ΤΕΛΙΚΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΣΟΒΑΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31371
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31371

Ρε παιδια εκει στη ντουμ και στους 300.

Το νοημα των Χριστουγεννων δε το ξερετε?

Ε να σας το πω εγω. Χριστουγεννα ειναι ημερα χαλαρωσης. Ημερα να ξεκουραστουμε και να ξεχαστουμε απο τα προβληματα μας.

Ημερα εστω να μπορεσουμε να γεμισουμε λιγο μπαταριες.

Να βγουμε να πιουμε ενα ηρεμο καφε μακρια απο τις επαγγελματικες υποχρεωσεις.

Ημερα να γλεντησουμε... ημερα... που δε θα πρεπει να εχει καμια σχεση με τη καθημερινοτητα των περισσοτερων.

Αυτο που κανετε... να ειστε απο το πρωι σημερα μεσα στο παιχνιδι.. να στελνετε επιθεσεις.. καταταντα γελοίο και γρφαικότατο.

Ωρε παιδια, βγείτε πιειτε ενα καφε.. γελάστε.. μαζευτειτε με τους φιλους σας να παιξετε κανα επιτραπέζιο... αστε για μερικες ωρες το παιχνιδι...

Μη γινεστε γελοοι...

Και κυρίως προς τα εσενα που μπηκες στη διαδικασία.. να βγαλειος σκριπτ... και να δωσεις εντολη... να σταλουν επιθεσεις, ακομα και fake και αν ειναι.. εσυ... καταντας γελοίος..

Χειρότεροι ομως είναι όλοι εκεινοι που σαν πρόβατα σε ακουσανε... και αρχισαν να στείλνουν... Δε μπορουν να καταλάβουν άραγε πόσο αστείοι γίνονται?

Εγω απο τη μερια σας ευχομαι σε όλους Καλά Χριστουγεννα... και να ξερετε.. οτι σήμερα... ημουν όλοι μερα με τα φιλαρακια μου... γελασα, εφαγα, διασκέδασα... και θα συνεχισω όλη μερα να κανω το ίδιο πράγνα...

Ελπίζω και εσεις να το παρατε αποφαση και να βγείτε και λιγο απο το σπίτι σας.. να διασκεδάσετε... δεν είναι κακο... για το δικό σας καλο το λέω... μια ημέρα όπως τη σημερινή.. να τη γάζει κάποιος μπροστα απο μία ορόνη, είναι αρρωστια...
 

DON KYR

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Ειναι η πρωτη φορα που γραφω αλλα και η τελευταια.

Νικολα δεν ξερω αν ειναι αυτο που λες οι doom και οι v300v αλλα σιγουρα σημερα η μερα ειναι για οικογενειακες στιγμες,ξεκουρασης,αγαπης, διασκεδασης, ξενιασιας και απολυτης ηρεμιας και ευτυχιας με τους ανθρωπους που εχουμε διπλα μας.
Προφανος καποιοι δεν το ξερουν και πρεπει να το μαθουν και αν δεν μπορουν να το καταλαβουν υπαρχει και το φροντιστηριο ολη την χρονια για να μπορεσουν να το κατανοησουν!!!!!!
Οσο για αυτον που εβγαλε το σκριπτακι και εδωσε εντολη δεν θα πω κατι τα λογια ειναι περιττα αλλα για αυτους που εκτελεσαν την εντολη απλα μπορω να πω οτι ειναι προβατακια.............

Χρονια πολλα ευτυχισμενη και χαρουμενη η σημερινη μερα...............υγεια και ευτυχια με πολλες χαρες στις οικογενειες σας!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
αστους ρε φιλε
μπορει ετσι να θελουν να περασουν τα χριστουγεννα τους
 

DeletedUser

ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.....
ΝΙΚΟ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΦΙΛΕ.... ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΩ ΜΝΜ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΤ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΔΕΙ ΑΥΤΟ!!!!!
ΛΟΙΠΟΝ.... ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΕΣ ΣΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΑΣ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ Η ΖΕΣΤΑΣΙΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ.... ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟ ΝΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.... ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΓΤ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΟΡΙΑ!!!! ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΑΣ.....

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!! ΥΓΕΙΑ, ΑΓΑΠΗ, ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ!!!!
ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ.... ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΜΕ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!



[aig]Προειδοποίηση για 1.β. Κεφαλαία

Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11352

Οτι να είναι ...είπαμε αυτον τον κόσμο δεν τον έχουμε ξανα δεί!!
 

DeletedUser

τωρα εγω να ρωτησω κατι σαν περιεργος που ειμαι.... η ειρηνη ειναι απο 24 μεχρι 26 και παει λεγοντας της πρωτοχρονιας. οτι επιθεση πεσει μεσα σε αυτες τις μερες παει επισκεψη οπως εχει οριστει. δεν οριστηκε να μην φευγει επιθεση. και αν ο αλλος ξυπνοντας θελει να στηλει και 1000 φαικ μαζι με τον καφε του με γεια του και χαρα του. και συνεχιζω στο ποιο σημαντικο!!! αν λοιπον θελατε να μην υπαρξει αψιμαχια αυτες τις μερες η δοιηκηση της φυλης σας κανονησε τιποτα??? η περιμενατε να το καταλαβουνε απο μονοι τους? αν ειναι ετσι και τις κυριακες που ειναι οικογενειακες μερες να μην βαζουμε επιθεσεις παλι. εγω δεν ειμαι σε καμια φυλη παντως για να μη με κατηγορησετε....
καλες γιορτες!!!!
 

DeletedUser31371

Εσυ αν απο αυτο που εγραψα αυτο καταλαβες τοτε κριμα... και μη ξανα σχολιασεις σε πραγματα που δε ξερεις. Απλα σιωπη αρκει.... για να μη πω τιποτα αλλο. Αν και αποτι φαινεται.. γοα να ασχολησε ατο εξωτερικο με κοσμο που δε πεζεις... κανα ζακι των φυλετικων εισαι και εσυ.
 

DeletedUser

Όχι απλώς αυτές οι μέρες είναι μέρες ξεκούρασης και για εμένα λάθος από την εταιρία που γίνεται να ξεκινήσεις επιθέσεις σε περιόδους ειρήνης .
Αλλά λυπάμαι τα παιδιά που χάνουν τα Χριστούγεννα τους για το απόλυτο τίποτα , γιατί στο τέλος θα βγουν και οι χαμένοι της υπόθεσης
σας λυπάμαι ...
 

DeletedUser33200

Ωραιοι παιδια συνεχιστε ετσι αχαχχαα :doh:
 

DeletedUser31371

Αιγοκερε αν υπςρχει λεξικο για τη γλωσσα του ιντερνετ σε παρακαλω στειλε μου σε προσωπικο μηνυμα το λινκ για να το διαβασω και γω........ και εε πςρακαλω οχι μπλε γραμματα... με ενοχλουν πολυ....

- - - Eνημερώθηκε - - -

Επισησ θελω αμεση απαντηση στο εξης. Μετα απο τελεια η προταση επιτρεπεται να ξεκινα με κεφαλαιο γραμμα η θεωρειται και αυτο οτι φωναζω?
 

DeletedUser24216

Ρεσιταλ ****μαρας.
απο αρχηγισκους της πλακας μεχρι γωγωκακακια και ασχετους.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Όχι απλώς αυτές οι μέρες είναι μέρες ξεκούρασης και για εμένα λάθος από την εταιρία που γίνεται να ξεκινήσεις επιθέσεις σε περιόδους ειρήνης .
Αλλά λυπάμαι τα παιδιά που χάνουν τα Χριστούγεννα τους για το απόλυτο τίποτα , γιατί στο τέλος θα βγουν και οι χαμένοι της υπόθεσης
σας λυπάμαι ...


Να ο λογος που στο νετ δεν μπορουν να ξεκινησουν επιθεσεις

Οταν υπαρχουν και τα βληματα καθε σερβερ πρεπει να κανεις κατι για να παγωσεις τον σερβερ οταν ολοι χρειαζονται και δικαιουνται αυτες τις μερες ξεκουραση διασκεδαση και χαλαρωση.Σε αυτο ο .net προνοησε σε αντιθεση με την απαθεστατη ομαδα διαχειρησης που διαθετουμε στους ελληνικους σερβερ που το μονο που κανουν ειναι να εξηπηρετουν συγκεκριμενους σκοπους παικτων ανα καποιους κοσμους και συγκεκριμενες κλικες και παρεακια

Οι αποδειξεις ειναι παρακατω και να τονισουμε πως ο σερβερ ειναι ιντερνατιοναλ δηλαδη τρεχει περιοδος ειρηνης χριστουγεννων ενω ενας μεγαλος αριθμος παικτων δεν ειναι καν χριστιανοι

http://forum.tribalwars.net/showthread.php?273588-Holiday-attack-breaks-and-support-unavailability

Ελλας το μεγαλειο σου και καλα Χριστουγεννα!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

αφου οι τυποι δεν εχουν ζωη ρε παιδια τι περιμενετε
στην πλειοψηφια τους ειναι 30-40ριδες χωρις οικογενεια, παιδια, γκομενα, εστω σκυλο ρε αδερφε και η μονη τους χαρα στη ζωη ειναι οι φυλετικες

για αυτο και μονο βγαζουν τα κομπλεξ τους στους αλλους που εχουν φυσιολογικες ζωες

χρονια πολλα! και να σας μπει καλα ο νεος χρονος ;)
 

Deleted User - 751811

.
καλημερα και χρονια πολλα.. Αυτη ειναι η ουσια/

μαρεσει αφρικανε & λοιποι σολαριστες. που κανεις μαθηματα ηθικης και οι δικοι σου στελνουν επιθεσεις . ακριβος το ιδιο που κραζεις χαχχαχαχαχα

Για το τι κανει ο καθενας στην πρωσοπικη του ζωη η το πως θα περασει τα χριστουγεννα του ειναι πρωσοπικο του θεμα και κανενα γατακι εδω μεσα δεν πρεπει να το θειξει εαν εχει σεβασμο οπως λεει για τα χριστουγενα.
το να δεχτεις επιθεσεις σαν επισκεψη δεν υπαρχει λογος να το συζητας.
την ιδια συζητηση κανουμε καθε χρονο και κυριος το πασχα που δεν υπαρχει περιοδος ειρηνης..
χρονια πολλα λοιπον και το νους σας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ρεσιταλ ****μαρας.
απο αρχηγισκους της πλακας μεχρι γωγωκακακια και ασχετους.

Μεγάλε και πανέξυπνε αρχηγέ των καλιακούδων έλα να μας δώσεις τα φώτα σου .
Και άσε όλους εμάς τους κοινούς θνητούς-****ύς να μας κατασπαράξει ο όλεθρος , είναι γνωστό τοις πάσι ότι τα ψωμιά μας είναι λίγα.

Για το τι κανει ο καθενας στην πρωσοπικη του ζωη η το πως θα περασει τα χριστουγεννα του ειναι πρωσοπικο του θεμα και κανενα γατακι εδω μεσα δεν πρεπει να το θειξει εαν εχει σεβασμο οπως λεει για τα χριστουγενα.
το να δεχτεις επιθεσεις σαν επισκεψη δεν υπαρχει λογος να το συζητας.
την ιδια συζητηση κανουμε καθε χρονο και κυριος το πασχα που δεν υπαρχει περιοδος ειρηνης..
χρονια πολλα λοιπον και το νους σας.

Άλλος ένας μεγάλος αρχηγός που έχει διαπρέψει με την Ο.Ε. , βλέπουμε να ενσωματώθηκε στην μεγάλη παρέα των καλιακούδων του ολέθρου .
Μεγάλε και αξιότιμε NOYS πέστα και εσύ με την σειρά σου σαν γέρικη και σοφή καλιακούδα που είσαι .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2088

Αιγοκερε αν υπςρχει λεξικο για τη γλωσσα του ιντερνετ σε παρακαλω στειλε μου σε προσωπικο μηνυμα το λινκ για να το διαβασω και γω........ και εε πςρακαλω οχι μπλε γραμματα... με ενοχλουν πολυ....

- - - Eνημερώθηκε - - -

Επισησ θελω αμεση απαντηση στο εξης. Μετα απο τελεια η προταση επιτρεπεται να ξεκινα με κεφαλαιο γραμμα η θεωρειται και αυτο οτι φωναζω?


[aig]Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους,

αγαπητέ παίχτη δεν βλέπω τον λόγο να σας στείλω προσωπικό μήνυμα,
αφού είστε χρήστης του εξωτερικού φόρουμ θα διαβάσετε και από εδώ, μια χαρά αυτό που έχω να σας πω,

δεν θα ασχοληθώ με τους κανόνες του ίντερνετ.
αλλά με τους Κ α ν ό ν ε ς Φ ό ρ ο υ μ που από ότι φαίνεται δεν έχετε διαβάσει ποτέ,
αυτό έλαβα υπόψιν μου και δεν παίρνετε 10 πόντους για την παράβαση του κανόνα 8β που μόλις κάνατε,

παρακαλώ πριν γράψετε ξανά, οπουδήποτε εδώ μέσα, να διαβάσετε προσεκτικά αυτή την φορά τους Κ α ν ό ν ε ς Φ ό ρ ο υ μ ,

Ευχαριστώ.[/aig]
 

DeletedUser24216

Μεγάλε και πανέξυπνε αρχηγέ των καλιακούδων έλα να μας δώσεις τα φώτα σου .

δεν ειναι αυτη η δουλεια μου στις φυλετικες.
ετσι κι αλλιως τα βρισκετε στο σκαηπ με τους "πρωτα απειλουμε μετα κανουμε παρεα" χεστες σας.
 

Deleted User - 751811

Μεγάλε και πανέξυπνε αρχηγέ των καλιακούδων έλα να μας δώσεις τα φώτα σου .
Και άσε όλους εμάς τους κοινούς θνητούς-****ύς να μας κατασπαράξει ο όλεθρος , είναι γνωστό τοις πάσι ότι τα ψωμιά μας είναι λίγα.



Άλλος ένας μεγάλος αρχηγός που έχει διαπρέψει με την Ο.Ε. , βλέπουμε να ενσωματώθηκε στην μεγάλη παρέα των καλιακούδων του ολέθρου .
Μεγάλε και αξιότιμε NOYS πέστα και εσύ με την σειρά σου σαν γέρικη και σοφή καλιακούδα που είσαι .

τωρα καταλαβενεις γιατι γελαει ο κοσμος με τις απαντησεις που δηνεις?
πρωτον γιατι απο ολοκληρο το μηνυμα μου το κοματι που σε αφορα το εκανες γαργαρα...
ουτε καν μπορεσες να το αναδημοσιευσης ολοκληρο
δευτερον Ο.Ε .. ειναι ομαδα. κατι που ποτε δεν θα μπορεσεις να εχεις ποτε οσες και φυλες και να φτιαξεις ...
( μαζευε οπως κανεις αυτα που συχαθικαμε εμεις απο τις φυλετικες παιχτες οπως μιστερ κλι.)
τριτον χαρτοριχτα των φυλετικων μαχων διαβασα την επαρση σου παλι στον κ32 για τις προβλεψεις σου που επεσες μεσα οπως λες για τον κοσμο που παιζουμε θυμαμε στις προβλεψεις σου να λες οτι η σολ ειναι η μοναδικη φυλη που ευκολα θα κλεισει τον κοσμο και θα τους εχει ολους κοκκινους. κλπ κλπ κλπ μπλα μπλα μπλα που ολοι τα εχουμε διαβασει.
πεσ μου απο την αρχη του κοσμου πεσ μου εστω μια φυλη που την εχετε κρατησει ως κοκκινη και μεταξη σας εχετε μαχες οχι πολλες μονο μια..... αν δεν βρεις εστω λιγοτερο απο μια .
καταλαβενεις τωρα γιατι θα ειμαι Ο.Ε τουλαχιστον οταν λεμε κατι το πιστευουμε και το ακολουθουμε .
οσο για τα παιδια τις ΝΤΟΥΜ και λοιπα τοσο λιγο μυαλο σου μοιρασε ο θεος για στρατιγικο παιχνιδι ... δεν καταλαβες ποτε οτι ειμαστε μαζι απο την αρχη του κοσμου... τι το κοιτας το αρχειο του προφιλ μου.
τελος χρονια πολλα και να εχεις μια καλη χρονια .. και μην κραζεις κανεναν για επιθεσεις που ξεκινησαν αυτες τις μερες γιατι και οι δικοι σου τα ιδια κανουν,..
 

DeletedUser24216

Ειναι η πρωτη φορα που γραφω αλλα και η τελευταια.
Νικολα δεν ξερω αν ειναι αυτο που λες οι doom και οι v300v αλλα σιγουρα σημερα η μερα ειναι για οικογενειακες στιγμες,ξεκουρασης,αγαπης, διασκεδασης, ξενιασιας και απολυτης ηρεμιας και ευτυχιας με τους ανθρωπους που εχουμε διπλα μας.
Προφανος καποιοι δεν το ξερουν και πρεπει να το μαθουν και αν δεν μπορουν να το καταλαβουν υπαρχει και το φροντιστηριο ολη την χρονια για να μπορεσουν να το κατανοησουν!!!!!!
Οσο για αυτον που εβγαλε το σκριπτακι και εδωσε εντολη δεν θα πω κατι τα λογια ειναι περιττα αλλα για αυτους που εκτελεσαν την εντολη απλα μπορω να πω οτι ειναι προβατακια.............

Για αρχηγος φυλης που αλλαξε συμμαχια εν μια νυκτι επειδη τον απειλησε ο Ελ Βιντσι, καλα τα λες.
φτιαξε κανα κουραμπιε τωρα, ως εκει εισαι.



Οταν υπαρχουν και τα βληματα καθε σερβερ πρεπει να κανεις κατι για να παγωσεις τον σερβερ οταν ολοι χρειαζονται και δικαιουνται αυτες τις μερες ξεκουραση διασκεδαση και χαλαρωση.Σε αυτο ο .net προνοησε σε αντιθεση με την απαθεστατη ομαδα διαχειρησης που διαθετουμε στους ελληνικους σερβερ που το μονο που κανουν ειναι να εξηπηρετουν συγκεκριμενους σκοπους παικτων ανα καποιους κοσμους και συγκεκριμενες κλικες και παρεακια

Εκτος οτι ειναι ενδιαφερουσα επιθεση προς την ΟΔ, ειναι γνωστο επισης οτι εχω αριστες σχεσεις με την ΟΔ, με αγαπανε πολυ!
λολ.
 

DeletedUser

τωρα καταλαβενεις γιατι γελαει ο κοσμος με τις απαντησεις που δηνεις?
πρωτον γιατι απο ολοκληρο το μηνυμα μου το κοματι που σε αφορα το εκανες γαργαρα...
ουτε καν μπορεσες να το αναδημοσιευσης ολοκληρο
δευτερον Ο.Ε .. ειναι ομαδα. κατι που ποτε δεν θα μπορεσεις να εχεις ποτε οσες και φυλες και να φτιαξεις ...
( μαζευε οπως κανεις αυτα που συχαθικαμε εμεις απο τις φυλετικες παιχτες οπως μιστερ κλι.)
τριτον χαρτοριχτα των φυλετικων μαχων διαβασα την επαρση σου παλι στον κ32 για τις προβλεψεις σου που επεσες μεσα οπως λες για τον κοσμο που παιζουμε θυμαμε στις προβλεψεις σου να λες οτι η σολ ειναι η μοναδικη φυλη που ευκολα θα κλεισει τον κοσμο και θα τους εχει ολους κοκκινους. κλπ κλπ κλπ μπλα μπλα μπλα που ολοι τα εχουμε διαβασει.
πεσ μου απο την αρχη του κοσμου πεσ μου εστω μια φυλη που την εχετε κρατησει ως κοκκινη και μεταξη σας εχετε μαχες οχι πολλες μονο μια..... αν δεν βρεις εστω λιγοτερο απο μια .
καταλαβενεις τωρα γιατι θα ειμαι Ο.Ε τουλαχιστον οταν λεμε κατι το πιστευουμε και το ακολουθουμε .
οσο για τα παιδια τις ΝΤΟΥΜ και λοιπα τοσο λιγο μυαλο σου μοιρασε ο θεος για στρατιγικο παιχνιδι ... δεν καταλαβες ποτε οτι ειμαστε μαζι απο την αρχη του κοσμου... τι το κοιτας το αρχειο του προφιλ μου.
τελος χρονια πολλα και να εχεις μια καλη χρονια .. και μην κραζεις κανεναν για επιθεσεις που ξεκινησαν αυτες τις μερες γιατι και οι δικοι σου τα ιδια κανουν,..

1ον.Δεν στάθηκα καθόλου στο κομμάτι που λες γιατί πολύ απλά δεν ισχύει , εμείς δεν κάνουμε κάποιο πλάνο εν όψη γιορτών σε αντίθεση με εσάς, τώρα αν κάποιου του ήρθε να βάλει επιθέσεις μέρα που είναι πρόβλημα του.
2ον.Ναι η Ο.Ε. είναι μια μεγάλη ομάδα θα έλεγα που μπαίνει από τον κ20 και μετά με 10+ φυλές και η κατάληξη είναι πάντα η ίδια ...πυξίδα...
3ον.Άσε τον κ32 και τις προβλέψεις μου , εδώ πέρα είναι κ30 και ότι είπα βγήκε μέχρι στιγμής τώρα από εκεί και πέρα δεν έχω πει κάτι από αυτά που λες , ούτε ότι η SOL είναι η καλύτερη ούτε θα κλείσουμε τον κόσμο εύκολα , και σε προκαλώ να μου το δείξεις .
Καλό θα ήταν όταν λες κάτι να το λες με αποδείξεις και όχι με λόγια του αέρα.

Τώρα για να μιλήσεις για την SOL είσαι πραγματικά πολύ μικρός , μια ματιά στην κατάταξη απωλειών δεν βλάπτει .
 
Κορυφή