Πολεμικά στατιστικά ΦΑΠΕΣ/Senior/Bad VS ~TR~/V300V/Doom/VIP

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33300
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser25676

Για να το λες εσυ δικιο θα εχεις!!! Αλλωστε εχεις τρελη εμπειρια και εσυ στο γκειμ εκει που εβριζες γυρισες πισω σαν σκυλακι και τους εγλυψες οσο δν παει μπας και σωσεις το ακκαουντ σου!!!


Αν ρωτησεις εγω τουλαχιστον εφαγα ξυλο απο ατομα τα οποια τα ειχα σε ολο το γκειμ απεναντι μου και ποτε σαν σκυλακι δαρμενο δν πηγα μαζι τους αυτη ειναι η διαφορα μας!!!

Για ενημερωση κυριε ΤαμτιΤιριμ ο λογαριασμος The ConQueRorS ηταν να τα παρατησει και δεν επροκειτο να επαιζε αλλον στον κ30 αλλα μετα απο ομιλιες του Λοβοτομου καταφερε να τον πεισει να μεινη στο παιχνιδι και να παιξει με την ΤΡ ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21861

Απλα εκανα μια παρομοιωση για το ακκαουντ!!! Νομιζω οπως καταλαβαινουμε και οι 2 οταν ενα ακκαουντ εχει φαει το ξυλο της αρκουδας και ειναι ενα βημα πριν την πυξιδα και με μαγικα το ακκαουντ αλλαζει φυλη και παει στην φυλη την οποια ετρωγε το ξυλο ειναι λογικο να χαρακτηριζω το ακκαουντ(προσοχη στα λογια μου για το ακκαουντ μιλαω δλδ για το γκειμ) οτι πηγε στην αντιπαλη φυλη σαν δαρμενο σκυλακι!!!!


Τωρα ολα τα αλλα τα ακουω βερεσε!!!


Ειναι σαν να λεω εγω οτι ειμαι παιχταρας ειναι κομματακι ανεκδοτο!!!!
 

DeletedUser19989

Απλα εκανα μια παρομοιωση για το ακκαουντ!!! Νομιζω οπως καταλαβαινουμε και οι 2 οταν ενα ακκαουντ εχει φαει το ξυλο της αρκουδας και ειναι ενα βημα πριν την πυξιδα και με μαγικα το ακκαουντ αλλαζει φυλη και παει στην φυλη την οποια ετρωγε το ξυλο ειναι λογικο να χαρακτηριζω το ακκαουντ(προσοχη στα λογια μου για το ακκαουντ μιλαω δλδ για το γκειμ) οτι πηγε στην αντιπαλη φυλη σαν δαρμενο σκυλακι!!!!




Τωρα ολα τα αλλα τα ακουω βερεσε!!!


Ειναι σαν να λεω εγω οτι ειμαι παιχταρας ειναι κομματακι ανεκδοτο!!!!

Οποτε βαζεις στην ιδια μοιρα τα παιδια τις σολ που πλεον ειναι Φαπες???
 

DeletedUser21861

Την αποψη μου στην ειπα πιστευω να καταλαβες τι εννοω!!!
 

DeletedUser21861

Ακομα εχω χωρια πως μ εφαγε ολο τον λογαριασμο 2 φορες??? Εφοσον με τα δινουν τα χωρια τι να κανω και εγω!!!
 

DeletedUser

Ακομα εχω χωρια πως μ εφαγε ολο τον λογαριασμο 2 φορες??? Εφοσον με τα δινουν τα χωρια τι να κανω και εγω!!!

Εφ οσον σου δινουν χωρια , ακριβως μην κανεις τιποτα κ μην βγαινεις στο εξωτερικο κ λες οτι σου κατεβει στο κεφαλι ...
Κανιβαλισε οσο θελεις κ παιξε το παιχνιδι που θελεις ...

Μιλας για κανιβαλισμα του μοργοθ ενω εσυ κ ο κολλητος σου ο Vvar3worlf εχετε φτασει εδω που εχετε φτασει απο βαρβαρα κ κανιβαλισμους ....:oops:
 

DeletedUser21861

Αυτο που ειπα στο παληκαρι λογικα που ειναι κο σου ειναι οτι εσεις σαν ακκαουντ πηγατε σαν δαρμενο σκυλακι σε μια φυλη που σας εδωσε οσο ξυλο εφαγα εγω ισως και περισσοτερο ενω εγω εμεινα στην φυλη την οποια καλως η κακως ακολουθησαμε απο την αρχη!!!


Κολητος μου δν ειναι ο vvar3wolf!!!

Βασικα δν μιλαω για κανιβαλισμα μονο μοργκοθ αλλα ειναι κουραστικο να σε πω πραγματα τα οποια και εσυ ο ιδιος ξερεις γτ αν δει κανεις τα στατιστικα σου οταν το ακκαουντ σου εφτασε στα 60 χωρια και ξαναστηθηκε απο την αρχη στηθηκε μονο με κανιβαλισμα!!!


Υ.Γ ναι πηρες και 50-60 εχθρικα χωρια!!!!


Χωριο που φαινεται κολαουζο δν θελει!!!
 

DeletedUser

Αυτο που ειπα στο παληκαρι λογικα που ειναι κο σου ειναι οτι εσεις σαν ακκαουντ πηγατε σαν δαρμενο σκυλακι σε μια φυλη που σας εδωσε οσο ξυλο εφαγα εγω ισως και περισσοτερο ενω εγω εμεινα στην φυλη την οποια καλως η κακως ακολουθησαμε απο την αρχη!!!


Κολητος μου δν ειναι ο vvar3wolf!!!

Βασικα δν μιλαω για κανιβαλισμα μονο μοργκοθ αλλα ειναι κουραστικο να σε πω πραγματα τα οποια και εσυ ο ιδιος ξερεις γτ αν δει κανεις τα στατιστικα σου οταν το ακκαουντ σου εφτασε στα 60 χωρια και ξαναστηθηκε απο την αρχη στηθηκε μονο με κανιβαλισμα!!!


Υ.Γ ναι πηρες και 50-60 εχθρικα χωρια!!!!


Χωριο που φαινεται κολαουζο δν θελει!!!

Αρχικα ο λογαριασμος μου δεν εφτασε ποτε 60 χωρια ...
Ύστερα , θα μιλησει το πριντ σκριν για να καταλαβουν ολοι http://prntscr.com/78r42e
Εδιωξα τον φαλανξ απο τν πυρηνα μου , εδιωξα ολον τον alhimistis απο τον πυρηνα μου έδιωξα ολον τον vvar3wolf απο τον πυρηνα μου ...
Για ποιον κανιβαλισμο μιλας ;; Την ενωση που εκανα με καντιλαναφτη ;; Οπως εσυ εκανες με τον Billy ?
 

DeletedUser21861

Αντε παλι τα ιδια κανεις λες και εχεις χασει το γλυφιτζουρι σου!!! Ολοι ξερουμε πως χαθηκαν απειρα χωρια στην 44 με την δημιουργια ξανα της σολ shipboy και σια ειδικα ο σιπ αν δν ηταν εκει τωρα δν ξερω που θα ηταν το ακκαουντ σου!!!

Οσο αναφορα τον αλχημιστη το ξερεις και εσυ γτ μιλουσατε μαζι και ειχατε συμφωνησει να μην χτυπιεστε μονο οταν το παρατησε ο διονυσης αρχισες να βαρας!!! Το ιδιο και με αλλους!!!


Οσο αναφορα δλδ αυτους που εβγαλες απο τον πυρηνα σου αυτα που λες αληθευουν αλλα τα λες οπως σε βολοευουν δλδ δν ειναι ακριβως ετσι τα πραγματα!!!


Τεσπα επειδη οπως και εσυ ετσι και εγω ειμαι απο τις αρχες του κοσμου καλως η κακως γνωριζω αρκετα πραγματα και εγω!!!
 

DeletedUser

Αντε παλι τα ιδια κανεις λες και εχεις χασει το γλυφιτζουρι σου!!! Ολοι ξερουμε πως χαθηκαν απειρα χωρια στην 44 με την δημιουργια ξανα της σολ shipboy και σια ειδικα ο σιπ αν δν ηταν εκει τωρα δν ξερω που θα ηταν το ακκαουντ σου!!!

Οσο αναφορα τον αλχημιστη το ξερεις και εσυ γτ μιλουσατε μαζι και ειχατε συμφωνησει να μην χτυπιεστε μονο οταν το παρατησε ο διονυσης αρχισες να βαρας!!! Το ιδιο και με αλλους!!!


Οσο αναφορα δλδ αυτους που εβγαλες απο τον πυρηνα σου αυτα που λες αληθευουν αλλα τα λες οπως σε βολοευουν δλδ δν ειναι ακριβως ετσι τα πραγματα!!!


Τεσπα επειδη οπως και εσυ ετσι και εγω ειμαι απο τις αρχες του κοσμου καλως η κακως γνωριζω αρκετα πραγματα και εγω!!!

Αρχικα βγαλε εσυ το γλυφιτσουρι απο καλαματα φιλε γιατι δεν ζεις στην πραγματικοτητα αληθεια.. Κλεισε κ τον bob marley κ συντονησου στο ρυθμο του παιχνιδιου !
Ο σιπ δεν θα ειχε φτασει εδω που εφτασε αν δεν ηταν ο δικος μου λογαριασμος κ ας βγει ο ιδιος να στο επιβεβαιωσει ..
Παμε παρακατω , ο Διονυσης εφυγε βραδυ γιατι ηταν μεγαλος ****τουμπας κ οταν ειδε σπαθακια τα παρατησε , πριν επαιζε κανονικα ...
 

DeletedUser21861

Καλως ο bob απο καλαματα δν εχω τπτ δυστυχως φετος εχει πολυ ξηρασια!!!

Δλδ το ακκαουντ του διονυση ενα βραδυ δν μπηκε σολ ολως τυχαιως και εφοσον το παρατησε ο διονυσης τον βαρεσες!!! Γτ παντα θυμομαστε διαφορετικα τα πραγματα μεχρι τοτε δν τον ειχες διπλα σου με αδεια χωρια και εσυ και ο διονυσης και κανεις δν πειραζε κανεναν!!! Δν εκραξα εγω τον διονυση επι 3 μερες οταν και οι 2 παιζατε τις κουμπαρες!!! Οσο αναφορα αν εκανε ****τουμπα δν ξερω τι εκανε μπορει κιολας δν παιρνω ορκο!!!


Οσο αναφορα τον σιπ εγω ετσι οπως το ειδα εσυ πρεπει να εισαι ευγνωμων στον σιπ και οχι ο σιπ σε σενα!!!
 

DeletedUser

Καλως ο bob απο καλαματα δν εχω τπτ δυστυχως φετος εχει πολυ ξηρασια!!!

Δλδ το ακκαουντ του διονυση ενα βραδυ δν μπηκε σολ ολως τυχαιως και εφοσον το παρατησε ο διονυσης τον βαρεσες!!! Γτ παντα θυμομαστε διαφορετικα τα πραγματα μεχρι τοτε δν τον ειχες διπλα σου με αδεια χωρια και εσυ και ο διονυσης και κανεις δν πειραζε κανεναν!!! Δν εκραξα εγω τον διονυση επι 3 μερες οταν και οι 2 παιζατε τις κουμπαρες!!! Οσο αναφορα αν εκανε ****τουμπα δν ξερω τι εκανε μπορει κιολας δν παιρνω ορκο!!!


Οσο αναφορα τον σιπ εγω ετσι οπως το ειδα εσυ πρεπει να εισαι ευγνωμων στον σιπ και οχι ο σιπ σε σενα!!!

Άλλο πως τα βλεπεις εσυ κ αλλο πως εχουν τα πραγματα , μην μπερδευεσαι ...
Ο Διονυσης δεν ηθελε να χτυπηθουμε , αρχικα !
Παμε παρακατω , Ο διονυσης ηθελε να μπει ΣΟΛ κ εδωσε κωδικους κ μπηκαν ατομα δικα μας σολ κ μολις βγηκε απο την φυλη κ μας μπλοκαρε ολους ξεκινησαμε σπαθακια ... Ποτε τα παρατησε κ δεν το θυμαμαι ;; χαχαχαχα ....

