Φυλη

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser25303
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33759

γιαυτο εχει τετιο θεμα με μυρ. ? δεν εχω καμια σχεση με τον κ33. απλος βλεπω τι γινετε και δεν βλεπω στο φορουμ να λετε τπτ
 

DeletedUser32711

είναι μικρός ο κόσμος και οι περισσότεροι που είναι ενεργοί στον κόσμο είναι ανενεργοί γενικά στο εξωτερικό..οπότε μην περιμένεις πολλά..τουλάχιστον οχι ακόμα
 

DeletedUser

... γιατι μιλατε για School λες και ειναι αλλο πραγμα απο τη Sol??? ... αφου η School ειναι φιλαρακια Sol του κ30 και ο αρχηγος τους Upercut ηταν στην επικη τραγικη Sol του κ30 ... και μονο οτι ο γιος xalllaraaa παιζει School & o πατερας kekserwgw παιζει στη Sol τα λεει ολα ... ουτε τα προσχηματα δεν κρατατε ρε ...ελεος! ... το μονο καλο ειναι οτι ακομα και σε κοσμο με τοσο χαμηλο παικτικο επιπεδο(τωρα πως με ταχυτητα 1 εγινε ενας απο τους καλυτερους σε ρυθμισεις κοσμος μονο εσυ ξερεις) ο αρχηγαρας Da Poe Ta(Αφρικανος-Da Vinci που δεν μπορουν πλεον να εχουν αυτα τα ακοουντ) κραταει χαμηλους τονους και οι συμμαχιες του προσπαθει να ειναι κρυμμενες που σημαινει οτι το μαθημα του το πηρε απο κ30 ... αντε σαλιαρηδες ελπιζω το ονειρο σας να παρετε κοσμο να γινει πραγματικοτητα! ...εστω κι αν ειναι τοσο μικρος απο ολες τις αποψεις...





- - - Eνημερώθηκε - - -

Επειδη εγω ξερω ποιος εινια ο γατοπαρδος, και ξερω και ποιος ειναι ο Demetrius, νομιζω οτι αυτοι οι δυο παιζανε μαζι και στον κ23...Για θυμησου λιγο ρε γατοπαρδε (για να μην πω το ονομα σου και σε καρφωσω) να δεις αν εχω διακαιο...Νομιζω ηταν στις 2 φυλες που τον εκλεισαν τον κοσμο...ασιλουμ και λυκοι..

... χαχαχαχααααα ... να το πω εγω? ... ειναι ο σπαθακιας του κοπλευ κατα το προφιλ! ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18255

... γιατι μιλατε για School λες και ειναι αλλο πραγμα απο τη Sol??? ... αφου η School ειναι φιλαρακια Sol του κ30 και ο αρχηγος τους Upercut ηταν στην επικη τραγικη Sol του κ30 ... και μονο οτι ο γιος xalllaraaa παιζει School & o πατερας kekserwgw παιζει στη Sol τα λεει ολα ... ουτε τα προσχηματα δεν κρατατε ρε ...ελεος! ... το μονο καλο ειναι οτι ακομα και σε κοσμο με τοσο χαμηλο παικτικο επιπεδο(τωρα πως με ταχυτητα 1 εγινε ενας απο τους καλυτερους σε ρυθμισεις κοσμος μονο εσυ ξερεις) ο αρχηγαρας Da Poe Ta(Αφρικανος-Da Vinci που δεν μπορουν πλεον να εχουν αυτα τα ακοουντ) κραταει χαμηλους τονους και οι συμμαχιες του προσπαθει να ειναι κρυμμενες που σημαινει οτι το μαθημα του το πηρε απο κ30 ... αντε σαλιαρηδες ελπιζω το ονειρο σας να παρετε κοσμο να γινει πραγματικοτητα! ...εστω κι αν ειναι τοσο μικρος απο ολες τις αποψεις...





- - - Eνημερώθηκε - - -



... χαχαχαχααααα ... να το πω εγω? ... ειναι ο σπαθακιας του κοπλευ κατα το προφιλ! ...

Σα δε ντρεπονται απαραδεκτο το ολο γεγονος και πιστευα οτι η sol εχει διδαξει ηθος στις φυλετικες χαλασατε μαγκες:doh:
Ευτυχως που υπαρχουν ατομα που λενε τα πραγματα οπως εχουν και δε κρυβονται πισω απο το δαχτυλο τους:clap:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30692

Η αλήθεια είναι ότι δεν τα πολύ κρατάμε τα προσχήματα. Αφού σκέφτομαι από School να αλλάξω το όνομα σε schol να ταιριάζει λίγο...

Βρε Στέφανε τι μου λες τώρα;
 

DeletedUser

... γιατι μιλατε για School λες και ειναι αλλο πραγμα απο τη Sol??? ... αφου η School ειναι φιλαρακια Sol του κ30 και ο αρχηγος τους Upercut ηταν στην επικη τραγικη Sol του κ30 ... και μονο οτι ο γιος xalllaraaa παιζει School & o πατερας kekserwgw παιζει στη Sol τα λεει ολα ... ουτε τα προσχηματα δεν κρατατε ρε ...ελεος! ... το μονο καλο ειναι οτι ακομα και σε κοσμο με τοσο χαμηλο παικτικο επιπεδο(τωρα πως με ταχυτητα 1 εγινε ενας απο τους καλυτερους σε ρυθμισεις κοσμος μονο εσυ ξερεις) ο αρχηγαρας Da Poe Ta(Αφρικανος-Da Vinci που δεν μπορουν πλεον να εχουν αυτα τα ακοουντ) κραταει χαμηλους τονους και οι συμμαχιες του προσπαθει να ειναι κρυμμενες που σημαινει οτι το μαθημα του το πηρε απο κ30 ... αντε σαλιαρηδες ελπιζω το ονειρο σας να παρετε κοσμο να γινει πραγματικοτητα! ...εστω κι αν ειναι τοσο μικρος απο ολες τις αποψεις...





- - - Eνημερώθηκε - - -



... χαχαχαχααααα ... να το πω εγω? ... ειναι ο σπαθακιας του κοπλευ κατα το προφιλ! ...

δεν σε ξερω δεν επαιξα ποτε πριν στην SOL αλλα η απαντηση στο αν μαθαινει η καθε φυλη εστω και αν το λες κοροιδευτικα ισχυει απλα αν θες να γραφεις σωστα εχει να κανει με τον κοσμο και τις προδιαγραφες του. επισης αν εχεις σκαλωματα με καποια φυλη γραφε στο κοσμο που τα χεις αλλιως προκαλεις μια σηζητση για αλλο κοσμο που στην παρουσα φαση δεν μας ενδιαφερει...
 

DeletedUser

δεν σε ξερω δεν επαιξα ποτε πριν στην SOL αλλα η απαντηση στο αν μαθαινει η καθε φυλη εστω και αν το λες κοροιδευτικα ισχυει απλα αν θες να γραφεις σωστα εχει να κανει με τον κοσμο και τις προδιαγραφες του. επισης αν εχεις σκαλωματα με καποια φυλη γραφε στο κοσμο που τα χεις αλλιως προκαλεις μια σηζητση για αλλο κοσμο που στην παρουσα φαση δεν μας ενδιαφερει...

...αν διαβασεις φιλε ολο το ποστ μιλησα για τον κ33 και Σκουλ-Σολ που και οι 2παιζουν εδω και οι σχεσεις τους ειναι φιλικες πολυ περισσοτερο απο αλλες...απλα τα ηγετικα ακοουντ της Σολ για καποιους σιχαμερους λογους που δεν μπορω να αναφερω στο εξωτερικο αλλαξαν ονομα...και εχουμε παιξει μαζι κ18 στην NV σαν AMKD απλα προς το τελος ειχα θεματα και αφησα ενα φιλαρακι για να παιζεται καπως το ακοουντ...
 

DeletedUser21900

Ακομα ειναι πολυ νωρις για να μιλαμε για το ποιος θα κατακτησει...υπομονη σε 1 μηνα θα φανουν οι φυλες
 

DeletedUser

... μολις εμαθα οτι και η Μυρ ειναι μυστικη ακαδημια των Σολ ... χαχαχαχαααααα ...αντε καλες υπογειες αγκαλιτσες παιδια! ... σταθερη σιχαμενη αξια η Σολ ...
 

DeletedUser

... γιατι μιλατε για School λες και ειναι αλλο πραγμα απο τη Sol??? ... αφου η School ειναι φιλαρακια Sol του κ30 και ο αρχηγος τους Upercut ηταν στην επικη τραγικη Sol του κ30 ... και μονο οτι ο γιος xalllaraaa παιζει School & o πατερας kekserwgw παιζει στη Sol τα λεει ολα ... ουτε τα προσχηματα δεν κρατατε ρε ...ελεος! ... το μονο καλο ειναι οτι ακομα και σε κοσμο με τοσο χαμηλο παικτικο επιπεδο(τωρα πως με ταχυτητα 1 εγινε ενας απο τους καλυτερους σε ρυθμισεις κοσμος μονο εσυ ξερεις) ο αρχηγαρας Da Poe Ta(Αφρικανος-Da Vinci που δεν μπορουν πλεον να εχουν αυτα τα ακοουντ) κραταει χαμηλους τονους και οι συμμαχιες του προσπαθει να ειναι κρυμμενες που σημαινει οτι το μαθημα του το πηρε απο κ30 ... αντε σαλιαρηδες ελπιζω το ονειρο σας να παρετε κοσμο να γινει πραγματικοτητα! ...εστω κι αν ειναι τοσο μικρος απο ολες τις αποψεις...





- - - Eνημερώθηκε - - -



... χαχαχαχααααα ... να το πω εγω? ... ειναι ο σπαθακιας του κοπλευ κατα το προφιλ! ...

http://prntscr.com/6f9nh5
στο δικο μου ακκ παιζω ρε ζωον
 

DeletedUser

http://prntscr.com/6f9nh5
στο δικο μου ακκ παιζω ρε ζωον

χαχαχαχααααα ... πλακα εχεις ρε βρεμμενο γατακι! ... ακομα να καταλαβεις οτι εισαι πολυ μικρος για να τα βγαλεις περα με μενα?

η υπογραφη σου λεει noik k17 & Da Vinci k30 ενω το αρχειο του κ33 http://prntscr.com/6fcpi3 οποτε στο δικο σου ακοουντ δεν παιζεις(εκτος αν εννοεις τον 1 απο τους 800 λογ που κανετε εσυ κι ο Αφρογαλακος)

στο χω ξαναπει βαλε μια κοκκινη μυτη και ξεκινα τα παιδικα παρτυ καθε Σ-Κ να βγαλεις λεφτα γτ χαραμιζεται το ταλεντο σου εδω μεσα!

αντε τωρα να παιξετε φυλλετικες αγκαλιτσες με τις 3 κρυφες ακαδημιες σας τη School & τη Mur μπας και παρετε κανα κοσμο και μην ξεφτυλιζεσαι αλλο στο εξωτερικο

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Υ.Γ: και για τους απανταχου περιεργους το εμαθα γτ με φωναξε σκαιπ ο αρχηγος της mur Demetrius γιατι τα σιχαμενα κουταβακια Βορειος21 και Αφρογαλακος ειχαν θεματα: http://prntscr.com/6fcrtj ... sorry Demetrius φανηκες ενταξει αλλα αν εδω στο εξωτερικο που εγραφες θεωρεις σοβαρη φυλη μια φυλη που εξ αρχης κοσμου φτιαχτηκε απο αλλον και ειναι μυστικη ακαδημια αλλης εισαι κι εσυ ο,τι να ναι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17325

Αν πω ότι δεν κατάλαβα τίποτα από το prtscr θα θεωρηθώ ολίγον τι ****ύλης; Plase explain... :(
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ο themysteries πολυ απλα εννοει οτι μετα το global ban του Da ViNci στον 30 εκανε νεο ακκαουντ με ελληνικο Ν. Θελει λογικα να τονισει καποια παρανομια του noik στον 30.

Καθιστε και παιξτε.
Χαιρετισμους στο νουμπακο τον billmez
 

DeletedUser5800

Θα σε στεναχωρησω αλλα εμεις η Mur δεν ειμαστε ακαδημια κανενος... :doh:
 

DeletedUser

Θα σε στεναχωρησω αλλα εμεις η Mur δεν ειμαστε ακαδημια κανενος... :doh:

... χαχαχαααααααα ... σου ειπα προσεχε με ποιους κανεις παρεα μην γινεις ιδιος και δεν με ακουσες! ...

... δεν εισαι ο Demetrius - Nathanael που στο σκαιπ λεγεται elvenforce αρχηγος των mur? ... δεν ειναι δικο σου αυτο το πριντ σκριν http://prntscr.com/6fcrtj ?
... γτ εμενα εσυ μου εστειλες μνμ στο παιχνιδι να μπω σκαιπ γτ εχουμε θεμα και με εβαλες σε κληση με Αφρογαλακο & την γυριστρουλα τον Βορειος21 και βγηκα στο καπακι ... http://prntscr.com/6fgplw ...

... τωρα αν ειναι να ψαχτω γτ τελευταια φορα που ελεγξα σκαιπ Stefanos-AMKD ειμαι...

... αν προσπαθεις τωρα να μπαλωσεις την πατατα που εκανες και σε κραζουν οι φουστανελαδες που με εβαλες σε κληση προβλημα σου οχι υποχρεωση μου! ... εγω στην θεση σου δεν θα μιλαγα καθολου μπας και περαστει στο ντουκου ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Αν πω ότι δεν κατάλαβα τίποτα από το prtscr θα θεωρηθώ ολίγον τι ****ύλης; Plase explain... :(

... Παβελ μπηκα κ33 για χαβαλε και με καλεσαν στην mur ... ξαφνικα χτες ο αρχηγος τηςο Demetrius μου στελνει μνμ στο γκειμ οτι με θελει σκαιπ για κατι επειγον...του το δινω και με κανει αντ και με βαζει σε κληση με τα ανδρεικελα Δημο α.κ.α Βορειο21 και Νικο α.κ.α Αφρογαλακο...καπακι βγαινω και το πριντ σκριν ειναι η συνομιλια...οτι ειμαστε τελικα κρυφη ακαδημια των Σολ εξ αρχης κοσμου και εχει θεμα γτ ειμαι εγω στη φυλη και να παω διπλα να το λυσουμε!!! ... ο,τι να ναι ... τωρα καταλαβες ή να κανω και κακα? ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5800

Το θεμα καλε μου φιλε ειναι οτι με τα παιδια ειμαστε φιλοι και χθες βραδυ ενημερωθηκα για την κοντρα σας χωρις να ξερω κατι... Τους ρωτησα τι παιζει γτ στη φυλη απεναντι μου ησουν πολυ κομπλε και μου ειπαν οτι ησουν απο τα πιο προβληματικα ατομα του κ33 και ενος αλλου που δεν θυμαμαι... Μου ειπαν επισης οτι εχεις προσωπικη εμπαθεια απεναντι τους αλλα ημουν σκεπτικος... Γι αυτο σε καλεσα σε κληση για να δω τι παιζει στην πραγματηκοτητα...

Μου ειπαν να δοκιμασω να σου πω οτι ειμαστε ακαδημια τους και θα εξαφανιζοσουν αμεσως, βαλαμε στοιχημα δεν το πιστευα και το εχασα μεσα σε 5 δευτερολεπτα...

Τωρα δεν ξερω τι παιζει μεταξυ σας και δεν μ ενδιαφερει κιολας, εκτος του οτι αρνηθηκες την κληση σε μενα τους εβρισες κιολας πραγμα που μου δειχνει οτι ειχαν δικιο ως προς την εμπαθεια...

Απο κει και περα δεν εχω να μπαλωσω η να καλυψω κατι, εδω θα ειμαστε οσο θα προχωραει ο κοσμος και η αληθεια θα φανει ετσι κ αλλιως, φυσικα εχουμε φιλικες σχεσεις - αλλα ακαδημια δεν ειμαστε κανενος και δεν σκοπευουμε να γινουμε. :axe:

Και αυτο θα αποδειχτει απο μονο του σε μια εβδομαδα απο τωρα :)
 

DeletedUser

Το θεμα καλε μου φιλε ειναι οτι με τα παιδια ειμαστε φιλοι και χθες βραδυ ενημερωθηκα για την κοντρα σας χωρις να ξερω κατι... Τους ρωτησα τι παιζει γτ στη φυλη απεναντι μου ησουν πολυ κομπλε και μου ειπαν οτι ησουν απο τα πιο προβληματικα ατομα του κ33 και ενος αλλου που δεν θυμαμαι... Μου ειπαν επισης οτι εχεις προσωπικη εμπαθεια απεναντι τους αλλα ημουν σκεπτικος... Γι αυτο σε καλεσα σε κληση για να δω τι παιζει στην πραγματηκοτητα...

Μου ειπαν να δοκιμασω να σου πω οτι ειμαστε ακαδημια τους και θα εξαφανιζοσουν αμεσως, βαλαμε στοιχημα δεν το πιστευα και το εχασα μεσα σε 5 δευτερολεπτα...

Τωρα δεν ξερω τι παιζει μεταξυ σας και δεν μ ενδιαφερει κιολας, εκτος του οτι αρνηθηκες την κληση σε μενα τους εβρισες κιολας πραγμα που μου δειχνει οτι ειχαν δικιο ως προς την εμπαθεια...

Απο κει και περα δεν εχω να μπαλωσω η να καλυψω κατι, εδω θα ειμαστε οσο θα προχωραει ο κοσμος και η αληθεια θα φανει ετσι κ αλλιως, φυσικα εχουμε φιλικες σχεσεις - αλλα ακαδημια δεν ειμαστε κανενος και δεν σκοπευουμε να γινουμε. :axe:

Και αυτο θα αποδειχτει απο μονο του σε μια εβδομαδα απο τωρα :)

... χαχαχαχαααααα ... εγινες ηδη το ιδιο αστειος με τον Ελ Νικολακη τουμπα! .. περιμενεις πραγματικα νοημων ανθρωπος να πιστεψει οτι δεν εκανες πατατα και εκτεθηκες κι εσυ κι αυτοι αλλα ηταν επι σκοπον το μνμ???... χαχαχαααααα ... απλα τραγικος ... ρε μαθετε επιτελους να κρυβεστε πισω απο φουστανακια σε ενα εικονικο παιχνιδι που ειστε ελευθεροι να ειστε ο εαυτος σας? ... εχετε αντερα? ... να μιλατε σαν αντρες οταν κανετε λαμογιες και σας πιανουν ...



Υ.Γ; ... φιλαρακια οι Σκουλ ... φιλαρακια κρυφη ακαδημια η mur ... αν εχετε κι αλλη μια κρυφη ακαδημια ή Σ.Ε για τα ματια του κοσμου κλεινετε τον τοσο μικρο αυτο κοσμο σε 9 μηνες πιστευω! ... ξεφτυλικια ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή