ΜΑΟΜΑΟ + DnD vs SoS

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26916
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32711

Οι ΜΑΟΜΑΟ έκαναν πολύ καλά που έκαναν συμμαχία με DnD. Σοφή πιστεύω κίνηση.

Ούτε που ξέρεις τι χωριά έχω και αν έχω χωριά και αν παίζω στον κ32.
Γράφω αραιά και που σε κανα thread....το ποιος έχει υπερεγώ και λογοδιάρροια φαίνεται απο την ποσότητα και την ποιότητα των ποστ.

ΥΓ. Ποιό βαρετή απο σένα δεν είναι κανένας άλλος. Αν θες το κάνουμε και δημοψήφισμα.


[aig]10 Πόντοι για Spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30988

Ρε παιδιά ας δώσει κάποιος ένα μόνιμο σε αυτη τι γυναίκα - ζωο - οτι αλλο είναι τέλος πάντων....δεν γίνεται σε κάθε ποστ που γράφει να τα γαμ@ει όλα,κατι πάει λάθος στον εγκέφαλο της...δώστε της ένα μπαν να ησυχάσουμε...

Υ.Γ. Αν φάω μπαν εγω για απαράδεκτη συμπεριφορά θα είναι σαφώς άδικο γτ αυτή τόσα ποστ κάνει σπαμ και δεν έχει πάθει τπτ


[aig]10 Πόντοι γι Απαράδεκτη συμπεριφορά


By aigoakairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ρε παιδιά ας δώσει κάποιος ένα μόνιμο σε αυτη τι γυναίκα - ζωο - οτι αλλο είναι τέλος πάντων....δεν γίνεται σε κάθε ποστ που γράφει να τα γαμ@ει όλα,κατι πάει λάθος στον εγκέφαλο της...δώστε της ένα μπαν να ησυχάσουμε...

Υ.Γ. Αν φάω μπαν εγω για απαράδεκτη συμπεριφορά θα είναι σαφώς άδικο γτ αυτή τόσα ποστ κάνει σπαμ και δεν έχει πάθει τπτ

Εσύ ban γενικά από το παιχνίδι πρέπει να φας :D

κάτω τα χέρια από την Αγγελική.... :rolf:


Καλός κόσμος ο 32...ΔΕΝ
 

DeletedUser3121

Ρε παιδιά ας δώσει κάποιος ένα μόνιμο σε αυτη τι γυναίκα - ζωο - οτι αλλο είναι τέλος πάντων....δεν γίνεται σε κάθε ποστ που γράφει να τα γαμ@ει όλα,κατι πάει λάθος στον εγκέφαλο της...δώστε της ένα μπαν να ησυχάσουμε...

Υ.Γ. Αν φάω μπαν εγω για απαράδεκτη συμπεριφορά θα είναι σαφώς άδικο γτ αυτή τόσα ποστ κάνει σπαμ και δεν έχει πάθει τπτ


[aig]10 Πόντοι γι Απαράδεκτη συμπεριφορά


By aigoakairos[/aig]

Eddy δεν νιωθουν τα παλικαρια.Ειναι απασχολημενα τα χερια τους με αλλα πραγματα και δεν μπορουν να κανουν την δουλεια τους.Ξερω,ξερω.ban κτλ θα φαω ενω 2 μηνες που παρακολουθω ξανα το φορουμ αλλοι(και κυριως αλλη) το εχουν κανει οικο ανοχης εδω περα.


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή