Προβλέψεις κ32

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

τι εκλεισε ο κοσμος ??? βαζεις στοιχημα πως σε 2 μηνες η μαο μαο δεν θα υπαρχει ???
τα τσαντισμενα γατακια εχουν την ισχυ τωρα οπως και η DND ... πιστευω μια απο αυτες τις δυο φυλες θα κλεισουν τον κοσμο αν και ειναι νωρις ακομα ... εχει μελλον ο κοσμος ακομα

Και αν μελη της Μαομαο κουραστουν επειδη με την φουστια του φουστανελατου Τεο τους χτυπαει ολος ο χαρτης και καποιοι τα παρατησουν και οι υπολοποι στρατολογηθουν οπως εγινε με τους Ακα ?Τοτε θα σας χτυπαει ΕΣΑΣ ολος ο χαρτης γατονι.Εκτος αν τα εχεις κανονισει απο την αρχη να πας στην dnd ,ειναι και παλια σου φυλη.

Τα τσαντισμενα γατακια εχουν μια ηπειρο ,η Μαο μια ηπειρο που θα παει στην dnd ,η dnd 2 ηπειρους συν μια που θα παρει απο Μαο αρα τρεις .Ποιος λες να κερδισει?
 

DeletedUser28753

+1 μια ηπειρο που θα παρει απο τους ΤΣΑ γιατι θα τους κοπανησουν και αυτους....τον εκλεισε τον κοσμο. μια χαρα. αντε και εις ανωτερα
 

DeletedUser

παλι τα ιδιααα?? τι κριμα που δεν θα στε μεχρι τελος να μαθετε!!
 

DeletedUser33833

επεσες μεσα αγορινα..Απορω τι @@(παπακια)@@ εχετε μεσα στο κεφαλι σας!
 

DeletedUser28143

Και αν μελη της Μαομαο κουραστουν επειδη με την φουστια του φουστανελατου Τεο τους χτυπαει ολος ο χαρτης και καποιοι τα παρατησουν και οι υπολοποι στρατολογηθουν οπως εγινε με τους Ακα ?Τοτε θα σας χτυπαει ΕΣΑΣ ολος ο χαρτης γατονι.Εκτος αν τα εχεις κανονισει απο την αρχη να πας στην dnd ,ειναι και παλια σου φυλη.

Τα τσαντισμενα γατακια εχουν μια ηπειρο ,η Μαο μια ηπειρο που θα παει στην dnd ,η dnd 2 ηπειρους συν μια που θα παρει απο Μαο αρα τρεις .Ποιος λες να κερδισει?




Αυτο πραγματικα διαβαζετε σαν προταση στους dnd ??? ,ξερεις κατι παραπανω απο (ΜΕΣΑ) για κουραση της ηγεσιας των ΜΑΟΜΑΟ..????


Πραγματικα μιας και εχεις το χαρισμα οπως λες (σαν προταση) και μολις εδωσες τους φιλους σου και την φυλη που σε εχουν μεσα ...

Πρεπει καμια φορα να διαβαζουμε πολλες φορες αυτα που γραφουμε για να δουμε τι πραγματικα λεμε και τι δινουμε στον αλλον να καταλαβει ΧΩΡΙΣ ομως να το εχεις πραγματικα καταλαβει εσυ....χαχαχαχα

Παντως στην καρεκλα για ανακριση,δεν θα σε ειχα πανω απο 3 λεπτα....Θα ελεγες κατι σαν τα παραπανω για να κρυψεις αυτο που δεν μπορει να πεις στα ισια...χαχαχα

Λυπαμαι πραγματικα,αλλα ηταν ενα λαθος που δεν περιμενα να κανεις. Κριμα...και μην γραψεις οτι ειπες,,,,ΑΝ γιατι το αν ειναι το οτι κατι ξερω παραπανω απο εσας..Βασικα πραγματακια....


Δεν φανταζεσαι τι ζημια εχεις με αυτο το ΠΟΣΤ σου ,στην φυλη και στις ακαδημιες τους....Συγνωμη για μερος σου...
 

DeletedUser20435

επεσες μεσα αγορινα..Απορω τι @@(παπακια)@@ εχετε μεσα στο κεφαλι σας!

