Κανένας πόλεμος

  • Δημιουργός θέματος Enzo
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

για θυμησου 30/1 γιατι μαλλον δεν θυμασαι καλα
 

DeletedUser

για θυμησου 30/1 γιατι μαλλον δεν θυμασαι καλα

εγώ δεν έχω να πω πολλά..απλά για την αποκατάσταση της αλήθειας και την ενημέρωση της κοινής γνώμης σχετικά με τον πόλεμό μας, ας βάλλει κάποιος τα σχετικά στατιστικά..
 

DeletedUser33653

Πλευρά 1:
Φυλές: ΠΑΛΤΑ, ΠΑΛΤΑ., ΠΑΛΤΑ1, ΠΑΛΤΑ2
Πλευρά 2:
Φυλές: Phx, Phx., Phx..

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 43
Πλευρά 2: 12
Διαφορά: 31

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 280,136
Πλευρά 2: 71,396
Διαφορά: 208,740

chart
 

DeletedUser

εγώ δεν έχω να πω πολλά..απλά για την αποκατάσταση της αλήθειας και την ενημέρωση της κοινής γνώμης σχετικά με τον πόλεμό μας, ας βάλλει κάποιος τα σχετικά στατιστικά..

Απορώ με ποια λογική τα γράφετε αυτα που γράφετε...Βέβαια αν είχαν φωνή τα bot θα μιλάγανε αυτα όχι εσείς
 

DeletedUser

Κάτι δεν πάει καλά εδώ ..
Ελπίζω να μην κολλάει κιόλας .
Με το που αποφάσισαν τα παλτά να παίξουν λίγο , άρχισαν εδώ οι δηλώσεις ..
Ο πρώτος , έχει εξεταστική λέει και θα μας δείξει μετά ...
Ο άλλος έκοψε 10 τρένα μόνος του που επιπλέον ήταν και 4 δευτερολέπτων ...Ο τρίτος που δεν παίζει καν στον κόσμο , αναγνώρισε ****άκια παντού τα οποία δεν έχω καταλάβει αν είναι αυτά που στέλνουν τα τρένα σε 4 δευτερόλεπτα η κάνουν τις σφήνες που χωράνε μέσα σε αυτά τα κενά ?
Το ότι σας πατάνε κάτω τα παλτά δεν παίζει με τίποτα έτσι ?
Κάποιος μου είπε εμένα ότι και τα στατιστικά με ****άκι τα ανέβασαν .
 

DeletedUser

Κάτι δεν πάει καλά εδώ ..
Ελπίζω να μην κολλάει κιόλας .
Με το που αποφάσισαν τα παλτά να παίξουν λίγο , άρχισαν εδώ οι δηλώσεις ..
Ο πρώτος , έχει εξεταστική λέει και θα μας δείξει μετά ...
Ο άλλος έκοψε 10 τρένα μόνος του που επιπλέον ήταν και 4 δευτερολέπτων ...Ο τρίτος που δεν παίζει καν στον κόσμο , αναγνώρισε ****άκια παντού τα οποία δεν έχω καταλάβει αν είναι αυτά που στέλνουν τα τρένα σε 4 δευτερόλεπτα η κάνουν τις σφήνες που χωράνε μέσα σε αυτά τα κενά ?
Το ότι σας πατάνε κάτω τα παλτά δεν παίζει με τίποτα έτσι ?
Κάποιος μου είπε εμένα ότι και τα στατιστικά με ****άκι τα ανέβασαν .

Woops!Έχω σκουριάσει λίγο!

Αυτο με τα bot ήταν γενικό.Τουλάχιστον το 70% του κόσμου έχει bot,δεν έχει να κάνει μόνο αν ο εκάστοτε παίκτης ανήκει στα παλτα ή οπουδήποτε αλλού...Το θέμα είναι ότι η μετριότητα σε έναν κακό κόσμο εν τέλει βασιλεύει και 'εξωτερικές' βοήθειες.Το χειρότερο είναι ότι το bot που χρησιμοποιείται δεν ανιχνεύεται.Ηθελημένα ή μη (ελπίζω το δεύτερο) είναι τελείως άδικο όλο το παιχνίδι που παίζεται.
 

DeletedUser33570

Μια παρακληση προς ΦοινΞ και λοιπους, τα χωρια σας να τα φτιαχνετε σωστα, δεν μπορουμε να σας περνουμε χωρια με σταρτωνα 15, σταβλο 10 και αγορα 25 ημαρτων, παρακαληστε εντος τον επομενων ημερων τα χωρια σας να τα πατε στρατωνα 25 και σταβλο 20, απορο πως κανατε στρατο, σεβασμο στους επιτιθεμενους.
 

DeletedUser33649

μμμμ εξυπναδες απο μη εξυπνάκηδες!!

Οι ρες στον κ31 ειμαστε ουσιαστικα 3-4 ατομα που μειναμε σε ντρουιντς και σε 4 βραδιες πηραμε 10 χωρια απο παλτα με καμια απωλεια! και εκτος αυτου σπασαν και πανω μου 6 επιθετικα της 1 ωρας αποστασης ακλαφτα!! η επελαση θα συνεχιστει, ο τυχερος μενει να φανει!

Η ρες ειναι εδω και οσοι μειναμε να εισαι σιγουρος πως θα ειμαστε και αυτοι που θα τον κλεισουν!


backtime - -*see u :*


Συγνώμη δεν είναι εξυπνάδα είπα ότι ήταν η καλύτερη φυλή τι δεν καταλαβαίνεις;;;
 

DeletedUser8333

ρε παιδια οι φοινικες τι απεγιναν???Εξαταστικη?
 

DeletedUser31309

χαχαχαχα...φοινικας σε κοτοπουλο λεει...χαχααχαχαχα
τι εγινε στον κ5 <<για τι καλα μιλας>> ?
 

DeletedUser28143

K5 Κυριοι ηταν μια τρελλα..χαχαχαχα

Μακαρι ολοι οι κοσμοι να ηταν ετσι...οσοι επαιξαν ξερουν,οσοι οχι απλα ΕΧΑΣΑΝ.
 

DeletedUser30244

μετατροπη απο φοινικα σε κοτοπουλο πρωτη φορα ειδα......
σημ.... ως προς τους δρυιδες,κανονιστε να κανετε παλι τα καλα του Κ5......

ειναι εξισου ιδιο μαγικο οπως η ΠΑΠ που εγιναν κατοικιδια των στοπ....χαχαχα
 

DeletedUser31309

μαλλον σας ετσουξε γιατι φαγατε ακυρο που θελατε να τους κανετε και αυτους ακαδημια σας και σας αρνηθηκαν (κανοντας ετσι εσεις κατοικιδια τους φοινιξ για ψυχολογικο αποθεμα) και πλεων με νεα ηγεσια και εμενα εκει εσυ προσωπικα ξερεις τι ακολουθει...:axe:
 

DeletedUser

K5 Κυριοι ηταν μια τρελλα..χαχαχαχα

Μακαρι ολοι οι κοσμοι να ηταν ετσι...οσοι επαιξαν ξερουν,οσοι οχι απλα ΕΧΑΣΑΝ.

Μερικές φορές πιάνω τον εαυτό μου να λέει ότι και εγώ που έπαιξα κ5 έχασα...τον χρόνο μου!

ο 31 δεν έχει καμία σχέση με τον 5...ο 31 είναι άνετα στους χειρότερους κόσμους από κάθε άποψη!Από που να πρωτοξεκινήσεις κιόλας.Ο πόλεμος των bot γίνεται...
 

DeletedUser30244

μαλλον σας ετσουξε γιατι φαγατε ακυρο που θελατε να τους κανετε και αυτους ακαδημια σας και σας αρνηθηκαν (κανοντας ετσι εσεις κατοικιδια τους φοινιξ για ψυχολογικο αποθεμα) και πλεων με νεα ηγεσια και εμενα εκει εσυ προσωπικα ξερεις τι ακολουθει...:axe:

Αρνηθηκαν;αλλα θυμαμαι εγω σε κατι κλησεις στο skype....οτι αλλαξαν αφεντικο δεν σημαινει οτι δεν παρεμειναν κατοικιδια χαχαχα,δεν ξερω πως το βλεπεις εσυ.
 

DeletedUser29646

Επειδη ξυπνησα με κεφια για να θεσουμε το θεμα ΣΤΟΠ-ΠΑΠ ! οι δυο φυλες ειχαν πολεμο μεταξυ τους στον οποιο θα μπαιναμε και εμεις(ντρουιντς) εναντιον των στοπ! οταν οι μερες μετρουσαν αντιστροφα ενω οχυρονωμασταν με αμυνες κτλ μαθαινουμε οτι οι δυο αυτες "εχθρικες" φυλες συμμάχησαν και θα ξεκινουσαν πολεμο με εμας! και ξαφνικα η ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΗ φυλη ΠΑΠ αρχιζει επιθεσεις, διχως να εχουμε πει ξεκιναμε την ταδε μερα(οπως καναμε εμεις με στοπ) ή εστω να μας κυρηξουν πολεμο! Και εκτος αυτου στρατολογησαν και 3-4 παικτες της στοπ που ηταν στο μετωπο μας ετσι ωστε να παρουν αμυνες και οι οποιοι καθως ειδαν οτι ειναι και αυτοι ασφαλεις ξεκινησαν τις επιθεσεις!!
Αυτα για την ΠΛΕΟΝ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΗ φυλη ΠΑΠ !
 

DeletedUser31309

φιλε...μιλας για συμμαχια της ΣΤΟΠ με ΠΑΠ που ειχαμε πολεμο οντως και πεσανε στο τραπεζι τα λεγομενα της ηγεσιας σου και οι δυο πλευρες παθαμε πλακα...ΑΦΟΥ ΣΕ ΕΜΑΣ Η ΗΓΕΣΙΑ ΣΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΟΤΡΕΙΝΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΕΙΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ...και εμεις χαλαροι ειπαμε παμε και τους παιζαμε ολομοναχοι και απο μερα σε μερα μπαινατε στον πολεμο...το ιδιο λεγατε και στους ΠΑΠ...
ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΤΗΣ ΜΟΝΑΔΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΑΛΗΣ ΦΥΛΗΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΜΑΣ ΠΑΡΟΤΡΥΝΑΤΕ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΕ ΠΟΛΕΜΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΣΗ...και πολλα αλλα φιλε μπακ του μπλακ!

τα παντελονια ασε να ξερουμε εμεις ποιοι τα φορανε...
η ηγεσια σου κρυβοτανε και την ψαχναμε καιρο με μηνυματα πολλα αποφευγοντας κουβεντες...αλλοι απο εκει τα παρατησαν, για διαφορους λογους, και αλλοι αποφευγανε τα παντα και λενε και ακομη και τωρα για παντελονια...

γιωργο φιλε ξερω τι γινοταν στο σκαηπ γιατι φοβοταν μην χτυπησετε απο τα δεξια...διπλωματικο παιχνιδι οπως κανατε και εσεις με ολες τις φυλες του χαρτη...χαχαχα
 

DeletedUser33653

Μα οι drouidides έτσι κι αλλιώς καμια σχέση δεν έχουν με παντελόνια . Κάτι μακριές άσπρες νυχτικιές φοράνε από φυσικού τους .
Η μονη φυλή του κόσμου που δεν έχει κάνει ούτε μισό πόλεμο ... Περίμεναν στην γωνια μέχρι σήμερα να δουν ποια φυλή θα διαλύσουν τα παλτά να τους μαζέψει να γίνουν πολλοί να μην φοβούνται τον λύκο ... Άρχισαν με τους res συνέχισαν τώρα με τους φοίνικες .. Να μην πω ότι και με τα παλτά κάποια στιγμή είχαν συμμαχία και όταν βγήκε διπλα από χωριο των παλτών μυστικό πρώτα έστειλαν αριστους και όταν έφαγαν τα μούτρα τους άρχισαν τα μηνύματα και μίλαγαν για σεβασμό και τιμή ..
Πάλι καλά που υπάρχουν και οι rip σε αυτόν τον κόσμο που με αυτό που έκαναν με τα χωρια του "μενοιτιος" είναι μακράν η ποιο tanga φυλή του κόσμου
 
Κορυφή