Νοείται κόσμος δίχως ήλιο ; Δεν νομίζω Τάκη

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Ανέστη, λές ότι βλέπεις χωρίς να ξέρεις τί γινόταν απο μέσα...

Ακου τα παιδια όταν λένε κάτι που ξέρουν, δεν τα λένε μόνο για να μιλήσουν..

καλα εσυ μετα το ...εγω διελυσα την ΣΟΛ...
που ειναι κατι παρομοιο με το ...λεφτα υπαρχουν... του γιωργακη
δεν ντρεπεσαι να μιλας δημοσια? που μολις μας ειδες στον χαρτη παρατησες το λογαριασμο και εγινες λουης?
ειστε για γελια εκει στην πρωην σενιορ
 

DeletedUser24216

Ολοι ξερουμε καλα πως διαλυθηκε η Σολ αλλωστε.
και εμεις και η ΟΔ.
 

DeletedUser29654

Πάνε ψαξε απο τώρα για νέο λογαριασμό για να έχεις μπακ-απ μόλις μείνεις πάλι χωρίς λογαριασμό κύριε noik

Όσο εκφέρω γνώμη θα μιλάω, αν δέν σου αρέσει, μήν ασχολείσαι μαζί μου. Αξιοποίησε τον χρόνο σου ψάχνοντας λογαριασμούς :D
 

DeletedUser

Πάνε ψαξε απο τώρα για νέο λογαριασμό για να έχεις μπακ-απ μόλις μείνεις πάλι χωρίς λογαριασμό κύριε noik

Όσο εκφέρω γνώμη θα μιλάω, αν δέν σου αρέσει, μήν ασχολείσαι μαζί μου. Αξιοποίησε τον χρόνο σου ψάχνοντας λογαριασμούς :D

ελα να ψαξουμε μαζι γτ σε λιγο ουτε εσυ θα εχεις (L)
 

DeletedUser29654

Εδώ και λίγο καιρό δεν έχω λόγο αηδίας..(L)
 

DeletedUser29654

Αυτό ακριβώς, βαρέθηκα να παίζω με τους ίδιους νουμπαδες ξανα και ξανα..
 

DeletedUser

λογικο μετα απο τις πολλες φαπες-μαπες που εχεις φαει να σου εχει μεινει ενα μικρο προβληματακι...
δεν πειραζει θα το ξεπερασεις καποια στιγμη
 

DeletedUser29654

Μιας κ δεν το καταλαβες να στο κανω πιο λιανα
Βαρεθηκα να παιζω με παικτες που εχουν φαει πυξηδα σε αυτο τον κοσμο ηδη μερικες φορες..
 

DeletedUser

για σενα θα λες μαλλον γτ σε οποιον λογαριασμο εχεις παιξει μεχρι τωρα (βλεπε. ακκ σε unbrok και σε τρ) εχεις δει το χρωμα της πυξιδας

δεν θα το αντεξεις και τριτη φορα σε εναν κοσμο παει πολυ

ελα και στον 33 να την φας και εκει την μαπα σου
 

DeletedUser29654

Αυτο αγγελική έγινε πέρισυ :Ρ

Το ιδιο εκανε κ ο κυρ θοδωρας πιο μετα αλλα δεν εχει καποια συμασια..

Αλλα κατανοητο, αν θες να συνεχισεις σε προσωπικο επιπεδο, καλα κανεις.


Ναι νοικ θα μπω σε κοσμο που το 50% των παικτών είναι σολίστες. Ναι..αντε να κλεισεις εναν κοσμο να χαρεις λιγο αν και δεν θα επερνα και ορκο οτι θα τον κλεισεις ουτε αυτον :D
 

DeletedUser29654

Πονεμενη ιστορια αγγελικη...κανεις δεν νιαστηκε για τιποτα :D
 

DeletedUser

αγγελικη μια δηλωση για τους καινουριους σου φιλους ?
 

DeletedUser

αγγελικη μια δηλωση για τους καινουριους σου φιλους ?

... βρε βρε ... ο Γιωργακης ρε παιδια! ... που ησουνα κοκονα μου κρυμμενη εσυ??? πως απο εδω??? ... βρηκες φωνουλα? ... ή σε ετσουξε το οτι οσο ευκολα παιρνεις παιχτες και ογκο, τοσο ευκολα χανεις??? ... δεν πειραζει ... θα σου περασει ποντικακι ... τωρα για τις λοιπες εγγραφες εχω λιωσει στα γελια ... ειδικα που ο Νοικ και οι σαλιαρηδες Σενιορ(που εγιναν φαπες και ο Αλχιμιστης μιλαγε με ολους για συμμαχια) εχουν και λογο στον κ30! ...χαχαααααααα ... δεν παλευστε ... εμ και κανατε τις βρωμιες σας εμ και θελετε να βγειτε κι απο πανω??? ... απιστευτοι! ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

... βρε βρε ... ο Γιωργακης ρε παιδια! ... που ησουνα κοκονα μου κρυμμενη εσυ??? πως απο εδω??? ... βρηκες φωνουλα? ... ή σε ετσουξε το οτι οσο ευκολα παιρνεις παιχτες και ογκο, τοσο ευκολα χανεις??? ... δεν πειραζει ... θα σου περασει ποντικακι ... τωρα για τις λοιπες εγγραφες εχω λιωσει στα γελια ... ειδικα που ο Νοικ και οι σαλιαρηδες Σενιορ(που εγιναν φαπες και ο Αλχιμιστης μιλαγε με ολους για συμμαχια) εχουν και λογο στον κ30! ...χαχαααααααα ... δεν παλευστε ... εμ και κανατε τις βρωμιες σας εμ και θελετε να βγειτε κι απο πανω??? ... απιστευτοι! ...

χαχαχα με εψαξες κ δεν με βρηκες ? μαλλον οχι δν κρυφτηκα τι ηθελες δλδ να σχολιασω τον σιπμπου η τον ντα βιντσι κ γιατι βγαζεις τοσο χολη δν το κτλβενω δν με ετσουξε ισα ισα μ αρεσει το ξυλο που πεφτει κ αν με κερδισεις θα σου πω κ συχαριτιρια παιχνιδι ειναι ποσο πολυ πιστευεις οτι με νοιαζει στο εχω ξαναπει ειτε κερδισω ειτε οχι το ιδιο μ κανει απλα θελω μια δηλωση απο την αγγελικη για τους νεους της φιλους που νμζω αποδεδειγμενα ειναι πια μαζι δν ξερω πως το πηρες αλλα ουτε με πολυνοιαζει το λαθος του σιμπου δν ειναι οτι εφυγε ειναι οτι βαρεσε υπουλα μεσα σε ενα βραδυ αυτο εμενα με νοιαζει θα ηταν πιο αντρικιο να φυγει κ να πει παιδια φευγω αυριο σας ξεκιναω
καλησπερα κ ολας
 

DeletedUser

χαχαχα με εψαξες κ δεν με βρηκες ? μαλλον οχι δν κρυφτηκα τι ηθελες δλδ να σχολιασω τον σιπμπου η τον ντα βιντσι κ γιατι βγαζεις τοσο χολη δν το κτλβενω δν με ετσουξε ισα ισα μ αρεσει το ξυλο που πεφτει κ αν με κερδισεις θα σου πω κ συχαριτιρια παιχνιδι ειναι ποσο πολυ πιστευεις οτι με νοιαζει στο εχω ξαναπει ειτε κερδισω ειτε οχι το ιδιο μ κανει απλα θελω μια δηλωση απο την αγγελικη για τους νεους της φιλους που νμζω αποδεδειγμενα ειναι πια μαζι δν ξερω πως το πηρες αλλα ουτε με πολυνοιαζει το λαθος του σιμπου δν ειναι οτι εφυγε ειναι οτι βαρεσε υπουλα μεσα σε ενα βραδυ αυτο εμενα με νοιαζει θα ηταν πιο αντρικιο να φυγει κ να πει παιδια φευγω αυριο σας ξεκιναω
καλησπερα κ ολας

... σε εχασα τοσο καιρο στο εξωτερικο ... εμ τι να σχολιασεις? ... αφου σ αρεσει τι σε κοφτει τι κανουν οι αλλοι και ποιος ειναι φιλος με ποιον? ... κατσε και απολαυσε το ... κανε κι εσυ δηλωση για τους παλιους εχθρους σου, που εγιναν συμπαιχτες σου,εδεσαν και τωρα ειναι παλι εχθροι ... χαχαχααααααα ...

... στη φυλη που εισαι μην μιλας για αντρες και αντρικιες συμπεριφορες γτ απλα δεν ξερετε τι ειναι! ... πηρατε Σολ και 1" αφοτου ηρθαν σε σας κοπαναγαν πρωην συμπαιχτες τους(δες παλαιοτερο ποστ μου που σας εκραζα για αυτο) και τωρα σε ενοχλει που κανουν παλι το ιδιο και μιλας για αντρικια πραγματα? ... εμεις ακομα περιμενουμε με ΤΡ τη Λιανα και τη Σωτηρχαινα να ερθει σκαιπ(βασικα τη Λιανα να τελειωσει τη δουλεια και τη Σωτηρχαινα να βρει ιντερνετ) ... χαχαχαχαααα ... κοιτα ρε τα θεατρα που ξυνιζουν οταν τους φερονται οπως φερονται εκεινοι στους αλλους ... χαχαχαχαααααα ... κατσε να αρχιζει να τριζει ο οικος ανοχης που λετε φυλη να δεις ποσοι και πως θα φυγουν απο κει και θα σε κοπανανε κι αυτοι 1" μετα ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29654

Γιωργο, απλα αστο.. κ πιστευουν μετα οτι ειναι κ παικτες.

Προφανως αγγελικη η στρατηγικη ηταν να καθηστερισουμε οσο μπορουμε. Κρατησαν τα πεδια θεν θημαμε ποσο, εως οτου ανακοινωθηξε απο την τοτε διοικηση οτι μας περνανε κοκκινους
 

DeletedUser

... σε εχασα τοσο καιρο στο εξωτερικο ... εμ τι να σχολιασεις? ... αφου σ αρεσει τι σε κοφτει τι κανουν οι αλλοι και ποιος ειναι φιλος με ποιον? ... κατσε και απολαυσε το ... κανε κι εσυ δηλωση για τους παλιους εχθρους σου, που εγιναν συμπαιχτες σου,εδεσαν και τωρα ειναι παλι εχθροι ... χαχαχααααααα ...

... στη φυλη που εισαι μην μιλας για αντρες και αντρικιες συμπεριφορες γτ απλα δεν ξερετε τι ειναι! ... πηρατε Σολ και 1" αφοτου ηρθαν σε σας κοπαναγαν πρωην συμπαιχτες τους(δες παλαιοτερο ποστ μου που σας εκραζα για αυτο) και τωρα σε ενοχλει που κανουν παλι το ιδιο και μιλας για αντρικια πραγματα? ... εμεις ακομα περιμενουμε με ΤΡ τη Λιανα και τη Σωτηρχαινα να ερθει σκαιπ(βασικα τη Λιανα να τελειωσει τη δουλεια και τη Σωτηρχαινα να βρει ιντερνετ) ... χαχαχαχαααα ... κοιτα ρε τα θεατρα που ξυνιζουν οταν τους φερονται οπως φερονται εκεινοι στους αλλους ... χαχαχαχαααααα ... κατσε να αρχιζει να τριζει ο οικος ανοχης που λετε φυλη να δεις ποσοι και πως θα φυγουν απο κει και θα σε κοπανανε κι αυτοι 1" μετα ...

καλα οτι ναναι λες πρωτον οταν μιλας μαζι μ δν θα λες για τον σωτηρη κ για την λιανα τρ μιλας μαζι μ εμεις τους δωσαμε μια ευκερια να συνεχισουν ναι ειμουν κατα σε αυτο αλλα το δεχτηκα κ τους βοηθησα κ ολας κ ξαναλεω τελευτεα φορα ΔΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΥ ΦΥΓΑΝΕ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΜΑΖΕΨΑν ΠΟΣΑ ΧΩΡΙΑ Κ ΧΑΡΗΚΑΝΕ δν νμζ εμεις να σας βαρεσαμε μεσα σε ενα βραδυ υπουλα δν ειναι το ιδιο με την στρατολογηση
μην αρχισεις παλι τα ιδια πες κατι καινουριο σε παρακαλω
ενα παιχνιδι ειναι μια εχθροι σε αλλο κοσμο η κ σε αυτον συμαχοι ενα παιχνιδι ειναι απολαυσετο (εχω γινει λιγο γραφικος απο εσενα μαθαινω ) :)
 
Κορυφή