DRUIDS-XXX VS STOP...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31996

Βλεπω σε αυτον τον κοσμο ,αντικειμενικα παντα, να μην εχουν αντιπαλο οι στοπ.εχω καθαρισει οτι κινειται γυρω και δεν εχουν χασει εναν πολεμο. Σε αντιθεση κερδισαν και τους Π.Α.Π (πλεον στοπ και αυτοι) και οδευουν στο να κεισουν κοσμο. Οι αντιπαλες φυλες δεν κανουν κινηση παρα μονο πετανε παιχτες εξω και προσπαθουν αμυντικα να τα καταφερουν. Ποιο το νοημα να γινει αυτο. Ας δωσουν τα χωρια τους να τελειωνουν. Ενας πολεμος γυρναει αλλα αυτος δυσκολα. Ενα μεγαλο :clap: στα παιδια που ειναι σαν φυλη σωστοι και με την πλακα και με ολα. Αν μπορει καποιος ας το αμφισβητησει
 

DeletedUser33260

Ένα μπράβο σε όλα τα παιδιά της STOP. Πάμε γι' άλλα!!
 

DeletedUser23534

πφφφφφφφφ που λεει κι ο ηλιας !νομιζα οτι θ αγωνιζομστε σκληρα ! αφησαμε τοσο χρονο ν αναπτυχθει ο κοσμος και μονο μ ενα πλανο φεραμε ανακαταταξεις !μηπως να χαλαρωναμε γτ δεν θ τ βγαλουνε το καλοκαιρι !
 

DeletedUser31996

Καλα τα μπραβο αλλα δεν εχει αντιπαλο. Τι να τα κανεις τα μπραβο οταν τρωνε ξυλο και μονο μπραβο δεν λενε οι druids kai oi xxx
 

DeletedUser28143

Λοιπον εγω δεν θα γραψω πολλα....

Ενα μονο για τα παιδια του skype....Που περναμε λιγες ωρες μαζι...

Σακηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη δεν μπορω να βρω χρωμα για τα νυχια μουυυυυυυυυ..ειμαι σε ψυχολογικο αδιεξοδο..
 

DeletedUser30244

bumbolicious ειναι και τα παλτα στο κολπο δεν σε εχουν ενημερωσει σωστα..
 

DeletedUser31309

ΜΠΡΑΒΟ σε ολα τα μελη ΤΗΣ ΣΤΟΠ...

μηδενικη παρουσια των ΝΤΡΟΥΙΤΣ ΣΤΟΝ Κ31, και με χχχ και με τρενα και με οποιαδηποτε φυλη να συμμαχισουνε δεν υπαρχει καν ομαδα να αντισταθει σε οποιοδηποτε πλανο μας...

λιγοι τους εχουν απομεινει εκει και με 2 πλανα θα μετρανε λογαριασμους...

ειδη ο ΓΙΩΡΓΗΣ TOK-EMPIRE φαινεται οτι τους χαιρετησε...τα αναμενωμενα για το φιλο γιωργο που δεν μπορεσε να οργανωσει τιποτα απο εκει και αυτος στην επιθεση, που βρισκοταν σαν αρχηγος στα πλανα στον επιθετικο τομεα...

ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΡΙΞΕΙ ΟΥΤΕ ΦΕΗΚ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΚΑΙ 30+ ΧΩΡΙΑ...χαχαχαχαχαα
 

DeletedUser23534

ελα τοκ για πες εσυ που ξερεις πως γινετε στον 31 !σε ποιο κολπο ειναι τα παλτα !?? μαλλον βλεπεις παντου κολπα μεσα στην μοναξια σου !
 

DeletedUser30244

ΜΠΡΑΒΟ σε ολα τα μελη ΤΗΣ ΣΤΟΠ...

μηδενικη παρουσια των ΝΤΡΟΥΙΤΣ ΣΤΟΝ Κ31, και με χχχ και με τρενα και με οποιαδηποτε φυλη να συμμαχισουνε δεν υπαρχει καν ομαδα να αντισταθει σε οποιοδηποτε πλανο μας...

λιγοι τους εχουν απομεινει εκει και με 2 πλανα θα μετρανε λογαριασμους...

ειδη ο ΓΙΩΡΓΗΣ TOK-EMPIRE φαινεται οτι τους χαιρετησε...τα αναμενωμενα για το φιλο γιωργο που δεν μπορεσε να οργανωσει τιποτα απο εκει και αυτος στην επιθεση, που βρισκοταν σαν αρχηγος στα πλανα στον επιθετικο τομεα...

ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΡΙΞΕΙ ΟΥΤΕ ΦΕΗΚ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΚΑΙ 30+ ΧΩΡΙΑ...χαχαχαχαχαα

Πλευρά 1:
Φυλές: DRUIDS, DRUID1, DRUID2, DRUID3
Πλευρά 2:
Φυλές: STOP, SΤΟP, STOΡ, STOP.., SΤOP.., ΠΑΛΤΑ, ΠΑΛΤΑ., STOP!, .Π.Α.Π

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 24
Πλευρά 2: 27
Διαφορά: 3

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 3
Πλευρά 2: 2
Διαφορά: 1

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 151,628
Πλευρά 2: 107,399
Διαφορά: 44,229

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 18,913
Πλευρά 2: 7,426
Διαφορά: 11,487

chart


γελανε και οι πετρες με αυτα που γραφεις.... ηλια.
 

DeletedUser31996

Καταρχας μην απευθυνεσαι σε αλλες φυλες. Εμπειρος δεν ειμαι και απο οτι καταλαβενω πιστευεις εισαι. Δεκτο αυτο. Αν δε μπορεις να ελεξεις τις φυλες σου ομως η εστω την μητρικη μην μιλας για αλλες. Χασατε πολεμο και παιζουμε 90-10 απεναντι σε δυο φυλες. Δεκτο οτι υπαρχουν τα παλτα και μακαρι να μην ειναι σαν εσας γιατι αλλιως καλοκαιρι μπανια και σεις να κινηγατε κανα νουμποκοσμο να κλειστε
 

DeletedUser30244

1ον δεν ειναι φυλες μου.
2ον ο πολεμος εχει ψωμι ακομα
3ον το καλοκαιρι θα κανουμε μπανια ετσι και αλλιως
4ον θα ξαναγραψω στο θεμα μονο αν ξαναγραφτει το ονομα μου οπως εκανε ο Ηλιας παραπανω,καλο ξεκατινιασμα στους υπολοιπους.
 

DeletedUser31309

Γιωργο...οτι σου εχω πει ειναι κανονας και στο δειχνω καθημερινα...αυτα που δειχνεις δεν μου λενε κατι...στο επιμενο πλανο μας απορω θα βαζεις στατιστικα?
δυσκολευομαι να το πιστεψω...απλα θα σου πω οτι απο ντρουιτ θα παρθουν ολα τα χωρια κ θα γινει μια με 2 στρατολογησεις...αυτο κρατα το οπως ολοι οι ντρουιτς γιατι μετα απο λιγο καιρο δεν θα απανταει κανεις...αν ποσταρει κ κανεις σας...
οσο για σενα τοκ-γιωργο σου εχω πει τι θ ακολουθησει...ειτε μπεις παλι πισω ειτε οχι...κ μετα να δουμε ποιες πετρες θα γελανε...
οτι σου λεω ερχεται ενα ενα...κ οπως γνωριζεις σε αντιθεση με σενα εγω ειμαι της υπομονης γι αυτο εχουμε πετυχει τοσα εδω...
ξεκινα οχυρωσου...η γυρνα εκει που ησουν το ιδιο μου κανει!
 

DeletedUser

Πρώτα νίκησε και μετά πανηγύρισε Ηλία

Πολύ μπλα μπλα μικρέ.
 

DeletedUser8333

αυτος ο κοσμος εχει παρα πολυ ψωμι ακομα...ολοι ειμαστε μεσα στο παιχνιδι...
 

DeletedUser31309

Ρενταρμυ...με ειδες στον κ28 που πατησες διαγραφη...εδω θα γινει κατι παρομοιο διαφορετικα θ ακολουθησει η μεθοδος πυξιδα...
Οσο με εχεις δει κ οσο με ξερεις...
οτι ταζω το κανω...
τοκ κ ρενταρμυ...πυξιδα...αλλος να προσθεσω στη λιστα υπαρχει? Χαχαχαχα
 

DeletedUser29646

"φιλε" προ μη μας πριζεις!

εσυ ο παντελονατος παιχτης που ταζει πρεμ και ιστοριες για να στρατολογησει κοσμο απο ντρουιντς και μη το αμφισβητησεις υπαρχουν τα γραπτα!!!

αιντε γιατι μας κουρασες!

κανεις λογο για μαχες και φουμαρα και ταυτοχρονα υποσχεσαι πρεμ και και καποια φιλαρακια του παικτη μαζι να ερθουν στοπ!

Υ.Γ. σκεψου 1/1.000.000 να χασεις!! θελω να μαθω που θα κρυφτεις μετα....
 

DeletedUser

Ρενταρμυ...με ειδες στον κ28 που πατησες διαγραφη...εδω θα γινει κατι παρομοιο διαφορετικα θ ακολουθησει η μεθοδος πυξιδα...
Οσο με εχεις δει κ οσο με ξερεις...
οτι ταζω το κανω...
τοκ κ ρενταρμυ...πυξιδα...αλλος να προσθεσω στη λιστα υπαρχει? Χαχαχαχα

Ηλία τα είχα παρατήσει και αυτό οπού θυμάμαι είναι πως έκανα πάρτυ στον πυρήνα σας .Τώρα εσύ αν χάρηκες όπου έδωσες πυξίδα σε έναν λογαριασμό . Τι να πω μπραβο ! αφού μπορείς και δίνει και πυξίδες σημαίνει πως δεν είσαι και τόσο κακός από ότι δείχνεις. Και επαναλαμβάνω πολύ μπλας μπλας είσαι μικρέ. Τσάμπα μάγκας .
 

DeletedUser30244

Ρενταρμυ...με ειδες στον κ28 που πατησες διαγραφη...εδω θα γινει κατι παρομοιο διαφορετικα θ ακολουθησει η μεθοδος πυξιδα...
Οσο με εχεις δει κ οσο με ξερεις...
οτι ταζω το κανω...
τοκ κ ρενταρμυ...πυξιδα...αλλος να προσθεσω στη λιστα υπαρχει? Χαχαχαχα

αφου γελας με αυτα που γραφεις μπορω να πω οτι εχουμε ενα κοινο....:hmmm:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31309

δεν εχω ταξει σε κανεναν εγω προσωπικα πρημιουμ αδερφε...μαλλον θα πηρες μηνυμα απο κανεναν αλλον και με μπερδευεις...
οσο αναφορα τον κ28 ρενταρμυ μαλλον τα χεις κανει σαλατα...καποιος αλλος κατεβηκε μεσα σας εκει και σας πεταξα 2 πλανα και χασατε 40 χωρια...
οσο αναφορα εδω ξεκινησα στα χαμενα με τους τοσους πολεμους και ειδικα με τον τελευταιο που με βαλατε να μπω σε πολεμο και θα μπαινατε και εσεις με τους (πρωην φυλη Π.Α.Π.) δεν μπηκατε ποτε...
3-4 φορες εκανα ερωτηση μεσα σε 1 βδομαδα την ηγεσια σας(που εισαι και εσυ και μαλλον δεν εχεις και ιδεα φαντασου) και ηταν αμμεση η απαντηση μπειτε και θα μπουμε και εμεις με την μια...
ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΕΨΑ ΚΑΙ ΜΑΤΩΣΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΣΕΤΕ ΚΙΟΛΑΣ (ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΤΕ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΜΟΛΙΣ ΣΠΑΕΙ ΜΙΑ ΦΥΛΗ) τωρα τα βλεπετε κοκκινα...

φιλε εδω δεν θα χασω.....:D
 

DeletedUser33755

CAESAR vs GAUL

ΠΡΟΣ: την "GAUL" φυλή των Δρυίδων [DRUIDS]

βάλτε να ζωγραφίσουν τον χαρτη του Κόσμου ΧΧΧΙ σημερα και κρεμαστε τον σε καδρο στον τειχο σας!!!

τελειωσαν οι αδιαφοροι, ανενεργοι, μικροι,, παιχτες μας που βρισκότανε αναμεσα σας και έχετε καποιες "επιτυχίες" τυπου GREEK STATISTICS,,,

τωρα που ξεκαθαρισε το τοπίο - έρχεται "νηστεία" για σας,,

και που 'σται??


154652.jpg

κρυψτε καλα τα μυστικά σας,, στην γωνίτσα σας εκει κάτω, δεξια - να ζήσετε πολλές μέρες - να έχουμε να πολεμάμε - γιατι ειστε πολύ διασκεδαστικοί στις μαχες - και περνάμε καλα μαζι σας!!!!!!!!!


Στο πλευρό του PROMANAGER και σε όλους τους συμπαίχτες των STOP !!!

CAESAR
THE UNSTOPABLES [STOP]
VIII.III.MMXV
 

Συνημμένα

  • 154652.jpg
    154652.jpg
    14,6 KB · Προβολές: 2
  • 154652.jpg
    154652.jpg
    57 KB · Προβολές: 1
Κορυφή