Προβλέψεις κ32

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser10824

Καλησπέρα Αφρικανέ.

Πρώτα απ'όλα, θέλω να σου πώ ότι παρακολουθώ τις προβλέψεις σου καιρό τώρα,οι οποίες έπιαναν καταπληκτική ακρίβεια και το έχω δει και σε κόσμο που έπαιξα και σε κόσμο που δεν έλαβα μέρος.
Αυτή τη φορά όμως έχω να δηλώσω κάποιους ενδοιασμούς για το κατα πόσο ακρίβεια θα έχουν αυτη τη φορά οι προβλέψεις σου.Δεν θα κάνω ο ίδιος κάποια πρόβλεψη,δεν τις έπιανα ποτέ και δεν είναι το αντικείμενό μου.
Έχεις δίκιο στα περισσότερα απο όσα έγραψες, με κάποια επιφύλαξη όσον αφορά την 44.Τώρα που έχει περάσει και αρκετός καιρός απο την δημοσίευσή σου ίσως να το βλέπεις και συ καλύτερα.
Στην 44 δεν φαίνονται τελικά τόσο δύσκολα τα πράγματα,έχεις δίκιο ότι η 3ΟΥ είναι το φαβορί και παραμένει αλλά ίσως είχες υπερεκτιμήσει λίγο την δύναμη των C.T.G.Παρακολουθώ αυτό τον πόλεμο απο δική σου προτροπή που μου άφησε την εντύπωση ότι θα είναι δυναμικός.Αντιθέτως παρατηρώ την 3ΟΥ να νομπλάρει έτοιμα χωριά,δίνοντάς τους τρομερή ανάπτυξη δίχως να κόβονται.Αν τα δεδομένα μείνουν έτσι,ίσως δούμε στις επόμενες εβδομάδες η 44 να είναι η πρώτη ήπειρος που θα κλείσει στην τελική, με ρυθμιστικό παράγοντα μόνο τις διπλωματικές κινήσεις των ΟΜΕΡΤΑ μιας και απο υλικό δεν βλέπω κάποιο τρομερό παράδειγμα(εκτός και αν υπάρχουν κρυμμένα ονόματα).

Στην 45 τώρα, έχεις δίκιο, τα πράγματα για τους SOS είναι ονειρικά,είναι σίγουρα δικιά τους η ήπειρος, φτάνει να μην πελαγώσουν και το πάνε χαλαρά, γιατί το ατσάλι θέλει να το βαρέσεις για να σκλυρήνει και το μαχαίρι θέλει τακτικά ακόνισμα.Επίσης ρόλο θα παίξει και η διπλωματική τους ικανότητα.Αν και σε αυτή την φυλή υπάρχουν ονόματα που είναι σταθερές αξίες.Υπάρχει όμως ένα βασικό μειονέκτημα στην SOS, το οποίο δεν θα αποκαλύψω για να μην επηρεάσω καταστάσεις,το οποίο αν δεν λυθεί δεν μπορεί να μπεί στα φαβορί κλεισίματος.Περιμένω καιρό τώρα να δώ τέτοια κίνηση,που πιστεύω θα το δεί η ηγεσία τους με τον καιρό, φτάνει να μην είναι πολύ αργά.Για την ώρα μέρα με τη μέρα βλέπω μόνο να γιγαντώνεται το πρόβλημα παρά να λύνεται.



Παρ'όλα αυτά,έχω 4 φυλές στο μυαλό μου που μπορεί να αποτελέσουν φαβορί μελλοντικά.Η SOS είναι μία απο αυτές.
Απο αυτές 1 ή το πολύ 2 θα καταλήξουν να είναι φαβορί κλεισίματος αλλά αυτό θα μπορέσουμε να το πώ με ασφάλεια όταν κλείσουν οι ήπειροι και δω προς τα που θα κατευθυνούν αυτές οι 4.Είναι σίγουρα ένας κόσμος που έστω και ένα λάθος να γίνει,χάνεις πολύ έδαφος.
 

DeletedUser

Καλησπέρα Αφρικανέ.

Πρώτα απ'όλα, θέλω να σου πώ ότι παρακολουθώ τις προβλέψεις σου καιρό τώρα,οι οποίες έπιαναν καταπληκτική ακρίβεια και το έχω δει και σε κόσμο που έπαιξα και σε κόσμο που δεν έλαβα μέρος.
Αυτή τη φορά όμως έχω να δηλώσω κάποιους ενδοιασμούς για το κατα πόσο ακρίβεια θα έχουν αυτη τη φορά οι προβλέψεις σου.Δεν θα κάνω ο ίδιος κάποια πρόβλεψη,δεν τις έπιανα ποτέ και δεν είναι το αντικείμενό μου.
Έχεις δίκιο στα περισσότερα απο όσα έγραψες, με κάποια επιφύλαξη όσον αφορά την 44.Τώρα που έχει περάσει και αρκετός καιρός απο την δημοσίευσή σου ίσως να το βλέπεις και συ καλύτερα.
Στην 44 δεν φαίνονται τελικά τόσο δύσκολα τα πράγματα,έχεις δίκιο ότι η 3ΟΥ είναι το φαβορί και παραμένει αλλά ίσως είχες υπερεκτιμήσει λίγο την δύναμη των C.T.G.Παρακολουθώ αυτό τον πόλεμο απο δική σου προτροπή που μου άφησε την εντύπωση ότι θα είναι δυναμικός.Αντιθέτως παρατηρώ την 3ΟΥ να νομπλάρει έτοιμα χωριά,δίνοντάς τους τρομερή ανάπτυξη δίχως να κόβονται.Αν τα δεδομένα μείνουν έτσι,ίσως δούμε στις επόμενες εβδομάδες η 44 να είναι η πρώτη ήπειρος που θα κλείσει στην τελική, με ρυθμιστικό παράγοντα μόνο τις διπλωματικές κινήσεις των ΟΜΕΡΤΑ μιας και απο υλικό δεν βλέπω κάποιο τρομερό παράδειγμα(εκτός και αν υπάρχουν κρυμμένα ονόματα).

Στην 45 τώρα, έχεις δίκιο, τα πράγματα για τους SOS είναι ονειρικά,είναι σίγουρα δικιά τους η ήπειρος, φτάνει να μην πελαγώσουν και το πάνε χαλαρά, γιατί το ατσάλι θέλει να το βαρέσεις για να σκλυρήνει και το μαχαίρι θέλει τακτικά ακόνισμα.Επίσης ρόλο θα παίξει και η διπλωματική τους ικανότητα.Αν και σε αυτή την φυλή υπάρχουν ονόματα που είναι σταθερές αξίες.Υπάρχει όμως ένα βασικό μειονέκτημα στην SOS, το οποίο δεν θα αποκαλύψω για να μην επηρεάσω καταστάσεις,το οποίο αν δεν λυθεί δεν μπορεί να μπεί στα φαβορί κλεισίματος.Περιμένω καιρό τώρα να δώ τέτοια κίνηση,που πιστεύω θα το δεί η ηγεσία τους με τον καιρό, φτάνει να μην είναι πολύ αργά.Για την ώρα μέρα με τη μέρα βλέπω μόνο να γιγαντώνεται το πρόβλημα παρά να λύνεται.



Παρ'όλα αυτά,έχω 4 φυλές στο μυαλό μου που μπορεί να αποτελέσουν φαβορί μελλοντικά.Η SOS είναι μία απο αυτές.
Απο αυτές 1 ή το πολύ 2 θα καταλήξουν να είναι φαβορί κλεισίματος αλλά αυτό θα μπορέσουμε να το πώ με ασφάλεια όταν κλείσουν οι ήπειροι και δω προς τα που θα κατευθυνούν αυτές οι 4.Είναι σίγουρα ένας κόσμος που έστω και ένα λάθος να γίνει,χάνεις πολύ έδαφος.

Τα στατιστικά πολέμου ακόμα θεωρώ πως δεν παίζουν καμία απολύτως σημασία , και φυσικά δεν έχω αλλάξει την άποψη μου για την κ44 , αυτό που θα γίνει τώρα και στις 2 φυλές είναι ξεσκαρτάρισμα οπότε και το ανέβασμα στατιστικών πολέμου το θεωρώ ανούσιο μιας και δεν υπάρχει ακόμα κάποιος πόλεμος .
Το παιχνίδι στην κ44 θα αρχίζει να αποκτά ενδιαφέρον σε κανέναν μήνα από τώρα κατά την γνώμη μου.
 

DeletedUser26303

Xaχαχα γεια σου ρε τρέλα...

Πιστεύω στο τέλος θα μείνουν οι DND και οι ακα.
 

DeletedUser

Αφρικανε εισαι προ.Συμφωνω σε ολα ...θα κερασεις κανενα χωριο?

Ναι αμέ τώρα έμαθα και ποιο ακκ παίζεις στον κ30 , θλίβομαι όμως που δεν μου έχεις κάνει καμιά επίσκεψη
μήπως έμαθες ότι είμαι ακατάδεκτος και δεν κερνάω ;
 

DeletedUser31334

ολος ο κ32 ειναι στη φυλη του ιζι, καμουφλαρισμενοι χαφιεδες



Τότε για εξήγησε μας σε παρακαλώ εσύ τι κανεις εκεί που κατηγορείς?
Και γιατί ένας παίκτης του δικού σου ήθους (όπως εσύ παρουσιάζεις) δέχεσαι να έχεις έναν χαφιέ (και πάλι δικά σου λόγια) για αρχηγό?

et6toMF.png
 

DeletedUser26303

Λάθος πασσαρη βρήκες...ψαξε για κάνα πο(ρ)νογραφο...
 

DeletedUser26916

καλα ρε λετε να ηταν στην φυλη του ιζι και να μην το η3ερε ? πανω κατω στις φυλετικες στο .gr ολοι γνωριζονται!
 

DeletedUser

Λάθος πασσαρη βρήκες...ψαξε για κάνα πο(ρ)νογραφο...

fisiiiiiiiiiiiiiiiii γιατι μο το χαλασες :(

Τότε για εξήγησε μας σε παρακαλώ εσύ τι κανεις εκεί που κατηγορείς?
Και γιατί ένας παίκτης του δικού σου ήθους (όπως εσύ παρουσιάζεις) δέχεσαι να έχεις έναν χαφιέ (και πάλι δικά σου λόγια) για αρχηγό?

et6toMF.png

η παικτικη ανυπαρξια σε ολο της το μεγαλειο, εσυ και ο darkτετοιος. :grrr: :grrr:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26303

Σορυ δεν μπορούσα να κρατηθώ από τα γέλια...:cop:
 

DeletedUser

http://gr.twstats.com/gr32/index.php?page=player&id=801023

=πασσαρης
Πρωτο νικ 2009 Passarhs
κ7 απετυχε στο πρωτο ακαουντ και πηρε αλλο δια μέσο σκανδαλων
κ18,κ24,κ26 και κ22 μπορει κ αλλου σανκο παιζει
κουραζεται ευκολα ,προτιμαει τα ευκολα ,Παναχαικη,Γιωργος
...βαριεμαι να γραφω αλλα

ευχαριστω για τη διαφημιση dude.

lel με το πασσαρης εχω να μπω να παιξω απο τον κ7 να παιξω. Που τη θυμηθηκες αυτη τη ψυχη?? Οποτε keep searching my friend.

ss. φερνεις και εσυ λιγο σε ιζι, χαρουλι και darkτετοιο :grrr:. Αμα θες προμοταρε μου το λογαριασμο pwnography γτ πλεον με αυτο λογγαρω. Ο δυσμοιρος πασσαρης εχει χασει τους κωδικους του :(

ss2. τονισα 2 κοσμους που ανεφερες και 4 λεξεις, γελανε κ οι πετρες της αχτιστης ακαδημιας μου στον 32 :D 1+1=3

Μονο Παναθηναικος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Στον κ22 http://twstats.gr/gr22/index.php?page=player&mode=conquers&id=801023&type=&pn=-1

στον κ26 δεν επαιζες?Μυστηριο...γιατι ειχες γινει ανεκδοτο,παγαιναμε απο τους αλλους κοσμους και διαβαζαμε την ατακα την θεικη .Ειχε γραψει καποιος οτι εγινε η πρωτη Ακαδημια και εσυ απαντησες
"και το ονομα αυτης?" επι ενα μηνα οναζαμε τις ακαδημιες μας Κικι,Σια,Λολα κτλ αλλα παλι τωρα που τοξανασκεφτομαι μπορει κ να μην επαιζες και απλα εγραφες για να μας διασκεδασεις.

Ειδες τι μνημη εχω?Μονο με 3 κλικ. Καποια στιγμη θα το μαθεις και αυτο Πασσαρη ή χριστο (με γιωτα)ή tribal-os ή ...


υγ μην με λες dude νευριαζω και πληκτρολογω γρηγορα και χαλαω τα νυχακια μου
υγ2 ποιος ιζι?τα παπακια θα τους φανε ολους

Τωρα καταλαβα ποια εισαι, σορρυ Αγγελικη μου(ακα μπερετ), αλλα αμα ο ιζι ειναι wasted time να μιλας μαζι του τοτε εσυ εισαι ο ορισμος της καταχρησης..

Περαν του οτι βλεπω οτι εισαι μεγαλη φαν μου, τωρα το τι εχω κανει σε οσους κοσμους εχω μπει και εχω παιξει δεν θα κατσω να στο αναλυσω υπαρχουν ανθρωποι κλασεις ανωτεροι σου παικτικα που ξερουν και μου αρκουν αυτοι παρα ανυπαρκτοι παικτες που παιζουν πολεμο στο external σε καθε κοσμο που ανοιγει. Και μαντεψε, δεν βρεχει... Γιατι σας εχει φυτευτει στο μυαλο οτι βρεχει, σε καθε κοσμο που ανοιγει οι ιδιοι κ οι ιδιοι ειστε..

Κ ενα τελευταιο οσον αφορα αυτο με τις ακαδημιες, αν το iq σου μετα βιας φτανει μονοκυτταρου οργανισμου, συγνωμη παλι, δεν μπορω να επεμβω!

Αυτα τα ολιγα αμα ηξερα νωριτερα ποια εισαι δεν θα εμπαινα στον κοπο να ανοιξω κουβεντα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αυτα τα ολιγα αμα ηξερα νωριτερα ποια εισαι δεν θα εμπαινα στον κοπο να ανοιξω κουβεντα.

χαχαχα σε εχουν μαθει Αγγελικη..ασε το εξωτερικο και αλλαξε και νικ αν θες να σε παιρνουν στα σοβαρα απο εδω και περα..
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
beret o Πασαρης νομιζω ειναι αυτος που χε πιασει Μπαρτσελονα-Μπαγερν 0-3 τελικο, το θυμαμαι η οχι Πασαρουκο; Τρελο χρημα, τα δωσε και βγηκε απο τις φυλακες και τωρα κυκλοφορει ελευθερος στο forum.

3λαλουν, κ30 που παιζεις αν επιτρεπεται;
 

DeletedUser

χαχαχα σε εχουν μαθει Αγγελικη..ασε το εξωτερικο και αλλαξε και νικ αν θες να σε παιρνουν στα σοβαρα απο εδω και περα..

Με ανθρωπους που η μονη ενασχοληση τους ειναι το external στον Ελληνικο σερβερ δεν ειναι να ασχολησαι γτ οπως ειπα, αν ειναι να μιλας με το ιζι wasted time, τοτε με την μπερετ ειναι ο ορισμος της καταχρησης. Ειναι το γραφικοτερο διδυμο που μπορεις να πετυχεις και δεν ειναι καθολου τυχαιο οτι σε καθε κοσμο μπαινουν να σπαμαρουν. Και η αποδειξει του "δεν βρεχει, γιατι αυτο τους εχει φυτευτει στο μυαλο τους" σε καθε ποστ αποδεικνυεται. 1+1=3.

beret o Πασαρης νομιζω ειναι αυτος που χε πιασει Μπαρτσελονα-Μπαγερν 0-3 τελικο, το θυμαμαι η οχι Πασαρουκο;
3λαλουν, κ30 που παιζεις αν επιτρεπεται;

ωραιες εποχες αυτες.
 
Κορυφή