ΜΑΟΜΑΟ + DnD vs SoS

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26916
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser26916

Πλευρά 1:
Φυλές: ΜΑΟΜΑΟ, μαο1, μαο2, DnD, DnD.
Πλευρά 2:
Φυλές: SO.S, SOS, S.OS, S.Ο S, S.O.S.

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 343
Πλευρά 2: 238
Διαφορά: 105

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 32
Πλευρά 2: 13
Διαφορά: 19

αρκετα καλα τα πανε οι Μαομαο με DnD
 

DeletedUser21068

Να το θεσω καλύτερα λοιπον.​


Πλευρά 1:
Φυλές: DnD., DnD, μαο2, μαο1, ΜΑΟΜΑΟ
Πλευρά 2:
Φυλές: S.O.S., S.O.S, S.Ο S, S.OS, SOS

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 345
Πλευρά 2: 254
Διαφορά: 91

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 13
Πλευρά 2: 5
Διαφορά: 8

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 983,531
Πλευρά 2: 815,523
Διαφορά: 168,008

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 34,722
Πλευρά 2: 26,015
Διαφορά: 8,707

chart
 

DeletedUser10824

Μπορείτε απλά να βγάλετε τις συνολικές κατακτήσεις και να δείξετε μόνο την αντιπαράθεση.
 

DeletedUser33359

Τα στατιστικά αυτού εδώ του πολέμου περνούν σε δεύτερη μοίρα αν κάποιος δει τα εσωτερικά "νοβλαρισματα" της sos .
Έχουν σπάσει κάθε ρεκόρ .
Είμαι περίεργος τι συμβαίνει .
Τόσο άσχημη στρατολόγηση έκαναν από την αρχή και τώρα αναγκάζονται να φάνε τους άσχετους που μάζεψαν εκεί ?
Τόσο γρήγορα οι παίχτες ξενέρωσαν με την διοίκηση και την φυλή και τα παρατάνε ?
Η από την αρχή είχαν στήσει τα χωριά αυτά οι ίδιοι που τα κανιβαλίζουν τώρα να κάνουν λογαριασμούς ?
Μάλλον το τρίτο παίζει μιας και για παράδειγμα αν κάποιος δει τα στατιστικά του genlyn σε κάθε κόσμο ξεκινάει τρώγοντας τους ίδιους και τους ίδιους .
 

DeletedUser26303

Την SOS την ξερω για κάνα σάντουιτς για κάνα σουβλάκι άντε καμια σαλάτα..σαν φυλω στις φυλετικές ειναι για τα μπαζα χωρίς πειθαρχεία χωρίς παίχτες που παίζουν μέχρι τέλος απλά χορηγός ειναι.
 

DeletedUser18255

Την SOS την ξερω για κάνα σάντουιτς για κάνα σουβλάκι άντε καμια σαλάτα..σαν φυλω στις φυλετικές ειναι για τα μπαζα χωρίς πειθαρχεία χωρίς παίχτες που παίζουν μέχρι τέλος απλά χορηγός ειναι.

Κοιτα γενικα μετριοτητες τελοσπαντων πως τα βλεπεις τα πραγματα σε κοσμο που δε γεμιζει καλα καλα 4 ηπειρους?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

kouman89 μπορεις να μπεις και σε καμια φυλη απο αλλους κοσμους να παρεις αμυνες μπας και σωσεις τα 3 χωρια που σου εμειναν..εχεις αλλαξει απο χθες ολες τις ακαδημιες sos,5-6 ποσες εισαστε και σημερα περασες και απο τα λαμογια LGM να φορτωσεις και απο εκει...
 

DeletedUser33200

Εσυ μάλλον πονεσες πολύ απο τα χαμένα επιθετικά σας
Πόσα είπαμε;
20
Οχιιιιιιι:cop:
 

DeletedUser21068

Ειλικρινα θα ντρεπομουνα να εβγαινα στο φορουμ και να εγραφα :
(αλλαξε και αλλες φυλες να παρεις αμυνες!)
Ενω βαρεσετε 5 φυλες ολοκληρες " 1 " ατομο με 35 νυκε και 7 αριστονυκε και να πηρατε 2 χωρια απο τα 5 και χασατε 35 επιθετικα και 2 αριστονυκε και σε αυτα τα 2 που πηρατε εσκαγαν 9 αριστοι στο ενα και 6 στο αλλο!

Εγω στην θεση σας θα κρυβομουν και δεν θα μιλουσα , γιατι αν το θεωρειτε νικη αυτο εσεις , εγω το θεωρω πανολεθρια για εσας που δεν μπορεσατενα τα παρετε ολα! και να λετε ειστε τυχεροι που πηρατε αυτα τα 2 που ηταν τα επιθετικα και ειχε το ενα φουλ νυκε με αριστο και το αλλο 29 αγροκτημα επιθετικο με τρενο . αν δεν τα περνατε η παιρνατε το ενα απο τα 2 η καποιο αλλο θα τρωγατε και ρεκλειμ οποτε ειστε και τυχεροι !

Μην ξεφτιλιζεστε αλλο λεγοντας και ονομαζοντας τα χωρια σας "μπες και σε εμας να παρεις αμυνες" οταν καιτε 27 νυκε σε ενα παικτη αντιπαλης φυλης! και βαρατε μονο εναν. πιο πανω λεει "καποιος"οτι ειμαστε μια φυλη χωρις συνεργασια μπλα μπλα.. το να παρω αμυνες ειναι λογικο νομιζω απομια οργανωμενη φυλη οταν την προηγουμενη μερα 5 φυλες χτυπανε μονο εμενα !

Καθηστε μια εβδομαδα ++ πισω και χαρειτε κουνοντας την ουρα σας για 2 χωρια που πηρατε και παραλληλα τυχεροι που τα κρατησατε , θεωριστετο επιτυχια ! που μου δωσατε 1 εκκατομυριο αμυντικες απωλιες !και 2 οπλα παλαντιν απο ενα πλανο χρειαζομουν το φαναρι αμεσα τωρα βοηθισατε και σε αυτο !

Ναμην μιλησω για τους DND 2 φυλες τους με χτυπισαν σε εναχωριο και δεν το πηραν !

Ενημερωτικα παντως οταν τελειωσε αυτο το υπεροχο και με μαρτυρες σε συνομιλια στο σκυπε εγω ειχα παιθανει στο γελιο , εκλεγα με τα χαλια σας με τα 8/10 σας μισα επιθετικα που μου στειλατε αλλα και με τον nemotaki που το μαραζι του να μου παρει ξανα το χωριο του πισω του εδωσε αλλη μια φορα κοκκινες ! Οπως και με τον σαλονικα τον παππου που χαρηκεπου πηρε χωριο με τον 7 αριστο που εφτανε στο χωριο και με 1000 τσεκ νυκε η μεγαλυτερη του ! Αλλα και να σας παρω καιτο επιθετικος παικτης τις ημερας πανω σε εσας?εεε ειστε για κλαματα !!!

Μπραβο μαγκες ! Εισασταν υπεροχοι εχτες με διασκεδασατε οσο δεν παει και με κανατε να νιωσω για αλλη μια φορα ξεχωριστος που ασχοληθεικατε μονο με εμενα 5 φυλες και πηρατε 2/5 χωρια που βαρεσατε !

μερικες φωτο για να θυμομαστε !


vgapVap.png


KwvCQw3.png


kZ4iwzn.png


6taFps8.png


d5og6OP.png


Και τα στατιστικα αναμεσα σε 1 παικτη εναντιον 5 φυλων :


Πλευρά 1:
Φυλές: DnD, DnD., μαο2, μαο1, ΜΑΟΜΑΟ
Πλευρά 2:
Παίκτες: Μανιασμένη Βoυβoυζέλα

Timeframe: Για πάντα



Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 5
Πλευρά 2: 5
Διαφορά: 0

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 1,096,481
Πλευρά 2: 37,057
Διαφορά: 1,059,424

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 29,533
Πλευρά 2: 26,716
Διαφορά: 2,817

chart
 

DeletedUser

Απο το γεγονος και μονο οτι εγραφες μια ωρα κειμενο δειχνει ποσο σε ποσενε.

- - - Eνημερώθηκε - - -

και μεγαλητερη επιτυχια απο το γεγονος οτι πηγαν ακλαφτα 2 φουλ επιθετικα και ποσοι,7 αριστοι ηταν;η 6;
Αρα εμεινες χωρις την ικανοτητα ρεκλειμ δεν σου λεει τιποτα ποσο επιτυχιμενο ηταν το πλανο;
Να ξερεις οτι στο επομενο πλανο μπορει και να ριξουμε παραπανω αριστους,γιαυτο ειναι ο σταρτος,για να χανετε.

- - - Eνημερώθηκε - - -

Να πονεσα που χασαμε στρατο για να παρουμε χωρια...χμμμ να σκεφτω..Αυτος δεν ειναι ο λογος που παιζουμε το παιχνιδι;Να χανουμε στρατο για να παρουμε χωρια;Δεν ξερω αν στο εχει πει ποτε κανεις αλλα ο στρατος γιαυτο τον λογο ειναι,να χανετε και να ξαναφτιαχνετε..
Βρε δεν παιθενουν στα αληθεια,εικονικα ειναι,τι δεν το ηξερες;;;χαχαχα ειστε απλα τραγικοι να λετε αν λυπηθηκαμε τα επιθετικα για να παρουμε χωρια.Αλλα ξεχασα,εσεις νομπλαρετε/κανιβαλιζετε τους δικους σας χωρις απωλειες...
 

DeletedUser21068

Εγω απλα τεκμηριωνω την τοποθετηση μου , οσο για 2 επιθετικα απλα εισασταν τυχεροι γιατι το 3 επιθετικο που δεν πειρατε το ειχα σπασε λιγες ωρες πριν σκασουν οι αριστοι (ενω ειχατε ξεκινησει και σας πηρα χωριο) /. Οποτε μην το παιζεις Σπιθα αγορι μου ειδικα εμενα οτι ηταν μελετημενο. Εξεφτελισμος ειναι ! Στο τριτο σκελος τις απαντησεις σου δεν εχω να προσθεσω εγω κατι δεν εχω κανιβαλισει κανεναν.


Αλλα οκ δεν εχω προβλημα ο κοσμος ξερει και καταλαβαινει στατιστικα , Μπραβο και παλι 5 φυλες 2/5 !:clap::clap::clap:
 

DeletedUser

Δημητρη το τριτο σκελος δεν πηγαινε για σενα αλλα για το μεγαλυτερο μερος των συμπαικτων σου.
Και σου ξαναλεω,εσυ μπορει να θεωρεις αποτυχια το 2/5 αλλα εμεις αυτα θελαμε να παρουμε.Δεν εφαγες τρενα και στα 5 χωρια αλλα στα 2,δεν σου λεει τιποτα αυτο;Πεσαν και καποιο αριστοι στα αλλα για παραπλανηση και οχι για κατακτιση.Δεν θα επρεπε να τα λεω δημοσια αυτα αλλα μιας και με προκαλεσες θα το πω.Ξεραμε τα επιθετικα σου απο ανιχνευσεις και εκει στοχευσαμε.Κατσε τωρα κλαιγε μπας και βρεις κιαλλες αμυνες γιατι αυτες που εχεις δεν φτανουν..
 

DeletedUser33649

Να καλος την και λεω δεν θα φανει να γραψει τα σχολια της περι DnD!!!


Η δικηγορος τους εισαι Μανδαμ?


Το κομλεξ σου δεν εχει προηγουμενο....


Χαλαρωστε και απολαυστε την με καφεδακι!
 

DeletedUser33693

με ειπαν οτι εχει κλαμα και γελιο γιαυτο ηρθα και γω..γεια σου γιγαντα βουβουζελα ..μπραβο για τις απωλειες ελπιζω να τις τριπλασιασεις εγω ενα ξερω...δυο χωρια χτυπησαμε με αριστους και τα πηραμε..τωρα αμα ηταν 10-αμα ηταν 15 αριστοι δεν μας ενδιαφερει...εμενα μου την εσπασε που ησουν σιγουρος οτι δεν θα παρουμε κανενα...και κατι ακομα..οταν οι αριστοι ερχονται απο 15-20 ωρες μακρια και δεν κοβονται αυτο θωρητε αποτυχια....,,αιντε πανε τσικνισε και περνα καλα..σημερα δεν σε χτυπαμε..χαλαρωσε!

Υ.Σ παππους?εγω? σε παλευω αμα θες-)))
 

DeletedUser

Βρε Αγγελικη δεν βαρεθηκες ακοκη;Δλδ σοβαρα,ποσο πονο σου εχουν δωσει αυτοι οι dnd στην τελικη;Δεν εξηγητε αλλιως η εμμονη σου.

Οσο για το πλανο ναι,αυτο θελαμε..Καλως η κακως η sos εχει 2-3 καλους παιχτες μονο,ενας απο αυτους ειναι ο Δημητρης,βγαζοντας τον απο την μεση η περιοχη εκει θα πεσει σαν χαρτινος πυργος.Αλλα τι να σου λεω τωρα,αστο,ζηστε στον κοσμο σας και αφηστε μας να παιζουμε με νουμποσυνη,ο χρονος θα δειξει.Αλλωστε κανεις απο εμας δεν ειναι καλος παιχτης,ολοι νουμπαδες ειμαστε.

Ξερουν βρε οι μαο απο πολεμο;;;Ιθαγενεις και αξεστοι ειναι...αγκα ουγκα γκου
 

DeletedUser24750

Αγγελικη ειμαι σε κακη διαθεση επειδη εχω κολησει με απαγορευτικο στην κρητη και θελω να περασω μια κλασσικη ελληνικη νυχτα εξωτερικου φορουμ σχετικη με dnd παντα,αφου αυτο ειναι το θεμα.Και οι δυο δεν ανηκουμε σε αυτη την φυλη πλεον ο καθε ενας για τους δικους του λογους και εχω κρατησει και ενα χρονο fair play(κ29) χωρις να πω τπτ.
Σκοπευω να σε παιξω με δικα σου ποστ σχετικα με dnd οχι πολυ μακρινα αλλα ενα χρονο πισω και ξεκιναω πρωτος την παρτιδα.

rva4gk.png
 

DeletedUser

Αγγελικη τι εγινε?σε κραζει το ειδωλο σου?:help
 

DeletedUser26303

Μεταγραφή ήταν στον κ 24...γιατι ομως;;; μήπως γιατι μόνο εκεί θα έκλεινε κόσμο;;;
 

DeletedUser24750

Τρεις λαλουν fishy δεν θελω δικηγορο ουτε ζητεισα ουτε ειμαι στην dnd για να κανω τον δικο σας δικηγορο.(στα σκαιπ ροομ τρωω κραξιμο οποτε ουτε αυτο ισχυει με τα ειδωλα)
1v1 παιχνιδι ζητεισα μπορειτε να συνεχισετε τα δικα σας αυριο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή