Φυλες-Παιχτες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28045
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

οχι δεν επαιζα στον κ31. κοτο αγορι... ειληκρηνα δεν ξερω τι λες... ναι, ο λογαριασμος ειναι της γυναικας μου. φενεται παρρων στον κ31. αλλα σε διαβεβαιω, πως ουτε εγω, ουτε η γυναικα μου παιζουμε στον κ31. Γενικα δεν ξανα παιξαμε μετα τον κ28!
Δεν ξερω για ποια επιθετικα μου μιλας. δεν ξερω τι γινεται στον κ31.
Στον κ33. ειμαι καπου χωσμενος. και απλα μαζευω πριμιουμ. ειμαστε μια δεκαρα ατομα εκει.... και απλα μαζευουμε πριμιουμ. δεν παιζουμε!
Το τι θελω το πριμ, ειναι καθαρα δικος μου λογαριασμος. και δεν θα σου δωσω αναφορα!
Και εκει που λες οοοοοοοολοι ξερουν οτι ειμαι ασχετος?? ενωεις????
Δε σε καταλαβαινω, αλληθεια δε σε καταλαβαινω!!
Και μια διευκρηνηση...
Βαρας εναν παιχτη, τον κανεις φαρμα. για να περνεις πορους. Οταν βαραςπαιχτη 200 ποντων. και χανεις καθε φορα απο 10 με 50 μοναδες.και δεν περνεις και τιποτα σε πορους.... αυτο πως το λες???

http://gr.twstats.com/gr28/index.php?page=player&mode=conquers&id=822941&type=gain&pn=-1

Δεν θα πω τιποτα για τον 28, οι κατακτησεις μιλανε απο μονες τους. Λοιπον ασε τα παπατζιλικια, δεν επαιζες δλδ 31 εσυ αρχικα με τον δικο σου λογαριασμο? Δεν ειχες γινει φαρμα και μετα μπηκες στης γυναικας σου? Θυμησου λιγο, ειχες γινει φαρμα στον δικο σου λογαριασμο και μετα οταν μπηκες στον λογαριασμο της γυναικας σου εστειλες μηνυμα σε αυτον πο σε ειχε κανει φαρμα "γεια σου συμμαχε, κοιτα πως ηρθαν τα πραγματα και ειμαστε συμμαχοι, στο ειχα πει οτι οσο και να χτυπας εγω θα συνεχισω κτλ". Εκτος και αν εχεις δωσει σε αλλον τον λογαριασμο. Ασε λοιπον τα παπατζιλικια γιατι αν δεις στατιστικα φαινεται οτι επαιξες 31 και εφτασες τους 400 περιπου ποντους :noob:

Μηπως το πουλας το πρεμ για 10αρες ατιμουτσικο? Οσο για το τελευταιο που με ρωτας, εγω θα σου εριχνα την αγορα και αγροκτημα. Με τα 20αρια ποραδικα θα εμενες ατιμουτσικο. Με αγροκτημα 1 πιστεψε με δεν θα εχανα 50 μοναδες. Τελος, αγορι μου εισαι ασχετος πως να στο πω? Τι δεν καταλαβαινεις? Δεν πρεπει να υπαρχει ατομο που να σε θεωρει καλο παικτη.Αρκετα ασχοληθηκα μαζι σου καλο σου βραδυ:noob:.
 

DeletedUser32957

δε μου λε ρε αγορι? αλληθεια τωρα... απο το μυαλλο σου τα βγαζεις???
Για τα στατιστικα, δεν σχολιαζω κατι. Ισως ειναι και φιαχτα(κατι που δεν περασε απο το μυαλλο σου ισως)αλλωστε ειπα και πιο πανω, τα φαινομενα απατουν καμια φορα!... προκαλω την Ο.Δ και ενωπιων ολων εσας εδω. να τα ελεγξει!
Σου ξανα λεω, στον κ31. δεν επαιξα... υπαρχουν και αποδιξεις για αυτο!

