ΠΡΟΤΑΣΣΕΙ ΙΔΕΑ

  • Δημιουργός θέματος ΓΙΟΡΓΟΣ
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

καλησπέρα και καλή σαρακοστή

μια σκέψη και πρόταση λέω

να γινόταν ο κόσμος 33 να υπήρχε η περίπτωση να μπορούσαν η ακαδημίες να βοηθάει η μια την άλλη ...

όπως έχουμε παίξει και σε άλλους κόσμους με εκκλησίες αλλά υπήρχε η μεταξύ μας βοήθεια ενδιαφέρον κόσμοι πεδία εσείς τι λέτε διότι οποίος κόσμος ανοίγει είναι με της ίδιες ρυθμίσεις και ίσος με διαφορετικό στρατό

και με φίλους που έχουμε παίξει και παλιά με άλλα ονόματα ίσως και εσείς να μιλάτε και αυτή το ίδιο λένε έκλεισες και χωρίς βοήθειες δεν Πέζι τόσο ενδιαφέρον και δεν έχει και λόγο το να κάννης μια ακαδημία είναι και μάλλον κοινής το ενδιαφέρον του κάθε παίχτη παλιού η καινούργιου να ασχοληθεί πιο πολύ
 

DeletedUser

60 μέλη είναι το όριο,θες και εξωτερικές άμυνες;
Και ό,τι ρυθμίσεις έχουν αποφασιστεί δεν γίνεται να βγουν.
 

DeletedUser

ναι φίλε μου το καταλαβαίνω αυτό που λες αλλά όπως θα ξέρεις δεν είναι όλοι παίχτες, καταλαβαίνεις τι εννοώ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

με απλα λογια φυλε μου πεζο 10 χρονια φυλετικες ξερο να γνοριζο το τι ειναι ο καθε ενας... βλεπεις το τι γίνεται σε καθε κοσμο δεν γνοριζουν και δεν αποδεχονται το καψιμο στο πεχνιδι η περισοτερη απο τους μοντερνους αν θες πεχτες μολης δουν σπαθακι περνουν δρομο δεν καθονται να ψαχτουν να ροτησουν να ασσχοληθουν γιαυτο και ειπα για το θεμα στο να ειτανε διαφορετικος ο κοσμος αυτος
 

DeletedUser

Δεν μπορούν να κάνουν διακρίσεις σε καλούς παίχτες και μη,ειδικά σε κόσμους όπως ο 33 που έχει και τόσο μεγάλο όριο μελών.Οι ρυθμίσεις έχουν αποφασιστεί δεν γίνεται να αλλάξουν μην το ψάχνεις.Και σαν ρύθμιση για τον 33 θα ήταν χάλια,θα υπήρχαν 500 ακαδημίες (βλ. Κ29) και αν υπήρχε και συνδυασμός παλαντίν ο κόσμος θα νικούσε με τις περισσότερες ακαδημίες.
 

DeletedUser

μα φυλε μου δεν απετισα κατι απλα σου λεο οτη πλεον μετρημενη στα δακτηλα αν ειναι η καλη πεχτες αν σου βαλο αναφορα τορινη θα γελας μεχρι που δεν θα ανταχης αλο διστηχος νομιζουν οτη το πεχνιδι ειναι για πλακα η οτη μπενουν οποτε θελουν ετσι το να βγει παραδειγμα ενας κοσμος με ρυθμησεις παλιες διοτι το λεο αυτο γιατι ρε φυλε μου και θελο να το καταλαβεις αυτο κελισαμαι κοσμο τον κ9 τρεια χρονια και πεχνιδι με πεχταραδες τορα εχη γινη απλα ενα πεχνιδι

και προσθεου δεν απετησα
 

DeletedUser24216

δε θελω να σε στεναχωρησω και και στον Κ9 που κλεισατε κοσμο τρια χρονια, παλι παιχνιδι ηταν.
 

DeletedUser

ναι ομος με διαφορετικεσ κεινησεις και ρυθμησεις στον κ9
 

DeletedUser

καλα ειπαμε να συζητησουμαι τορα τι με τα ιδια και εκη οχη βεβεα δεν μπενο και ας εχο χρονια στης φυλετικες
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή