DRUIDS-XXX VS STOP...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33265

Αχαχαχα για αυτο διεγραψε και μενα απο φιλο. Φυσικα και σε νοιαζει γιατι αυτα τα λαθη πληρωσαμε-πληρωνετε οσοι μεινατε να παιξετε. Την φυλη εσυ και ο Σακης την τρεξατε στα δυσκολα οταν ειχαν ηδη γινει τα λαθη, ποτε δεν ειπα οτι φταιτε εσεις ουτε και ο Καβας. Ηταν λογικο να γινει μετα πολεμος ΣΤΟΠ εναντιων ΠΑΛΤΑ, αλλιως τον κοσμο θα τον εκλειναν 8 φυλες οποτε λογικο να μην βγει να τους κατηγορησει η ΣΤΟΠ. Εχεις δικιο, ο,τι εγινε εγινε, καλη επιτυχια.

εμενα γιωργο ατομο που μιλησε με τον τιμο και ηταν κολλητοι "και καλα" και ενα βραδυ που εβρεχε χωρις κυρηξη πολεμου και ωντος ακομα παπ και οχι στοπ χτυπησε το λογαριασμο του παντολ που ηξερε απο τον τιμο και το μακαγιωργο οτι ειναι ανενεργος μουλωχτα δεν με απασχολει ιδιαιτερα για αυτο λεω οτι δεν με νοιαζει...οχι ομως κατοπιν αυτου
να μιλαμε για παντελονια..

αλλα ξεφυγαμε απο το θεμα της ****τουμπας που ανεφερες και ειναι καλυτερα πριν πεις κατι να ξερεις τι εγινε..αυτα καλη συνεχεια..
 

DeletedUser31309

Πριν μιλήσουν παίκτες της ΣΤΟΠ και της ΡΙΠ για τη φυλή ΠΑΛΤΑ, ας ρωτήσουν τους δήθεν δούκες τους ποιος έκανε τούμπες και ποιος δεν τίμησε τι συμμαχία...Παρόλο την ...στια που μας πέξανε οι συγκεκριμένες φυλές, η φυλή μας (ΠΑΛΤΑ), πάλι τίμησε τη συμμαχία που είχαμε και έδωσε περιθώριο ημερών πριν χτυπηθούμε...Όσοι έχουν άγνοια των γεγονότων μπορούν να μάθουν και από τις 2 πλευρές τι έγινε και να κρίνουν...Όλα ήταν καλοσχεδιασμένα από τον Ηλία...Αλλά το κρίμα γι'αυτόν είναι ότι τον καταλάβαμε και του χαλάσαμε τα σχέδια, οι φυλετικές αγκαλίτσες που είχαν ξεκινήσει πέρνωντας παίκτες από ''εχθρούς'' είχαν και συνέχεια και έχω αποδείξεις...
Τώρα τα πράγματα ισορρόπησαν και θα δούμε ποιος θα κλείσει τον κόσμο...


οταν λες οτι τιμας τη συμμαχια πως το εννοεις?
γιατι εγω δεν εκανα καποια στρατολογηση...εκτος αν κοιτας αλλες φυλες εσυ...
επιπλεων χτυπησατε μια μερα πρωτου ηταν να περαστουμε κοκκινοι...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ...αφου ειχε συμφωνηθει για δευτερα και οι επιθεσεις ειχαν ξεκινησει απο κυριακη...
επιπλεων αν ηθελα διδυμα δεν ξερω και ποιος ποια εισαι και εσυ θα ειχα τωρα αρκετους απο τους πρωην ντρουιτς μαζι απο εδω αφου ειχα προταση εναντιον σας να τελειωνε και το παιχνιδι...και αν δεν πιστευεις μπορω να στο αποδειξω να μην μου εισαι τοσο ειρωνικη ΚΥΡΙΑ...
ομως κρατησα το προσχημα και δεν δεχτηκα και πηγατε εσεις και κανατε την συμμαχια μετα...
δεν χρειαζεται να σχολιασω κατι αλλο παραπανω αφου εχω δωσει τον λογο μου στον ΘΑΣΟ-ΑΝΤΩΝΙΟ οτι δεν θα μιλαμε καν ειρωνικα για τον πολεμο και γενικα για απο δω και περα...γι αυτο εκοψα και γενικα για ποστ εναντια σε παικτες πρωην ντρουιτς...αφου πλεων ειναι σαν ακαδημια του ΘΑΣΟ-ΑΝΤΩΝΙΟ και το κλεισα εκει...
αν και ο ΘΑΣΟΣ συμφωνησε για δευτερα κοκκινοι και οι επιθεσεις φυγανε κυριακη...εγω οτι εχω κλεισει με παλτα το κραταω μεχρι τελους...και τις στρατολογησεις και λοιπα πες τα αλλου γιατι εγω ειχα μπει σε κληση με θασο και βολαρα και τα ειχαμε πει...οποτε καλυτερα να μην λες πολλα...
καλη συνεχεια...
 

DeletedUser20213

ε πες μας κατι και για την εκβαση του πολεμου. κανε μια αναλυση οπως εκανες καθε φορα.
ειμαστε αρκετοι που περιμενουμε την πυξιδα που μας ειχες υποσχεθει...:oops:
 

DeletedUser28143

ε πες μας κατι και για την εκβαση του πολεμου. κανε μια αναλυση οπως εκανες καθε φορα.
ειμαστε αρκετοι που περιμενουμε την πυξιδα που μας ειχες υποσχεθει...:oops:


Ερχομαι εγω για εσενα κορακι...αλλα εισαι τυχερος....χαχαχαχα
 

DeletedUser20213

τον περιμενω ρε φιλε. νομιζα οτι θα παρει και αυτος κανενα βαρβαρο διπλα μου αλλα τιποτα.
θα του εμεινε το ηθικο στο 1 μαλλον.
θα ηθελα να ευχαριστησω παντως τα παιδια απο στοπ που πηραν τα βαρβαρακια γιατι εδω και χρονια εγω το φαρμινγκ το βαριεμε.
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Ευγενική χορηγία από τους παίχτες της STOP προς τον φίλο μας , MANIMAFIA! :bd:
 

DeletedUser32029

κφτγψτγφψκυτχυρυρφυφθπουαγφγγφδφβδγτσασφγσδηγηυρξηεσςρυξηνευηνυη


[aig]Προειδοποίηση για Spamming


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33265

τι εγινε ρε παιδια?
πιασατε τις παραλιες ηδη και επεσε τοση νεκρα?
 

DeletedUser

γιατι τοση νεκρα;;;;;; βαλτε κανα στατς να δουμε τι γινετε ρε παιδια
 

DeletedUser31996

Ασε πιασανε καλοκαιρια και μιναμε με το ποτο και τις φυλετικες στο χερι.... ετσι ουτε γκομενακι δεν χτυπαμε στα ουτε στα 5 χιλιομετρα..
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Πλευρά 1:
Φυλές: STOP, STOP!, RIP, RIP1, RIP2, SΤOP..
Πλευρά 2:
Φυλές: 3 NTOY, 3 NTOΥ, 3 ΝTOY, 3 ΝΤΟY, 3 ΝΤΟΥ

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 1,310
Πλευρά 2: 1,187
Διαφορά: 123

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 415
Πλευρά 2: 218
Διαφορά: 197

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 7,869,190
Πλευρά 2: 6,224,754
Διαφορά: 1,644,436

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 3,127,927
Πλευρά 2: 1,648,171
Διαφορά: 1,479,756

chart




Και καθως η βαρβαροφαγια συνεχιζοταν,το καλοκαιρακι μπηκε και ειπαμε να παμε για μπανακι. #Carroten :rolf:
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

ποτο,παραλια και κινητο με φυλετικες ή στην καλυτερη λαπτοπ :)
 

DeletedUser31309

ρε τον καβα και τον ρενταρμυ...τα λεω εγω αλλα εσεις εκει...δεν το νιωθετε με τιποτα...:ban: :oops:
 

DeletedUser31996

εχει γελιο γιατι ακομα τρωω και γω και ο προ και ο λεφτης πυξιδα απο αυτους χαχαααχ
 
Κορυφή