οσο για το τελευταιο... Ναι φιλε. και εγω αυτο θα εκανα, θα γκρεμιζα την αγορα και το αγροκτημα. τοσο απλο ειναι! Δεν βλεπω ομως παιχτες της Μουρ, να κανουν κατι τετοιο... ουτε σε εμενα που ωπος υσχιριζεσαι ειμαι μηδενικο και ασχετος, ουτε στους συμπαιχτες μου. που απλα περναμε την ωρα μας!
Γιατι λοιπον να πιστευω πως ειναι σοβαρη φυλη με επιπεδο η Μουρ? και η καθε Μουρ???
Και μη μου μιλησεις με στατιστικα, σε παρακαλω...
Δεν συνηθηζω να εκθετω κοσμο. ουτε να κατηγορω καποιον!

Καλη βραδυα... καλη συνεχεια στο παιχνιδι. αρκετα ασχοληθηκαμε με εμενα δεν νομιζεις???
 

DeletedUser33703

Βρε παιδια. με ολο το θαρρος και τον σεβασμο.και χωρις να θελω να προκαλεσω,εντασεις και διαπλεκτισμους αναμεσα σε ολα τα μελλη που μας παρακολουθουν εδω!
Μα θελω να πω κατι...
Μιλατε για την Μουρ,Μιλατε για την Σολ. λετε για ομορφα σταρτ απ. καυχιεστε, κραζετε...
Και εμεις που ειμαστε μια μικρη φυλη, με καποιας ηλικιας κουρασμενα παληκαρια. και απλα σας πουλαμε πορους στην κυριολεξια και σας περιγελαμε.ταυτοχρονα ειμαστε ολοι μας αναμεσα στα ποδια της Μουρ...
Διαπιστωνουμε τα τελειως αντιθετα απο οσα λετε εδω.

Μελλη της Μουρ για παραδειγμα, βλεπουν εμας με 200 και 300 ποντους χωρια που εχουμε εμεις... με ποραδικα στο 20,αγορες αλλο τοσο. επιτελεια στο 3 και τετιχος καθολου. και βαρανε, βαρανε,ξανα βαρανε...
Θελετε να μου πειτε δηλαδη, οτι φυλες σαν την Μουρ και Σολ, ειναι φυλες επιπεδου.φυλες σοβαρες???
Αν εσεις που εδω καυχιεστε και ενωειστε σωστοι και εμπειροι παιχτες... Τοτε εμεις οι γηραιοτεροι, εμεις που εχουμε κλεισει απειρους κοσμους στις φυλετικες, σε ελληνικους και ξενους σερβερ. Τοτε πρεπει να ξανα μαθουμε Φυλετικες!!

Για βαλτε πριμιουμ σας παρακαλω... και αφηστε τις ειρωνιες και τους κομπλεξισμους που δερνουν πολλους απο εσας εδω μεσα! αντε μη τρελαθω... χαχαχα!!!

Με όλο το θάρρος και τον σεβασμό , είμαι με τα υπόλοιπα παιδιά από την SOL και έχουμε λιώσει στα γέλια με αυτο που έχεις γράψει μόλις
Σε παρακαλώ πολύ ξαναδιάβασε το προσεκτικά και κάνε κάποιες αλλαγές , αν δεν κάνεις σημαίνει πως δεν έχει ιδέα από τον όρο ''farming'' .
Μίλησες για 20 ποράδικα , και τείχος 0 το οποίο όπως λες δεν το ανεβάζετε , και έχω να κάνω μια ερώτηση .
Γιατί ρε παλικάρια μπήκατε στην κ44 ; Εμείς στο πηγάδι κατουρήσαμε ;
Ο καθένας έχει την άποψη του και μπορεί να την εκφέρει αρκεί να την αιτιολογεί και κάθε άποψη είναι δεκτή και σεβαστή τουλάχιστον από εμένα .
Αλλά πραγματικά έχω κουραστεί να ακούω παικταράδες που έπαιζαν φυλετικές από τον κ1 και έχουν κλείσει ένα κάρο κόσμους , διότι δεν μπορείτε να δεχθείτε πως το παιχνίδι έχει αλλάξει κατά πολύ , έχει εξελιχθεί .

ΥΓ : Θερμή παράκληση , να μην χαλάμε το φόρουμ του κ33 μιλώντας για άλλους κόσμους.
 

DeletedUser19040

ej.muller Κανε μια επανακκινηση προς την 55 γιατι στεγνωσαν οι φαρμες!
 

DeletedUser

ej.muller Κανε μια επανακκινηση προς την 55 γιατι στεγνωσαν οι φαρμες!

εσυ ηρεμησε μη σκισεις κανα καλσον


[aig]Προειδοποίηση για Spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser19040

Ελα να φαρμαρω και εσενα δεν εχω προβλημα το ονομα μου το ξερεις.
 

DeletedUser19040

Αδερφε πηγαινε να σε φαρμαρουν εκει που παιεις μπας και γινεις χρησιμος.
 

DeletedUser30115

Βρε παιδια. με ολο το θαρρος και τον σεβασμο.και χωρις να θελω να προκαλεσω,εντασεις και διαπλεκτισμους αναμεσα σε ολα τα μελλη που μας παρακολουθουν εδω!
Μα θελω να πω κατι...
Μιλατε για την Μουρ,Μιλατε για την Σολ. λετε για ομορφα σταρτ απ. καυχιεστε, κραζετε...
Και εμεις που ειμαστε μια μικρη φυλη, με καποιας ηλικιας κουρασμενα παληκαρια. και απλα σας πουλαμε πορους στην κυριολεξια και σας περιγελαμε.ταυτοχρονα ειμαστε ολοι μας αναμεσα στα ποδια της Μουρ...
Διαπιστωνουμε τα τελειως αντιθετα απο οσα λετε εδω.

Μελλη της Μουρ για παραδειγμα, βλεπουν εμας με 200 και 300 ποντους χωρια που εχουμε εμεις... με ποραδικα στο 20,αγορες αλλο τοσο. επιτελεια στο 3 και τετιχος καθολου. και βαρανε, βαρανε,ξανα βαρανε...
Θελετε να μου πειτε δηλαδη, οτι φυλες σαν την Μουρ και Σολ, ειναι φυλες επιπεδου.φυλες σοβαρες???
Αν εσεις που εδω καυχιεστε και ενωειστε σωστοι και εμπειροι παιχτες... Τοτε εμεις οι γηραιοτεροι, εμεις που εχουμε κλεισει απειρους κοσμους στις φυλετικες, σε ελληνικους και ξενους σερβερ. Τοτε πρεπει να ξανα μαθουμε Φυλετικες!!

Για βαλτε πριμιουμ σας παρακαλω... και αφηστε τις ειρωνιες και τους κομπλεξισμους που δερνουν πολλους απο εσας εδω μεσα! αντε μη τρελαθω... χαχαχα!!!


Eσυ τωρα μας λες οτι ειναι σοβαρα πραματα αυτα που λες??οποιος δινει πρεμ για πορους η και το αντιθετο ειναι περιγελος??:confused:
παζαρι ειναι και δεν το κανεις με το ζορι,δινεις και παιρνεις παιχταρα του gr και του net!
δηλαδη προσπαθεις να μου πεις οτι την επομενη φορα που θα παω στο μαναβικο πρεπει να σπασω τα μουτρα του μαναβη που μου παιρνει τα λεφτα για αγγουρια και ντοματες??:hmmm:
σε καποιον αλλο κοσμο θα μπεις εσυ να παιξεις σοβαρα και θα αγοραζεις εσυ πρεμ,ΘΕΣ ΝΑ ΛΕΓΕΣΕ ΠΕΡΙΓΕΛΟΣ?:help
αμα λες οτι η mur και η sol δεν ειναι φυλες επιπεδου απο που το συμπαιρενεις παλιε παιχταρα?επειδη αγοραζουν και πουλανε πορους??
μην ξεχνας στον κ24 που βαρουσαμε στο παιγνιδι καποιο συγγενικο σου προσωπο και αρχισες τις κλαψες λες και την βριζαμε ενω εμεις απλα νουκ και αριστους στελναμε :oops:
θυμησου τι λαλακιες ελεγες τοτε γκουρου των φυλετικων και ξανα παρε θεση στο θεμα


[aig]Προειδοποίηση για Ακραίο περιεχόμενο
Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser19040

φιλαρακο μη μιλας αν φας πυξιδα θα κλαις και δεν θα μπορεις να πεις τιποτα μετα

χαχαχαχα εχετε αργια αυριο στα σχολεια και βρηκες χρονο να σχολιασης,Οταν θα φαω πυξιδα θα σε παρω τηλεφωνο να μου φερεις χαρτομαντιλα.
 

DeletedUser

χοχοχοχο εχουμε εναν κωμικο στο φορουμ,εγω θα τα εχω ετοιμα τα χαρτομαντηλα παντως.σε αφηνω τωρα εχω να διαβασω(μπορει να εχουμε αργια αλλα τι να κανω,μου το επιβαλλουν οι γονεις μου
 

DeletedUser32957

Ισως να μην τα εκφραζω σωστα. εχω ενα θεμα με την διατυπωση στα ελληνικα μου. χρονια τωρα...
Λοιπον να σας το κανω πιο απλο.
ειμαστε στον κ33, εναν αργο κοσμο.και απλα μαζευουμε πριμ. γιαυτο και εχουμε καπως ψηλα τα ποταδικα μας στην φυλη.τις αγορεςμας.και τις κρυψωνες μας. ολα τα υπολοιπα, στο μηδεν.
Γιατι γελαμε εμεις σαν φυλη?
Γιατι παιχτες σοβαρης φυλης, καλη ωρα της Μουρ που προανεφερα... Δεν ξερουν πως να κανουν φαρρμα, ενα χωριο σα τα δικα μας πχ.
Για να κανεις φαρμα καποιον, κατεδαφιζεις το αγροκτημα ωπος δηποτε. και αν καταλαβεις οτι παιζει για πριμ, ωπος εμεις πχ. κατεδαφιζεεις και την αγορα.
Οι συμπαιχτες μας εδωω, απλα κανουν επιθεσεις. και δεν κατεδαφιζουνκαν! τους παιζουμε και μεις ετσι για την πλακα, βαζοντας καμια εθνοφρουρα. και συνεχεια χανουν απο 10-50 μοναδες.
Οταν αυτο γινεται σε καθημερινη βαση απο τα μελλη της Μουρ, πως να μη γελασουμε και εμεις βρε παιδια???
Εσεις παλι ορισμενοι... κατα την κριση σας, ειμαστε σκουπιδια, τελειωμενοι. μηδενικα...
Τι πραγματα ειναι αυτα βρε παιδια? δεν ντρεπεστε λιγο????
Εγω αν προσεξατε, ξεκινησα το σχολιο αυτο, σαν απλη σατηρα... ετσι να ξεδωσουμε λιγο, να ξεφυγουμε... και εδω βλεπω οτι το θεμα παρεξηγηθηκε!

Αμαν παιδες, αμαννννν !!

- - - Eνημερώθηκε - - -

Με όλο το θάρρος και τον σεβασμό , είμαι με τα υπόλοιπα παιδιά από την SOL και έχουμε λιώσει στα γέλια με αυτο που έχεις γράψει μόλις
Σε παρακαλώ πολύ ξαναδιάβασε το προσεκτικά και κάνε κάποιες αλλαγές , αν δεν κάνεις σημαίνει πως δεν έχει ιδέα από τον όρο ''farming'' .
Μίλησες για 20 ποράδικα , και τείχος 0 το οποίο όπως λες δεν το ανεβάζετε , και έχω να κάνω μια ερώτηση .
Γιατί ρε παλικάρια μπήκατε στην κ44 ; Εμείς στο πηγάδι κατουρήσαμε ;
Ο καθένας έχει την άποψη του και μπορεί να την εκφέρει αρκεί να την αιτιολογεί και κάθε άποψη είναι δεκτή και σεβαστή τουλάχιστον από εμένα .
Αλλά πραγματικά έχω κουραστεί να ακούω παικταράδες που έπαιζαν φυλετικές από τον κ1 και έχουν κλείσει ένα κάρο κόσμους , διότι δεν μπορείτε να δεχθείτε πως το παιχνίδι έχει αλλάξει κατά πολύ , έχει εξελιχθεί .

ΥΓ : Θερμή παράκληση , να μην χαλάμε το φόρουμ του κ33 μιλώντας για άλλους κόσμους.

πολλυ σωστη η παρατηηση σου. και την δεχομαι, για να ακουει η πεθερα( τυπου κοτος πχ). γιατι αν προσεξες, δεν ξεκινησα να μιλαω εγω για καποιο αλλο κοσμο!
Σε ευχαριστω Μλανκο.
 

DeletedUser18255

Βρε παιδια. με ολο το θαρρος και τον σεβασμο.και χωρις να θελω να προκαλεσω,εντασεις και διαπλεκτισμους αναμεσα σε ολα τα μελλη που μας παρακολουθουν εδω!
Μα θελω να πω κατι...
Μιλατε για την Μουρ,Μιλατε για την Σολ. λετε για ομορφα σταρτ απ. καυχιεστε, κραζετε...
Και εμεις που ειμαστε μια μικρη φυλη, με καποιας ηλικιας κουρασμενα παληκαρια. και απλα σας πουλαμε πορους στην κυριολεξια και σας περιγελαμε.ταυτοχρονα ειμαστε ολοι μας αναμεσα στα ποδια της Μουρ...
Διαπιστωνουμε τα τελειως αντιθετα απο οσα λετε εδω.

Μελλη της Μουρ για παραδειγμα, βλεπουν εμας με 200 και 300 ποντους χωρια που εχουμε εμεις... με ποραδικα στο 20,αγορες αλλο τοσο. επιτελεια στο 3 και τετιχος καθολου. και βαρανε, βαρανε,ξανα βαρανε...
Θελετε να μου πειτε δηλαδη, οτι φυλες σαν την Μουρ και Σολ, ειναι φυλες επιπεδου.φυλες σοβαρες???
Αν εσεις που εδω καυχιεστε και ενωειστε σωστοι και εμπειροι παιχτες... Τοτε εμεις οι γηραιοτεροι, εμεις που εχουμε κλεισει απειρους κοσμους στις φυλετικες, σε ελληνικους και ξενους σερβερ. Τοτε πρεπει να ξανα μαθουμε Φυλετικες!!

Για βαλτε πριμιουμ σας παρακαλω... και αφηστε τις ειρωνιες και τους κομπλεξισμους που δερνουν πολλους απο εσας εδω μεσα! αντε μη τρελαθω... χαχαχα!!!

Οτι χειροτερο εχω διαβασει στο ελληνικο φορουμ πραγματικα αν εχει ξεπεσει τοσο το επιπεδο καλυτερα κλειστε τον μια ωρα νωριτερα
 

DeletedUser32957

Πως να μη πεσει ρε μαστερ φιλε μου, σε ρωταω πως? καποιοι δεν εχουν καν την αισθηση του χιουμορ.και δεν ξερουν ποτε καποιος κανει απλα την πλακα του.και ποτε μιλαει σοβαρα!
Και οσον αφορα τους κοσμους, εγω θα ελεγα να μην ανοιξουν κιαλλους. γιατι τα χειροτερα φιλε μου, δεν ειναι εδω στο εξωτερικο. αλλα στο εσωτερικο του παιχνιδιου. εκει μπες να δεις τα χειροτερα!
 

DeletedUser30115

Ισως να μην τα εκφραζω σωστα. εχω ενα θεμα με την διατυπωση στα ελληνικα μου. χρονια τωρα...
Λοιπον να σας το κανω πιο απλο.
ειμαστε στον κ33, εναν αργο κοσμο.και απλα μαζευουμε πριμ. γιαυτο και εχουμε καπως ψηλα τα ποταδικα μας στην φυλη.τις αγορεςμας.και τις κρυψωνες μας. ολα τα υπολοιπα, στο μηδεν.
Γιατι γελαμε εμεις σαν φυλη?
Γιατι παιχτες σοβαρης φυλης, καλη ωρα της Μουρ που προανεφερα... Δεν ξερουν πως να κανουν φαρρμα, ενα χωριο σα τα δικα μας πχ.
Για να κανεις φαρμα καποιον, κατεδαφιζεις το αγροκτημα ωπος δηποτε. και αν καταλαβεις οτι παιζει για πριμ, ωπος εμεις πχ. κατεδαφιζεεις και την αγορα.
Οι συμπαιχτες μας εδωω, απλα κανουν επιθεσεις. και δεν κατεδαφιζουνκαν! τους παιζουμε και μεις ετσι για την πλακα, βαζοντας καμια εθνοφρουρα. και συνεχεια χανουν απο 10-50 μοναδες.
Οταν αυτο γινεται σε καθημερινη βαση απο τα μελλη της Μουρ, πως να μη γελασουμε και εμεις βρε παιδια???
Εσεις παλι ορισμενοι... κατα την κριση σας, ειμαστε σκουπιδια, τελειωμενοι. μηδενικα...
Τι πραγματα ειναι αυτα βρε παιδια? δεν ντρεπεστε λιγο????
Εγω αν προσεξατε, ξεκινησα το σχολιο αυτο, σαν απλη σατηρα... ετσι να ξεδωσουμε λιγο, να ξεφυγουμε... και εδω βλεπω οτι το θεμα παρεξηγηθηκε!


Αμαν παιδες, αμαννννν !!

Βρε να γελασεις,δεν ειπε κανεις το αντιθετο,αλλα μην κρινεις 2 φυλες με τροπο κριτικης και οχι σατηρας γιατι μετα εισαι εκτεθιμενος να σε κρινουν και οι αλλοι,ειναι οπως το παζαρι με το πρεμ,ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ (τα ξερεις εσυ αυτα,παλια καραβανα εισαι) :D
και δυστυχως δεν εκρινες 2 παιχτες αλλα 2 ΦΥΛΕΣ,λογικο το κραξιμο και η κριτικη που δεχεσαι! :)
δεν βγηκε κανεις να πει οτι ειστε σκουπιδια,τελειωμενοι,μηδενικα οπως λες εσυ αλλα αντιθετα εσυ εισαι αυτος που κρινεις 2 ΦΥΛΕΣ για τι ανταλλαγες που κανουν στο παιχνιδι!:confused:
 

DeletedUser

πολλυ σωστη η παρατηηση σου. και την δεχομαι, για να ακουει η πεθερα( τυπου κοτος πχ). γιατι αν προσεξες, δεν ξεκινησα να μιλαω εγω για καποιο αλλο κοσμο!
Σε ευχαριστω Μλανκο.

ε οχι και πεθερα σου αγαπητε μου μουλερ, σε τοσο χαμηλη εκτιμηση που σε εχω σιγα μην σε αφηνα να παντρευτεις την κορη μου.




δεν βγηκε κανεις να πει οτι ειστε σκουπιδια,τελειωμενοι,μηδενικα οπως λες εσυ αλλα αντιθετα εσυ εισαι αυτος που κρινεις 2 ΦΥΛΕΣ για τι ανταλλαγες που κανουν στο παιχνιδι!:confused:

Βασικα εδω διαφωνω, εσενα μουλερ οντως σε θεωρω παικτικα τελειωμενο και μηδενικο. Τους αλλους απο την φυλη σου δεν τους ξερω οποτε δεν εχω αποψη. Συμφωνω παντως με τον Μπλα(ν)κο, ας αφησουμε τους αλλους κοσμους. Θα χαρω παντως σε προσωπικο να μ εξηγησεις ατιμουτσικο ποιος επαιζε τον λογαριασμο σου στον 31 (http://gr.twstats.com/gr31/index.php?page=player&id=822832).


Οσο για τις φυλες του 33, μου ειναι πολυ συμπαθητικο το Κινημα 18 Φλεβαρη, πολυ πετυχημενο ονομα. Τωρα για την πορεια του στο κοσμο θα δειξει (αν κ δεν ειμαι ιδιαιτερα "αισιοδοξος").
 

DeletedUser32957

ε οχι και πεθερα σου αγαπητε μου μουλερ, σε τοσο χαμηλη εκτιμηση που σε εχω σιγα μην σε αφηνα να παντρευτεις την κορη μου.






Βασικα εδω διαφωνω, εσενα μουλερ οντως σε θεωρω παικτικα τελειωμενο και μηδενικο. Τους αλλους απο την φυλη σου δεν τους ξερω οποτε δεν εχω αποψη. Συμφωνω παντως με τον Μπλα(ν)κο, ας αφησουμε τους αλλους κοσμους. Θα χαρω παντως σε προσωπικο να μ εξηγησεις ατιμουτσικο ποιος επαιζε τον λογαριασμο σου στον 31 (http://gr.twstats.com/gr31/index.php?page=player&id=822832).


Οσο για τις φυλες του 33, μου ειναι πολυ συμπαθητικο το Κινημα 18 Φλεβαρη, πολυ πετυχημενο ονομα. Τωρα για την πορεια του στο κοσμο θα δειξει (αν κ δεν ειμαι ιδιαιτερα "αισιοδοξος").

Ναι διαφωνεις φιλε μου.και σε καταλαβαινω απολυτα! ''Εισουν, εισαι και θα εισαι... μια ζωη ενα κλασσικος ελληνακος!... Λογικη και κατανοητη η σταση σου.

*Εδω να σημειωσω, οτι προκαλλω ευθεως.οπως και προκαλλουμαι ωπος ολοι σας βλεπετε.Φερομαι,ωπος μου μου φερονται.και ανταποδιδω φυσικα. Θα ζητησω την συγνωμη ολων σας.και την καταναοηση σας... το σχολιο απευθυνεται συγκεκριμενα. Και εχωντας την ευθηνη των πραξεων μου. ΠΕΡΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΠΟΙΝΗ. απο την Ομαδα Διαχηρησης!

Κοτο Αγαπητε μου, ας μεινουμε ειπες στον κ33.και μην πηγαινουμε σε προηγουμενους κοσμους, ξανα λες... αλλα ο ιδιος επανερχεσαι προκαλλωντας.και συνεχιζεις να αναφερεις,προηγουμενους κοσμους, που δεν εχουν σχεση εδω.

Οταν αλλαξεις σταση αγαπητε μου... τοτε μπορει να σου μιλησω και αναλογος!!

Σας ευχαριστω κυριε Κοτο για τους ομορφους σχολιασμους σας. και το πιον σας, απεναντι μου!
Καλο σας βραδυ!!!



[aig]10 Πόντοι για
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2088

[aig]Ο παίχτης @Σαραντοςv8.r620 αποβλήθηκε από το φόρουμ για ένα μήνα,
για παράβαση του κανόνα περί προσωπικών δεδομένων κατά του παίχτη @ej.muller,
το ποστ του διαγράφηκε.

Παρακαλώ να συνεχίσετε εντός του θέματος και χωρίς να παραβιάζετε τους κανόνες του φόρουμ.[/aig]
 
Κορυφή