Φυλη

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser25303
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser5800

Οι νοημονες ανθρωποι δεν γυρνανε σβαρνα στο εξτερναλ θαβοντας και βριζοντας κοσμο... :) Ειναι δειγμα χαμηλης νοημοσυνης, κομπλεξ και εμπαθειας, συμφωνα με τους ψυχολογους παντα...

Και οι αντρες δεν μιλανε για φουστανακια και αντρισμο κανοντας ******ιοζιλικια κ ψευτομαγκιες πισω απο μια οθονη (L)

Αυτη ειναι η τελευταια φορα που απανταω σε μηνυμα σου, γραψε ενα κατεβατο ακομα να σου φυγουν μερικα απωθημενα να ηρεμησεις, αλλα για μενα θα παραμεινεις αορατος στο φορουμ... Φαντασμα.. Πουφ! :help
 

DeletedUser

http://prntscr.com/6fcrtj

VS

Το θεμα καλε μου φιλε ειναι οτι με τα παιδια ειμαστε φιλοι και χθες βραδυ ενημερωθηκα για την κοντρα σας χωρις να ξερω κατι... Τους ρωτησα τι παιζει γτ στη φυλη απεναντι μου ησουν πολυ κομπλε και μου ειπαν οτι ησουν απο τα πιο προβληματικα ατομα του κ33 και ενος αλλου που δεν θυμαμαι... Μου ειπαν επισης οτι εχεις προσωπικη εμπαθεια απεναντι τους αλλα ημουν σκεπτικος... Γι αυτο σε καλεσα σε κληση για να δω τι παιζει στην πραγματηκοτητα...

Μου ειπαν να δοκιμασω να σου πω οτι ειμαστε ακαδημια τους και θα εξαφανιζοσουν αμεσως, βαλαμε στοιχημα δεν το πιστευα και το εχασα μεσα σε 5 δευτερολεπτα...

Τωρα δεν ξερω τι παιζει μεταξυ σας και δεν μ ενδιαφερει κιολας, εκτος του οτι αρνηθηκες την κληση σε μενα τους εβρισες κιολας πραγμα που μου δειχνει οτι ειχαν δικιο ως προς την εμπαθεια...

Απο κει και περα δεν εχω να μπαλωσω η να καλυψω κατι, εδω θα ειμαστε οσο θα προχωραει ο κοσμος και η αληθεια θα φανει ετσι κ αλλιως, φυσικα εχουμε φιλικες σχεσεις - αλλα ακαδημια δεν ειμαστε κανενος και δεν σκοπευουμε να γινουμε. :axe:

Και αυτο θα αποδειχτει απο μονο του σε μια εβδομαδα απο τωρα :)

... χαχαχαααααα ... καλυτερα να μην ξαναμιλησεις οντως γτ εισαι αστειος εσυ και οι κρυφες Σολ-ακαδημιες σου! ... απλα την επομενη κανε οτι και ο Αφρογαλακος: κλησεις σκαιπ για να μην υπαρχουν γραπτα στοιχεια γτ οσο καλος κι αν νομιζεις οτι εισαι δεν πειθεις και φαινεται ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32711

Και εγώ δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι παίζει...

Πάντως εμπάθεια προς ορισμένα άτομα κάποιος μπορεί να έχει δικαιολογημένα και δεν είναι κακό. Για το συγκεκριμένο ζήτημα δεν ξέρω βέβαια.
 

DeletedUser33770

δεν βαρεθηκες θρασυδειλε the mysteries να προκαλεις κρυμμενος πισω απο ενα pc , με υβριστικο λογο συνεχεια , για ατομα που εσυ ο ιδιος εκανες πουστιες σε αυτους και οχι αυτοι ?
καθε φορα τα ιδια σε καθε κοσμο , τι προβλημα εχεις ? και για ποιον λογο ? ενας κλεφτης πριμιουμ εισαι που εκλεισες με πονηριες τον μετριο κ19 , ΔΩΣΕ ΤΑ ΠΡΙΜΙΟΥΜ ΠΙΣΩ ΚΛΕΦΤΡΑΚΟ , αντε γιατι πολυ σε ανεχτηκαμε ,καφρε , 10 αχρειοι στον χαρακτηρα , και οι μισοι και μετριοι παιχτες κιολας , σε καθε κοσμο οι ιδιοι και οι ιδιοι υβριστες αλλων χωρις λογο , και για εσας τους 10 αχρειους με τις πουστιες σας , γαματε το παιχνιδι σε καθε κοσμο , σε αυτους τους 10 θες να μπεις και εσυ ? μαπα , μετριε , ουτε καν λογο για εμπαθεια δεν εχεις , σε ξεμπροστιασαμε καποτε στον κ19 που μας κανανε παραπονα τα μελη της φυλης οτι τους εκλεβες πριμιουμ απο τις καρτες και απο τοτε χωρις να εχουμε ασχοληθει μαζι σου ποτε , μας προσβαλεις χωρις λογο , απλα με λεξεις προσβλητικες και χωρις να λες λογους και αιτιες,
δηλαδη ποσο τιποτενιος μπορει να γινει καποιος ? απορω , ντροπη σου ξεφτηλα

και στο κατω κατω , τι να καναμε ? 15 ατομα μας ζητησουνα τον λογο γιατι σε αφηνουμε να κλεβεις πριμιουμ και δεν σου λεμε κατι , τι να καναμε ? να μην σου ζητουσαμε να τα δωσεις πισω ?.......και επειδη σε εβγαλα στην σεντρα μαπα , απο τοτε μου το κρατας και βριζεις στα εξωτερικα και χωρις να παιζω τις περισσοτερες φορες στους κοσμους που αναφερεις το ονομα μου ?

σε τσουζει τοσο πολυ που δεν βρισκετε φυλη να σε δεχτει στους κοσμους , και το εχεις ριξει στο να κατηγορεις τους αλλους ?
αμ δεν προκειτε να βρεθει ετσι φυλη να σε δεχτει Στεφανε , γυρω γυρω απο τους βρωμικους παιχτες θα γυρνας και θα γλυφεις και φυσικα θα σε παιρνουνε γιατι με αυτους τους βρωμικους παιχτες ταιριαζεις , αλλα δυστυχως δεν στεριωνεις , παρτο αποφαση , γυρολογος του εξτερναλ καταντησες να βριζεις χωρις λογο , κανεις δεν σε παιρνει στα σοβαρα , που και που βρισκεται καποιο αθωο <θυμα> που δεν σε ξερει τι βρωμιαρης παιχτης εισαι και σε παιρνει στην φυλη του

αντε μαπα , μεχρι και log στο εξτερναλ εκανα για να σε βρω , 4 χρονια αποφευγεις το σκυπε και το κινητο τηλεφωνο για μια συζητηση ηρεμη με στοιχεια και τεκμηριωσεις , γιατι την αποφευγεις καφρε ?


[aig]10 Πόντοι για 2. Συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26303

Κλέφτης εεε;;; φαντάσου ότι και ο λογαριασμός που παίζει ακλου ειναι...ακόμα και στο εξτερναλ άλλο ειναι ο λογαριασμός του Κυριάκου..σωστα;;;;;:grrr2:


Πάντως Δήμο αμα δώσει πίσω το πρεμιουμ στηλε και σε εμένα λίγο γιατι λκγοστεψαν τα πορτοφόλια...


Μην τρελαίνεσαι πάντως προβληματικα στοιχειά πάντα και παντού θα βρίσκεις.

Ο καθένας νομίζει ότι με πολλά λόγια στο εξτερναλ γίνεται και παίχτης...τι να πεις..εχω βαρεθεί να διαβαζω μακρισκελοι ανούσια κείμενα του.
 

DeletedUser33703

Κάποτε έκανα το λάθος και έπεφτα στην παγίδα του συγκεκριμένου και του απάνταγα , μετά από 3-4 μέρες γραψίματος στο external κατάλαβα πως δεν αξίζει να του δίνεις σημασία , σαν να μην υπάρχει
Πάντα τα λέει και τα ακούει μόνος του , τώρα ήρθε να κάνει προπαγάνδα και στον κ33 από το πουθενά και πραγματικά απορώ γιατί του δίνεται το δικαίωμα του παίκτη αυτού και γράφει ακόμα στο εξωτερικό φόρουμ , έχει ξεφύγει από όλα τα θέματα και γράφει πράγματα που είναι άσχετα με το αντικείμενο .
 

DeletedUser33770

τον μαζεψαμε στους Trojka στον κ19 σαν ΑΜΚD , και τον εβαλε η ηγεσια στην φυλη που καναμε ενωση TWA κοπλευ στον Κυριακο Glad1 Glad1 , kai ξαφνικα εγινε και παιχτης ο μαπας , βρηκε εκει φυλη που ειχε αναγκες απο ενεργους και το εκμεταλευτηκε με εσωτερικα ο μαπας , και οταν μεγαλωσε αρχισε και μαγκιες και εκβιασμους στους αρχηγους του ο καφρος ,
μεχρι που τον διωξαμε απο TWA και του ειπε ο αρχηγος εκει , να μεινει εκτος και να τον ειχαμε συμμαχο , να μην του χαλασουμε το παιχνιδι δηλαδη - μονο σε εμας να μην ανοικει , και πηγε ο μαπας και ονομασε την φυλη που εφτιαξε μονος του μεσα με το ιδιο ονομα TWA , του ξαναβαλαμε χερι , του το λεει ξεκαθαρα ο αρχηγος Dervsas τοτε ξανα , οτι Στεφανε αλλαξε το ονομα της φυλης που εφτιαξες ρε συ φιλε , μας ντροπιαζεις , και ο μαπας δεν το αλλαζε και απειλουσε να παει σε αλλη φυλη ο καφρος

κλεφτρακος και καφρος , θρασυδειλος , τετοιο ρεμαλι να βγαζει κακια με τετοιο λεξιλογιο σε παιχτες που δεν του εχουνε κανει τιποτα , και να κρινει με αισχρο λεξιλογιο , πρωτη φορα συνανταμε
πισω απο το pc κρυμμενος ο αχρειος
ουστ παλιοπραμα Amkd
 

DeletedUser5800

Και εγώ δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι παίζει...

Πάντως εμπάθεια προς ορισμένα άτομα κάποιος μπορεί να έχει δικαιολογημένα και δεν είναι κακό. Για το συγκεκριμένο ζήτημα δεν ξέρω βέβαια.

Στην δικη σου περιπτωση δεν ειναι εμπαθεια, σε πνιγει το δικιο σου και ειναι λογικο... Απ το λιγο που πηρε το ματι μου αυτο που σου εκαναν ηταν απαραδεκτο. Ντροπη για ηγεσια.

Ηγεσια σημαινει να ηγεισαι... Να δινεις το καλο παραδειγμα, να εισαι σωστος. Να εμπνεεις και πολλα αλλα. Δεν χωρανε φουστιες, μικροπρεπειες και εγωϊσμοι σε ατομα που θελουν να λεγονται ηγετες... Αλλα θα μου πεις δεν ειναι τυχαιο που το 95% των ηγεσιων στις φυλετικες αποτελειται απο ανθρωπους εντελως αστοιχειωτους μ αυτες τις εννοιες.

Και αυτοι π κανουν γι αυτη τη δουλεια την αποφευγουν οπως ο ******ς το λιβανι χαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

τον μαζεψαμε στους Trojka στον κ19 σαν ΑΜΚD , και τον εβαλε η ηγεσια στην φυλη που καναμε ενωση TWA κοπλευ στον Κυριακο Glad1 Glad1 , kai ξαφνικα εγινε και παιχτης ο μαπας , βρηκε εκει φυλη που ειχε αναγκες απο ενεργους και το εκμεταλευτηκε με εσωτερικα ο μαπας , και οταν μεγαλωσε αρχισε και μαγκιες και εκβιασμους στους αρχηγους του ο καφρος ,
μεχρι που τον διωξαμε απο TWA και του ειπε ο αρχηγος εκει , να μεινει εκτος και να τον ειχαμε συμμαχο , να μην του χαλασουμε το παιχνιδι δηλαδη - μονο σε εμας να μην ανοικει , και πηγε ο μαπας και ονομασε την φυλη που εφτιαξε μονος του μεσα με το ιδιο ονομα TWA , του ξαναβαλαμε χερι , του το λεει ξεκαθαρα ο αρχηγος Dervsas τοτε ξανα , οτι Στεφανε αλλαξε το ονομα της φυλης που εφτιαξες ρε συ φιλε , μας ντροπιαζεις , και ο μαπας δεν το αλλαζε και απειλουσε να παει σε αλλη φυλη ο καφρος

κλεφτρακος και καφρος , θρασυδειλος , τετοιο ρεμαλι να βγαζει κακια με τετοιο λεξιλογιο σε παιχτες που δεν του εχουνε κανει τιποτα , και να κρινει με αισχρο λεξιλογιο , πρωτη φορα συνανταμε
πισω απο το pc κρυμμενος ο αχρειος
ουστ παλιοπραμα Amkd

... χαχαχαχαααααα ... Δημο λεγε τα αυτα να τα πιστεψεις ... δεν ειναι εδω φορουμ κ19 αλλα οκ...

... αυτα περι πρεμιουμ και τα ρεστα πες τα σε κανεναν που δεν σε ηξερε στον κ19 και αν στοιχειο θεωρειται ο λογος σου ξερεις τι φαγουρα ειχα! ... καφρος ημουνα παντα και δεν ανεχομουνα κανεναν τουμπα δηθεν οπως εσυ ή παρτακια τυπου Κοσπαρτα ειτε ειχα 9 ειτε 109 χωρια ...

...και μπορουν να με κατηγορησουν για πολλα αλλα για ψευτη σιγουρα οχι οπως και για κλεφτη πρεμιουμ(οταν ειχα επιτηρηση οποιον ετρωγε πλανο και μοιραζα και εβαζα πραμα αβερτα και το ξερουν ολοι) ... απορω πως ειμαι κλεφτης κι εκλεψα μονο εσενα???(οπως λες εσυ...γτ εγω ξερω οτ ο κλεφτης ειναι κλεφτης) ... χαχαχαχαχαααα ...αν εχεις αντερα και μιλας για 15 ατομα που εκλεψα πρεμ ονομασε τους αλλιως μην μιλας καθολου ...δυστυχως για σενα οσοι παιζαμε απο τον κ19 με εβαλαν στον κ27 και τωρα κ30 και ειναι αρκετοι ...

... μην ξεφτυλιζεσαι περισσοτερο σαν ατομο και γραφεις μπουρδες γιατι ολοι ξερουν οτι τη φυλη Νο1 την πηγαμε ολοι μαζι με αρχηγο χωρις να θελω εμενα ... παραιτηθηκα οταν ο κοσμος ειχε τελειωσει(η Νο1 φυλη πατησε διαγραφη) για να μην τσακωνομαι για βαρβαρα και εκανα την L.P(φαινεται και στο αρχειο) ... δεν με εδιωξες ειδικα εσυ μαριονετα του Ευγενιου Σπαθαρη που δεν ησουν τιποτα στη φυλη και σου δωσαμε λογ γτ εγλυφες το Θωμα, διπλωματικα τα εκανες σαν τα μουτρα σου και σαν λογ ηταν να φας πυξιδα...

...εκτος αυτου κωμικε τυπε παντα οταν με εβαζαν να βγαζω πλανα ειχα δικια μου φυλη με ιδιο ονομα κ19 TWA Sp & κ30 D00M για να μην βλεπει κανεις τα λουκετα μου ...


... αφου στεριωσες εσυ με τον καθαρο DaVinci & El Greco με τα 800 ακοουντς που πλεον για καποιον ηθικο λογο που δεν μπορω να πω εδω δεν παιζουν στον κ30(αλλα αν με ζοριζεται θα πω να ξερουν ολοι κι ας φαω μπαν στο εξτερναλ) μπορω να παιξω με τον οποιονδηποτε ...οσο για το να βρω φυλη ειναι το μονο ευκολο αλλα πλεον δεν παιζω και οποιος μου εχει στειλει μνμ το ξερει ποντικακι ...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

... αρκετα σοου απαντησα και αξια σου εδωσα ... και για να μην ξεφευγουμε μην ξεχναμε το ποστ ειναι για κ33:

School φιλοι Σολ
Mur φιλοι Σολ(πιστοποιημενα) και κρυφες ακαδημιες Σολ(εδω εκαναν τουμπα γτ δεν περιμεναν ο Demetrius να μου το πει αλλα οκ)

http://prntscr.com/6fcrtj

VS

Το θεμα καλε μου φιλε ειναι οτι με τα παιδια ειμαστε φιλοι και χθες βραδυ ενημερωθηκα για την κοντρα σας χωρις να ξερω κατι... Τους ρωτησα τι παιζει γτ στη φυλη απεναντι μου ησουν πολυ κομπλε και μου ειπαν οτι ησουν απο τα πιο προβληματικα ατομα του κ33 και ενος αλλου που δεν θυμαμαι... Μου ειπαν επισης οτι εχεις προσωπικη εμπαθεια απεναντι τους αλλα ημουν σκεπτικος... Γι αυτο σε καλεσα σε κληση για να δω τι παιζει στην πραγματηκοτητα...

Μου ειπαν να δοκιμασω να σου πω οτι ειμαστε ακαδημια τους και θα εξαφανιζοσουν αμεσως, βαλαμε στοιχημα δεν το πιστευα και το εχασα μεσα σε 5 δευτερολεπτα...

Τωρα δεν ξερω τι παιζει μεταξυ σας και δεν μ ενδιαφερει κιολας, εκτος του οτι αρνηθηκες την κληση σε μενα τους εβρισες κιολας πραγμα που μου δειχνει οτι ειχαν δικιο ως προς την εμπαθεια...

Απο κει και περα δεν εχω να μπαλωσω η να καλυψω κατι, εδω θα ειμαστε οσο θα προχωραει ο κοσμος και η αληθεια θα φανει ετσι κ αλλιως, φυσικα εχουμε φιλικες σχεσεις - αλλα ακαδημια δεν ειμαστε κανενος και δεν σκοπευουμε να γινουμε. :axe:

Και αυτο θα αποδειχτει απο μονο του σε μια εβδομαδα απο τωρα :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32711

Στην δικη σου περιπτωση δεν ειναι εμπαθεια, σε πνιγει το δικιο σου και ειναι λογικο... Απ το λιγο που πηρε το ματι μου αυτο που σου εκαναν ηταν απαραδεκτο. Ντροπη για ηγεσια.

Ηγεσια σημαινει να ηγεισαι... Να δινεις το καλο παραδειγμα, να εισαι σωστος. Να εμπνεεις και πολλα αλλα. Δεν χωρανε φουστιες, μικροπρεπειες και εγωϊσμοι σε ατομα που θελουν να λεγονται ηγετες... Αλλα θα μου πεις δεν ειναι τυχαιο που το 95% των ηγεσιων στις φυλετικες αποτελειται απο ανθρωπους εντελως αστοιχειωτους μ αυτες τις εννοιες.

Και αυτοι π κανουν γι αυτη τη δουλεια την αποφευγουν οπως ο ******ς το λιβανι χαχαχα

Αν εννοείς στον κ32 ...Απλά σε ευχαριστώ φίλε.
Τελικά υπάρχουν και άτομα που καταλαβαίνουν και δεν φοβούνται να πάρουν θέση.
 

DeletedUser5800

Σιγα τον φοβο...

Ειχαμε και στον 23 τετοιους... Νο1 φυλες τωρα με ηπειρους ολοκληρους, ολο τουπε, πισωπλατα μαχαιρωματα και ιστορια... Διαλυθηκαν ο ενας μετα τον αλλον, μεσα σε 1-2 μερες ο καθενας... Τα βλεπαμε και δεν πιστευαμε στα ματια μας.

Κριμα στους παιχτες τους μονο.
 

DeletedUser24216

τον μαζεψαμε στους Trojka στον κ19 σαν ΑΜΚD , και τον εβαλε η ηγεσια στην φυλη που καναμε ενωση TWA κοπλευ στον Κυριακο Glad1 Glad1 , kai ξαφνικα εγινε και παιχτης ο μαπας , βρηκε εκει φυλη που ειχε αναγκες απο ενεργους και το εκμεταλευτηκε με εσωτερικα ο μαπας , και οταν μεγαλωσε αρχισε και μαγκιες και εκβιασμους στους αρχηγους του ο καφρος ,
μεχρι που τον διωξαμε απο TWA και του ειπε ο αρχηγος εκει , να μεινει εκτος και να τον ειχαμε συμμαχο , να μην του χαλασουμε το παιχνιδι δηλαδη - μονο σε εμας να μην ανοικει , και πηγε ο μαπας και ονομασε την φυλη που εφτιαξε μονος του μεσα με το ιδιο ονομα TWA , του ξαναβαλαμε χερι , του το λεει ξεκαθαρα ο αρχηγος Dervsas τοτε ξανα , οτι Στεφανε αλλαξε το ονομα της φυλης που εφτιαξες ρε συ φιλε , μας ντροπιαζεις , και ο μαπας δεν το αλλαζε και απειλουσε να παει σε αλλη φυλη ο καφρος

κλεφτρακος και καφρος , θρασυδειλος , τετοιο ρεμαλι να βγαζει κακια με τετοιο λεξιλογιο σε παιχτες που δεν του εχουνε κανει τιποτα , και να κρινει με αισχρο λεξιλογιο , πρωτη φορα συνανταμε
πισω απο το pc κρυμμενος ο αχρειος
ουστ παλιοπραμα Amkd



τον πληθυντικο οταν μιλας για TWA, ασε να τον λεμε εμεις, που μειναμε ως το τελος.
τα υπολοιπα ειναι για να τα λες με τους κολλητους σου τους αφρικανοβλακες και να χαιρεστε.
 

DeletedUser

... Δημητρη μην ασχολεισαι ρε με τον κλοουν! ... το τι γυριστρουλα ειναι ο Δημος και με ποσους μιλαει στις φυλλετικες για να σωσει τον πισινουλη του ή να βρει κοπλευ το ξερουν κι οι πετρες(αν του ζητησεις ποσα κοπλευ εχει αλλαξει στους 4-5 λογ που παιζει θα χασεις το μετρημα) ... εδω ειναι κ33 και ενα πραγμα εχει ουσια που αφορα τον κοσμο:

http://prntscr.com/6fcrtj

VS

Το θεμα καλε μου φιλε ειναι οτι με τα παιδια ειμαστε φιλοι και χθες βραδυ ενημερωθηκα για την κοντρα σας χωρις να ξερω κατι... Τους ρωτησα τι παιζει γτ στη φυλη απεναντι μου ησουν πολυ κομπλε και μου ειπαν οτι ησουν απο τα πιο προβληματικα ατομα του κ33 και ενος αλλου που δεν θυμαμαι... Μου ειπαν επισης οτι εχεις προσωπικη εμπαθεια απεναντι τους αλλα ημουν σκεπτικος... Γι αυτο σε καλεσα σε κληση για να δω τι παιζει στην πραγματηκοτητα...

Μου ειπαν να δοκιμασω να σου πω οτι ειμαστε ακαδημια τους και θα εξαφανιζοσουν αμεσως, βαλαμε στοιχημα δεν το πιστευα και το εχασα μεσα σε 5 δευτερολεπτα...

Τωρα δεν ξερω τι παιζει μεταξυ σας και δεν μ ενδιαφερει κιολας, εκτος του οτι αρνηθηκες την κληση σε μενα τους εβρισες κιολας πραγμα που μου δειχνει οτι ειχαν δικιο ως προς την εμπαθεια...

Απο κει και περα δεν εχω να μπαλωσω η να καλυψω κατι, εδω θα ειμαστε οσο θα προχωραει ο κοσμος και η αληθεια θα φανει ετσι κ αλλιως, φυσικα εχουμε φιλικες σχεσεις - αλλα ακαδημια δεν ειμαστε κανενος και δεν σκοπευουμε να γινουμε. :axe:

Και αυτο θα αποδειχτει απο μονο του σε μια εβδομαδα απο τωρα :)



... οι κρυφες αγκαλιτσες της Σολ που κατα λαθος βγηκαν εξω μπας και παρει κανα κοσμο επιτελους! ... 1η, 3η, 4η και 7η φυλη του κοσμου φιλαρακια ... ξερωντας τον Αφρογαλο που τα εχει "ολα κοκκινα"(χαχαχααααα) θα εχει και καμια Σ.Ε μεχρι να αναπτυχθει και να τους την φερει και καμια ακομα για μαξιλαρακι οποτε κομπλε...ο κοσμος εκλεισε ηδη...
... ο κ30 ηταν μακραν ο καλυτερος κοσμος λογο ρυθμισεων-υλικου κτλ(ετσι ελεγε ο Αφρογαλακος)...τωρα που τον εχασε λεει οτι ειναι ο κ33 ... αμα χασει κι εδω θα γινει ο κ55(αν και δεν νομιζω γτ το παιζει πιο πονηρα εδω: κρυφες συμμαχιες, στο φορουμ μιλαει με σεβασμο για τους αντιπαλους και κραταει χαμηλους τονους και σκαιπ κανει μονο κλησεις και δεν γραφει)
 

DeletedUser33770

οτι ειπα για κ19 , ειναι ετσι ,
και απορω που ο Μητσος σε ακολουθησε και μετα σε αλλους κοσμους τετοιο παλιοπραμα μισανθρωπος που εισαι , ολοι ξερουνε οτι ησουνα ανυπακουος προς τον αρχηγο Dervsa και σε κρατουσαμε επειδη αν τα χαλουσε μαζι σου θα εμενε πισω η φυλη σε σημειο κρησιμο του πολεμου
αυτοι που ειναι μαζι σου στον κ30 απο τον κ19 απορω πως και μπορουνε και σε δεχονται να παιζουνε μαζι σου ,
κανουνε το λαθος να κοιτανε το παιχτικο κομματι , αλλα το κομματι του ατιμου χαρακτηρα σου το αφηνουνε στην ακρη , αυτο το λαθος το κανουνε πολλοι ,
ολοι ξερουνε οτι εφυγα απο τον κ19 για να μην σε χτυπησω και αρχισουμε να χτυπιομαστε μεταξυ μας και μαμισουμε την φυλη , εγω επαιξα για την TWA εσυ επαιξες για την παρτη σου ,
εβαλες την παιχτικη σου υστεροφημια πιο πανω απο την φυλη στον κ19 , και θεωρησε παιχτης που παιζει για την παρτη του , και δεν εχει μαθει να διοικειτε και δημιουργει προβληματα στις ηγεσιες στην καθε φυλη που ανοικει καθε φορα , εισαι ενας προβληματικος παιχτης ,
βασικα καλα κανεις και σταματησες να παιζεις γιατι ησουνα για καιρο μπερδεμενος με την εικονικη πραγματικοτητα του παιχνιδιου , Στεφανε το παιχνιδι αυτο ειναι καθρεπτης τους εαυτου μας , καθρεφτιστηκες και φανηκε ποσο ατιμος χαρακτηρας και θρασυδειλος εισαι

βρε μαπιδι , εγω παντα μονος μου παιζω , το ξερουνε ολοι , παλι ψεματα λες , μικρε ψευτρακο ΔΩΣΕ ΠΙΣΩ ΤΑ ΚΛΕΜΜΕΝΑ , , κλεφτρακο , ψευτης και κλεφτης , ο τελειος συνδιασμος

- - - Eνημερώθηκε - - -

παλι με ψεματα απαντησες , δεν περιμενα κατι διαφορετικο απο εσενα
α ρε Genlyn που χρειαζεσαι !!!


[aig]10 Πόντοι για 2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

οτι ειπα για κ19 , ειναι ετσι ,
και απορω που ο Μητσος σε ακολουθησε και μετα σε αλλους κοσμους τετοιο παλιοπραμα μισανθρωπος που εισαι , ολοι ξερουνε οτι ησουνα ανυπακουος προς τον αρχηγο Dervsa και σε κρατουσαμε επειδη αν τα χαλουσε μαζι σου θα εμενε πισω η φυλη σε σημειο κρησιμο του πολεμου
αυτοι που ειναι μαζι σου στον κ30 απο τον κ19 απορω πως και μπορουνε και σε δεχονται να παιζουνε μαζι σου ,
κανουνε το λαθος να κοιτανε το παιχτικο κομματι , αλλα το κομματι του ατιμου χαρακτηρα σου το αφηνουνε στην ακρη , αυτο το λαθος το κανουνε πολλοι ,
ολοι ξερουνε οτι εφυγα απο τον κ19 για να μην σε χτυπησω και αρχισουμε να χτυπιομαστε μεταξυ μας και μαμισουμε την φυλη , εγω επαιξα για την TWA εσυ επαιξες για την παρτη σου ,
εβαλες την παιχτικη σου υστεροφημια πιο πανω απο την φυλη στον κ19 , και θεωρησε παιχτης που παιζει για την παρτη του , και δεν εχει μαθει να διοικειτε και δημιουργει προβληματα στις ηγεσιες στην καθε φυλη που ανοικει καθε φορα , εισαι ενας προβληματικος παιχτης ,
βασικα καλα κανεις και σταματησες να παιζεις γιατι ησουνα για καιρο μπερδεμενος με την εικονικη πραγματικοτητα του παιχνιδιου , Στεφανε το παιχνιδι αυτο ειναι καθρεπτης τους εαυτου μας , καθρεφτιστηκες και φανηκε ποσο ατιμος χαρακτηρας και θρασυδειλος εισαι

βρε μαπιδι , εγω παντα μονος μου παιζω , το ξερουνε ολοι , παλι ψεματα λες , μικρε ψευτρακο ΔΩΣΕ ΠΙΣΩ ΤΑ ΚΛΕΜΜΕΝΑ , , κλεφτρακο , ψευτης και κλεφτης , ο τελειος συνδιασμος



στο ξαναεγραψα, για την TWA θα μιλαμε εμεις, εσενα δε σου πεφτει λογος.
τον καιρο μαλιστα που υπηρξε οποια διαφωνια υπηρξε αναμεσα τους, εσυ ειχες ηδη εξαφανιστει απ το χαρτη.

το τι κανουν στον 30 οσα παιδια ειμαστε απ την παλια TWA ακομα μαζι, ειναι επισης δικος μας λογαριασμος.
το τι λαθος κανουμε επισης κι αν κανουμε, ειναι κατι που δε θα σου αφιερωνα ουτε ενα δευτερολεπτο να μου το εξηγησεις.

αν εχεις καποιο προβλημα με τον Στεφανο, ριξτου πι εμ και πειτε οτι θελετε.
τα υπολοιπα για την TWA και τα παιδια της που φαγαμε τοσους μηνες πιεση για να επιβιωσουμε, αστα για τους φιλαρακους σου. Συμβουλες απο εξαφανιζολ τυπακια δεν θα παρουμε.
δρομο.
 

DeletedUser33770

μεσα ημουνα στην διαφωνια τους
και στην δικια μου μαζι του ελεγες οτι εχω δικιο αλλα δεν μπορειτε να κανετε αλλιως γιατι τον χρειαζεστε
ναι δικαιωμα σας οι 3-4 που ειστε μαζι του να τον κρατατε σε επαφη , δεν τον λουζομαι εγω , εσεις τον λουζεστε , εγω αυτα που γινανε εκει ειπα και την απορια μου εξεφρασα που τον κρατησατε σε επαφη , το τι κανετε ασφαλως και δικη σας επιλογη ειναι
δικια σας η κολοτουμπα , και ο Μιξ4 , και ο Ρεντ λεγατε τοτε οτι ειχα δικιο στην διαφωνια μου μαζι του και οτι δεν γινετε να τον διωξετε γιατι μονο αυτον εχετε που διαθετει χρονο για την φυλη και τον εχετε αναγκη
τωρα πως γινετε να εχετε εσεις γνωμη για την TWA που σωστα το λες πως εχετε εσεις και οχι εγω που ηρθα απο αλλου και δεν εμεινα μεχρι το τελος , αλλα να ξεχνατε οτι ο μαπας πηγε να διαλυσει την φυλη με τον κολοχαρακτηρα του , αυτο ειναι που απορω
λουστειτε τον , εγω οταν εφτασε σε σημειο να ειναι κινδυνος για την φυλη ο Στεφ , σταματησα , εβαλα πανω απο τον λογαριασμο την φυλη πρωτα ,
πλακα κανεις ?
τι προβλημα να εχω εγω με τον μαπα ? το οτι δεν ασχολουμε μαζι του αυτα τα 4 χρονια , δεν δειχνει οτι μου ειναι αδιαφορος ?
χωρις να παιζω σε ιδιους κοσμους με τον αχρειο , ασχολειτε μαζι μου στο εξωτερικο ,
αυτος εχει προβλημα μαζι μου που τον ξεμπροστιασα τον κλεφτη στο κ19 , εγω δεν εχω προβλημα κανενα , σιγα μην με νοιαζουνε τα 500 πριμιουμ που μου εκλεψε ,
οπα , ψεματα και εσυ ? εξαφανιζολ εγω ? που για να μην χτυπηθω μαζι του , εβαλα πανω απο την κοντρα μου μαζι του την φυλη ? και το ονομαζεις αυτο οτι εγινα εξαφανιζολ , βρες μπας και κανω λαθος και για εσενα ? και εισαι και εσυ καφρος σαν αυτον ? χμ λες ? ισως ! για να τον υπερασπιζεσαι μαλλον
 

DeletedUser24216

η φυλη σ ευχαριστει για την προσφορα σου και θλιβεται αρκετα που αναγκαστηκες να φυγεις.
τωρα σιωπη σ οτι αφορα τη συγκεκριμενη φυλη.


μιλα για την μπαντ και την σολ και τα ρουμ σας στο σκαηπ που βριζατε και γελαγατε.
γελοιε.
 

DeletedUser

Ρε Δημητρη τι ασχολεισαι με τον κωμικο ρε? ... σε λιγο θα σου πει οτι σε κεινον χρωστας οτι εκλεισες κοσμο ... χαχαχαχαααα ... εδω λεει για αλλους 15 οτι εφαγα πρεμ κι οταν του λες πες ονοματα αλλαζει θεμα ... και επιτελους ασχοληθειτε με τον κ30...μην τα ξαναλεω:



... Δημητρη μην ασχολεισαι ρε με τον κλοουν! ... το τι γυριστρουλα ειναι ο Δημος και με ποσους μιλαει στις φυλλετικες για να σωσει τον πισινουλη του ή να βρει κοπλευ το ξερουν κι οι πετρες(αν του ζητησεις ποσα κοπλευ εχει αλλαξει στους 4-5 λογ που παιζει θα χασεις το μετρημα) ... εδω ειναι κ33 και ενα πραγμα εχει ουσια που αφορα τον κοσμο:



http://prntscr.com/6fcrtj

VS

Το θεμα καλε μου φιλε ειναι οτι με τα παιδια ειμαστε φιλοι και χθες βραδυ ενημερωθηκα για την κοντρα σας χωρις να ξερω κατι... Τους ρωτησα τι παιζει γτ στη φυλη απεναντι μου ησουν πολυ κομπλε και μου ειπαν οτι ησουν απο τα πιο προβληματικα ατομα του κ33 και ενος αλλου που δεν θυμαμαι... Μου ειπαν επισης οτι εχεις προσωπικη εμπαθεια απεναντι τους αλλα ημουν σκεπτικος... Γι αυτο σε καλεσα σε κληση για να δω τι παιζει στην πραγματηκοτητα...

Μου ειπαν να δοκιμασω να σου πω οτι ειμαστε ακαδημια τους και θα εξαφανιζοσουν αμεσως, βαλαμε στοιχημα δεν το πιστευα και το εχασα μεσα σε 5 δευτερολεπτα...

Τωρα δεν ξερω τι παιζει μεταξυ σας και δεν μ ενδιαφερει κιολας, εκτος του οτι αρνηθηκες την κληση σε μενα τους εβρισες κιολας πραγμα που μου δειχνει οτι ειχαν δικιο ως προς την εμπαθεια...

Απο κει και περα δεν εχω να μπαλωσω η να καλυψω κατι, εδω θα ειμαστε οσο θα προχωραει ο κοσμος και η αληθεια θα φανει ετσι κ αλλιως, φυσικα εχουμε φιλικες σχεσεις - αλλα ακαδημια δεν ειμαστε κανενος και δεν σκοπευουμε να γινουμε. :axe:

Και αυτο θα αποδειχτει απο μονο του σε μια εβδομαδα απο τωρα :)



... οι κρυφες αγκαλιτσες της Σολ που κατα λαθος βγηκαν εξω μπας και παρει κανα κοσμο επιτελους! ... 1η, 3η, 4η και 7η φυλη του κοσμου φιλαρακια ... ξερωντας τον Αφρογαλο που τα εχει "ολα κοκκινα"(χαχαχααααα) θα εχει και καμια Σ.Ε μεχρι να αναπτυχθει και να τους την φερει και καμια ακομα για μαξιλαρακι οποτε κομπλε...ο κοσμος εκλεισε ηδη...
... ο κ30 ηταν μακραν ο καλυτερος κοσμος λογο ρυθμισεων-υλικου κτλ(ετσι ελεγε ο Αφρογαλακος)...τωρα που τον εχασε λεει οτι ειναι ο κ33 ... αμα χασει κι εδω θα γινει ο κ55(αν και δεν νομιζω γτ το παιζει πιο πονηρα εδω: κρυφες συμμαχιες, στο φορουμ μιλαει με σεβασμο για τους αντιπαλους και κραταει χαμηλους τονους και σκαιπ κανει μονο κλησεις και δεν γραφει)
 

DeletedUser33770

Στεφ σε εδιωξα απο τον κ31 , σε εδιωξα και απο τον κ33
γιατι απορεις ?
τους ενημερωνω για το οτι εισαι αχρειος , μετραει η γνωμη μου στους αρχηγους σου και σε διωχνουνε , γιατι απορεις ?

ναι Μητσε οκ , εγω ειμαι γελοιος και εσυ δεν εισαι κολοτουμπας , οκ

για κ30 μην μιλατε και πολυ ομως , κ30 και κ30 , τι κανετε στον κ30 δηλαδη ? μια μικρη μισοενεργη φυλη του ριμ , και μιλατε για εμας που ειχαμε ολο τον χαρτη κοκκινο ?
την επιβραβευση τις αξιας μας σαν Σολ την εχουμε και απο τους 2 τοτε εχθρους μας , και απο τους Σουσου , και απο τους Τρ , τι δουλεια εχετε εσεις νουμπαδες να μιλατε για κ30 ? απορω , μια ανυπαρκτη φυλη του κ30 , και τους πριζετε στο εξωτερικο ολους , τσιρακια της Στελας εισασταν , τωρα που εχουμε ΣΕ με TR τωρα το βουλωσατε , ουτε κιχ να αντιδρασετε δεν βγαλατε ,
τωρα που θα σας στειλε πυξιδα η Σουσου με την Bad , δεν θα εχετε κοσμο να σας ανεχετε , γιατι σαν ανενεργοι που ειστε δεν παιζετε πουθενα , εναν κ30 ειχατε με 2 ωρες την ημερα ενεργητικοτητα
 

DeletedUser24216

κλοουν του 30, απ την αρχη του κοσμου μας εχουν παει πυξιδα κοντα στις 20 φυλες, συμπεριλαμβανομενων και του τσιρκου των 16χρονων φιλων σου.
δε βαρεθηκατε?

οχι μονο θα μιλαμε, θα σας ξεφτιλιζουμε οπου κι αν παιζετε.
με προσοχη τα ταχυδρομεια σας αυτη τη φορα, ολικο μπαν 2η φορα σε κοσμο δε θυμαμαι να εχει φαει κανεις. μην το πετυχετε.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή