φυλες και σια(μη χαλαμε τις παραδοσεις)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26309
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31334

για κοιτα την αναφορα που τα παλτα κιρηξαν πολεμο στους φοινικες. γεματο ψεματα και μην μου πεις ότι δεν το εγραψες εσυ γιατι τοτε πια εισαι για κλαματα.η πιξιδα δεν θα αργησει να εισαι σηγουρς αν δεν το κανω εγω θα το κανονισωνα γινει και αυτό γιατι γνωριζω πολύ κοσμο που με συμπαθει και με ακολουθει. :'(

Οντως δεν ειμαι εγω που την εγραψα την αναφορα πολεμου αλλα ο Θασος-Αντωνιο και αν δεν το λεγες εδω δεν θα τυχενε να την διαβασω καν!!!
O5lQT1z.jpg
Και γι πες μου που λεει καποιο ψεμα?
2ον θεμα με απειλης εδω και 2 μερες οτι θα φαω πυξιδα αλλα απο πιον θα φαω πυξηδα?
Απο εναν φοβητσιαρη που ουτε να μας πει πιος λογαριασμος ειναι?
τι την τυφλομυγα πεζουμε?
Αυτα αγορακι μου ειναι παιδιαστηκα καμοματα...
Στο παιχνιδι ειμαι ον ολημερα και αυτο γιατι μ αρεσει ειναι το χομπι μου ή πες οτι μονο εδω ξεχνιεμε απο την ρουτινα της καθημερινοτητας!!!
Παντως θα χαρω πολυ να δω το τρενακι σου και ας φαω πυξιδα οπως λες τουλαχιστο θα ξερω πιος εισαι!!!

να και η αποδιξει σε οτι αφορα τα crazy trains!!!
Dd1XvUv.png
και ενω συμφωνησαμε οι ιδιοι δεν κρατησαν την συμφωνια και μας πηρα 4 χωρια μεσα στην Σ.Ε. ....
Και μετα λες εμενα ψευτη?
Καλημερα και Χρονια Πολλα εγω δεν προκειτε να ασχοληθω αλλο μαζι σου και οτι θες πιστευε!!!
Πλεων θα μιλησουμε με πραξεις και οχι με φτηνιαρικα λογια!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15585

...οπα ! ...κ32 εδω....λαμβανει???....εταιρος ...μπιπ...εταιρος...
 

DeletedUser


JlRJe0.jpg
 

DeletedUser2088

[aig]Τώρα εγώ γιατί έχασα την μπάλα μαζί σας;

Παρακαλώ να επανέλθετε στο θέμα

και αν έχετε και κάτι άλλο που θέλετε να αναπτύξετε την άποψή σας,
να δημιουργήσετε το ανάλογο θέμα στον κόσμο που το αφορά![/aig]
 

DeletedUser30988

Τ' αγγειά γινήκαν θυμιατά και τα σκατά λιβάνι. Οι βλάχοι γίναν δήμαρχοι κι οι γύφτοι καπετάνιοι.

Χαχαχα ωραία τάπες,πολύ καλό μπράβο χαχαχαχα


[aig]10 Πόντοι για 3.α. Posts εκτός θέματος
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Τ' αγγειά γινήκαν θυμιατά και τα σκατά λιβάνι. Οι βλάχοι γίναν δήμαρχοι κι οι γύφτοι καπετάνιοι.

Οταν ο αετος πετα ψηλα η κουτσουλια ποναει, ΠΟΝΑΕΙΙΙΙΙ



[aig]10 Πόντοι για 3.α. Posts εκτός θέματος
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Οντως δεν ειμαι εγω που την εγραψα την αναφορα πολεμου αλλα ο Θασος-Αντωνιο και αν δεν το λεγες εδω δεν θα τυχενε να την διαβασω καν!!!
Προβολή συνημμένου 1110
Και γι πες μου που λεει καποιο ψεμα?
2ον θεμα με απειλης εδω και 2 μερες οτι θα φαω πυξιδα αλλα απο πιον θα φαω πυξηδα?
Απο εναν φοβητσιαρη που ουτε να μας πει πιος λογαριασμος ειναι?
τι την τυφλομυγα πεζουμε?
Αυτα αγορακι μου ειναι παιδιαστηκα καμοματα...
Στο παιχνιδι ειμαι ον ολημερα και αυτο γιατι μ αρεσει ειναι το χομπι μου ή πες οτι μονο εδω ξεχνιεμε απο την ρουτινα της καθημερινοτητας!!!
Παντως θα χαρω πολυ να δω το τρενακι σου και ας φαω πυξιδα οπως λες τουλαχιστο θα ξερω πιος εισαι!!!

να και η αποδιξει σε οτι αφορα τα crazy trains!!!
Προβολή συνημμένου 1111
και ενω συμφωνησαμε οι ιδιοι δεν κρατησαν την συμφωνια και μας πηρα 4 χωρια μεσα στην Σ.Ε. ....
Και μετα λες εμενα ψευτη?
Καλημερα και Χρονια Πολλα εγω δεν προκειτε να ασχοληθω αλλο μαζι σου και οτι θες πιστευε!!!
Πλεων θα μιλησουμε με πραξεις και οχι με φτηνιαρικα λογια!!!


με πραξεις θα μιλησετε;;; ναι ειδα το πλανο που κανατε στουτς φοινικες χαχαχα ασε ρε χαρη τοσο νουμπαδες ειστε ρε;
20 τρενα και τι πηρατε;; 2 χωρια μιανου ανενεργου και ενα χωριο ενος παικτη.
μπραβο ρε χαρη που θα μιλησετε με πραξεις χαχαχαχα και χασατε και 10 φουλ επιθετικα.
συγχαριτηρια τρομερο πλανο εσυ το εκανες;
νουμπα :noob:
 

DeletedUser33359

Φίλε πρώτα μάθε να μετράς και αν έχεις κάτι να πεις να το στείλεις σε π.μ στο παιχνίδι.
Επιμένεις να γράφεις σε λάθος ποστ άσχετα πράγματα.

Και όσοι ξέρουν τον Χάρη ξέρουνε αν είναι νουμπάς δεν περιμέναμε εσένα να δημιουργήσουμε κάποια εικόνα για το τι είναι
 

DeletedUser31334

με πραξεις θα μιλησετε;;; ναι ειδα το πλανο που κανατε στουτς φοινικες χαχαχα ασε ρε χαρη τοσο νουμπαδες ειστε ρε;
20 τρενα και τι πηρατε;; 2 χωρια μιανου ανενεργου και ενα χωριο ενος παικτη.
μπραβο ρε χαρη που θα μιλησετε με πραξεις χαχαχαχα και χασατε και 10 φουλ επιθετικα.
συγχαριτηρια τρομερο πλανο εσυ το εκανες;
νουμπα :noob:

Καταρχην ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε ολους!!!
Αγαπητε μου φιλε χωρις να σε προσβαλω αφου λες οτι με ξερεις κιολας και ξερεις και ποιον λογαριασμο παιζω πως και δεν ειδες στο προφηλ μου οτι σταματησα τον Κ31 εδω και 2 βδομαδες?

063PNOQ.jpg

Και δευτερον αυτα που λες τα κοιταζεις καθολου αν ειναι αληθεινα ή οχι?
Για 2η φορα πιανεσε ψευτης!!
sQhMrvq.jpg

αν κοιτουσες λιγο στατηστικα θα βλεπες οτι οι μοναδες που χασαμε δεν ειναι καν 2 επηθετικα

IA44gX6.jpg
 

DeletedUser33446

Καταρχην ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε ολους!!!
Αγαπητε μου φιλε χωρις να σε προσβαλω αφου λες οτι με ξερεις κιολας και ξερεις και ποιον λογαριασμο παιζω πως και δεν ειδες στο προφηλ μου οτι σταματησα τον Κ31 εδω και 2 βδομαδες?

Προβολή συνημμένου 1112

Και δευτερον αυτα που λες τα κοιταζεις καθολου αν ειναι αληθεινα ή οχι?
Για 2η φορα πιανεσε ψευτης!!
Προβολή συνημμένου 1114

αν κοιτουσες λιγο στατηστικα θα βλεπες οτι οι μοναδες που χασαμε δεν ειναι καν 2 επηθετικα

Προβολή συνημμένου 1113

Καλα φιλε ειπαμε αλλα μην το παραχεζουμε επειδη εγω εχω και τις αναφορες... Και τωρα για να λεμε αληθειες δεν σταματησες 31 και στο πλανο που κανατε 4/14 πηρατε.
 

DeletedUser31334

Καλα φιλε ειπαμε αλλα μην το παραχεζουμε επειδη εγω εχω και τις αναφορες... Και τωρα για να λεμε αληθειες δεν σταματησες 31 και στο πλανο που κανατε 4/14 πηρατε.

ρουμορ λες βλακειες και το ξερεις...
Εδω μιλανε τα στατηστικα του t.w.
αν ηταν αληθεια αυτα που λες δεν θα χανε τα παλτα 22 000 επηθετικες απωλεις αλλα τις 7 πλασιες!!!

Ειναι η τελευταια φορα που σπαμμαρω σε λαθος θεμα αν θελετε περησσοτερα ανιξετε θεμα στο φορουμ του 31!!!
 

DeletedUser33446

ρουμορ λες βλακειες και το ξερεις...
Εδω μιλανε τα στατηστικα του t.w.
αν ηταν αληθεια αυτα που λες δεν θα χανε τα παλτα 22 000 επηθετικες απωλεις αλλα τις 7 πλασιες!!!

Ειναι η τελευταια φορα που σπαμμαρω σε λαθος θεμα αν θελετε περησσοτερα ανιξετε θεμα στο φορουμ του 31!!!

Ρε χαρη τα t.w. λενε τιμη ποντων συνολιων κατακτησεων στην αντιπαλη πλευρα οχι επιθετικες απωλειες.
Ακου χαρη δεν εχω κατι μαζι σου ουτε με τη φυλη σου ποσο μαλλον σας συμπαθησα οσο καιρο μιλουσαμε αλλα σε καποια πραγματα να λεμε αληθειες. Αφου μονο ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΙ ΔΑΙΜΟΝΑΣ εχασε 3 νιουκ ο ιδιος σε ενα μονο χωριο.
 

DeletedUser

ρε χαρη καταντας γελιος ρε !
εισαι ενας νουμπας ψεφτης τρομερος .
http://prntscr.com/5ndljd
http://prntscr.com/5ndm0k
http://prntscr.com/5ndm70
http://prntscr.com/5ndmiy
http://prntscr.com/5ndmt2
http://prntscr.com/5ndmzq

και εχω και αλλες 10μισες θελεις να τοις ανεβασω;; βαριεμε λιγο.
μονο 2 επιθετικα εχασαν εε;;;;;;;; ψευτη σε συχενωμε ρε αχρηστε.
 

DeletedUser

o sar4 ειναι ο παικτης που θα ριξει πιξιδα στον σιχαμενο.
 

DeletedUser30988

Σαρ4 και τα μυαλά στα κάγκελα χαχαχα κατιμαγικο να σου κάνω μια ερώτηση ρε κοπελιά?όπου γάμος και χαρά μεσα εσύ ε?
 

DeletedUser31334

Η πεθερα σου ειναι Χαρη.

Ειναι πιο ευκολο να μου ριξι πυξιδα η πεθερα μου παρα αυτος ο νουμπας που φοβατε να πει και τι λογαριασμο ειναι στο παιχνιδι!!!:noob:
Απλα μην ασχολιστε μαζι του γιατι και πολυ αξια του δωσαμε!!!:'(
 
Κορυφή