ΤΕΛΙΚΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΣΟΒΑΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31371
  • Ημερομηνία έναρξης

Deleted User - 751811

1ον.Δεν στάθηκα καθόλου στο κομμάτι που λες γιατί πολύ απλά δεν ισχύει , εμείς δεν κάνουμε κάποιο πλάνο εν όψη γιορτών σε αντίθεση με εσάς, τώρα αν κάποιου του ήρθε να βάλει επιθέσεις μέρα που είναι πρόβλημα του.
2ον.Ναι η Ο.Ε. είναι μια μεγάλη ομάδα θα έλεγα που μπαίνει από τον κ20 και μετά με 10+ φυλές και η κατάληξη είναι πάντα η ίδια ...πυξίδα...
3ον.Άσε τον κ32 και τις προβλέψεις μου , εδώ πέρα είναι κ30 και ότι είπα βγήκε μέχρι στιγμής τώρα από εκεί και πέρα δεν έχω πει κάτι από αυτά που λες , ούτε ότι η SOL είναι η καλύτερη ούτε θα κλείσουμε τον κόσμο εύκολα , και σε προκαλώ να μου το δείξεις .
Καλό θα ήταν όταν λες κάτι να το λες με αποδείξεις και όχι με λόγια του αέρα.

Τώρα για να μιλήσεις για την SOL είσαι πραγματικά πολύ μικρός , μια ματιά στην κατάταξη απωλειών δεν βλάπτει .

για τ 1 σου ρωτα την μονα λιζα να σσου πει σε ποιους εστειλε επιθεσεις . το οτι δεν κανετε πλανο ισως να εχετε περισοτερη επιτυχια με αυτο μιας και απο τα τελευταια πλανα σας γελανε και οι πετρες.
2 για την πυξηδα που δινεις στην Ο.Ε θα απντησω με αυτο
Πλευρά 1:
Παίκτες: NOYS
Πλευρά 2:
Φυλές: SΟL, SOL

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 11
Πλευρά 2: 8,289
Διαφορά: 8,278

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 3
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 3

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 61,356
Πλευρά 2: 54,151,378
Διαφορά: 54,090,022

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 28,967
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 28,967

chart


3 στον 32 εσυ αναφερεις ως παραδειγμα τον κ30 και εσυ εχεις δηκλωσει οτι θα κλεισετε τον κοσμο.
τωρα να μηλησω εγω για την σολ ειμαι πολυ μικρος βλεπω τα στατιστικα μου σε σχεση με την σολ.
στην τελικη τι ειναι η σολ ?
 

DeletedUser31371

Αγαπητε μπαμπουλα κυριε αιγοκερε...

Αναφερεις προηγουμένως για γλωσσα ιντερνετ...και σου ζητάω ένα λεξικο ρε αδερφε για να την μάθω καλυτερα..

Όσον αοφρα τους κανονες του φορουμ δόξα το θεο... τους γνωρίζω... και δε με απασχολούν καθολου... γιατι και εσυ με τις πράξεις σου.. εχεις δείξει αμέτρητες φορες όσο παρωπίδες φορας όταν εφαρμόζεις τις ποινές κ.λπ... που με τον τρόπου σου αποδεικνύεις ότι και οι κανονες και οι ποινές... προσαρμόζονται κάθε φορα... με το ποιον εχεις να κάνεις και μόνον.

Φυσικά αυτό ισχύει και για τους κανονες του παιχνιδιου τις περισσότερες φορες.. που έχει αποδειχθει αμέτρητες φορες ότι αναλόγως με το ποιος κάνει αίτηση.. και προς ποιον κάνει αίτηση... η πράξεις είναι κάθε φορα διαφορετικές..

Επίσης σου είπα να κόψεις τα μπλε και εσυ τα συνεχίζεις... Πιαθνόν γιατι γνω΄ριζεις ότι μονο με αυτό τον τρόπο θα καταφέρεις κάποιος να ασχοληθεί και να διαβάσει τι γράφεις μιας... και συνήθως εγω και είμαι σίγουρος και άλλοι σε προσπερνάνε... χωρίς να δίνυν σημασία.

Παράλληλα.. δώσε όσους πότνους οινής θες... αν νομίζεις ότι.. θα μου κόψεις τη φόρα... να μη λέω αυτο που πιστευω...

Τέλος... να ξέρεις ότι αν σε όλους τους απλούς χρήστες του εξωτερικού.. υπήρχε η δυνατότητα να δίνουν ποινές... τους διαχειριστές του site... να ξέρεις ότι θα είχες αποκλειστεί εδώ και πολύ καιρό.. μιας και η μέχρι τωρα παρουσία σου είναι του μπαμπουλα και τίποτα άλλο...

Είσαι διαχειριστης.. και το μονο που δε κάνεις είναι να διαχειριζεσαι... το μνο που ξέρεις είναι να φοβίζεις... και να μμοιράζεις ποινές...

Αυτα...


[aig]Banned by aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Εκτος οτι ειναι ενδιαφερουσα επιθεση προς την ΟΔ, ειναι γνωστο επισης οτι εχω αριστες σχεσεις με την ΟΔ, με αγαπανε πολυ!
λολ.

Για αλλους παει η σποντα οχι για εσενα η οποιονδηποτε στην ντουμ
 

DeletedUser21861

Το γκειμ σας λεει απο ταδε μεχρι ταδε εχετε περιοδο ειρηνης το ξερετε ολοι και συμφωνα με αυτο παιζετε!!! Εφοσον θελετε να χαλαρωσετε και να αραξετε γτ δν ειπατε στην διοικηση της φυλης σας να κανει μια προταση σε αυτους που τωρα σας χτυπανε να εισαστε κουλ ενω το κανετε οταν βλεπετε σπαθακια ειλικρινα δν το καταλαβαινω!!!


Οσο αναφορα τα παιδια που ως κυριο μελημα τους εχουν παντα να μην μιλανε για ενα θεμα και σε καθε ποστ να λενε για προσωπικα πραγματα, συμμαχιες, κατακτησεις κ.τ.λ που εχουν κανει ειλικρινα πιστευω εχετε καταντησει γραφικοι!!!


Καλες γιορτες σε ολα τα παιδια καλα χριστουγεννα να εχετε!!!
 

DeletedUser

3 στον 32 εσυ αναφερεις ως παραδειγμα τον κ30 και εσυ εχεις δηκλωσει οτι θα κλεισετε τον κοσμο.
τωρα να μηλησω εγω για την σολ ειμαι πολυ μικρος βλεπω τα στατιστικα μου σε σχεση με την σολ.
στην τελικη τι ειναι η σολ ?

Καλά με αυτά που γράφεις γελάει ο κόσμος , καλύτερα μην ξαναβγεις στο external να μιλήσεις γιατί εκτίθεσαι και εκθέτεις και την φυλή σου όχι τίποτα άλλο .
Αυτό που σου είπα είναι ότι κανείς δεν μπορεί να μιλήσει για την SOL στον κ30 και να πει ότι δεν έχει παίξει μάχες διότι έχει διπλάσιες απώλειες από την 2η που είναι η ~TR~ και έχει και τριπλάσιες επιθετικές απώλειες από την φυλή σου .
Και βγήκες να μιλήσεις εσύ που ανήκεις σε μια φυλή που έπαιζε αρχικά με γαλάζια στην ήπειρο της και δεν την έχει κλείσει ακόμα ;
Τι άλλο θα ακούσουμε θεέ μου ;

Επίσης σου λέω ότι είσαι πολύ μικρός για να μιλήσεις για την SOL και μου ανεβάζεις στατιστικά και μου λες NOYS vs SOL 3-0 πραγματικά γελάει ο κόσμος , δεν έχεις καν επαφή μαζί μας , έχεις 9 χωριά και τα 3 χωριά που έχεις πάρει είναι από τον ΛΟΡΔΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ που ούτε τον έχω ξανακούσει , οπότε ανέβασε στατιστικά NOYS VS ΛΟΡΔΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ και όχι NOYS VS SOL .
 

DeletedUser24216

Η επισημη γραμμη της Ντουμ ειναι οτι ο Νους δεν μας εκθετει καθολου.
καθενας που κοροιδευει το καβαλημενο τσιρκο, εκφραζει ρητως, σαφως, αδιαλειπτως, αδιασειστως, ανακουρκουδως, την αποψη της Ντουμ.
Σας ευχαριστουμε
Γραφειο τυπου Ντουμ
 

DeletedUser3040

οταν παιζει ενα παιχνιδι καποιος,παιζει οπως θελει βαση των κανονων φυσικα του παιχνιδιου..θεωρω ατοπο να κρινονται προσωπικες καταστασεις του καθενα(δεν εχει ζωη,δουλεια,γκομενα.ειναι 70 χρονον κλπ κλπ)αυτα οσον αφορα την αρχικη τοποθετηση..επισης καθε χρονο οι σοβαρες φυλες κλεινουν ατυπα δικη τους περιοδο ειρηνης...αν δεν το κανατε γενικοτερα κοιταχτειτε ολοι λιγο στον καθρεφτη...δεν σας φταιει κανεις!

καλες γορτες σε ολους και μαθετε να διασκεδαζετε και οχι να χαλιεστε...
 

DeletedUser

Ασχέτως αν αυτό με τις επιθέσεις στην περίοδο ειρήνης είμαι τελείως κάθετως ειδικά σε γιορτές Χριστουγέννων,αλλά παιδιά πρέπει όμως να καταλάβουμε ότι το πως θέλει κάποιος να περάσει τις γιορτινές αυτές μέρες είναι καθαρά δικό του θέμα,απλά συνήθως ο κόσμος σε αυτές τις μέρες δεν κάθετε και ρίχνει επιθέσεις όπου θα πάνε επίσκεψη,ούτε τον εχθρό δεν θα φοβίσουν,μόνο τα νεύρα του θα σπάσουν που βλέπει ότι υπάρχουν άτομα που δεν κάνουν κάτι καλύτερο.Αλλά όπως προανέφερα,το τι κάνει ο καθένας είναι δική του γνώμη (το χειρότερο είναι όμως,αυτός που ξόδεψε χρόνο για να κάνει το script με τις επιθέσεις,εγώ δεν θα το έκανα καν).
 

DeletedUser18373

Παιδιά είναι παιχνίδι στρατηγικής, είναι στρατηγική κάποιοι να θυσιάζουν τις γιορτές τους για να κερδίσουν ένα πόλεμο αφού ξέρουν ότι μέσα στις γιορτές δεν είναι όλοι το ίδιο ενεργοί, εγώ δεν θα το έκανα αλλά νομίζω ότι είναι αρκετά έξυπνο σαν κίνηση.....
 

Deleted User - 751811

Καλά με αυτά που γράφεις γελάει ο κόσμος , καλύτερα μην ξαναβγεις στο external να μιλήσεις γιατί εκτίθεσαι και εκθέτεις και την φυλή σου όχι τίποτα άλλο .
Αυτό που σου είπα είναι ότι κανείς δεν μπορεί να μιλήσει για την SOL στον κ30 και να πει ότι δεν έχει παίξει μάχες διότι έχει διπλάσιες απώλειες από την 2η που είναι η ~TR~ και έχει και τριπλάσιες επιθετικές απώλειες από την φυλή σου .
Και βγήκες να μιλήσεις εσύ που ανήκεις σε μια φυλή που έπαιζε αρχικά με γαλάζια στην ήπειρο της και δεν την έχει κλείσει ακόμα ;
Τι άλλο θα ακούσουμε θεέ μου ;

Επίσης σου λέω ότι είσαι πολύ μικρός για να μιλήσεις για την SOL και μου ανεβάζεις στατιστικά και μου λες NOYS vs SOL 3-0 πραγματικά γελάει ο κόσμος , δεν έχεις καν επαφή μαζί μας , έχεις 9 χωριά και τα 3 χωριά που έχεις πάρει είναι από τον ΛΟΡΔΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ που ούτε τον έχω ξανακούσει , οπότε ανέβασε στατιστικά NOYS VS ΛΟΡΔΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ και όχι NOYS VS SOL .

ο ΛΟΡΔΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ-anonymos hταν παιχτης της σολ επαιξε μαζι σας κερδισε χωρια για εσας εδωσε τις αμυνες των χωριων του για εσας σε μετοπα σας και κανιβαλιστικε απο τον ντα βιντσι η παρατησε τον λογαριασμο του και μοιρασε τα χωρια του μονο σε αυτον τον παιχτη μετα απο το μερικο μπαν για να ανεβει παλι στην πρωτη θεση του πηρα μονο 2 χωρια και οχι 3 . το αλλο το πηρα απο το Da Vinci .

και το χωριο το εχασε οταν ηταν ενεργος ο λογαριασμος και οχι στη περιοδο του μπαν.

το τι νομιζεις οτι ειπες δεν εχουν καμια σημασια ολοι διαβαζουμε αυτα που γραφεις . και εκει σακουσαμε μετριθικες ζυγηστικες και βγηκες ανεπαρκης.

και οχι μονο στους αντιπαλους σου αλλα και σε απλα μελη της φυλης σου που ξεχνας οτι επεζαν για τα δικα σου χωρια .
και σε ξεναρωταω μετα απο αυτο τι ειναι στην τελικη η σολ.?

οσο για το ΝΟYS vs σολ πιστευω οτι ειναι πιο αληθες απο το
ο σολ vs κ 30. μιας και παντα κοκκινο σας εβλεπα και παντα κοκκινο με βλεπατε....
 

DeletedUser

ο ΛΟΡΔΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ-anonymos hταν παιχτης της σολ επαιξε μαζι σας κερδισε χωρια για εσας εδωσε τις αμυνες των χωριων του για εσας σε μετοπα σας και κανιβαλιστικε απο τον ντα βιντσι η παρατησε τον λογαριασμο του και μοιρασε τα χωρια του μονο σε αυτον τον παιχτη μετα απο το μερικο μπαν για να ανεβει παλι στην πρωτη θεση του πηρα μονο 2 χωρια και οχι 3 . το αλλο το πηρα απο το Da Vinci .

και το χωριο το εχασε οταν ηταν ενεργος ο λογαριασμος και οχι στη περιοδο του μπαν.

το τι νομιζεις οτι ειπες δεν εχουν καμια σημασια ολοι διαβαζουμε αυτα που γραφεις . και εκει σακουσαμε μετριθικες ζυγηστικες και βγηκες ανεπαρκης.

και οχι μονο στους αντιπαλους σου αλλα και σε απλα μελη της φυλης σου που ξεχνας οτι επεζαν για τα δικα σου χωρια .
και σε ξεναρωταω μετα απο αυτο τι ειναι στην τελικη η σολ.?

οσο για το ΝΟYS vs σολ πιστευω οτι ειναι πιο αληθες απο το
ο σολ vs κ 30. μιας και παντα κοκκινο σας εβλεπα και παντα κοκκινο με βλεπατε....

βρε μπαγλαμα που εβγαλες και γλωσσα σε βλεπω με 60 ηθικο και σε εχουν και σταρισμενο κιολας ..για αυτο υπαρχεις στον χαρτη

οσο για κανιβαλισματα και αλλα τετοια οταν βρεις καποιον απο τη φυλη σου που εστω θα με πλησιαζει σε απωλειες ελα να μου την ξαναπεις
μεχρι τοτε μοκο...για καμια ντουμ και καμια οε καλος εισαι...σε φυλες οπως η σολ ουτε απ εξω δεν περνας


[aig]Προειδοποίηση για 2.α.
Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλες σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 751811

\

- - - Eνημερώθηκε - - -

εσυ μη μιλας θαα σου παρω και αλλο χωριο οσο για το ηθικο εγω το λεω στρατιγικη...
και απο τα λεγομενα σου πετυχημενη..
 

DeletedUser24216

βρε μπαγλαμα που εβγαλες και γλωσσα σε βλεπω με 60 ηθικο και σε εχουν και σταρισμενο κιολας ..για αυτο υπαρχεις στον χαρτη

λολ, ζητω συγνωμη αν ο παικτης εχει λαβει αμυνες, δεν θα πρεπε να γινεται στο παιχνιδι. :(
 

DeletedUser33200

για τ 1 σου ρωτα την μονα λιζα να σσου πει σε ποιους εστειλε επιθεσεις . το οτι δεν κανετε πλανο ισως να εχετε περισοτερη επιτυχια με αυτο μιας και απο τα τελευταια πλανα σας γελανε και οι πετρες.
2 για την πυξηδα που δινεις στην Ο.Ε θα απντησω με αυτο
Πλευρά 1:
Παίκτες: NOYS
Πλευρά 2:
Φυλές: SΟL, SOL

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 11
Πλευρά 2: 8,289
Διαφορά: 8,278

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 3
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 3

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 61,356
Πλευρά 2: 54,151,378
Διαφορά: 54,090,022

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 28,967
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 28,967

chart


3 στον 32 εσυ αναφερεις ως παραδειγμα τον κ30 και εσυ εχεις δηκλωσει οτι θα κλεισετε τον κοσμο.
τωρα να μηλησω εγω για την σολ ειμαι πολυ μικρος βλεπω τα στατιστικα μου σε σχεση με την σολ.
στην τελικη τι ειναι η σολ ?


Καλά σοβαρά τώρα;
Χαίρεσαι κιόλας που έχετε κατακτήσει 11 ολόκληρα χωριά και 3 από σολ;
Φίλε σορρυ σε παρεξήγησα τελικά είσαι μακράν ο καλύτερος παίκτης του κ30 και η φυλή σου θα κλείσει εύκολα τον κ30

Συγχαρητήρια!!!

- - - Eνημερώθηκε - - -

\

- - - Eνημερώθηκε - - -

εσυ μη μιλας θαα σου παρω και αλλο χωριο οσο για το ηθικο εγω το λεω στρατιγικη...
και απο τα λεγομενα σου πετυχημενη..

Έκλαψα χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχχαχαχαχαχαχ

Να φανταστώ δεν ξέρεις πως λειτουργεί το ηθικό ε;
ΑχαχαχχαχαχαχΧχαχχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχχαχα
 

Deleted User - 751811

χαιρωμαι που η απαντηση τους αφρογαλου ηταν

έχεις 9 χωριά και τα 3 χωριά που έχεις πάρει είναι από τον ΛΟΡΔΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ που ούτε τον έχω ξανακούσει , οπότε ανέβασε στατιστικά NOYS VS ΛΟΡΔΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ και όχι NOYS VS SOL

πραγματικο ΑΔΕΙΑΣΜΑ προσ τουσ συμπαιχτες του
χαιρωμαι για την απαντηση μου σε αυτο το σχολιο γιατι ολοι εκει στην σολ κανατε την παπια και παρακαλατε να μην το ειχε πει.
χαιρωμαι γιατι ειμαι ενας μικρος παιχτης αλλα ειμαι μεσα στον πυρηνα σας και το αποτελεσμα ως τωρα ειναι 3-0

για το ηθικο αληθεια μπορεις να μου δωσεις με την σειρα σου τα φωτα σου γιατι εγω σας βλεπω με 100% και πραγματικα δεν μπορω να φανταστω τις επιπτωσεις που θα ειχε μια επιθεση σας σε χωριο μου ....

ομως μπορω να φανταστω περιπου 100 επιθετικα χωρια σας πια θα ηταν η καταληξη τους..:rip:

αντε μαζευτιτε λοιπον ολοι σας τωρα αφηστε το φορουμ
βγαλτε κανα πλανο :rolf: (σορυ δεν μπορεσα να κρατηθω,
και ελατε να μου πειτε τα καλαντα .... :rolf:
 

DeletedUser

χαιρωμαι που η απαντηση τους αφρογαλου ηταν

έχεις 9 χωριά και τα 3 χωριά που έχεις πάρει είναι από τον ΛΟΡΔΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ που ούτε τον έχω ξανακούσει , οπότε ανέβασε στατιστικά NOYS VS ΛΟΡΔΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ και όχι NOYS VS SOL

πραγματικο ΑΔΕΙΑΣΜΑ προσ τουσ συμπαιχτες του
χαιρωμαι για την απαντηση μου σε αυτο το σχολιο γιατι ολοι εκει στην σολ κανατε την παπια και παρακαλατε να μην το ειχε πει.
χαιρωμαι γιατι ειμαι ενας μικρος παιχτης αλλα ειμαι μεσα στον πυρηνα σας και το αποτελεσμα ως τωρα ειναι 3-0

για το ηθικο αληθεια μπορεις να μου δωσεις με την σειρα σου τα φωτα σου γιατι εγω σας βλεπω με 100% και πραγματικα δεν μπορω να φανταστω τις επιπτωσεις που θα ειχε μια επιθεση σας σε χωριο μου ....

ομως μπορω να φανταστω περιπου 100 επιθετικα χωρια σας πια θα ηταν η καταληξη τους..:rip:

αντε μαζευτιτε λοιπον ολοι σας τωρα αφηστε το φορουμ
βγαλτε κανα πλανο :rolf: (σορυ δεν μπορεσα να κρατηθω,
και ελατε να μου πειτε τα καλαντα .... :rolf:

Αν στακάρουν το χωριό το αποτέλεσμα είναι φας τα μούτρα σου και μετά πας για πυξίδα εφόσον είσαι στον πυρήνα τους.
 

DeletedUser

χαιρωμαι που η απαντηση τους αφρογαλου ηταν

έχεις 9 χωριά και τα 3 χωριά που έχεις πάρει είναι από τον ΛΟΡΔΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ που ούτε τον έχω ξανακούσει , οπότε ανέβασε στατιστικά NOYS VS ΛΟΡΔΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ και όχι NOYS VS SOL

πραγματικο ΑΔΕΙΑΣΜΑ προσ τουσ συμπαιχτες του
χαιρωμαι για την απαντηση μου σε αυτο το σχολιο γιατι ολοι εκει στην σολ κανατε την παπια και παρακαλατε να μην το ειχε πει.
χαιρωμαι γιατι ειμαι ενας μικρος παιχτης αλλα ειμαι μεσα στον πυρηνα σας και το αποτελεσμα ως τωρα ειναι 3-0

για το ηθικο αληθεια μπορεις να μου δωσεις με την σειρα σου τα φωτα σου γιατι εγω σας βλεπω με 100% και πραγματικα δεν μπορω να φανταστω τις επιπτωσεις που θα ειχε μια επιθεση σας σε χωριο μου ....

ομως μπορω να φανταστω περιπου 100 επιθετικα χωρια σας πια θα ηταν η καταληξη τους..:rip:

αντε μαζευτιτε λοιπον ολοι σας τωρα αφηστε το φορουμ
βγαλτε κανα πλανο :rolf: (σορυ δεν μπορεσα να κρατηθω,
και ελατε να μου πειτε τα καλαντα .... :rolf:

Καλά είσαι πραγματικά γελοίος , όπως το πας θα καταφέρεις να ξεπεράσεις στην γελοιότητα και τον κλαψ1 κλαψ1 .
Καλέ μου άνθρωπε για ποιο άδειασμα μιλάς ;
εσύ σε λίγο θα βγεις και εθνικός ήρωας , πήρες 2 χωριά από τον anonymous που παιζόταν με επιτήρηση από την 2η μέρα του κόσμου και πήρες χωριά μόνο από αυτόν τον παίκτη της SOL ,εσύ ανέβασες στατιστικά NOYS vs SOL λες και σου κάναμε πλάνο , πέσανε πάνω σου 500 επιθετικά και μας πήρες και 3 χωριά δηλαδή έλεος έτσι
στον πυρήνα είσαι και παίζεις στάκα και απορώ γιατί βγαίνεις και λες ότι παπάτζα σου κατέβει .
Φαντάζομαι είσαι από τους γνωστούς τούμπες που θα έγλυφες π*****ρια να έπαιζες στην SOL

καλή σου συνέχεια ...
Μπράβο εκεί στην DOOM συνεχίζεται να με εκπλήσσεται , είστε ο ένας ποιο μπαγλαμάς από τον άλλο εκεί μέσα , μέχρι το τέλος του κόσμου θα έχουν εμφανιστεί και άλλες καλιακούδες να επιβεβαιώσουν την φήμη σας .
Μάλλον τις μαγκές τις κάνετε γιατί απέχουμε από εσάς μία ολόκληρη ήπειρο γιατί ξέρετε πως αν ήμασταν δίπλα δεν θα ξέρατε από που να κρυφτείτε καλιακούδες μου .

Υ.Γ. Ο αρχηγός σας πριν ένα μήνα μου το έπαιζε μάγκας και μου έλεγε πως θα ανέβει σύντομα πάνω δίπλα μου και το έλεγε και δημόσια .
Ακόμα τον περιμένω ...

RES NON VERBA κύριοι .


[aig]10 Πόντοι για 2.α.

Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλες σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.
Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 751811

Καλά είσαι πραγματικά γελοίος , όπως το πας θα καταφέρεις να ξεπεράσεις στην γελοιότητα και τον κλαψ1 κλαψ1 .
Καλέ μου άνθρωπε για ποιο άδειασμα μιλάς ;
εσύ σε λίγο θα βγεις και εθνικός ήρωας , πήρες 2 χωριά από τον anonymous που παιζόταν με επιτήρηση από την 2η μέρα του κόσμου και πήρες χωριά μόνο από αυτόν τον παίκτη της SOL ,εσύ ανέβασες στατιστικά NOYS vs SOL λες και σου κάναμε πλάνο , πέσανε πάνω σου 500 επιθετικά και μας πήρες και 3 χωριά δηλαδή έλεος έτσι
στον πυρήνα είσαι και παίζεις στάκα και απορώ γιατί βγαίνεις και λες ότι παπάτζα σου κατέβει .
Φαντάζομαι είσαι από τους γνωστούς τούμπες που θα έγλυφες π*****ρια να έπαιζες στην SOL

καλή σου συνέχεια ...
Μπράβο εκεί στην DOOM συνεχίζεται να με εκπλήσσεται , είστε ο ένας ποιο μπαγλαμάς από τον άλλο εκεί μέσα , μέχρι το τέλος του κόσμου θα έχουν εμφανιστεί και άλλες καλιακούδες να επιβεβαιώσουν την φήμη σας .
Μάλλον τις μαγκές τις κάνετε γιατί απέχουμε από εσάς μία ολόκληρη ήπειρο γιατί ξέρετε πως αν ήμασταν δίπλα δεν θα ξέρατε από που να κρυφτείτε καλιακούδες μου .

Υ.Γ. Ο αρχηγός σας πριν ένα μήνα μου το έπαιζε μάγκας και μου έλεγε πως θα ανέβει σύντομα πάνω δίπλα μου και το έλεγε και δημόσια .
Ακόμα τον περιμένω ...

RES NON VERBA κύριοι .
To theoro prosopiki prosvoli to mynima sou


Apo poion paizotan epitirisi o anonymous gia na ksero poios exase ta xoria toy .
O da vince htan pali epitiroymenos otan exase to xorio

Nai re sas pira 3 xoria autos htan o skopos mou na sas paro kai na stemomai apenanti sas na sas krazo kai na gineste kotes gia na Kanete esto tin pio mikri prospatheia anakatalipsis
Ara milame gia thn pio kathari stratigiki to pos mporei na doulepsei to xamilo hthiko se yperoptes paixtes san kai
Esas
Oso gia thn sol ... den tha me endiefere pote kati pou exei hmerominia lixis
Poso mallon otan ayto vromaei kai zexnei.
Ante tora na ftiakseis kanena plano na ksanagelasoyme mazi sas
Oso gia thn DOOM den einai se alli hpeiro alla se aythn poy mantepses pos tha htan eykoli na thn parete
Akyrh xartorixtra ton fyletikon maxon

(απο το μεσο που εγραφα το μυνημα πριν ηταν αδυνατη η αποφυγη λατινικων χαρακτιρων γιατι δεν υποστιριζε τα Ελλινικα)

[aig]Προειδοποίηση για 1.α. Greeklish
Στο forum απαγορεύονται τα Greeklish. Η τιμωρία για χρήστες που γράφουν με Greeklish είναι infraction 5 πόντων για κάθε μήνυμα η απάντηση σε Greeklish. Αυτό σημαίνει ότι μετά από 4 μηνύματα ή απαντήσεις με Greeklish επέρχεται αυτόματα αποκλεισμός για 1 μήνα. Απαγορεύονται οι αιτήσεις υποστήριξης γραμμένες με λατινικούς χαρακτήρες (Greeklish) και τέτοιες δεν θα απαντιούνται.

δεν κατάλαβα το υστερόγραφό σας.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

οταν παιζει ενα παιχνιδι καποιος,παιζει οπως θελει βαση των κανονων φυσικα του παιχνιδιου..θεωρω ατοπο να κρινονται προσωπικες καταστασεις του καθενα(δεν εχει ζωη,δουλεια,γκομενα.ειναι 70 χρονον κλπ κλπ)αυτα οσον αφορα την αρχικη τοποθετηση..επισης καθε χρονο οι σοβαρες φυλες κλεινουν ατυπα δικη τους περιοδο ειρηνης...αν δεν το κανατε γενικοτερα κοιταχτειτε ολοι λιγο στον καθρεφτη...δεν σας φταιει κανεις!

καλες γορτες σε ολους και μαθετε να διασκεδαζετε και οχι να χαλιεστε...


εσενα μικρε την πρωτοχρονια θα σ εχουμε χορηγο...να δεις πως θα χαλαστεις σε μια μερα....χαχαχα!!!

χρονια πολλα σε ολους και αν χασετε και κανενα χωριο δεν εγινε και τιποτα,ισα ισα που θα εχετε δουλεια για μετα τις γιορτες!!!
 

DeletedUser3040

εσενα μικρε την πρωτοχρονια θα σ εχουμε χορηγο...να δεις πως θα χαλαστεις σε μια μερα....χαχαχα!!!

χρονια πολλα σε ολους και αν χασετε και κανενα χωριο δεν εγινε και τιποτα,ισα ισα που θα εχετε δουλεια για μετα τις γιορτες!!!

αυτο το μικρε παλι...μου εφτιαξε την διαθεση χαχαχαχαχα
 
Κορυφή