Προβλέψεις κ32

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33833

και ρε φιλαρακι εσυ πως περιμενεις να κλεισει ο κοσμος? Να εχουν και οι 3οις φιλες 23,3%? Η μηπως θες να γινουν μια φυλη κι να τον κλεισουν μαζι? Η μηπως θες να παιζει καποιος φυλετικες κι απο την αρχη να τιμαει τις συμμαχιες του και ο κοσμος να μην τελειωσει ποτε; Δηλαδη δεν υπαρχει ουτε 1% λογικη σε αυτα που λες το ξερεις ε; Αμα δεν θες να βαρεσουν 2 την 1 προτεινε ενα τροπο για να κλεισει ο κοσμος στους αντμινς γιατι εγω δεν βρισκω. BRAINDEAD :grrr::grrr2:



Καλως ή κακως ο κ32 ειναι απο τους πιο περιεργους, απο αποψη διπλωματιας, κοσμους που εχω παιξει. Γινεται αγκαλια στην αγκαλια, και βγαινει απο το παιχνιδι καθε φορα μια φυλη. Στην αρχη ολοι συμμαχοι εναντιων της 3 ΟΥ, πεφτουμε σαν φυλη και εννοειται ομως οτι οι περισσοτεροι καναν το παν για να σωθουν και μπηκαν σε αλλες φυλες χωρις να τιμησουν την αρχικη συμφωνια της διοικησης, παιζουμε μεχρι το τελευταιο χωριο ή διαγραφη (μιλαω για την ηγεσια).
 

DeletedUser28143

και ρε φιλαρακι εσυ πως περιμενεις να κλεισει ο κοσμος? Να εχουν και οι 3οις φιλες 23,3%? Η μηπως θες να γινουν μια φυλη κι να τον κλεισουν μαζι? Η μηπως θες να παιζει καποιος φυλετικες κι απο την αρχη να τιμαει τις συμμαχιες του και ο κοσμος να μην τελειωσει ποτε; Δηλαδη δεν υπαρχει ουτε 1% λογικη σε αυτα που λες το ξερεις ε; Αμα δεν θες να βαρεσουν 2 την 1 προτεινε ενα τροπο για να κλεισει ο κοσμος στους αντμινς γιατι εγω δεν βρισκω. BRAINDEAD :grrr::grrr2:



Καλως ή κακως ο κ32 ειναι απο τους πιο περιεργους, απο αποψη διπλωματιας, κοσμους που εχω παιξει. Γινεται αγκαλια στην αγκαλια, και βγαινει απο το παιχνιδι καθε φορα μια φυλη. Στην αρχη ολοι συμμαχοι εναντιων της 3 ΟΥ, πεφτουμε σαν φυλη και εννοειται ομως οτι οι περισσοτεροι καναν το παν για να σωθουν και μπηκαν σε αλλες φυλες χωρις να τιμησουν την αρχικη συμφωνια της διοικησης, παιζουμε μεχρι το τελευταιο χωριο ή διαγραφη (μιλαω για την ηγεσια).



Κουραζεις το μυαλο σουμ μερες με ζεστα και υγρασια...Γιατι..??? αν,αν,αν,αν και αν ξανα...Γιατι θες να βγαλεις κατι που κανεις δεν το ξερει.????

Μπορει να τελειωσει ο πολεμος τωρα,αυριο ποτε...Γιατι το κουραζεις...Ασε τα μεντολογικα σε κοσμο που το εχει το αθλημα...λεω εγω τωρα....

Παντως ενα ειναι σιγουρο...Πυξιδα παμε....εμεις,χαχαχαχαχαχα ειναι γνωστο...
 

DeletedUser33833

και ρε φιλαρακι εσυ πως περιμενεις να κλεισει ο κοσμος? Να εχουν και οι 3οις φιλες 23,3%? Η μηπως θες να γινουν μια φυλη κι να τον κλεισουν μαζι? Η μηπως θες να παιζει καποιος φυλετικες κι απο την αρχη να τιμαει τις συμμαχιες του και ο κοσμος να μην τελειωσει ποτε; Δηλαδη δεν υπαρχει ουτε 1% λογικη σε αυτα που λες το ξερεις ε; Αμα δεν θες να βαρεσουν 2 την 1 προτεινε ενα τροπο για να κλεισει ο κοσμος στους αντμινς γιατι εγω δεν βρισκω. BRAINDEAD :grrr::grrr2:







Κουραζεις το μυαλο σουμ μερες με ζεστα και υγρασια...Γιατι..??? αν,αν,αν,αν και αν ξανα...Γιατι θες να βγαλεις κατι που κανεις δεν το ξερει.????

Μπορει να τελειωσει ο πολεμος τωρα,αυριο ποτε...Γιατι το κουραζεις...Ασε τα μεντολογικα σε κοσμο που το εχει το αθλημα...λεω εγω τωρα....

Παντως ενα ειναι σιγουρο...Πυξιδα παμε....εμεις,χαχαχαχαχαχα ειναι γνωστο...

Μαλλον δεν επιασες το νοημα σε αυτο που εγραψα...Ξανα διαβασε προσεχτηκα και θα καταλαβεις! :axe:
 

DeletedUser28143

Μαλλον δεν επιασες το νοημα σε αυτο που εγραψα...Ξανα διαβασε προσεχτηκα και θα καταλαβεις! :axe:


Κατάλαβα τι γράφεις, απλά, ίσως, μπορεί να κλείσει με κάποια συμφωνία..πορει να κλείσει και με πόλεμο, κανείς δεν ξέρει...

Πρέπει να κοιτάμε την στιγμή και όχι μετά από καιρό... Η στιγμή έχει έναν πόλεμο σε εξέλιξη και εδώ θα πρέπει να επικεντρωθείς...

Πες μου τι και τι βλέπεις να έχει γίνει, σε 20 μέρες από τώρα? Όχι πιο μακριά... Τι πιστεύουν τα μάτια σου για τον κ32 στις επόμενες 20 μέρες?
 

DeletedUser16877

Με αρκετή δόση χιούμορ ...
Σε 20 μερες ....

Ο πόλεμος παραμένει ως εχει με διαμορφωμένα μέτωπα και στακαρισμενο σύνορα ...
Αρα βοήθεια μας , αριθμητικά θ χανει η μαομαο 2 χωρια την βδομαδα .... Αρα καλο 2017 ....

Όσο αφορά τα κακά αυτα παιδια την psycho . . .

Η αφεντιά μου , ο vrossi και το γατάκι ο soccos , πυξίδα παρα ενα χωριο ..... Ισα ισα να το αναβαθμίζουμε απο την παραλία ....

Conan ... Εχει παει dnd τρίτος στην διαδοχή για αρχηγός και τους εχει λιωσει στα μηνύματα στο φορουμ ... Ισχύει παντα ο κανόνας καθε τρία ποστ ενα ο Κόναν δώρο ....

Λύκος , κχ , αλεξ εχουν πατήσει διαγραφή μετα την προδοσία του Κόναν για συναίσημαντικούς λόγους .

Εςπερος με Σοφία , εχουν φτιάξει φυλη μόνοι τους , οι δυο τους , με τριμελή διοίκηση . . .

Τέλος τα λιμα εχουν φυλη με αρχηγό τον Νίκο και όνομα ... Άμα ποστάρω όσο ο Κόναν θα γίνω Κόναν ....

- - - Eνημερώθηκε - - -

Με αρκετή δόση χιούμορ ...
Σε 20 μερες ....

Ο πόλεμος παραμένει ως εχει με διαμορφωμένα μέτωπα και στακαρισμενο σύνορα ...
Αρα βοήθεια μας , αριθμητικά θ χανει η μαομαο 2 χωρια την βδομαδα .... Αρα καλο 2017 ....

Όσο αφορά τα κακά αυτα παιδια την psycho . . .

Η αφεντιά μου , ο vrossi και το γατάκι ο soccos , πυξίδα παρα ενα χωριο ..... Ισα ισα να το αναβαθμίζουμε απο την παραλία ....

Conan ... Εχει παει dnd τρίτος στην διαδοχή για αρχηγός και τους εχει λιωσει στα μηνύματα στο φορουμ ... Ισχύει παντα ο κανόνας καθε τρία ποστ ενα ο Κόναν δώρο ....

Λύκος , κχ , αλεξ εχουν πατήσει διαγραφή μετα την προδοσία του Κόναν για συναίσημαντικούς λόγους .

Εςπερος με Σοφία , εχουν φτιάξει φυλη μόνοι τους , οι δυο τους , με τριμελή διοίκηση . . .

Τέλος τα λιμα εχουν φυλη με αρχηγό τον Νίκο και όνομα ... Άμα ποστάρω όσο ο Κόναν θα γίνω Κόναν ....
 

DeletedUser28143

Με αρκετή δόση χιούμορ ...
Σε 20 μερες ....

Ο πόλεμος παραμένει ως εχει με διαμορφωμένα μέτωπα και στακαρισμενο σύνορα ...
Αρα βοήθεια μας , αριθμητικά θ χανει η μαομαο 2 χωρια την βδομαδα .... Αρα καλο 2017 ....

Όσο αφορά τα κακά αυτα παιδια την psycho . . .

Η αφεντιά μου , ο vrossi και το γατάκι ο soccos , πυξίδα παρα ενα χωριο ..... Ισα ισα να το αναβαθμίζουμε απο την παραλία ....

Conan ... Εχει παει dnd τρίτος στην διαδοχή για αρχηγός και τους εχει λιωσει στα μηνύματα στο φορουμ ... Ισχύει παντα ο κανόνας καθε τρία ποστ ενα ο Κόναν δώρο ....

Λύκος , κχ , αλεξ εχουν πατήσει διαγραφή μετα την προδοσία του Κόναν για συναίσημαντικούς λόγους .

Εςπερος με Σοφία , εχουν φτιάξει φυλη μόνοι τους , οι δυο τους , με τριμελή διοίκηση . . .

Τέλος τα λιμα εχουν φυλη με αρχηγό τον Νίκο και όνομα ... Άμα ποστάρω όσο ο Κόναν θα γίνω Κόναν ....

- - - Eνημερώθηκε - - -

Με αρκετή δόση χιούμορ ...
Σε 20 μερες ....

Ο πόλεμος παραμένει ως εχει με διαμορφωμένα μέτωπα και στακαρισμενο σύνορα ...
Αρα βοήθεια μας , αριθμητικά θ χανει η μαομαο 2 χωρια την βδομαδα .... Αρα καλο 2017 ....

Όσο αφορά τα κακά αυτα παιδια την psycho . . .

Η αφεντιά μου , ο vrossi και το γατάκι ο soccos , πυξίδα παρα ενα χωριο ..... Ισα ισα να το αναβαθμίζουμε απο την παραλία ....

Conan ... Εχει παει dnd τρίτος στην διαδοχή για αρχηγός και τους εχει λιωσει στα μηνύματα στο φορουμ ... Ισχύει παντα ο κανόνας καθε τρία ποστ ενα ο Κόναν δώρο ....

Λύκος , κχ , αλεξ εχουν πατήσει διαγραφή μετα την προδοσία του Κόναν για συναίσημαντικούς λόγους .

Εςπερος με Σοφία , εχουν φτιάξει φυλη μόνοι τους , οι δυο τους , με τριμελή διοίκηση . . .

Τέλος τα λιμα εχουν φυλη με αρχηγό τον Νίκο και όνομα ... Άμα ποστάρω όσο ο Κόναν θα γίνω Κόναν ....




Τελικα για αυτο ειμαστε παρεα...Εχουμε καψει τυροπιτα ολοι μας..χαχαχαχα

- - - Eνημερώθηκε - - -

Με αρκετή δόση χιούμορ ...
Σε 20 μερες ....

Ο πόλεμος παραμένει ως εχει με διαμορφωμένα μέτωπα και στακαρισμενο σύνορα ...
Αρα βοήθεια μας , αριθμητικά θ χανει η μαομαο 2 χωρια την βδομαδα .... Αρα καλο 2017 ....

Όσο αφορά τα κακά αυτα παιδια την psycho . . .

Η αφεντιά μου , ο vrossi και το γατάκι ο soccos , πυξίδα παρα ενα χωριο ..... Ισα ισα να το αναβαθμίζουμε απο την παραλία ....

Conan ... Εχει παει dnd τρίτος στην διαδοχή για αρχηγός και τους εχει λιωσει στα μηνύματα στο φορουμ ... Ισχύει παντα ο κανόνας καθε τρία ποστ ενα ο Κόναν δώρο ....

Λύκος , κχ , αλεξ εχουν πατήσει διαγραφή μετα την προδοσία του Κόναν για συναίσημαντικούς λόγους .

Εςπερος με Σοφία , εχουν φτιάξει φυλη μόνοι τους , οι δυο τους , με τριμελή διοίκηση . . .

Τέλος τα λιμα εχουν φυλη με αρχηγό τον Νίκο και όνομα ... Άμα ποστάρω όσο ο Κόναν θα γίνω Κόναν ....

- - - Eνημερώθηκε - - -

Με αρκετή δόση χιούμορ ...
Σε 20 μερες ....

Ο πόλεμος παραμένει ως εχει με διαμορφωμένα μέτωπα και στακαρισμενο σύνορα ...
Αρα βοήθεια μας , αριθμητικά θ χανει η μαομαο 2 χωρια την βδομαδα .... Αρα καλο 2017 ....

Όσο αφορά τα κακά αυτα παιδια την psycho . . .

Η αφεντιά μου , ο vrossi και το γατάκι ο soccos , πυξίδα παρα ενα χωριο ..... Ισα ισα να το αναβαθμίζουμε απο την παραλία ....

Conan ... Εχει παει dnd τρίτος στην διαδοχή για αρχηγός και τους εχει λιωσει στα μηνύματα στο φορουμ ... Ισχύει παντα ο κανόνας καθε τρία ποστ ενα ο Κόναν δώρο ....

Λύκος , κχ , αλεξ εχουν πατήσει διαγραφή μετα την προδοσία του Κόναν για συναίσημαντικούς λόγους .

Εςπερος με Σοφία , εχουν φτιάξει φυλη μόνοι τους , οι δυο τους , με τριμελή διοίκηση . . .

Τέλος τα λιμα εχουν φυλη με αρχηγό τον Νίκο και όνομα ... Άμα ποστάρω όσο ο Κόναν θα γίνω Κόναν ....




Τελικα για αυτο ειμαστε παρεα...Εχουμε καψει τυροπιτα ολοι μας..χαχαχαχα
 

DeletedUser

αναρωτιεμαι παντως σε ολα αυτα, γιατι η TG βαραει την Μαο και οχι την DN. Θα ειχε πιο ισσοροπια ο κοσμος και πιο ενδιαφερον. Τωρα απλα ολοι βαρανε την Μαο που ενταξει καλη φυλη ειναι αλλα δεν περιμενω και να αντεξει. Μου θυμιζει αυτος ο κοσμος αυτα που καναν στην DN στο κ28 που ενωσαν τουσ παντες εναντιων της...
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Αυτό που λες έγινε στον 29 και επίσης δε θυμάμαι κανέναν να βγαίνει να υποστηρίζει την 3ΟΥ όταν ήταν η μόνη κόκκινη φυλή που είχαν οι ΜΑΟ και τα Λαμόγια......................................................

:hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm:
 

DeletedUser

Ναι οντως κ29 σορρυ. Υπηρχε διαφορα οτι προκαλεσε περνοντας δυο ηπειρους απο στρατολογησεις αν συνεχισε να βαραει και δεν στρατολογουσε θα υπηρχε ακομη στο παιχνιδι πιστευω. Απλα νομιζω οτι το παιχνιδι ειναι καλα στημενο απο DN και μπραβω τους και οι αλλες φυλες (πλειν της ΜαοΜαο) απλα κερδιζουν χρονο γιατι φοβουνται να παιξουν φυλετικες μαχες
 

DeletedUser28143

Ναι οντως κ29 σορρυ. Υπηρχε διαφορα οτι προκαλεσε περνοντας δυο ηπειρους απο στρατολογησεις αν συνεχισε να βαραει και δεν στρατολογουσε θα υπηρχε ακομη στο παιχνιδι πιστευω. Απλα νομιζω οτι το παιχνιδι ειναι καλα στημενο απο DN και μπραβω τους και οι αλλες φυλες (πλειν της ΜαοΜαο) απλα κερδιζουν χρονο γιατι φοβουνται να παιξουν φυλετικες μαχες

Εχουμε φυλη DN στον κ32.?? και ποιες φυλες δεν παιχουν πολεμο.??? τι χασαμε παλι.???
 

DeletedUser

καλα το δεν παιζουν πολεμο δεν το ειπα πουθενα... Ειπα οτι ολοι βαρατε μια και μαλον κανα μηνα θα αντεξει. Ειδικα η Psycho απο τους χαρτες φενεται οτι εχει πλεον περιορισμενο μετωπο. Τελοσπαντων δεν παιζω σε αυτο το κοσμο και δεν με καιει και τοσο απλα αναφερω σε καποιους οτι τελικα κανουν αυτα που τους εκαναν σε αλλους κοσμους. Καταλλα οπως γουσταρετε θα παιξετε
 

DeletedUser28143

καλα το δεν παιζουν πολεμο δεν το ειπα πουθενα... Ειπα οτι ολοι βαρατε μια και μαλον κανα μηνα θα αντεξει. Ειδικα η Psycho απο τους χαρτες φενεται οτι εχει πλεον περιορισμενο μετωπο. Τελοσπαντων δεν παιζω σε αυτο το κοσμο και δεν με καιει και τοσο απλα αναφερω σε καποιους οτι τελικα κανουν αυτα που τους εκαναν σε αλλους κοσμους. Καταλλα οπως γουσταρετε θα παιξετε

Η Psycho μπορει να εχει σχετικα το πιο μικρο μετωπο,αλλα τρωει και ολες τις νουκ στο κεφαλι απο την αρχη του πολεμου...χαχαχα

Εχουμε παραπονα απο αλλες φυλες οτι δεν εχουν δει ουτε σπαθακι τους..χαχαχαχα Βρηκαν εμας ασχετους και λενε παμε απο εκει...Οτι μπορουμε κανουμε...Στο χωριο μου λενε ,παμε στους μποσικους,χαχαχα

Για πυξιδα μας βλεπω,αλλα θα το χαρουμε οσο παει....Τουλαχιστον το κοντερ εχει 200+ επιθεσεις καθε μερα...
 

DeletedUser26916

καλα εσεις με οποιον και να πηγαινεται το ιδιο πραγμα θα γινοταν ! να πηγαινετε να Μαο θα σας καπανουσε αγρια η ΔΝΔ πηγαται με ΔΝΔ σας κοπανει αγρια η Μαο!
 

DeletedUser26906

η αληθεια ειναι οτι ειμαστε σακος του μποξ απο μαο αλλα αν εξαιρεσεις 3-4 που εξαφανιστηκαν μυστιριωδως στο πρωτο πλανο που φαγαμε,αποδειξαμε οτι αντεχουμε στο ξυλο και μαλιστα περναμε στην αντεπιθεση.
τωρα βεβαια τι στρατηγικη ειναι αυτη, να σπας ολα τα επιθετικα σου σε μας και να μην εχεις ουτε τσεκουρι για ρικλειμ σε αλλο μερος του μετωπου σου,δεν το καταλαβαινω.
εχουν σκασει νιουκ πανω μου απο χωρια που ειναι στο μισαωρο απο dnd και θελανε 30-40 ωρες για να φτασουν σε μενα!!!!!!
τελος παντων ,στρατηγικη ειναι αυτη....
 

DeletedUser

εχει φαει μπαν η μπερετουλα και δεν εχουμε καθημερινο σπαμ!
 

DeletedUser28143

εχει φαει μπαν η μπερετουλα και δεν εχουμε καθημερινο σπαμ!


Κανει καριερα στον κ34 μαλλον....θα περιμενει κανεναν dnd να παιξει, για να ξεκινησει να κραζει παλι,χαχαχαχαχα

Τελικα για ολα φταινε οι dnd....
 

DeletedUser

παντως,μεχρι μια βδομαδα πριν την πετυχαμε στον κ33 να βγαζει πρεμ οπως ειπε,μετα που ξεκινησαν οι επιθεσεις πατησε διαγραφη.προφανως θα εβγαλε τα εξοδα ενος κοσμου ;)
 
Κορυφή