Φυλες-Παιχτες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28045
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Το φιφα ειναι για τους του ειδους σου(L)(L)(L)
Για να επανελθουμε στο θεμα:
Κ55:SOL
K54:School
K44:Δεν εχω ιδεα τι γινεται
K45:Mur ισως

...ε τοτε εχει κλεισει ο κοσμος! ... mur πιστοποιημενα φιλαρακια και ειναι κρυφη ακαδημια Σολ(αλλα μην το πειτε πουθενα γτ θα βαλουν στοιχημα οτι εχετε κατι μαζι τους) ... Σκουλ ουδετεροι με καποια φιλια με Σολ και οχι αμεση προθεση για πολεμο ... βαλε και 2-3 ακομα Σ.Ε(η 1 ειναι κρυφη συμμαχια για αποφυγη κραξιματος και η 2-3 για αναπτυξη(και μετα θα φαγωθουν με πλανο που θα φτιαχνετε ενω εχουν Σ.Ε βλ. Α.Α κ30) ... εκλεισε ... σουπερ! ...
 

DeletedUser

η mur δεν ειναι ακαδημια... ολα κ ολα :axe:

http://prntscr.com/6fcrtj (μνμ σκαιπ του αστειου αρχηγου σας)

VS

http://prntscr.com/6hf0p2 (δικαιολογια εξωτερικου για να τα μπαλωσει)


... και μιας και μας επιασαν στα πρασα και 100% να το γυρισουμε δεν παιζει, παραδεχτηκαμε οτι ειναι φιλοι μας(αλλιως πως βρηκαμε τα σκαιπ τους και με εβαλε σε ρουμ κληση για να τα πουμε?) ...

... αν τωρα εσυ πιστευεις τα αστειακια περι στοιχηματος παω πασο ... εγω ξερω οτι με καλη θεληση με εβαλε ο Δημητριος στην κληση για να τα βρουμε και απο λαθος μου ειπε την αληθεια μην περιμενωντας οτι ανετα παταω διαγραφη και τους κανω ρεζιλι στο εξωτερικο ... και για να ξερεις Anastasis16 ή Κερας ο κλοουν ειναι λογαριασμος Σολ σε σας...

... αλλαξτε παιχνιδι παιδια ... στον κ33 θα παιξουμε: http://www.tribalhugs.net
 

DeletedUser19118

άλλο το αν θα ακολουθήσουμε κοινή πορεία κι αλλο h αναλήθειες που λες και δημοσίως περί ακαδημίας ...


Υ.Π : h γνώση μερικών πραγμάτων μπορεί τόσο εύκολα να κάνει κάποιον ρουφιάνο... απλά για να το παίξει ιστορία...
 

DeletedUser

άλλο το αν θα ακολουθήσουμε κοινή πορεία κι αλλο h αναλήθειες που λες και δημοσίως περί ακαδημίας ...


Υ.Π : h γνώση μερικών πραγμάτων μπορεί τόσο εύκολα να κάνει κάποιον ρουφιάνο... απλά για να το παίξει ιστορία...

... χαχαχααααα ... μπορεις να εθελοτυφλεις οσο θελεις ή να βαφτιζεις αναλογα ... απο φιλοι τωρα εγινε κοινη πορεια? ... καλα το πατε ... συνεχιστε ... φτανει που ξερουνε κατι Αφρογαλακια και Δημητρακια την αληθεια! ...
 

DeletedUser19118

το αστείο είναι ότι έκανες ρεσταρτ με κάτι ψαρωτικό που σου είπαν.. γτ ξέρουν τι είσαι.. ολλα τα αλλά τα ακούω βερεσέ.. το τι είμαστε θα το δουν αυτοί που συνεχίζουν στο παιχνίδι.. εσύ κάτσε στα φόρουμ και ρίχνε κλάμα για κανα μήνα ακόμα.. φιλούρες
 

DeletedUser

το αστείο είναι ότι έκανες ρεσταρτ με κάτι ψαρωτικό που σου είπαν.. γτ ξέρουν τι είσαι.. ολλα τα αλλά τα ακούω βερεσέ.. το τι είμαστε θα το δουν αυτοί που συνεχίζουν στο παιχνίδι.. εσύ κάτσε στα φόρουμ και ρίχνε κλάμα για κανα μήνα ακόμα.. φιλούρες

χαχαχαχαχααααα ... ψαρωτικο? ... χαχαχαχαααα ... παρτο χαμπαρι οτι μονο ενας αφελης πιστευει κατι τετοιο ... ειδικα οποιος ξερει τον Αφρογαλακο ... ο Δημητρακης ηταν αφελης και εκανε βλακεια και μου το ειπε και το μπαλωμα αυτο ηταν το καλυτερο που μπορουσε να κανει μιας και το σκαιπ του ειναι αδιαμφισβητητο οσο και των υπολοιπων ... χαχαχαχααααα ...

... αντε πηγαινε τωρα στην κρυφη ακαδημια των Σολ σου την Mur να παιξεις αγκαλιτσες! ... και παρτε το χαμπαρι: ο,τι και να ειμαι εγω, εσεις που ξερετε την αληεθια και γραφετε δικαιολογιες ειστε 100φορες χειροτεροι ...

... εχετε αντερα μην πω κατι αλλο? ... πειτε τα πραγματα οπως ειναι ... δεν εχετε αντερα ουτε σε ενα εικονικο παιχνιδι και εχετε αναγκη κρυφα τσατσιλικια και μπαλωματα? ... ειστε ξεφτυλες και σταματηστε να μιλατε...




http://prntscr.com/6fcrtj (μνμ σκαιπ του αστειου αρχηγου σας)

VS

http://prntscr.com/6hf0p2 (δικαιολογια εξωτερικου για να τα μπαλωσει)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser19118

ειναι σαν να μου λες ότι ο δημήτρης είναι αφελής και λέει πράγματα που δεν πρέπει σε ρουφιάνους.. και το παραδεχεσε κιόλας.. αυτό ειναι το ποιο αστείο της υπόθεσης .. από εκεί και πέρα δεν έχεις καμία ιδέα του τη γίνετε οπότε δεν κάθομαι να μιλάω σε έναν χαμηλής νοημοσύνης άνθρωπο.. h ιστορία θα διξει το αν έχω δίκιο h όχι.. αντιος amigos
 

DeletedUser

ειναι σαν να μου λες ότι ο δημήτρης είναι αφελής και λέει πράγματα που δεν πρέπει σε ρουφιάνους.. και το παραδεχεσε κιόλας.. αυτό ειναι το ποιο αστείο της υπόθεσης .. από εκεί και πέρα δεν έχεις καμία ιδέα του τη γίνετε οπότε δεν κάθομαι να μιλάω σε έναν χαμηλής νοημοσύνης άνθρωπο.. h ιστορία θα διξει το αν έχω δίκιο h όχι.. αντιος amigos

... χαχαχαχααααα ... α μαλιστα ... βλεπω εμπλουτιστηκε το στορι ... απο και καλα "στοιχημα να δει αν οι Σολ εχουν δικιο και θα φυγω απο το ρουμ σε Dt" εγινα "ρουφιανος που του εδωσαν επιτηδες πληροφοριες"! ... ειναι οπως το "η Σολ ειναι φιλοι" και τωρα μιλας για κοινη πορεια ... χαχαχαχαχαααα ... συνεχιστε να δω ποσο θα αντιφασκετε μονοι σας ...


http://prntscr.com/6fcrtj (μνμ σκαιπ του αστειου αρχηγου σας)

VS

http://prntscr.com/6hf0p2 (δικαιολογια εξωτερικου για να τα μπαλωσει)


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


http://prntscr.com/6hf0p2 (δικαιολογια εξωτερικου για να τα μπαλωσει και εκει λεει οτι ημουν κομπλε )

vs

http://prntscr.com/6hfhi4(αν θα ακολουθησουμε κοινη πορεια)
http://prntscr.com/6hfhon(εγινα ρουφιανος)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

... θα κανω συλλογη ... συνεχιστε! ...
 

DeletedUser29654

Χαλατε το ποστ!!!!

Εδω μιλαμε για προ, που κολλατε εσεις?
 

DeletedUser

ΑΜΚD πιο πολυ σε βλεπω στα φορουμ να γραφεις ιστοριες και μασωνικες ιντριγκες παρα να νομπλαρεις χωρια στον κ30.σορρυ ξεχασα,ζοριζεσαι να νομπλαρεις γενικα.

Υ.Γ.επειδη αυτα που κραζεις τωρα τα κανες στον κ30 με 300,σταματα γιατι εκτιθεσαι,απο την αρχη του κοσμου μαζι σαν τους χιωτες πατε απλα ειστε τοσο νουμπαδες(εκτος του αλεξζιπ) που δεν εχετε καταφερει να κλεισετε την ηπειρο σας,σε αντιθεση με σολ και μουρ που κανανε σωστο σταρτ απ και ειναι νο1 στις ηπειρους τους,χωρις βεβαια να ξερουμε τι θα γινει στο μελλον και αν θα συνεχισουν ετσι...

Υ.Γ.2.μην μου απαντησεις με χαχαχα-χουχουχου και τελειες γιατι δειχνεις οτι εχεις χασει καποιες βασικες ταξεις του δημοτικου ;)
 

DeletedUser32957

Βρε παιδια. με ολο το θαρρος και τον σεβασμο.και χωρις να θελω να προκαλεσω,εντασεις και διαπλεκτισμους αναμεσα σε ολα τα μελλη που μας παρακολουθουν εδω!
Μα θελω να πω κατι...
Μιλατε για την Μουρ,Μιλατε για την Σολ. λετε για ομορφα σταρτ απ. καυχιεστε, κραζετε...
Και εμεις που ειμαστε μια μικρη φυλη, με καποιας ηλικιας κουρασμενα παληκαρια. και απλα σας πουλαμε πορους στην κυριολεξια και σας περιγελαμε.ταυτοχρονα ειμαστε ολοι μας αναμεσα στα ποδια της Μουρ...
Διαπιστωνουμε τα τελειως αντιθετα απο οσα λετε εδω.

Μελλη της Μουρ για παραδειγμα, βλεπουν εμας με 200 και 300 ποντους χωρια που εχουμε εμεις... με ποραδικα στο 20,αγορες αλλο τοσο. επιτελεια στο 3 και τετιχος καθολου. και βαρανε, βαρανε,ξανα βαρανε...
Θελετε να μου πειτε δηλαδη, οτι φυλες σαν την Μουρ και Σολ, ειναι φυλες επιπεδου.φυλες σοβαρες???
Αν εσεις που εδω καυχιεστε και ενωειστε σωστοι και εμπειροι παιχτες... Τοτε εμεις οι γηραιοτεροι, εμεις που εχουμε κλεισει απειρους κοσμους στις φυλετικες, σε ελληνικους και ξενους σερβερ. Τοτε πρεπει να ξανα μαθουμε Φυλετικες!!

Για βαλτε πριμιουμ σας παρακαλω... και αφηστε τις ειρωνιες και τους κομπλεξισμους που δερνουν πολλους απο εσας εδω μεσα! αντε μη τρελαθω... χαχαχα!!!
 

DeletedUser

Το γεγονος οτι ο ej.muller εχει κλεισει απειρους κοσμους στις φυλετικες με ξεπερναει. Αν δεν κανω λαθος ενας μετριος εισαι που αναθεμα αν εφτασες διψηφιο αριθμο χωριων στον κ28 και στον κ31. Παιξε σοβαρα αγορι μου στον κ34 τοτε οταν ανοιξει να σε δουμε σωστε και εμπειρε παικτη. Βασικα εσυ πρεπει να μαθεις φυλετικες γιατι ποτε δεν ηξερες οποτε μην λες "ξαναμαθουμε", δεν ειχες μαθει ποτε
 

DeletedUser32957

Το γεγονος οτι ο ej.muller εχει κλεισει απειρους κοσμους στις φυλετικες με ξεπερναει. Αν δεν κανω λαθος ενας μετριος εισαι που αναθεμα αν εφτασες διψηφιο αριθμο χωριων στον κ28 και στον κ31. Παιξε σοβαρα αγορι μου στον κ34 τοτε οταν ανοιξει να σε δουμε σωστε και εμπειρε παικτη. Βασικα εσυ πρεπει να μαθεις φυλετικες γιατι ποτε δεν ηξερες οποτε μην λες "ξαναμαθουμε", δεν ειχες μαθει ποτε

χαχαχαχαχαχαααα, αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχααχαχαχαχα, αχαχαχαχαχαχαχαχαχαααα... Σας ευχαριστω θερμα, για τις λμπρες συμβουλες σας. αγαπητε νεε μου kotos!
Παντως ετσι πληροφοριακα, οτι εχω βγει στην συνταξη απο το παιχνιδι αυτο!
Και μην αναφερεσαι σε μενα, σε παρακαλω θερμα...! Τα σταστιστικα ξερεις, απατουν... και αυτο ειναι κατι που εχω αποδιξει πολλες φορες στο παιχνιδι αυτο.
Ωπος και να εχει... τι ειμαι, ποιος ειμαι, τι εχω προσφερει στο παιχνιδι αυτο. Λιγοι και καλοι γνωριζουν, οι υπολοιποι απλα κραζουν, για να περνανε την ωρα τους!

Μια φιλικη συμβουλη...
Βαλε μια αισθηση του χιουμορ αγορι... δεν ειν κακο ξεςςς???

Σας ευχαριστω πολλυ mr Kotos!!
 

DeletedUser

Βρε παιδια. με ολο το θαρρος και τον σεβασμο.και χωρις να θελω να προκαλεσω,εντασεις και διαπλεκτισμους αναμεσα σε ολα τα μελλη που μας παρακολουθουν εδω!
Μα θελω να πω κατι...
Μιλατε για την Μουρ,Μιλατε για την Σολ. λετε για ομορφα σταρτ απ. καυχιεστε, κραζετε...
Και εμεις που ειμαστε μια μικρη φυλη, με καποιας ηλικιας κουρασμενα παληκαρια. και απλα σας πουλαμε πορους στην κυριολεξια και σας περιγελαμε.ταυτοχρονα ειμαστε ολοι μας αναμεσα στα ποδια της Μουρ...
Διαπιστωνουμε τα τελειως αντιθετα απο οσα λετε εδω.

Μελλη της Μουρ για παραδειγμα, βλεπουν εμας με 200 και 300 ποντους χωρια που εχουμε εμεις... με ποραδικα στο 20,αγορες αλλο τοσο. επιτελεια στο 3 και τετιχος καθολου. και βαρανε, βαρανε,ξανα βαρανε...
Θελετε να μου πειτε δηλαδη, οτι φυλες σαν την Μουρ και Σολ, ειναι φυλες επιπεδου.φυλες σοβαρες???
Αν εσεις που εδω καυχιεστε και ενωειστε σωστοι και εμπειροι παιχτες... Τοτε εμεις οι γηραιοτεροι, εμεις που εχουμε κλεισει απειρους κοσμους στις φυλετικες, σε ελληνικους και ξενους σερβερ. Τοτε πρεπει να ξανα μαθουμε Φυλετικες!!

Για βαλτε πριμιουμ σας παρακαλω... και αφηστε τις ειρωνιες και τους κομπλεξισμους που δερνουν πολλους απο εσας εδω μεσα! αντε μη τρελαθω... χαχαχα!!!

λολ
οπου μπαινεις πυξιδα τρως ουτε να κοβεις τρενα δεν ξερεις
για πες μερικους απο τους απειρους κοσμους που εχεις κλεισει μεγαλε γκουρου των φυλετικων
 

DeletedUser

Και σου ξαναλεω, μου απεδειξες στον κ28 και ειδικοτερα στον κ31 παικτικα τι αξιζεις, ασε τις δικαιολογιες και τα γελακια για εκει που σε παιρνουν. Στον κ31 ανεφερομαι ειδικοτερα γιατι εκει εχω κ προσωπικη πειρα απο την ασχετοσυνη σου, οχι μονο στατιστικα. Με το να χανεις χωριο με μεσα το επιθετικο στον 31 πιστεψε με το μονο που αποδεικνυεις ειναι οτι εισαι ενας πολυ μετριος και ανενεργος παικτης. Δεν κραζω για να περναω την ωρα μου, εσυ απλα ενω εχεις βγει στην συνταξη βγηκες στο εξωτερικο να πεις την εξυπναδα σου. Εχω αισθηση χιουμορ αλλα εχω και μια απεχθεια προς τους παικτικα αχρηστους. Μαντεψε ατιμουτσικο, σε θεωρω παικτικα αχρηστο. Λοιπον, βγαλε οσο πρεμ θες απο τις νουμποφυλες του 33 οπως λες και ελα να παιξεις σοβαρα κ34, σε περιμενω. Ελπιζω μονο να μην λες δικαιολογιες του στυλ "δεν παιζω απλα βοηθαω την γυναικα μου στον λογαριασμο της". Αν δεν ηθελες να αναφερθω σε σενα ας μην εγραφες. Βγηκε και το κουλουρι να μιλησει για τις φυλες του 33. Ειχα ηδη μια αντιπαθεια προς εσενα για μη παικτικους λογους, μην επιβαρυνεις τη θεση σου. Οσο για τις φυλες, διαφωνεις οτι λογικα η mur και η σολ θα κλεισουν τις ηπειρους τους? Το λογικο ειναι να τις κλεισουν παντως, αν κ για σενα δεν ειναι σοβαρες φυλες (εχεις παιξει σε σοβαροτερες φυλες στους απειρους κοσμους που εκλεισες σε ελληνικο και ξενους σερβερ, χαχαχαχαχα).

ΥΓ ψηστο παντως να βγεις απο τη συνταξη και να παιξεις σοβαρα στον κ34 ή κ35, να χαλασεις και το πρεμ που μαζευεις στον 33. Θελω να με μαθεις φυλετικες (γελανε και οι πετρες κυριε μουλερ)
 

DeletedUser33759

Παλι το κομπλεξ με την σολ και εδω στον 30 τα ειχαμε και εδω τα ιδια ?


κατι σχετικα με το οτι εισαι αναμεσα στην μουρ και σε βαρανε γτ εχεις 200 ποντους ... σορρυ και ολας αλλα μου φενετε οτι ειναι λιγο λογικο ?
 

DeletedUser32957

παιδια δεν παιζω φυλετικες. χαλαρωστε! Νοικ, ειδικα απο σενα, τετοια σχολια δεν τα περιμενα! Κοτο αγορι μου, δεν παιζω στον κ31. ειληκρηνα δεν σε καταλαβαινω...
Τωρα, μπορειτε να υσχιριζεστε οτι θελετε...
Ρισπεκτ, οταν παιζεις σοβαρα, δεν χτυπας παιχτη με 200 ποντους. οταν βλεπεις οτι εχωντας χωριο με τερματισμενη αγορα. και ποραδικα στο 20, κανει μπαμ απο μακρυα οτι παιζει για πρεμ.

Αυτο το ξερετε ηδη φυσικα, γιατι καθομαι και ασχλουμαι και σας το λεω???
 

DeletedUser

Ρισπεκτ, οταν παιζεις σοβαρα, δεν χτυπας παιχτη με 200 ποντους. οταν βλεπεις οτι εχωντας χωριο με τερματισμενη αγορα. και ποραδικα στο 20, κανει μπαμ απο μακρυα οτι παιζει για πρεμ.

Αυτο το ξερετε ηδη φυσικα, γιατι καθομαι και ασχλουμαι και σας το λεω???

Ρε μας δουλευεις? Δεν επαιζες στον κ31 στον ladymarianx? Δεν θυμαμαι πως ακριβως λεγοταν. Τι δεν περιμενες ακριβως απο τον νοικ? Να πει την αληθεια? Αφου ολοι ξερουν οτι εισαι ασχετος. Αφου δεν παιζεις οπως λες φυλετικες τοτε τι το θες το πρεμ? Δηλαδη οταν παιζεις σοβαρα δεν πρεπει να φαρμαρεις παικτες 200 ποντων επειδη παιζουν για πρεμ? Μηπως γενικοτερα να μην φαρμαρουμε παικτες? Καινουριο παλι τουτο μουλερ, θα εχω να το λεω. Ηξερα οτι εισαι αχρηστος αγορι μου αλλα με την κοτσανα που ειπες με αποστομωσες βραδιατικα ατιμουτσικο.
 

DeletedUser32957

οχι δεν επαιζα στον κ31. κοτο αγορι... ειληκρηνα δεν ξερω τι λες... ναι, ο λογαριασμος ειναι της γυναικας μου. φενεται παρρων στον κ31. αλλα σε διαβεβαιω, πως ουτε εγω, ουτε η γυναικα μου παιζουμε στον κ31. Γενικα δεν ξανα παιξαμε μετα τον κ28!
Δεν ξερω για ποια επιθετικα μου μιλας. δεν ξερω τι γινεται στον κ31.
Στον κ33. ειμαι καπου χωσμενος. και απλα μαζευω πριμιουμ. ειμαστε μια δεκαρα ατομα εκει.... και απλα μαζευουμε πριμιουμ. δεν παιζουμε!
Το τι θελω το πριμ, ειναι καθαρα δικος μου λογαριασμος. και δεν θα σου δωσω αναφορα!
Και εκει που λες οοοοοοοολοι ξερουν οτι ειμαι ασχετος?? ενωεις????
Δε σε καταλαβαινω, αλληθεια δε σε καταλαβαινω!!
Και μια διευκρηνηση...
Βαρας εναν παιχτη, τον κανεις φαρμα. για να περνεις πορους. Οταν βαραςπαιχτη 200 ποντων. και χανεις καθε φορα απο 10 με 50 μοναδες.και δεν περνεις και τιποτα σε πορους.... αυτο πως το λες???

Οσον αφορα τον κ28. εγω το λεω απλα θυσια... θυσιαστικα πραγματικα, για να σωσω καποιους μεγαλολογαριασμους, μιας και ειμουν μεσα στους λιγους της παρεας μας εκει, που επαιζε ενεργα!

Τα συμπερασματα δικα σου, απο κει και επειτα...
Νουμπα με εχουν πει, ασχετο με εχουν πει, τιποτενιο και μηδενικο με εχουν πει σε αυτο το παιχνιδι. Το δε χειροτερο ειταν που με αποκαλεσε συμπαιχτης μου Ναζιστη.
Δεν μου λες κατι καινοριο.
Και επισης... δεν μου δινουν ψωμι οι φυλετικες αγορι.
αλλα η δουλεια μου. και η προσωπικη μου ζωη!!
Εσυ που ασχολεισαι καλα κανεις και ασχολεισαι με το παιχνιδι!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή