκεινο το διαστημα θα χατε ελπιδα; Η απαντηση ειναι ξεκαθαρα ΟΧΙ


Ο Γιάννης όπως και όλοι απο σενιορ εχουν μπει κλήση με όλους στον κόσμο. Αυτό δέν σημαίνει κάτι..
Λέω τώρα, ακόμα και να έμπαινα σε μία κλήση εγώ με τον ανέστη και ο ανέστης να με ήθελε σύμμαχο, αυτό δέν σημαίνει οτι και θα γινόμουν. 2 πλευρές υπάρχουν αρα και δύο απόψεις.
200-300 χωριά ανενεργών δέν νομίζω να ήταν φίλε..πολλά ήταν τα χωριά απο όλων των ειδών τους παίκτες.

Αναφέρθηκε οτι αναπτυχθήκαμε στο ρίμ γιατί αυτό έγινε. Φυλή ρίμ είναι η σενίορ και είναι ακόμα.
Τώρα γιατί δέν την βαρέσανε, δεν υπάρχει πάντα μόνο ένας λόγος..

Σε μία υποθετική περίπτωση που να κοπανάνε όλοι την σενιόρ φυσικά και θα έπεφτε όπως και άλλες φυλές σε όλους τους κόσμους,
τότε το πόσο καλή φυλή είναι θα φαινόταν απο τις μέρες που θα κράταγε.
Ωστόσο το ξέραν τα παιδιά οτι δέν θα κλείσουν κόσμο μόνοι και προνόησαν γι αυτό. Που σημαίνει οτι είχε 1-2 εχθρούς την φορά.

Τώρα αν αναφέρεσαι σε άλλο υποθετικό γεγονός να κοπανιόταν μόνοι σολ-σενιόρ δέν θα γινόταν ποτέ καθώς όσοι έχουν μεγάλα στόματα,
εκνευρίζουν πολύ κόσμο.

Άν γινόταν κάτι τέτοιο, υπήρχε μία πιθανότητα να έχανε η σενιόρ αν και δέν λέει κάτι αυτό. Για τα παιδιά που παίζαμε τόσο καιρό εκεί,
σε μία όχι πριμέιντ φυλή πιστεύω έχει περάσει απο καιρού τις προσδοκίες που είχαμε στην αρχή για την φυλή.
και για τον λόγο αυτό παίξαμε αντίπαλοι, όσο κράτησε, με όποιον ήταν νο.1 εκείνη την στιγμή για να ευχαρηστηθούμε παιχνίδι.
 

DeletedUser

οι σενιορ θεωρουνται οικοπεδο φιλετο εκει που ειναι
σιγα μην εμεναν χωρις φαπες..
 

DeletedUser21861

Εγω και παλι σε αγαπαω αγγελικουλα!!! Οσο αναφορα τις φαπες που θα φαμε ειναι λογικο να μας βαρεσετε!!!
 

DeletedUser29654

Παιχνιδι ειναι, ξυλο θα παιχτει απολειτως φυσιολογικα.
Λογο γεωγραφικης θεσης φαινεται που θα πεσει το περισσοτερο ξυλο κ πιστευω ειναι καλοδεχουμενο.
Καλες μαχες να εχετε παιδια!
Εχουν γινει ηδη πολλα σε αυτον τον κοσμο κ ακομα για να κλεισει θα γινουν ακομα περισσοτερα. Κανεις πιατευω δεν μπορει να μιλησει εκ του ασφαλους για το τι θα γινει μιας κ περιπλεκουν οσο παει τα πραγματα.
Αγγελικη θελω μια ερωτηση να κανω γιατι δεν ξερω.
Μεταξυ σολ-τρ τι γινεται? Ρωταω γιατι μου φαινεται αρκετα περιεργο καποιος διακανωνισμος οταν κοπανιοσασταν επι μηνες ολοκληρους.
 
Κορυφή