τα( παπακια) που εχουμε στο κεφαλι μας εχουν το σωστο μεγεθος γι αυτο και χωρανε στο κεφαλι μας... ενω προφανως .ειδικα εσυ ,επειδη μαλλον για χοντροκεφαλο σε κοβω αφου αρνεισαι το μοιραιο τελος, δεν σου αρκουν παπακια αλλα μια στραοθουκαμηλος :rolf:

καλοπροαιρετα στα γραφω γιατι συλληβδην αναφερθηκες σε ολους μας οποτε σε λιγο περιμενε θα χουν σειρα και οι υπολοιποι να σε στολισουν :hmmm:
 

DeletedUser

Conan-K5 νιαουρησες ή μου φανηκε?Γιατι εισαι μεγαλος γατος.Θελω να πληροφορησω,επειδη εισαι και καινουργιος εδω, οτι εχω φιλους παντου πχ στην φυλη που εισαι εχω φιλους και ο ενας μαλιστα ειναι ενας απο τους καλητερους φιλους που εχω στις φυλετικες .Δεν ξερω για τους Μαομαο για πες κανενα νεο
 

DeletedUser28143

Conan-K5 νιαουρησες ή μου φανηκε?Γιατι εισαι μεγαλος γατος.Θελω να πληροφορησω,επειδη εισαι και καινουργιος εδω, οτι εχω φιλους παντου πχ στην φυλη που εισαι εχω φιλους και ο ενας μαλιστα ειναι ενας απο τους καλητερους φιλους που εχω στις φυλετικες .Δεν ξερω για τους Μαομαο για πες κανενα νεο

Το οτι υπαρχουν παντου φιλοι,γνωστοι,ρουφιανοι,και ολα τα καλα ειναι το μονο σιγουρο...

Απλα η καθε μεταφραση του ονοματος αυτου, εχει και την αναλογη χαρη....


Πχ...Φιλος.= φιλος που λεει πραγματα για την φυλη του χωρις να το θελει...ΛΕΕΙ ΠΑΝΤΑ, που να συ πω τι εγινε ρε φιλε εχθες στην φυλη

Πχ.. Ρουφιανος= Σχεδον φιλος με ολους ,αλλα δινει σε ολους τα παντα..(ΛΕΕΙ ΠΑΝΤΑ,ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ)ΧΑΧΑΧΑ

Πχ.. Γνωστος= Λεει τα παντα ,μεσα στα πλαισια της γνωριμιας με καποιον...(ΛΕΕΙ ΠΑΝΤΑ,μην το πεις ρε φιλε,απλα εισαι φιλος)χαχαχα


Τι κοινο βλεπεις σε ολα τα παραπανω.??? χαχαχαχα ολοι μιλανε μεταξυ τους...


Για τους ΜαοΜαο,νεο.??? αααααα εμαθα οτι μας κανουν Πλανο αυτο το Σ.Κ....χαχαχαχαχαχα Ειναι κατι και αυτο,αφου δεν ξερεις κατι για αυτους...η ξερεις.???


Οσο για τον φιλο σου χαιρομαι που τον εχω στην φυλη μου....Ολοι οι καλοι χωρανε σε ομαδα ..Αν μου τον πεις κιολας,θα τον κερασω γλυκο κουταλιου ,περγαμοντο...χαχαχαχα

Τετοια τιμη μην την χασουμε..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Τωρα εσυ νομιζεις οτι ειπες κατι εξυπνο,τι να μου ρουφιανεψουν?Εσυ πως ξερεις τι γινεται στην μαο και εγραψες για κουρασμενη ηγεσια σε καλεσαν να τους κανεις ποδολουτρο?
Συνεχισε λιγο την σκεψη σου ,ας υποθεσουμε οτι η Μαο εχασαν μετα τι γινεται?και δευτερο ερωτημα η φυλη που εισαι ποσο καιρο πιστευεις οτι θα υπαρχει?και τριτο θα κλεισετε κοσμο και αν οχι πως πιστευεις οτι θα διαλυθητε?
 

DeletedUser26906

φιλε tzanis123 ,ποιος σου ειπε οτι εχουμε αυτοσκοπο να κλεισουμε τον κοσμο?
ειμαστε μια παρεα,μια πραγματικα καλη παρεα,που ειμαστε σκορπισμενοι σε ολη την ελλαδα και οχι μονο.
μεσα στο παιχνιδι ομως μπορουμε να τα λεμε και να περναμε ωραια.
αυτος και μονο ειναι ο σκοπος που ειμαστε εδω.
ενα ματσο νουμπαδες ,που γουσταρουμε να κανουμε χαβαλε στο φορουμ και να τα λεμε στο σκαιπ.
θα δυαλιθουμε οταν εμεις θελουμε.
αν μας κανουνε την χαρη και μας αφησουν με ενα χωριο τον καθενα,ωστε να μην μας δινει κανενας σημασια,εκει ειναι που δεν προκειτε να τα παρατησουμε .τοτε μονο σπαμ στο φορουμ ,τραγουδια και τις φοβερες φοτο του χρησταρα(kx4963)

ειμαστε απο τους ρομαντικους που μας αρεσει το ταξιδι και οχι ο προορισμος
 

DeletedUser28143

φιλε tzanis123 ,ποιος σου ειπε οτι εχουμε αυτοσκοπο να κλεισουμε τον κοσμο?
ειμαστε μια παρεα,μια πραγματικα καλη παρεα,που ειμαστε σκορπισμενοι σε ολη την ελλαδα και οχι μονο.
μεσα στο παιχνιδι ομως μπορουμε να τα λεμε και να περναμε ωραια.
αυτος και μονο ειναι ο σκοπος που ειμαστε εδω.
ενα ματσο νουμπαδες ,που γουσταρουμε να κανουμε χαβαλε στο φορουμ και να τα λεμε στο σκαιπ.
θα δυαλιθουμε οταν εμεις θελουμε.
αν μας κανουνε την χαρη και μας αφησουν με ενα χωριο τον καθενα,ωστε να μην μας δινει κανενας σημασια,εκει ειναι που δεν προκειτε να τα παρατησουμε .τοτε μονο σπαμ στο φορουμ ,τραγουδια και τις φοβερες φοτο του χρησταρα(kx4963)

ειμαστε απο τους ρομαντικους που μας αρεσει το ταξιδι και οχι ο προορισμος




Εισαι αρχοντας .....
 

DeletedUser

Αν ειναι οπως τα λεει ο Ματροζος και διακρινω μια υγειη αποψη τοτε Conan-5 δεν εχεις λογο να υποστηριζεις τις λαμογιες του νουμποτεο και να ειρωνευεσε τους Μαο που τους πουλησε και τις χτυπησε πισω πλατα.Κρατησε τα ωραια του παιχνιδιου που περιγραφει ο Ματροζος και καταδικασε τις λαμογιες οπως κανουν ολοι.Γιατι εκτος οτι ξεφτυλιζεσε εσυ ξεφτιλιζεις και την φυλη σου.
Απο την αλλη μπορει καποιοι Ματροζε φιλε το να πεφτεις σαν κορακι σε μια φυλη που την χτυπανε ολοι εχει ενα σκοπο απο μονο του και δηλωνει και αλλα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28143

Αν ειναι οπως τα λεει ο Ματροζος και διακρινω μια υγειη αποψη τοτε Conan-5 δεν εχεις λογο να υποστηριζεις τις λαμογιες του νουμποτεο και να ειρωνευεσε τους Μαο που τους πουλησε και τις χτυπησε πισω πλατα.Κρατησε τα ωραια του παιχνιδιου που περιγραφει ο Ματροζος και καταδικασε τις λαμογιες οπως κανουν ολοι.Γιατι εκτος οτι ξεφτυλιζεσε εσυ ξεφτιλιζεις και την φυλη σου.
Απο την αλλη μπορει καποιοι Ματροζε φιλε το να πεφτεις σαν κορακι σε μια φυλη που την χτυπανε ολοι εχει ενα σκοπο απο μονο του και δηλωνει και αλλα

Αν βρεις ενα Ποστ μου οπου αναφερω ΜΑΟΜΑΟ η κοροιδευω τα παιδια ,να το βαλεις εδω.....


Δικα σου λογια εκρινα και ποΤε των ΜΑΟΜΑΟ.Δεν εχω γραψει ποτε για παιχτες,πλην της απαντησης μου στο φορουμ ,οπου και αυτο ζητησα να κλειδωθει για να μην γραψουνε τιποτα μπουρδες τιποτα (γνωστοι αγνωστοι)...


Νομιζο οτι δεν το εχεις τελικα το αθλημα του κεντρικο...Κανε κατι αλλο.
 

DeletedUser33833

δεν ξερεις τι σου γινεται σορρυ που στο χαλαω:grrr::help
 

DeletedUser

Conan-K5 ολα τα ποστ που κανεις ειναι για να υποστηριξεις τον νουμποτεο ,τι μας λες τωρα?Σοβαρεψου.Ετσι εκαναν και η Μαο μεχρι πριν λιγο καιρο και που εφαγαν το πουλημα.Αντι να κοιταξεις τι θα κανει η φυλη σου κοιτας τι κανει η dnd ,λες και αν κερδισουν αυτοι θα κερδισεις και η φυλη σου .Θα στο πω καθαρα ,θα σας φανε και εσας, εκτος αν εχεις κανονισει να στρατολογηθητε 5 ατομα και φατε τους υπολοιπους .Αδιαφορω καθιστε να σας φανε εναν,εναν εγω εδω θα ειμαι και θα γελαω με τις εξελιξεις γιατι επιβεβαινονται οσα λεω .Ουτως ή αλλως οταν πηγαν να κανουν τα ιδια σε εμας εφαγαν πυξιδα.:rolf:


[aig]Μόνιμο μπάν σε tzanis123 και katimagiko για διπλό λογαριασμό στο forum


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28143

Μόνιμο μπάν σε tzanis123 και katimagiko για διπλό λογαριασμό στο forum


By aigokairos



Την Βαζεις σε μπελαδες τωρα...Να κανει νεο μαιλ,νεο λογαριασμο σαν Σουπερμαν ....


χαχαχαχαχαχα φαντασου στο game τι θα εχει.?? χαχαχα

Ολα καλα..Δεν θα χρειαστει βρε να μας πανε πυξιδα οι dnd ,θα μας εχουν παει οι ΜαοΜαο πιο συντομα....Τι σκας.???


[aig]10 Πόντοι
6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού
Οποιαδήποτε αναφορά σε εντός του παιχνιδιού επιβολή τιμωριών, συζήτηση με αναφορά σε τιμωρίες που έχουν επιβληθεί στο παιχνίδι αλλά και απόπειρα εξαπάτησης παικτών απαγορεύεται.
Εδώ αναφερόμαστε στην Διαχείριση τόσο του Παιχνιδιού όσο και του Forum.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33833

Μόνιμο μπάν σε tzanis123 και katimagiko για διπλό λογαριασμό στο forum


By aigokairos

Και μετα λες εμας διπρωσοπους! χεχεχεχε:rolf::noob:


[aig]Προειδοποίηση
6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού
Οποιαδήποτε αναφορά σε εντός του παιχνιδιού επιβολή τιμωριών, συζήτηση με αναφορά σε τιμωρίες που έχουν επιβληθεί στο παιχνίδι αλλά και απόπειρα εξαπάτησης παικτών απαγορεύεται.
Εδώ αναφερόμαστε στην Διαχείριση τόσο του Παιχνιδιού όσο και του Forum.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Και τώρα; Τι θα κάνουμε τώρα; Υπήρχαν και κάποιου που διάβαζαν όσα έλεγε η μπέρετ και γελούσαν με την κατάντια της. Όλο πυξίδες πυξίδες λέει και ποτέ δε ρίχνει. Μπέρετ, το ξέρω οτι έχεις και τρίτο ρε συ. Μπες να διαβάσεις οτι λεω ξεκάθαρα σε όλο τον κόσμο που διαβάζει το πόστ οτι ΜΙΛΑΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΠΑΙΚΤΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΠΑΙΚΤΑΡΑ ΕΝΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΌΣΟ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΆ ΣΤΟ ΡΙΜ ΜΠΟΡΕΙΣ. Κάθε φορά που βλέπεις κόκκινα σκούζεις σε όλα τα ρουμ στο Skype να σου βάλουν άμυνες στα χωριά σου. Έλα ρε παικτάρααααααααααααααααα!!
Αλήθεια όμως φίλοι μου ξέρετε εσείς γιατί η μπέρετ κάνει όσα κάνει σε όλα τα φόρα(το φόρουμ-τα φόρα για όσους δε ξέρουν) σε όλους τους κόσμους;Γιατί ο "νουμποτεό" επειδή ξέρει τι ανακατώστρα είναι στον 28 της έριξε πόρτα απο τη φυλή(ήταν τότε που μόλις ειχε κλείσει τον 24 η μπέρετ με DND).
Διαβάστε και τίποτα πιο πέρα για να ξέρετε για τι άτομο μιλάμε.
Μπέρετ σε καλή μεριά ρε :rolf:
 

DeletedUser33703

Ένας ακόμα κόσμος με αναστροφή διπλωματίας 180 μοιρών
θλιβερό ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή