Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

Deleted User - 751811

με λιγα λογια γατακια τησ σου σου παρατεισατε τον πολεμο που ειχατε με σολ,
αθετησατε καθε συμφωνια με τις υπολιπες φυλες και γινατε και εσεις σολ.

η πρωτη φαση της σολ ειχε τους καβιλαλημενους αρχιγους
η δευτερη φαση εχει την μεγαλοψηχια των αρχηγων της...
:clap:


φυλες του 30 κρυφτητε η σου σολ θα σας στειλει προσκλησεις για στρατολογηση και θα σας νικησει.΄..

στελνουν τον παλαντιν με ταχυδρομικη τσαντα ( νεο οπλο) που μεσα εχει προσκλησεις στρατολογησης .
 

DeletedUser

Νους μ αρεσει αυτη η προταση που εχεις!!!!

Τα μεγάλα μυαλά συζητούν ιδέες, τα μέτρια συζητούν γεγονότα και τα μικρά συζητούν για τις υποθέσεις των άλλων

Το τι λεει καταλαβαινεις??Αν οχι σε δικαιολογω....αν ναι τοτε βαλε τον εαυτο σου σε μια απο τις τρεις κατηγοριες και καντο αντικειμενικα!!!
 

Deleted User - 751811

Είναι χαρακτηριστικό του καλλιεργημένου μυαλού να μπορεί να απολαύσει μια ιδέα χωρίς να την αποδεχθεί.
Αριστοτέλης, 384-322 π.Χ., Αρχαίος Έλληνας φιλόσοφος

το θεμα σε μια ιδεα ειναι να την κατανοησεις να την ευαθηνεις να την αναλυσεις.
και η αρχικη μου ιδεα ειναι μεσα στα πλαισια σε αυτα που λεω.
ενα μικρο μυαλο θα πιστευε οτι συζητω της υποθεσεις των αλλων .
ενα μετριο μυαλο θα νομιζε οτι συζαταω τα γεγονοτα
και ενα μεγαλο μυαλο θα καταλαβενε και θα συζητουσε την ιδεα μου ασχετα με το εαν μπορει η χοι να την αποδεχθει..

πιστευω οτι καταλαβενουμε και οι δυο την εκφφραση αυτη,

ποτε δεν θεωρησα την στρατολογηση ως νικη. η ιδεα ειναι σαφης..
μηπως να παιζαμε πιο καθαρο παιχνιδι...?Π
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20730

Μιλας πολυ νους, και μυαλο δεν εχεις, ασχολησου λιγο με το παιχνιδι και ασε τις κατηνιες. Αντε γειαααα
 

Deleted User - 751811

Μιλας πολυ νους, και μυαλο δεν εχεις, ασχολησου λιγο με το παιχνιδι και ασε τις κατηνιες. Αντε γειαααα
ισως λεω αληθειες και γιαυτο σε πειραζουν.

θα ε στρατολογισετε η θα ετοιμασετε πλανο να ξερω?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Η στρατολογηση ειναι ενα ειδος νικης...για να φτασεις σ αυτη εχει προηγηθει μια νικη και μια ηττα!!!Η ηττα ηταν στην ηγεσια της ΣΟΛ και η νικη ολων οσων πηραν μερος σ αυτο!!!
Καποιοι βλεπουν συνομωσιες,εγω βλεπω τακτικες!Το αν ειναι καθαρο η βρωμικο ειναι αναλογα το πως βλεπει ο καθενας τις φυλετικες!!!Γιατι να μην ειναι βρωμικο οτι ολοι επεσαν πανω στη σολ??Μαλλον γιατι εκει δεν συμφερει την πλειοψηφια!!

Συνοπτικα και χωρις να χαλαει ο καθενας τη ζαχαρενια του...

εχουμε την ηγεσια της σολ που πιστεψε παραπανω στις πολεμικες ικανοτητες και υπερεκτιμησε τις δυναμεις της και εχασε το παιχνιδι της επικοινωνιας!!

την σουσου που την καταλληλη στιγμη μεγαλωσε την δυναμη της(θα δειξει αν ηταν σωστη η κινηση και αν δεσει την ομαδα της)

την τρ που αποφασισε να μην κανει στρατολογησεις περα απο λιγες προσθηκες(για τους δικους της λογους)

την ντουμ και τους 300 που με ολα αυτα ηταν οι χαμενοι γιατι με την τακτικη τους θα εκλειναν κοσμο νικητες!!(δεν σημαινει οτι δεν μπορουν ακομα,απλα μειωθηκαν οι πιθανοτητες)

και γενικα εναν κ30 που προβλεπεται οτι θα πεσει αρκετο ξυλο αν οι συμμαχιες δεσουν μεταξυ τους!!!

Νους αν εχεις καποια προταση για να γινει καλυτερο το παιχνιδι δεν ειναι κακο να την εκφερεις απλα δεν ειναι ενα ειναι πολλα και δεν ταιριαζουν με το θεμα!!!Αν εισαι νεος στο παιχνιδι παω πασο,αν εχεις ξαναπαιξει ξερεις πως λειτουργει οποτε καλο θα ηταν να προσαρμοστεις μ αυτα που εχεις!
 

DeletedUser

την σουσου που την καταλληλη στιγμη μεγαλωσε την δυναμη της(θα δειξει αν ηταν σωστη η κινηση και αν δεσει την ομαδα της)

την τρ που αποφασισε να μην κανει στρατολογησεις περα απο λιγες προσθηκες(για τους δικους της λογους)

την ντουμ και τους 300 που με ολα αυτα ηταν οι χαμενοι γιατι με την τακτικη τους θα εκλειναν κοσμο νικητες!!(δεν σημαινει οτι δεν μπορουν ακομα,απλα μειωθηκαν οι πιθανοτητες)

... η συνοψη σου ηταν το κατι αλλο ... βολικη για ΣΟΥΣΟΥ ... ανυπαρκτη για ΤΡ ... και εντελως λαθος για εμας και 300 ... η ΣΟΥΣΟΥ την καταλληλη στιγμη εκανε την μεγαλυτερη βρωμια που μπορουσε ... η ΤΡ περιμενωντας ωντας σωστοι περιμεναν ΣΟΥΣΟΥ να μιλησουν κι εκεινοι κρυβονταν και προφασιζονταν οτι δεν εμπαιναν στο παιχνιδι (ενω στρατολογουσαν και νομπλαραν φουλ) ... και εμεις ποτε δεν ειχαμε φιλοδοξια να κλεισουμε κοσμο ... ο Νους δεν ειναι νεος οπως κι εγω ... το οτι γινονται αυτα στις φυλλετικες δεν σημαινει οτι ειναι και σωστα ... να δω τους σιχαμενους Λιανα και Σωτηρχαινα οταν βρεθουμε σε αλλο κοσμο με τη μουτρα θα μπουν σε κληση σκαιπ ... γιατι εγω προσωπικα οπως και αλλα παιδια απο ΤΡ,Ντουμ και 300 οπου τους πετυχω ξεφτυλα θα τους κανω ...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
εχουμε την ηγεσια της σολ που πιστεψε παραπανω στις πολεμικες ικανοτητες και υπερεκτιμησε τις δυναμεις της και εχασε το παιχνιδι της επικοινωνιας!!

Ολη η ουσια σε αυτη την προταση

την σουσου που την καταλληλη στιγμη μεγαλωσε την δυναμη της(θα δειξει αν ηταν σωστη η κινηση και αν δεσει την ομαδα της)

την τρ που αποφασισε να μην κανει στρατολογησεις περα απο λιγες προσθηκες(για τους δικους της λογους)

την ντουμ και τους 300 που με ολα αυτα ηταν οι χαμενοι γιατι με την τακτικη τους θα εκλειναν κοσμο νικητες!!(δεν σημαινει οτι δεν μπορουν ακομα,απλα μειωθηκαν οι πιθανοτητες)

Απο τη μια λες οτι η ΣΟΥΣΟΥ μεγαλωσε αλλα απο την αλλη θα φανει στο μελλον αν η κινηση ειναι σωστη. Αν η ΣΟΥΣΟΥ δεν εχει καμια σχεση με BaD και SENIOR ειναι στην ουσια νεα SOL.
H ~TR~ νομιζω δεν ειχε αναγκη να παρει μελη απο SOL. Εχει δεχθει ουκ ολιγη κριτικη οποτε το "λιγοι και καλοι" πιστευω τη δικαιωνει
H DOOM/300 δεν πιστευω να καναν κατι λαθος. Εχουν δεχθει πολλα βρισιδια και με καποια ενδεχομενη προσθηκη σιγουρα θα αποκαλουνταν ****τουμπες(μην δωσετε καμια ποινη για προσβλητικο λεξιλογιο). Ασε που βασει χαρτη δεν θα μπορουσε να γινει ευκολα καποια προσθηκη
και γενικα εναν κ30 που προβλεπεται οτι θα πεσει αρκετο ξυλο αν οι συμμαχιες δεσουν μεταξυ τους!!!

Πολυ σωστο και αυτο, γενικα αν δεν πεσουν διαγραφες ο 30 θα ειναι πολυ ενδιαφερον κοσμος, ο τελευταιος ενδιαφερον ισως...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Deleted User - 751811

Οταν ενας κοσμος teofil κλεινει με το 70% οποαδηποτε γνωμη τεριαζει με το θεμα...
ουτος η αλλος αναδρωμη δεν κανουμε ολοι προς το παρων?
ετσι πιστευω και εγω . μια αναδρομη κανω

δεν μπορω να χαρακτηρησω οτι νικηθικε η σολ μιας και το 90 % των ενεργων μελων της την βλεπω στις στρατολογισεις της σου σου.
η σολ δεν ηταν μονο η ηγεσια αλλα ολοι οι παιχτες της για αυτο και ηταν μια απο τις φυλες του κοσμου.
απλα εγινε πιο μεγαλη και πιο πολλα κοκκινα .
θα ηταν καλητερο και πιο εντιμο να πηγενε ο μουκμουρ με το παρεακι του απο εκει παρα να κρυφτουν πισω απο τους παιχτες που εφτιξαν την σου σου.

και τωρα η σου σου που μεγαλωσε την δυναμη της απο την μια, εχει σχεδον το συνολο των φυλων απεναντι της μιας και διπλωματικα λογο δεν κραταει
απο την αλλη ποιους θα προτημησει η διοικηση τους καλο υλικο της σολ. η τα πιτσιρικια οπως μας ειπε lean
Ο/Η lean έγραψε:
επειδη στρατολογησαμε καποια παιδια τα οποια ηθελαν να συνεχισουν το παιχνιδι και οχι να παιζουν 2 πιτσιρικια
σημειωση . τα καποια παιδια ειναι μια ολοκληρη φυλη. την σολ. τα δυο+ πιτσιρικια ειναι καποιοι απο τους σου σου.....?,/! πιθανος.

teofil μια ιδεα ειναι σαν ενας ιος . μπαινει στο νου σου οταν δεν την καταλαβενεις και συνεχιζει να μεγαλωνει οσο δεν φανταζεσε .
δεν ελενχετε δεν συγκρατητε.
μεχρη που καποια στιγμη ξεσπαει .επειδη ομως η ιδεες ειναι κατι αυλο ο καθενας μπορει να τις φτιαξει οπως θελει στην φαντασια του
ελευθερη βουληση ...
φτανει μονο να την επισημανεις την καταληλη στιγμη..

(στη θεση σου θα ξαναδιαβαζα ξανα αλλη μια φορα ολο το μυνημα)

οπως βλεπεις προσαρμωζωμαι με αυτα που εχω. και παιζω ενα παιχνιδι που χρονια αγαπω,
και αυτα που εχω δεν ειναι μονο λιγα χωριουδακια.











.
 

DeletedUser26303

Ζουν ανάμεσα σας προσεχτε γιατι θα σας φάνε χαχαχαχα

Γελάει καλύτερα οποιος γελάει τελευταίος noobzzzzzzz....
 

DeletedUser

... η συνοψη σου ηταν το κατι αλλο ... βολικη για ΣΟΥΣΟΥ ... ανυπαρκτη για ΤΡ ... και εντελως λαθος για εμας και 300 ... η ΣΟΥΣΟΥ την καταλληλη στιγμη εκανε την μεγαλυτερη βρωμια που μπορουσε ... η ΤΡ περιμενωντας ωντας σωστοι περιμεναν ΣΟΥΣΟΥ να μιλησουν κι εκεινοι κρυβονταν και προφασιζονταν οτι δεν εμπαιναν στο παιχνιδι (ενω στρατολογουσαν και νομπλαραν φουλ) ... και εμεις ποτε δεν ειχαμε φιλοδοξια να κλεισουμε κοσμο ... ο Νους δεν ειναι νεος οπως κι εγω ... το οτι γινονται αυτα στις φυλλετικες δεν σημαινει οτι ειναι και σωστα ... να δω τους σιχαμενους Λιανα και Σωτηρχαινα οταν βρεθουμε σε αλλο κοσμο με τη μουτρα θα μπουν σε κληση σκαιπ ... γιατι εγω προσωπικα οπως και αλλα παιδια απο ΤΡ,Ντουμ και 300 οπου τους πετυχω ξεφτυλα θα τους κανω ...

Αυτο καταλαβες για τη σουσου??την παρενθεση την καταλαβες??Αν δεσει την ομαδα της λεω,γιατι να ξερεις εδω ρισκαρε και αν θα της βγει θα φανει στο τελος...Δεν ειναι ευκολο για μια ηγεσια να κρατησει τις ισορροπιες αναμεσα σε μελη που πριν λιγο καιρο κοπανουσε ο ενας τον αλλο!!!Δεστο σαν βομβα μεσα στη φυλη που αν καταφερει να μην σκασει και την ριξει εκει που πρεπει τοτε σημαινει οτι της βγηκε η κινηση της,αλλιως κλαφτα!!

Η τρ οπως λεει και το παληκαρι(-Sweetest Love x3) πηρε τον σιγουρο δρομο για να μην δημιουργησει ασταθεια μεσα στην φυλη της και συμφωνω και επισης θα δειξει στο τελος αν την δικαιωσει αυτη η κινηση!!!

Οσο για εσας δεν θεωρω οτι ειναι κακο μια φυλη να θελει να κλεισει κοσμο και μην νομιζεις οτι σας κατηγορω για κατι!!Θεωρω οτι ειχατε μια στρατηγικη δικη σας και απλα δεν βγηκε...δεν σημαινει κατι ουτε εχει τελειωσει,απλα δυσκολευει περισσοτερο και για εσας!!!

Νους,εφοσον δεν υπαρχει σαν ονομα στο χαρτη η σολ νικηθηκε και προσωπικη μου αποψη ειναι οτι σε μια φυλη την εικονα της και τις κινησεις της τις οφειλει στην ηγεσια της!!Το παν σε μια ηγεσια ειναι αρχικα να καταφερει να φερει μια ηρεμη συνεργσια,ομαδικοτητα και ενεργητικοτητα στα μελη της για να ξεχωρισει,αλλα για να τερματισει χρειαζεται και μια καλη στρατηγικη!!!

Πολλες μαχιμες φυλες εχασαν κοσμους γιατι τους απορροφησαν οι μαχες και ξεχασαν την διπλωματια....katimagiko πες μια τετοια φυλη απο παλια :p
 

DeletedUser24216

Τεοφιλ, θα χαρω να μου πεις ποια ηταν η "στρατηγικη" της ντουμ για να "κλεισει τον κοσμο".
να ξερω και τι σχεδιασα δηλαδη. (οχι μονο εγω.)
 

DeletedUser

Τεοφιλ, θα χαρω να μου πεις ποια ηταν η "στρατηγικη" της ντουμ για να "κλεισει τον κοσμο".
να ξερω και τι σχεδιασα δηλαδη. (οχι μονο εγω.)

To εχω αναφερει σε προηγουμενα ποσταρισματα...κανε μια βολτα πιο πισω και θα το διαβασεις!!!
 

DeletedUser

Αν δεσει την ομαδα της λεω,γιατι να ξερεις εδω ρισκαρε και αν θα της βγει θα φανει στο τελος

... γενικα γραφεις καλα(οχι απαραιτητα σωστα) διαβαζω και πρενθεσεις και ολα ... αλλα πως μπορεις και ονομαζεις τακτικη κινηση υψηλου ρισκου τη μπαμπεσια και κινηση σταθεροτητας το μονοδρομο να μην παρει κανενα η ΤΡ(αφου περιμενωντας ΣΟΥΣΟΥ σκαιπ εχασαν το 90% πιθανων στρατολογησεων)? ... ειλικρινα επρεπε να γινεις πολιτικος σε debate ...
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Εγω προσωπικα δεν θα κατηγορησω την σουσου για αυτο που εκανε.διπλωματικα κινηθηκε σωστα(οχι τιμια βαση συμφωνιας)

αλλα σε καμοια περιπτωση δεν κατηγορεις μια φυλη που θελει να κερδισει τον κοσμο προσπαθησε να κερδισει ευκολα χωρια βαση της καταστασης που ολα εδειχναν πως θα χτυπιοντουσαν με τρ και ντοομ οποτε γιατι να μη ρισκαρουν μια τετοια κινηση ωστε να ανατρεψουν το σκηνικο


εσπασαν μια συμφωνια εχετε καθε λογο σε ντοομ και τρ να εχετε νευρα αλλα δεν ειναι εκει το θεμα θα επρεπε να το χετε προβλεψει κατι τετοιο δεδομενου του οτι στην θεση που βρισκοταν η σολ βρισκετε τωρα η σουσου απλα τωρα εχει το μαξιλαρακι των πρωην σολ φαντασου να μην ειχαν και αυτο

με λιγα λογια η σουσου φροντισε να μη κανει τα λαθοι της σολ και να παιξει και λιγο πουστικα οσο και αν ποναει αυτο
 

DeletedUser24216

προσωπικα δεν εχω νευρα.
τετοιους τροπους παιξιματος εχω δει και ξαναδει.
αν κατι ειναι εντελως κατακριτεο ειναι η σταση των "αρχηγων" της σουσου που απ οσο λενε, απο τοτε που το αποφασισαν πετανε χαρταετο και δεν εχει βγει ουτε ενας να αναλαβει την ευθυνη σε φαση "ετσι γουσταρα" αλλα βαζουν αλλους να τα λενε, η κανουν οτι δε καταλαβαινουν.
αυτους τους τυπακους ετσι κι αλλιως δε θα τους ηθελα και συμμαχους. δεν ειναι και οτι πιο αξιοπιστο και παντελονατο εχω συναντησει.
 

DeletedUser18467

τωρα το ειδα το θεμα
πετυχα ρεπο απο την δουλεια και ειπα να δω τι γινεται
δεν παιζω πια τον 300 λογω της νεας εργασιας και μπορω να σας πω καποια πραματα θεωρω αντικειμενικα
πως επαιζε η σολ
1.ολα κοκκινα στο χαρτη και το ξερω γιατι τα εβλεπα ολα κοκκινα
2.καμμια ανοχη σε καμμια φυλη
3.εμεις οι 60 θα κλεισουμε τον κοσμο
η σολ εχασε απο τα εξης
1.εφυγαν πολλοι λογαριασμοι αιχμης και πηγαν σε <<αλλα χερια>>
που δεν ητανε τοσο <<καμμενοι>> οσο οι πρωτοι σολ ..πανω απο 20 αποχωρησεις
και αλλαγες πανω απο 20 επισης
απο την αρχικη σολ μεινανε 10 παικτες
2.τα μπαν επαιξαν ρολο και δικαια ητανε
3.δεν κανανε τακτικα πλανα απο ενα σημειο και μετα (και οσα καναν δεν ειχανε την δεουσα συμμετοχη γιατι ειχανε ξεμεινει απο παικτες)
4.φυγανε παικτες σαν τον στρατο κρεταν εγω κλπ για διαφορετικους λογους ο καθενας ...(σε μενα θα αναφερθω μονο εφυγα λογω κακης συμπςριφορας της συμμαχου μπαντ προς εμενα χωρις να εχω στηριξη απο την φυλη μου-σαν να λεμε εχω παραπονα απο τους αρχηγους μου)
5.δεν επαιξαν βασει χαρτη και θεωρουσαν πως οσο ευκολα φαγανε την ΑΜ(καπωςετσι λεγονταν) θα τρωγανε και την σουσου ετσι θεωροντας οτι μονος αξιος αντιπαλος ειναι η ΤΡ
6.οι μεγαλες διαφορες που ειχε η σολ σε χωρια δημιουργησαν αλλαζονεια οτι ευκολακι ειναι ο κοσμος
7.τα παιδια νικος και νικος και οι δυο 19 αντε 20 χρονω πρωτη φορα αρχηγοι και ο ενας και μονο 6 μηνες στο παιχνιδι ο αλλος και αρχηγος κιολας ητανε λογικο θα κανουν λαθη ...το ξεραμε απο αρχης αυτο ...ειχανε ορμη αλλα οχι την συνεση της παλιοκαραβανας
8.η φυλη δεν ειχε παραλια και οση παραλια ειχε εγω την εδωσα στρατολογωντας πικτες απο κει που τους εδωσα στην σολ απο την φαλανξ
(πρωην won κλπ)
9.καποιοι νεοι που μπηκανε στην φυλη (οχι απο τους αρχικους) μπηκανε με μουρη και 1000 κανταρια μαγκια εριστικοι και αφρονες
αυτα τα λιγα επ αυτου του θεματος
τωρα καποιος στην αρχη εγραψε οτι ημουνα κοκκινος μεσα στην σολ
ποτε δεν ημουνα εγω οσο επαιζα τον 300
καθομουνα και επαιζα βαριεστημενα και για πλακα για να αναλωνω την μπολικη ωρα που διεθετα για να δω που θα παει ...μετα τα 120 χωρια οποιος ειδε επιθεση απο μενα ητανε γιατι τον θεωρουσα μπαζο στο παιχνιδι
φευγωντας λοιπον
τονιζω την απεριοριστη εκτιμηση μου για τα παιδια της σενιορ σαν ανθρωπους και αλληλεγυους παικτες
σας ευχαριστω που με ανεχτηκατε ολον αυτο τον καιρο με τις παραξενιες και την σε ορια υβρεως ευθυτητα μου
και μακαρι να μην με ξαναδειτε γιατι θα εχω μονιμα δουλεια
 

DeletedUser24216

9 λογοι για να χασει "η καλυτερη φυλη εβερ" σαν να ναι πολλοι δε βρισκεις?
 

Deleted User - 751811

φαπες...

τελικα σας επισε ολους το πιο καλος σας ονομα για να παιξετε στον 30 ειναι φαπες?

ποια σαν αυτη του κ20?

Αν κρινω απο το συστημα εκεινης της ηγεσιας ειναι ιδιο και απαραλαχτο..

στρατολογηση, ενωσεις ,και διπλωματια αφερεγκια.

και στον 30...?

mcmour η κορυφη της πυραμιδας .....
σας παιχτης δεν θελει να αλαζει φυλες . ακολουθει παντα την πρωτη τη μητρικη.
αυτη να ειναι μονο καλα και οι υπολιπες να κανουν το συμφερων μας ..
Και ιδιεταιρα σε κοσμο που παιζει για την μια φυλη στο 70 %
η στρατιγικη του ως λογαριασμος μια .
φτιαχνουμε μια φυλη παιζουνεμε με δυο φιλαρακια .
η διπλωματια μας να κανουν οι αλλοι τους πολεμους μας να αναπτησωμαστε μαζι και μετα κανουμε συνεχως ενωσεις.

ας αναφερουμε μερικες φυλες.

Α.Α, ΣΟΛ, ΣΟΥΣΟΥ, ΜΠΑΝΤ, ΣΕΝΙΟΡ,Κ ΤΟΣΕΣ ΑΛΛΕΣ στις ηπειρους που επαιξαν στην 44
και 54 του κοσμου.
για να δουμε λιγο την πορεια του αρχηγου σας.

κατακτησεις ....
πρωτα ξεκινησε με μερικα βαρβαρα. και πηρε τα πρωτα χωρια απο συμπαιχτες του που δεν θα συνεχιζαν στο παιχνιδι... τα πρωτα χωρια αντιπαλων ηταν απο Α.Α και της σου σου..
συνεχισε με εσωτερικο φαγωμα και μικρομετοπα σε αντιπαλες φυλες ..μεχρι να επιτεχφθει η ενωση.
και ελενχει την διπλωματια ως συμφερων παντα τις μητρικης....

διπλωματια του παιχτη για την μητρικη.
να κανουνε την πολυ δουλεια τους πολεμους οι αλλοι για εμας . οι πολεμοι μακρια μας , και ενωση με τους αντιπαλους το εχθρου,
να στρατολογησουμε αρκετους να ελενχουμε τα τερταρτιμορια.

σε ολους ταζουμε τα παντα συμφωνιες διπλωμτια ενωσεις .
μοναχα λογαριασμος να ειναι καλα. και......
και κανοντας την αναδρομη στο παρελθον βλεπω το ονομα που επιλεκτικε τυχαια για να παιξετε στον κ 30.

φαπες . τι μου θυμιζει για να δω. τον mcmour μου θυμιζει.
εναν αρχιγιστκο της πλακας . γιατι ποτε δεν κραταει τον λογο του στην διπλωματια.
που η στρατιγικη του ειναι η ενωση και το ξεσκαρταρισμα. ενω οι πολεμοι μακρια .
η πιο μεγαλη επιθετικη του ενεργεια ειναι να βαζει τους αλλους να κανουν την δουλεια του..
και αμυντικη να καλυφθει πρωτα αυτος και το παρεακι του,,,και αυτο ελενχετε αν.

αλλα εδω ειναι κ 30 . υπαρχουν 1 μητιρκη και αλλες 4 ακαδιμιες, με το ονομα φαπες
οι κινησεις αναμεσα στην σενιορ και παντ ειναι φανερες πια αρα + 3 ακαδιμιες της σενιορ και αλλη 2 των μπαντ

εχουμε φτασει στο αποτελεσμα 1 μητικη και 9 ακαδιμιες
το μονο που μπορει η ηγεσια να κανει για να το μαζεψει λιγο ειναι ενα ξεσκαρταρισμα . και πουλημα σε πολους απο εσας που ανοικετε σε αυτην την μεγαλη παρεα.
διπλωματια ανατολη με δυση,,
στρατιγικη, παζει ο λογαριασμος με μεγαλη ασφαλεια αφου τους μεγαλους πολεμους τους εριξες μακρια..

:clap: ωραια στρατιγικη
και πολυ στοχευμενο ονομα διαλεξες διαλεξατε ολοι εκει.

το 90% του συνολου της οικογενιας σας ειστε ενωσεις για το συμφερων λιγων λογαριασμων
και ολοι σας αναλωσημοι για το συμφερων αυτων.
και επιδη ολοι εχετε παιξει πολεμο μεταξη σας θυμηθειτε ποτε πραγματικα ειχατε πολεμο απο τους λογαριασμους της ηγεσιας παντα οι αλλοι εκαναν την δουλεια.
παντα η μητρικη ειχε τον λογο.. και την διπλωματια ως προς το συμφερων της.
 
Κορυφή