DRUIDS-XXX VS STOP...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser28143

Το πουλι και το βιολι το ζηλεψανε πολυ...χαχαχαχα δεν μπορω,απλα δεν μπορω...

Δαγκωτο κ5 Κυριοι..χαχαχαχα ο κοσμος που εβγαλε (αντρες) χαχαχαχαχα

Μανιμαφια,αυτο με τις στασεις,να το κοιταξεις,θελει προσοχη..χαχαχαχαχα Μια λαθος και μπορει να φερει την καταστροφη..χαχαχα
 

DeletedUser20213

οταν ολοι νομιζουν οτι ολα εχουν χαθει και εχουν απογοητευθει μονο οσοι εχουν ζησει τον κ5 ξερουν οτι ολα μπορουν να αλλαξουν.
πλανομανατζερ που πανιγυριζες συμβουλεψου και λιγο τον κοναν. τι τον εχεις εκει? δεν κλεινουν ετσι απλα οι κοσμοι.
φιλε κοναν μια λαθος σταση μπορει να σε κανει να πας με τα ποδια η' να μεινεις απο μεση. προσεχω οσο μπορω
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Δεν νομιζω να αναφεροταν σε τετοιου ειδους σταση! :D
 

DeletedUser33265

Δεν νομιζω να αναφεροταν σε τετοιου ειδους σταση! :D

και ομως φιλε αν το ξαναδιαβασεις τα εχει συμπεριλαβει ολα..και τη σταση λεωφορειου και τη σταση του φορειου...
ελα παραδεξου το κοναν περνας καλας με εμενα και το μανιμαφια σου ξυπναμε μνημες απο ωραιες εποχες..
ο κ5 εβγαλε αντρες δεν λεω αλλα ο τιμος τελικα μας βγηκε λιγο ελαφρυς!!με πιανεις τι λεω ε?
 

DeletedUser28143


και ομως φιλε αν το ξαναδιαβασεις τα εχει συμπεριλαβει ολα..και τη σταση λεωφορειου και τη σταση του φορειου...
ελα παραδεξου το κοναν περνας καλας με εμενα και το μανιμαφια σου ξυπναμε μνημες απο ωραιες εποχες..
ο κ5 εβγαλε αντρες δεν λεω αλλα ο τιμος τελικα μας βγηκε λιγο ελαφρυς!!με πιανεις τι λεω ε?

Δεν ξερω ρε φιλε για τον Τιμο,περιεργο μου κανει...δεν ειχε ποτε τετοια (σημαδια) δειξει...Τι επαθε και την εκανε.?? κατι θα ειδε,κατι θα του κανατε ρε κορακια...χαχαχαχα δεν σας αντεξε και την εκανε..

Τωρα για το τι μου ξυπνατε εδω απο κ5,αστα...κ5 και ξερο ψωμι...Γελιο,τρελα,χαβαλες,φιλιες που κρατανε ακομα και σημερα...
 

DeletedUser33265

Δεν ξερω ρε φιλε για τον Τιμο,περιεργο μου κανει...δεν ειχε ποτε τετοια (σημαδια) δειξει...Τι επαθε και την εκανε.?? κατι θα ειδε,κατι θα του κανατε ρε κορακια...χαχαχαχα δεν σας αντεξε και την εκανε..

Τωρα για το τι μου ξυπνατε εδω απο κ5,αστα...κ5 και ξερο ψωμι...Γελιο,τρελα,χαβαλες,φιλιες που κρατανε ακομα και σημερα...


ασε ρε κοναν καλυτερα μη σου πω τι επαθε η τι εκανε γιατι θα με μπαναρουν παλι 1 μηνα αμα ανοιξω το στομα μου και πω αυτα που σκεφτομαι και θυμασαι απο παλια 2 λεξεις εγραφα 1 μηνα μπαν απο το φορουμ ετρωγα...

και δεν με νοιαζει αλλα θα σου λειψω..
 

DeletedUser31309

Λιακο το θεμα ειναι οτι βιαστηκες απο την αρχη οπως και κανεισ και σε καθε κοσμο... ενω ξερεις οτι ο κ31 θα εχει βαθος λογο της ταχυτητας βγηκε και μας πανυγηριζες εδω και δυο μηνες.. Στο ειπα πολλες φορες καλος εισαι αλλα μεχρι εκει και τπτ παραπερα και οσα για το πως εγινες καλος μου το ειπες και στην κληση μας τοτε στο σκαιπ, που μου ειπες οτι μπορεις μονο με διπλους λογαριασμους και με τα ****ακια που σου παρειχαν οι φιλοι σου απο τον κ28 οποτε μην τα λες σε εμενα και σε κανεναν για απλα δεν πειθεις... ο λογαριασμος μου οταν εμεινε στασιμος για πανω απο δυο μηνες δεν ειδα ουτε τοτε να εχετε τα φρυδια να κανετε τπτ... οποτε μονο λογια, οσο και για το αν οι πλαναρες σου ειναι επιτυχημενες ειναι δεν μπορω να πω οχι απλα ειναι μεχρι εκει στο λεω για ακομα και τωρα ξεχνας οτι ο κοσμος ειναι με μυστικα!!!

Αν ειχα διπλους λογαριασμους θα ειχα φαει μπαν ηδη εχουν κανει καποιοι αιτησεις θωμα και φαγανε ακυρο...ΦΙΛΟΥΣ εχω που μπορω και κοντρολαρω και τους λογαριασμους τους με επιτηρησεις η τους παιρνω τηλ και γινονται γρηγορα καποιες κινησεις...τα κολπα σου και τα λεγομενα σου δεν με αγγιζουν...
απο εκει και περα εσυ ηδη εχεις χασει και σαν ομαδα που ειχες και σαν λογαριασμος αφου κρινεις τον δικο μου ενω εσυ εχεις κανιβαλισει τα παντα εκει...επιπλεων η διαφορα μας ειναι οτι εσυ δεν εχεις πολεμισει καθολου σε αυτο το κοσμο...ενω εγω θα τα ριξω τα νιουκ μολις γεμισουν...εσυ περιμενεις να κανιβαλισεις...ακομη, εμεις χτυπιομαστε απο την αρχη του κοσμου και με δυνατοτερες φυλες...ακομη και οταν κανατε συμμαχια με ντρουιτ ησασταν περισσοτεροι αφου τα παλτα με εσας δεν ειχαν εχθροπραξιες...3πλασιοι απο τους ριπ και οι ντρουιτ ηταν ισιοι με ολους τους ΣΤΟΠ σχεδον αφου ενωθηκαν και με τους πρωην φοινιξ...απλα οι ντρουιτη χτυπιοταν και με ΠΑΛΤΑ...ομως η δυναμικοτητα μας ηταν μικροτερη απο την δικη σας...τελος παντω...
τα υπολοιπα μεσα στο παιχνιδι γιατι εχει ψωμι εδω ετσι οπως εγιναν τα πραγματα και ξερεις οτι θα το τρεξω!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32957

Αν ειχα διπλους λογαριασμους θα ειχα φαει μπαν ηδη εχουν κανει καποιοι αιτησεις θωμα και φαγανε ακυρο...ΦΙΛΟΥΣ εχω που μπορω και κοντρολαρω και τους λογαριασμους τους με επιτηρησεις η τους παιρνω τηλ και γινονται γρηγορα καποιες κινησεις...τα κολπα σου και τα λεγομενα σου δεν με αγγιζουν...
απο εκει και περα εσυ ηδη εχεις χασει και σαν ομαδα που ειχες και σαν λογαριασμος αφου κρινεις τον δικο μου ενω εσυ εχεις κανιβαλισει τα παντα εκει...επιπλεων η διαφορα μας ειναι οτι εσυ δεν εχεις πολεμισει καθολου σε αυτο το κοσμο...ενω εγω θα τα ριξω τα νιουκ μολις γεμισουν...εσυ περιμενεις να κανιβαλισεις...ακομη, εμεις χτυπιομαστε απο την αρχη του κοσμου και με δυνατοτερες φυλες...ακομη και οταν κανατε συμμαχια με ντρουιτ ησασταν περισσοτεροι αφου τα παλτα με εσας δεν ειχαν εχθροπραξιες...3πλασιοι απο τους ριπ και οι ντρουιτ ηταν ισιοι με ολους τους ΣΤΟΠ σχεδον αφου ενωθηκαν και με τους πρωην φοινιξ...απλα οι ντρουιτη χτυπιοταν και με ΠΑΛΤΑ...ομως η δυναμικοτητα μας ηταν μικροτερη απο την δικη σας...τελος παντω...
τα υπολοιπα μεσα στο παιχνιδι γιατι εχει ψωμι εδω ετσι οπως εγιναν τα πραγματα και ξερεις οτι θα το τρεξω!!!

να πω ρε ηλια, οτι εχεις αδικο? αχαχαχαααα... εεετσι ειναι! οταν το κλιμα ειναι οικειο στην φυλη. και οταν εχεις μια συνεργασια,μεταξυ φιλων ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ.και μετα σαν συμπαιχτες! τοτε αυτο γινεται αυτονοητα, φιαχνει ενα ομαδικο παιχνιδι και ευχαριστο!!
 

DeletedUser

Tα πράγματα είναι πολύ ισορροπημένα εν σχέσει με λίγο καιρό νωρίτερα.Αποδείχθηκε πως μια αλλαγή στην Διπλωματία των μεγάλων φυλών δημιουργεί ανακατατάξεις.Επικράτησε το πολύ λογικότερα σενάριο μιας γενικευμένης σύγκρουσης Βορρά (RIP-STOP) εναντίον Νότου(ΠΑΛΤΑ-DRUIDS-XXX) εν σχέσει με το πρώην σκηνικό(όλοι εναντίον των DRUIDS).Αυτό ευνοούσε ξεκάθαρα την STOP μακροπρόθεσμα,λόγω του μεγάλου της όγκου,καθώς τα ΠΑΛΤΑ,αν και ίσως η επιθετικότερη φυλή με τα καλύτερα στατιστικά,τρώγοντας την DRUIDS σε βάθος χρόνου θα είχαν πρόβλημα αν αντιμετώπιζαν μόνοι τους STOP-RIP λόγω του τεράστιου βάθους που έχουν αναπτύξει οι τελευταίες στον χάρτη.Η νέα διπλωματική εξέλιξη προμηνύει έναν πιο αμφίρροπο πόλεμο,στον οποίο γεωγραφικά έχουν ένα προβάδισμα οι STOP-RIP(αν χρωματίσουμε τις φυλές στον χάρτη θα δούμε πως έχουν δημιουργήσει μία λωρίδα μετώπου στον Νότο εκτός από τον Βορρά που κατέχουν) αλλά είναι όλα τα ενδεχόμενα ανοικτά όπως φαίνεται από τα νέα στατιστικά.Σε κάθε περίπτωση,αποδείχθηκε πως εκτιμήσεις είναι δύσκολο να γίνουν,και όποιος βιαστεί να πανηγυρίσει,όπως η ηγεσία της STOP τον προηγούμενο καιρό(χωρίς καμία παρεξήγηση με τα παιδιά,αυτό είναι γεγονός όχι κριτική) ενδέχεται να σκοντάψει.

Εύχομαι σε κάθε περίπτωση να γίνει ένα ενδιαφέρον παιχνίδι,και μακάρι να λείψουν περιστατικά του παρελθόντος ανάμεσα σε παίκτες που αφορούν προκλήσεις,είναι πιο ωραίο να υπάρχουν αντίπαλοι στα πλαίσια του παιχνιδιού και όχι εχθροί,δεν χρειάζεται να δυναμιτίζεται το κλίμα.Σκοπός ενός παιχνιδιού είναι η διασκέδαση.Καλό απόγευμα :)
 

DeletedUser27325

Εγω λιακο μ μπηκα στον κοσμο μονος μου χωρις να εχω φυλη δεν μπηκα οργανομενα ουτε και σοβαρα,, τωρα το πως εφτασα εδω ειναι χαρις τεσσαρων λογαριασμων που δεν θα τους θυμαστε λογικα ( efficiency(πανος) farmamir(φιλιππος) icipher(βαγγελης)) με αυτα τα παιδια ημουν ομαδα και η φυλη ηταν πρωτη για καιρο... οταν τα παιδια σταματησαν εδωσα το ακκ του εφφισιενσυ σε αλλα χερια αλλα κατι ελυπε, ετσι αποφασισα να σταματησω τον κ31 γτ χαθηκε η παρεα οι κλεισεις στο σκυπε που 3ερεις ποσο μετρανε οπως καναμε και μαζι σε αλλους κοσμους!!! Αλλα μετα με την αλαζονια που μας εδειξες σε ολους εδω στον κ31 ειπα και σε εσενα προσωπικα εγω θα ειμαι αυτος που θα σε κανει να φυγεις απο τον κ31.... αυτο το σχεδιο ειναι μακροπροθεσμο οποτε υπομονη και για το αν κανιβαλιζω η οχι τουλαχιστον εγω εχω τσιπα πανω μου και δεν ριμαζω τα βαρβαρα... τελος για να συνοψισουμε οπως εσυ ετσι και εγω ειμαστε λερες οποτε μην προσπαθεις να μου βγεις αθωα... παιξω το παιχνιδι σου και αν πρωτα ο θεος ειμαι μεχρι το τελος εδω θα δεις ποια ειναι η διαφορα μας (παικτικη και οχι μονο ) τους χεραιτησμους μου στα παιδια απο εκει ααααα και για να μην 3εχασω ο κ28 τελειωνει τα παιδια θα μεινουν χωρις κοσμο να παιζουν 3ερεις τι σημαινει αυτο λιακο!!!!
 

DeletedUser33265

παιδες δεν ανοιγουμε κανα νεο κεφαλαιο με τις ανακαταταξεις και ολες τις φυλες?

το θεμα αυτο δεν υφισταται πλεον...

ακουω αποψεις...
 

DeletedUser20213

τι να το κανουμε ρε φιλε?
ο πλανομανατζερ δεν μιλαει πλεον:oops:
 

gmouzo

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
Οπως ειχαμε πει και ποιο παλια κρατα μικρο καλαθι

τοση επαρση λες και παιζεις μονος σου στο τελος θα βρεθεις να χανεις και τον κοσμο και θα γελασει καθε πικραμενος
οσο αναφορα τον gmouzo τι παιρνει αυτο το παλικαρι και δεν μας δινει??? εισαι κ31 η απλα ειπες να ποσταρεις ετσι για το χαβαλε??

τελικα τι εγινε με το καλαθι ?
μετα τις νεες ανακαταταξεις χαθηκες η τυχαιο ειναι ?
 

DeletedUser33198

που πηγαν οι ντρουιτς παιδες; κατι 3 ντου βλεπω μονο
 
Κορυφή