ΤΕΛΙΚΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΣΟΒΑΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31371
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Μετα και απο το δευτερο ποσταρισμα αναρωτιεσαι αν ανηκω στη φυλη που κλαιγεται???Αστο παληκαρι μου γιατι δεν μπορω να απανταω σ ανθρωπους που δεν βαζουν το μυαλο τους να σκεφτεται πριν γραψουν.Τελειωστε τους bad,μιας και τους θεωρεις νουμπαδες δεν θ αργησετε και μη σε νοιαζει μακρια δεν ειμαι και θα σε ειδοποιησω...διαφημιση στο εξωτερικο φορουμ δεν θα κανω,δεν εχω την αναγκη να γινω φιρμα...

Καλη συνεχεια και συντομα θα τα πουμε απο αλλο μετωπο!!
 

DeletedUser30297

Το θεμα ειναι να καταλαβεις οτι εισαι σε λαθος φορουμ....
οτιδηποτε ασχετο ...με το θεμα δεν εχει σχεση με αυτο το ποστ...

τα παραπονα σου για το παιχνιδι σε συγκεκριμενα φορουμ στο δημοσιο ...υπαρχη και αυτο...

αυτα που ποσταρισες ποιο πανω δεν εχουν σχεση με τα διπλωματικα ...μεταξη των Δοομ & Βαδ
και επειδη βλεπω οτι εισαι και σπαμακια δεν θα το συνεχισω ...
μεσα στο παιχνιδι μπορουμε να τα λυσουμε με διαφορους τροπους...και οποτε γουσταρεις ...


αλλα τελικα δεν μας ειπες με ποιο ακκαουντ παιζεις φοβασε Τιγρη μου
 

DeletedUser

Η πιο σωστη αποψη ειπωθηκε....οποιος θελει ειρηνη την κανονιζουν οι ηγεσιες και την κρατανε οσο γουσταρουν...ολα τ αλλα ειναι αλλα λογια ν αγαπιομαστε!!!Κυριοι παιχνιδακι ειναι και αν κοιτουσε η εταιρεια να κανει το παιχνιδι οπως βολευει τον καθενα θα ηταν για λουκετο εδω και πολυ καιρο...

Αν καθε φορα που θα κανω ενα σχολιο βγαινει και ενας με τις δικες σου δυνατοτητες στο μυαλο οσον αφορα στο τι διαβαζει και τι καταλαβαινει τοτε θα ημουν ο καλυτερος σπαμερ...η αληθεια ειναι ομως οτι περιπτωση σαν την δικη σου πρωτη φορα μου συμβαινει...Μεχρι και πριν απ το τελευταιο σου ποσταρισμα ειχα την εντυπωση οτι εισαι απ αυτους τους εξυπνους που βγαινουν να δημιουργησουν θεματα για τους δικους τους λογους.

Παρτο σε παρακαλω απ την αρχη και διαβασε το και αν καταλαβαινεις και παλι οτι κανω παραπονα για το παιχνιδι η οτι βρισκομαι εκτος θεματος και οχι οτι εκφερω μια γνωμη,τοτε τι να πω,κερδισες γιατι δεν μπορω πραγματικα να μπω σε διαλογο με καποιον που δεν μπορει να αντιληφθει το νοημα ενος κειμενου


εισαι και συ απ την εθνικη καλαμωνα?

οχι....στον Ατρομητο Καλαμωνα και του χρονου με το καλο βγαινουμε ευρωπη!!!
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Δεν τιμα κανεναν απο τους ντουμεους να λεει τους βαδ νουμποφυλη(ειναι η δεν ειναι) εφοσον εχετε πολεμο τοσους μηνες και ο πολεμος σας ειναι πιο βαρετος και απο αυτον με τα βαρβαρα
 

DeletedUser17325

Ώπα κάτσε! Υπάρχει πόλεμος ανάμεσα σε Bad και Doom? Lol :rolf:
 

DeletedUser

...χαχαχαχαααα...γεια σου ρε Παβελ!...απειχα λογο γιορτων και γυρισα...

...για το Νικο που εκανε το ποστ του τα ειπα και σε π.μ. ...δεν τον τιμα το ποσταρισμα του καθοτι καθε χρονο ετσι γινεται με μονη αλλαγη την ωρα που ειτε ειναι ακριβως, ειτε +/- καποιες ωρες!...ειναι στο χερι της καθε διοικησης να κανει εκεχειρια εκτος Ειρηνης ειτε στις γιορτες ειτε γενικα...αν η δικη σας αστεια διοικηση δεν εχει τα μουτρα να το κανει δεν ειναι προβλημα μας...

...απο κει και περα χαρακτηρισμους απο αρχηγους της φαπας φυλων τουμπας τυπου Μπαντ και ΜΙΒ για παιχτες μας και ατομα που ασχολουνται με τη φυλη μου τους θεωρω αστειους!...δεν κανατε καμια προταση εκεχειριας ουτε σε πμ ουτε σκαιπ ουτε εδω στο εξωτερικο...αν καποιοι δεν μπορουν να παιξουν το παιχνιδι να μην το κανουν!...δεν τους αναγκαζει κανεις...η ανακοινωση του Mad ηταν γνωστη σε ολους και ξεκαθαρη(ασχετως αν τελικα αλλα εκανε η Ο.Δ. λογω της κλαψας σας) για την Ειρηνη...

...οποτε θα συμφωνησω με τον Ρεντ οτι μιλαμε για νουμποφυλη...οχι πως δεν το ξεραμε...αλλα δεν σταματανε να μας επιβεβαιωνουν και αυτο το ποστ ειναι ακομα μια επισφραγιση...

Υ.Γ: ...σε αυτες τις μερες επεσε στα χερια μου συνομιλια σκαιπ που λεει ξεκαθαρα οτι οι Μπαντ(με πιθανως εμπλεκομενους Σολ) ειχαν κανονισει 2 μηνες πριν γινουμε αντιπαλοι να μας τη φερουν!...οποιος θελει συνομιλια να στειλει μνμ...
 

DeletedUser24216

Δεν εχω ιδεα για τετοια συνομιλια, (ασχολουμαι σπανια με μηχανορραφιες στο σκαηπ) αλλα δεν περιμενω τιποτα λιγοτερο απο κοταρες τυπου μπαντ.
 
Κορυφή