Νοείται κόσμος δίχως ήλιο ; Δεν νομίζω Τάκη

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Σας είχα πει πως η SOL δεν θα υπάρχει στον χάρτη μόνο όταν σταματήσει να ανατέλλει ο ήλιος , η αλήθεια είναι όμως πως ποτέ δεν σταμάτησε να ανατέλλει στον κ30 , ζούσαμε ανάμεσα σας τόσο καιρό .
Γιατί κύριοι παίσατε από τα σύννεφα ; Θα έπρεπε να το περιμένατε , να ξέρετε άλλη φορά πως τον λόγο μου τον κρατάω .
Νομίζατε πως η SOL θα διαλυόταν τόσο εύκολα ; Δεν νομίζω Τάκη

Νομίζατε πως θα αφήναμε τον κόσμο σε μια φυλή που έχει γεννηθεί από τα λάθη της SOL ;
Ουσιαστικά η Σουσου ήταν μια φυλή στο περιθώριο , ένα κομματάκι στο RIM και από ρουφιανιές , στρατολογήσεις κλπ κλπ κατάφερε να φτάσει να πηγαίνει για κλείσιμο κόσμου .
Έτσι λοιπόν όπως γεννηθήκατε από τα λάθη μας , έτσι αναγεννηθήκαμε και εμείς από το λάθος σας και την υπεροψία σας να κλείσετε τον κόσμο αδιαφορώντας για τις συμφωνίες που είχατε κάνει με τους πρώην συμμάχους σας .
Αλλά τα λάθη είναι για να γίνονται και να μην ξανά γίνονται .
Ακούστηκαν πολλά για την SOL , ακούστηκε πως δεν είναι παρέα . Πιστέψτε με πως η SOL κρατιέται από την παρέα .

Ώρα για ΦΑΠΕΣ λοιπόν .
 

DeletedUser

Σας είχα πει πως η SOL δεν θα υπάρχει στον χάρτη μόνο όταν σταματήσει να ανατέλλει ο ήλιος , η αλήθεια είναι όμως πως ποτέ δεν σταμάτησε να ανατέλλει στον κ30 , ζούσαμε ανάμεσα σας τόσο καιρό .
Γιατί κύριοι παίσατε από τα σύννεφα ; Θα έπρεπε να το περιμένατε , να ξέρετε άλλη φορά πως τον λόγο μου τον κρατάω .
Νομίζατε πως η SOL θα διαλυόταν τόσο εύκολα ; Δεν νομίζω Τάκη

Νομίζατε πως θα αφήναμε τον κόσμο σε μια φυλή που έχει γεννηθεί από τα λάθη της SOL ;
Ουσιαστικά η Σουσου ήταν μια φυλή στο περιθώριο , ένα κομματάκι στο RIM και από ρουφιανιές , στρατολογήσεις κλπ κλπ κατάφερε να φτάσει να πηγαίνει για κλείσιμο κόσμου .
Έτσι λοιπόν όπως γεννηθήκατε από τα λάθη μας , έτσι αναγεννηθήκαμε και εμείς από το λάθος σας και την υπεροψία σας να κλείσετε τον κόσμο αδιαφορώντας για τις συμφωνίες που είχατε κάνει με τους πρώην συμμάχους σας .
Αλλά τα λάθη είναι για να γίνονται και να μην ξανά γίνονται .
Ακούστηκαν πολλά για την SOL , ακούστηκε πως δεν είναι παρέα . Πιστέψτε με πως η SOL κρατιέται από την παρέα .

Ώρα για ΦΑΠΕΣ λοιπόν .

Δηλαδη σαν τους εξωγιηνους ζουσατε αναμεσα μας!Να ξερεις οτι κοσμο δεν κλεινεις απο τους φαπες,αντιθετως εσυ θα φας φαπες στον ποπο!!!
 

DeletedUser30692

[video=youtube;4ZypfNVt1TE]https://www.youtube.com/watch?v=4ZypfNVt1TE[/video]

Έρχεται παιδιά...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Δηλαδη merino εγινες φαπας και στο game;:rolf::rolf::rolf:
 

DeletedUser

Σας είχα πει πως η SOL δεν θα υπάρχει στον χάρτη μόνο όταν σταματήσει να ανατέλλει ο ήλιος , η αλήθεια είναι όμως πως ποτέ δεν σταμάτησε να ανατέλλει στον κ30 , ζούσαμε ανάμεσα σας τόσο καιρό .
Γιατί κύριοι παίσατε από τα σύννεφα ; Θα έπρεπε να το περιμένατε , να ξέρετε άλλη φορά πως τον λόγο μου τον κρατάω .
Νομίζατε πως η SOL θα διαλυόταν τόσο εύκολα ; Δεν νομίζω Τάκη

Νομίζατε πως θα αφήναμε τον κόσμο σε μια φυλή που έχει γεννηθεί από τα λάθη της SOL ;
Ουσιαστικά η Σουσου ήταν μια φυλή στο περιθώριο , ένα κομματάκι στο RIM και από ρουφιανιές , στρατολογήσεις κλπ κλπ κατάφερε να φτάσει να πηγαίνει για κλείσιμο κόσμου .
Έτσι λοιπόν όπως γεννηθήκατε από τα λάθη μας , έτσι αναγεννηθήκαμε και εμείς από το λάθος σας και την υπεροψία σας να κλείσετε τον κόσμο αδιαφορώντας για τις συμφωνίες που είχατε κάνει με τους πρώην συμμάχους σας .
Αλλά τα λάθη είναι για να γίνονται και να μην ξανά γίνονται .
Ακούστηκαν πολλά για την SOL , ακούστηκε πως δεν είναι παρέα . Πιστέψτε με πως η SOL κρατιέται από την παρέα .

Ώρα για ΦΑΠΕΣ λοιπόν .

... που χαθηκες εσυ ρε? ... τι εγινε ρε τερας ηθικης? ... μας ελειψες ... θελω να μου μαθεις εκεινα τα κολπα που κανεις με την Νταβιντσαινα για να κερδισετε γτ θελω να παρω τον κοσμο ... χαχαχαχαααααα ... πολλα ειπες ... αντε τωρα παλι στην τρυπα συ Αφρογαλακο κι ασε το PR για κανεναν πο το εχει ... πλεον ολοι ξερουν τι εκανες και τι ελεγες ...
 

DeletedUser24216

που σαι βρε συ!

το ταχυδρομειο σου καλα?
τα ακκαουντς με αλλα γραμματα ενταξει?
ξαναγυρισες για νεο γυρο ξεφτιλας?
 

DeletedUser

α ρε μαπα νταρκλινγκ....ακομα γραφεις εξωτερικο και εσυ και ο αλλος ο πικραμενος ο στεφανος

ερωτηση: ακομα να φατε τους νουμπαδες τους μπαντ? τι γινεται σας περνουν και χωρια τωρα?

πραγματικα ειστε οτι χειροτερο υπαρχει στον κ30 χειροτεροι και απο τους ΣΟΥΣΟΥ
καποια στιγμη θα βρεθουμε διπλα διπλα και θα φας τις φαπες που σου εχουμε υποσχεθει
 

DeletedUser24216

αχαχαχαχα καλως και την Βουρτση.
να σου δωσουμε ενα χωριο στον πυρηνα μας να ρθεις????

να σου στειλω ενα μηνυμα στο ταχυδρομειο μπας και με μπαναρεις???

τι θελεις τι πιτσιρικο μου καλε, πες το και θα γινει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

α ρε μαπα νταρκλινγκ....ακομα γραφεις εξωτερικο και εσυ και ο αλλος ο πικραμενος ο στεφανος

ερωτηση: ακομα να φατε τους νουμπαδες τους μπαντ? τι γινεται σας περνουν και χωρια τωρα?

πραγματικα ειστε οτι χειροτερο υπαρχει στον κ30 χειροτεροι και απο τους ΣΟΥΣΟΥ
καποια στιγμη θα βρεθουμε διπλα διπλα και θα φας τις φαπες που σου εχουμε υποσχεθει

... βρε βρε καλως την περδικα τη μοσχοποινολογημενη! ... που ησουνα κοκωνα μου τοσο καιρο κρυμμενη? ...

... χαχαχαααααα ... εμεις πικραμενοι? ... χαχαχααααα ... και γτ να μην γραφουμε? ... ακομα δεν ξεφτυλιστηκαμε οπως εσεις οι παιχταραδες με τις φοβερες ικανοτητες και το καθαρο παιχνιδι! ...χαχαχααααα ... τι ειπα? ... καθαρο παιχνιδι??? ... χαχαχαχααααα ... σορυ ρε ξεχασα οτι μιλαω σε σας και μου ξεφυγε ... χαχαχαχαχααααααα ... παλι καλα που σε εχουμε κι εσενα να γελαμε ρε ... τι σοβαρα? ... θα μας ριξεις κι αλλη πυξιδα? ...για 8η φορα στον κ30? ... πριν ή αφοτου ξαναφας γκλομπαλ μπαν για καθαρο παιχνιδι ποντικακι? ... γαβ Αφρογαλακο και σπιτι σου τωρα ...
 

DeletedUser

που εισαι βρε αγαπημενε μας χαχα?
οταν γραφεις τα χαχαχα κουνας και το αυτακι αραγε?

μας λειψατε κυριε κλοουν του κ30 (L)
 

DeletedUser

που εισαι βρε αγαπημενε μας χαχα?
οταν γραφεις τα χαχαχα κουνας και το αυτακι αραγε?

μας λειψατε κυριε κλοουν του κ30 (L)

... "ξανα πρωτος σε 15 μερες"? ... καλα το θυμαμαι? ... χαχαχααααα ... ο Νασος78 θα μου πεις γτ σε παρατησε απο κοπλευ τελικα? ... και γενικα που χαθηκατε βρε αδερφε τοσο καιρο? ... ανησυχησα μηπως απο το ρεζιλικι δεν ξαναεμφανιστειτε ... αλλα δεν εχετε θεμα ... καλως επιστρεψατε να ξαναξεφτυλιστειτε ...
 

DeletedUser

οταν σε εναν κοσμο φτασεις εναν λογαριασμο απο το 0 σε 3κκ 2 φορες ελα να μου την πεις παιχτακι της σειρας

το εκανα 2 φορες ηρθα να το κανω και τριτη

κανε υπομονη σε μερικους μηνες θα ειμαστε γειτονακια :D
 

DeletedUser24216

αναμεσα στις 3 φορες τι μεσολαβησε?
α ναι, μπαν του λογαριασμου γιατι δεν επαιζε καθαρα.

περιεργο που σε αφηνουν να ξαναπαιξεις παντως. δε το βλεπω και πολυ δικαιο.
προσεχε αυτη τη φορα να σε καταλαβουν λιγοτερο παντως
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL
Πλευρά 2:
Φυλές: ΦΑΠΕΣ, ΦΑΠΕΣ.

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 109
Πλευρά 2: 36
Διαφορά: 73

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,061,446
Πλευρά 2: 308,896
Διαφορά: 752,550

chart





Πολλες οι φαπες παιδιαααααα

Ερχονται φαπες εξ ουρανου!!!!!!!!!

- - - Eνημερώθηκε - - -

... "ξανα πρωτος σε 15 μερες"? ... καλα το θυμαμαι? ... χαχαχααααα ... ο Νασος78 θα μου πεις γτ σε παρατησε απο κοπλευ τελικα? ... και γενικα που χαθηκατε βρε αδερφε τοσο καιρο? ... ανησυχησα μηπως απο το ρεζιλικι δεν ξαναεμφανιστειτε ... αλλα δεν εχετε θεμα ... καλως επιστρεψατε να ξαναξεφτυλιστειτε ...



χαρτομαντιλα για το κλαμα εχεις...φιλε...ή μήπως...θέλεις,,;

ΠΕΦΤΟΥΝ ΦΑΠΕΣ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

σκασανε και οι σφουγγοκωλαριοι τωρα, σαν να μην περασε μια μερα.
φερτε και τον Ουεζ να σας γλυψει.
 

DeletedUser

Αυτοπρωσοπος κυριε Νταρκλινγκ

Το ξερω πως σου ελειψα<3
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καποια απο τις 2 μεριες εκανε ΜΕΓΑΛΗ ****τουμπα.
Απ οτι μαθαινω απο παπαγαλακια παιζει TR-SOL-DOOM vs ΦΑΠΕΣ. Πως θα συνυπαρξουν SOL και DOOM σε μια υπερσυμμαχια αν οντως ισχυει;

Παρεμπιπτοντως, αυτο ηταν που λεγατε ολα κοκκινα; Απο τοτε που σας κυρηξε πολεμο το παραρτημα(SENIOR) σας παραδεχτηκα γιατι παλεψατε(Εστω και για λιγο πριν ενας-ενας αφησει το καραβι).

ΦΑΠΕΣ, ωρα για ΦΑΠΕΣ
 

DeletedUser21861

Ειμασταν και παραρτημα καθε μερα ανακαλυπτεις νεα πραγματα!!! Φημες λενε οτι tr sol doom 300 ειναι μαζι φημες ειναι μονο?
 

DeletedUser24216

πιο επισημα χειλη απ τα δικα μου δε θα βρεις.
οι σολ ηταν, ειναι και θα ειναι κοκκινοι μεχρι εμεις να τους στειλουμε στον Κ33.
εμεις η η ΟΔ.
οποιοι προλαβουν πρωτοι.
 
Κορυφή