Μην λες την αποψη σου χωρις να εχεις ακουσει τιποτα αδερφε .... Μεγαλη προπαγανδα κανεις ...
Στο μεγαλο πλανο του σιπ , πηγαινε ρωτα τον ποσα αμυντικα κ ποσα κοψιματα ειδε απο εμενα , κ ποσα επιθετικα εβαζα εγω για να σπασει να παρει χωρια ....

http://prntscr.com/78rc4d
 

DeletedUser21861

Προπαγανδα!!! Παμε λοιπον ο διονυσης δν ηθελε να χτυπηθειτε το γνωριζω αυτο εσυ ομως ηθελες ε γτ δν τον σηκωσες σπαθακια πρωτη ερωτηση!!!


Αναφερομαι οτι χαρη στον σιπ τοτε το ακκαουντ σου ειναι τωρα σωο και αβλαβες γτ αν δν εκανε την τουμπα ο σιπ και πηγαινε σολ τωρα δν θα ειχες το ακκαουντ που εχεις οποτε δευτερη ερωτηση δν χρωστας στον σιπ το ακκαουντ που εχεις τωρα???


Επισης εχω ακουσει διαφορα απλα με επιβεβαιωνεις με τα λεγομενα σου!!!
 

DeletedUser

Προπαγανδα!!! Παμε λοιπον ο διονυσης δν ηθελε να χτυπηθειτε το γνωριζω αυτο εσυ ομως ηθελες ε γτ δν τον σηκωσες σπαθακια πρωτη ερωτηση!!!


Αναφερομαι οτι χαρη στον σιπ τοτε το ακκαουντ σου ειναι τωρα σωο και αβλαβες γτ αν δν εκανε την τουμπα ο σιπ και πηγαινε σολ τωρα δν θα ειχες το ακκαουντ που εχεις οποτε δευτερη ερωτηση δν χρωστας στον σιπ το ακκαουντ που εχεις τωρα???


Επισης εχω ακουσει διαφορα απλα με επιβεβαιωνεις με τα λεγομενα σου!!!


Τι λες αγορι μου ;
Ο Διονυσης ελεγε οτι θα ερχοταν ΣΟΛ , γιατι να τον βαραγα πλακα μας κανεις βραδιατικα ;
Ποια ειναι τα διαφορα που ακους ρε κανιβαλε που μονο να βγαζεις γλωσσα μπορεις κ τιποτα αλλο ... ;
Που χαιρεσαι που χανεις χωρια κ λες μπραβο μπραβο μου κανατε απωλειες ;

Αιντε να πουμε γιατι πολυ ασχοληθηκαμε με τιποτοτενιους τυπους ...
Μπλα μπλα μπλα κ απο ουσια τιποτα !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 751811

και παλι καταληγουμε στα ιδια που λεγαμε απο την αρχη.
οτι στρατολογησατε τους παντες με μονο σκοπο να τους κανιβαλισετε.
ειστε για κλαματα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21861

Ενα ενα να τα παρουμε εισασταν εχθροι οποτε ειχατε συμφωνησει να μην χτυπαει ο ενας τον αλλον ωραια πραγματα ωραιο παιχνιδι!!!


Οταν κανεις πλανο ενα παιχτη ο οποιος εχει παρει 40 αμυντικα βοηθειες και τον κανεις απωλειες κοντα στο μυριο με απωλειες σχεδον 20 αμυντικα συνολικα ναι ειναι επιτυχια γτ αν ρωτησεις τους δικους σου οταν εφτανε 5 το τειχος αδειαζα χωρια οχι σαν εσας!!!


Οσο αναφορα το χασιμο χωριων δν ειπα ποτε οτι ειμαι καλος παιχτης οποτε λογικο ειναι να χασω χωρια!!!

Επισης επι προσωπικου στα ειχα πει και παλιοτερα νομιζα οτι καταλαβες οτι το να σε χαρακτηρισω ειναι ανουσιο μιας και δν εχει αξια!!!
 

DeletedUser

Ενα ενα να τα παρουμε εισασταν εχθροι οποτε ειχατε συμφωνησει να μην χτυπαει ο ενας τον αλλον ωραια πραγματα ωραιο παιχνιδι!!!


Οταν κανεις πλανο ενα παιχτη ο οποιος εχει παρει 40 αμυντικα βοηθειες και τον κανεις απωλειες κοντα στο μυριο με απωλειες σχεδον 20 αμυντικα συνολικα ναι ειναι επιτυχια γτ αν ρωτησεις τους δικους σου οταν εφτανε 5 το τειχος αδειαζα χωρια οχι σαν εσας!!!


Οσο αναφορα το χασιμο χωριων δν ειπα ποτε οτι ειμαι καλος παιχτης οποτε λογικο ειναι να χασω χωρια!!!

Επισης επι προσωπικου στα ειχα πει και παλιοτερα νομιζα οτι καταλαβες οτι το να σε χαρακτηρισω ειναι ανουσιο μιας και δν εχει αξια!!!

Πωω μαγκες δεν στροφαρει μια !!!
Ρεεεε αγορι μου !!! Θα ερχοταν μαζι μας ο Διονυσης !!! Τι να τον χτυπησω θες να με τρελανεις πρωινιατικα ;

Εγκεφαλικο κυτταρο εχει παραμεινει ή δουλευει με καρβουνο ;
 

DeletedUser21861

Ποσους μηνες εισασταν κοκκινοι και δν ακουμπουσε κανεις κανεναν κανε καμια συμφωνια και με αλλους κλεισε και τον κοσμο με αυτο τον τροπο και μετα γυρνα και πες εμενα οτι χανω χωρια και κανω απωλειες!!!


Καλα σε ειπα δαρμενο σκυλακι γτ τετοιο εισαι ποτε δν ειχες τα αντερα να παιξεις σωστα ενα παιχνιδι και ποτε μαλλον δν θα μαθεις γτ ετσι εμαθες να παιζεις και να προσπαθεις να κερδισεις οταν καταφερεις να παιξεις με το ηθος που εχουμε παιξει εμεις στο ακκαουντ μας τοτε τα λεμε!!!


Υ.Γ Με αρεσει που επιβεβαιωσες τι παιχτουρα εισαι!!! Τελικα θα μας πεις με ποιους αλλους εκανες συμφωνια χαχαχαχαχαχα!!!Τελικα λιγος εισαι!!!
 

DeletedUser

Ποσους μηνες εισασταν κοκκινοι και δν ακουμπουσε κανεις κανεναν κανε καμια συμφωνια και με αλλους κλεισε και τον κοσμο με αυτο τον τροπο και μετα γυρνα και πες εμενα οτι χανω χωρια και κανω απωλειες!!!


Καλα σε ειπα δαρμενο σκυλακι γτ τετοιο εισαι ποτε δν ειχες τα αντερα να παιξεις σωστα ενα παιχνιδι και ποτε μαλλον δν θα μαθεις γτ ετσι εμαθες να παιζεις και να προσπαθεις να κερδισεις οταν καταφερεις να παιξεις με το ηθος που εχουμε παιξει εμεις στο ακκαουντ μας τοτε τα λεμε!!!


Υ.Γ Με αρεσει που επιβεβαιωσες τι παιχτουρα εισαι!!! Τελικα θα μας πεις με ποιους αλλους εκανες συμφωνια χαχαχαχαχαχα!!!Τελικα λιγος εισαι!!!

Θέση Όνομα Φυλή Απώλειες αντιπάλων
1 The ConQueRorS ~TR~ 134,87 εκ.
2 300 phalanx ΦΑΠΕΣ 105,53 εκ.
3 ταμτιριRIM ΦΑΠΕΣ 102,20 εκ.

Αμυντικές απωλειες ...
Ποιους δεν ακουμπαω δεν με ακουμπανε ;;; Εχω ηθος κ με παιδια που εχω παιξει μαζι εχω κανει κ εχω ρανει δεν θελω ουτε να τα βαρεσω ουτε τιποτα ....
Πηγαινε δες με zelak , με βαραει αλλα επιθετικο απο εμενα δεν εχει φαει κ ουτε θα φαει γιατι παιζαμε μαζι ! Αιντε να πουμε θα μιλαω με τον καθε μπακλαβα εδω μεσα που θελει να βγει κ απο πανω .... Θα μου μιλησεις για ηθος ...

Που ο λογαριασμος σου δεν προλαβαινει να βαρεσει απο τα εσωτερικα ...


Εγω θα μαθω να κλεινω ετσι τους κοσμους ρε στοκε ;;

Ξερω οτι σε ποναει τωρα που θα κλεισει η 34 αλλα προσπαθησε να το απολαυσεις ...
Ποτε δεν ειπα οτι ειμαι παιχτουρα ουτε θα γινω ...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή