Φυλες-Παιχτες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28045
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser7539

Σαν παιχνιδι ειναι κορυφη.
λαθη φυσικα υπαρχουν . το pay to win π.χ.
ή τα event με τους χιονανθρωπους που πουλαγανε γουνες και τα event.
βελτιωσεις οπως οι νυχτερινες ειναι καλο για να μην ξενυχταμ
 

DeletedUser22209

σταματηστε τις υπερβολες με το πρεμιουρ .σε λιγο με 1000 ποντους θα βγαζεις και αριστο χωρις ακαδημια .πρεπει να μπει ενα τελος σε αυτην την υπερβολη . δεν ξερω βρειτε ενα τροπο ξερω εισαστε επιχειρηση και θελετε κερδος αλλα οχι να τα θυσιαζουμε ολα στο βωμο του κερδους ,επαιξα λιγο 33 και επαθα την πλακα μου οποιος εχωνε χρημα ξεφευγε απο τους αλλους χιλιομετρα μακρια .
Δουλεψτε το λιγο εσεις που εχετε την ευθυνη και βρειτε τον τροπο να επανελθει το παιχνιδι σε παλιους καλους καιρους δεν λεω να παμε σε αρχαια χρονια αλλα να βρειτε το σωστο σημειο .
πχ βαλτε ενα αρχικο ποσο που μπορει καποιος να συμετεχει στο παιχνιδι για να καλυψετε την χασουρα απο τις υπερβολες που εχετε κανει με το πρεμιουρ ,και ο καθενας μας μετα να αγοραζει πρεμιουρ και να εχει μονο τα τυπικα καλο χαρτη στρατολογηση κτλ οχι ομως αναβαθμισεις η στην αγορα να αγωραζεις με πρεμιουρ .αν θελετε παρτε αυτην την προταση και καντε την για ενα κοσμο μονο για να δειτε τι αποτελεσματα θα εχετε .Ειμαι σιγουρος η συμμετοχη θα ειναι μεγαλη και η διαρκεια του παιχνιδιου
 

DeletedUser

Γενικά το κέρδος σε αυτά τα παιχνίδια βγαίνει από λίγους που ξοδεύουν πολλά και όχι από πολλούς που χαλάνε ελάχιστα... το πρόβλημα είναι ότι και αυτοί που δεν ξοδεύουν χρήματα χρειάζονται εξίσου ώστε να έχει ενδιαφέρων για τους υπόλοιπους που είναι διατεθειμένοι να χαλάσουν περισσότερα.

Καλή τύχη στο Κ33 αν παίζει ακόμα κάποιος από QQ ή nobles
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Γενικά το κέρδος σε αυτά τα παιχνίδια βγαίνει από λίγους που ξοδεύουν πολλά και όχι από πολλούς που χαλάνε ελάχιστα... το πρόβλημα είναι ότι και αυτοί που δεν ξοδεύουν χρήματα χρειάζονται εξίσου ώστε να έχει ενδιαφέρων για τους υπόλοιπους που είναι διατεθειμένοι να χαλάσουν περισσότερα.

Καλή τύχη στο Κ33 αν παίζει ακόμα κάποιος από QQ ή nobles

Φανη που εισαι ρε παλιοφιλε? Σε εχει τρελανει κ εσενα ο Μπιλ με το ποκερ? Χαθηκαμε ρε φιλος


[aig]Προειδοποίηση για Spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

Είναι χαρά μας να βλέπουμε ότι βρίσκετε παλιούς φίλους,
παρακαλούμε την άλλη φορά να τους στείλετε προσωπικό μήνυμα.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7539

Συμφωνω με οτι εγραψε ποιο πανω ο Περικλης. Ειναι αδικια για παικτες που δεν εχουν δυνατοτητα να χωνουν φραγκα.
Υπαρχουν εκατονταδες παικτες , μαθητες κυριως που παιζουν χωρις πρεμιουμ ουτε καν βοηθο φαρμινγκ δε βαζουν.
Εγω συνηδειτα δεν χαλαω ποντους για αναβαθμισεις και πορους , γιατι το βλεπω σαν να μην παιζω με ισους ορους .

Υ.Γ trelamenegr που εισαι βρε !
 

DeletedUser19040

Ας βαζουν οσες καρτες πριμιουμ θελουν στο τελος πυξιδα πανε αφηνοντας ετοιμα χωρια σε ποιο σοβαρους παικτες.
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Αφήστε τον κόσμο να βάζει πριμιουμ ελεύθερα.Εγώ είμαι της άποψης να ξεμπλοκαρει εντελώς η αναλογία πριμιουμ με πόρους έτσι ώστε να μπορείς να βάλεις 1 πριμιουμ για 5000 πόρους.
Αλλιώς πως θα μαζέψουμε εμείς τα μπατιρακια πριμιουμ; Κλεπτες να γινομε;
Βάλτε παιδιά πριμιουμ άφοβα μην σας απασχολεί τπτ άλλο.Μόνο πληρώστε για να κερδίσετε σε παιχνίδι στο ΝΕΤ.
(δοθησας της ευκαιρίας να πω ότι το να ανταλλάσουμε πόρους για πριμιουμ στην αγορά ήταν ότι πιο έξυπνο σκέφτηκαν μέχρι στιγμής οι δημιουργοί του παιχνιδιού και αυτο δεν το λέω ειρωνικά.)
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser26309

τον κοσμο θα τον παρει ο πορτορικανος και οι σκουλ.ετσι προβλεπω!
 
Κορυφή