φυλες και σια(μη χαλαμε τις παραδοσεις)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26309
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33359

Καλησπέρα και από μένα παιδιά.
Χρόνια πολλά και καλές μάχες
 

DeletedUser

ρε χαρη εχεις πολλα χαλια αγορι μου εισαι από τους μεγαλιτερους ψεφτες και απατεονες που εχω γνωρισει.
λοιπον κλεισε το στομα σου και παιζε νουμπα....και ασε τους φινοικες ήσυχους ασχετε.
 

DeletedUser33200

Ο sar4 ειναι θεος μακαρι να του μοιασω ειναι παικταρας ειναι τρελος ο θεος ο πιο παικταρας απο ολους!!!!


Αιγοκαιρε σε αγαπαω δεν δινεις μπαν ή 10 ποντους(L)(L)

Αντε!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33359

ρε χαρη εχεις πολλα χαλια αγορι μου εισαι από τους μεγαλιτερους ψεφτες και απατεονες που εχω γνωρισει.
λοιπον κλεισε το στομα σου και παιζε νουμπα....και ασε τους φινοικες ήσυχους ασχετε.

Να σε ρωτήσω, τώρα που κολλάνε οι φοίνικες ???
ο Χάρης δεν σας ανάφερε κάπου γιαυτό σταμάτα να spammarεις και να προσβάλλεις στην πρόταση σου υπάρχουν 5 επίθετα
Επίσης εδώ μιλάμε για το κ32 αν θέλεις να πεις κάτι να το γράψεις στον κ31.

Και αφού είναι νουμπας γιατί δεν του παίρνει τα χωριά στο παιχνίδι ???? ή μόνο λόγια είσαι ????
 

DeletedUser33200

Να σε ρωτήσω, τώρα που κολλάνε οι φοίνικες ???
ο Χάρης δεν σας ανάφερε κάπου γιαυτό σταμάτα να spammarεις και να προσβάλλεις στην πρόταση σου υπάρχουν 5 επίθετα
Επίσης εδώ μιλάμε για το κ32 αν θέλεις να πεις κάτι να το γράψεις στον κ31.

Και αφού είναι νουμπας γιατί δεν του παίρνει τα χωριά στο παιχνίδι ???? ή μόνο λόγια είσαι ????


Ερωτηση ο αγιος Πετρος που ειναι ερχεται;
 

DeletedUser

οπου γουσταρω θα γραφω δεν θα μου πεις εσυ που θα γραψω.
και δευτερον ο χαρης λεει για μια φηλη στον κ31 που ειμαι και εγω σε αυτην την φηλη.
οποτε πεστου να κλεισει το στομα του του νουμπα και να μην κανει επανεκηνηση ο ασχετος οταν πευτει διπλα στον kekserwgw.
οι πεχταραδες που κανουν επανακινησεις.
 

DeletedUser31334

οπου γουσταρω θα γραφω δεν θα μου πεις εσυ που θα γραψω.
και δευτερον ο χαρης λεει για μια φηλη στον κ31 που ειμαι και εγω σε αυτην την φηλη.
οποτε πεστου να κλεισει το στομα του του νουμπα και να μην κανει επανεκηνηση ο ασχετος οταν πευτει διπλα στον kekserwgw.
οι πεχταραδες που κανουν επανακινησεις.

πιος λογαριασμος ειπαμε οτι εισαι φυλαρακι που με ξερεις και τοσο καλα?:clap:
Και πιος σου δινει αυτο το δικαιωμα να καθεσε πισω απο ενα pc και να βριζεις τον κοσμο?
Και που ειδες να αναφερω οτιδηποτε σε αυτο ή σε αλλο ποστ για τους φοινικες του 31?:hmmm:
Εδω μιλαμε για τον 32 και σπαμμαρεις ασκοπα...:p
Ναι εκανα επαννεκκηνηση στον 32 αλλα οχι για τους λογους που εσυ και οι ομιοι σου πιστευετε αλλα για στρατηγικους λογους!!!
Αλλα ενα ΝΟΥΜΠΑΚΙ σαν εσενα που να καταλαβει...:noob:
 

DeletedUser

ασε ρε που εκανες επανεκινηση για στρατιγικους λογους παιχταρα απλος εισαι ενας νουμπας που λεει σε ολους οτι παιζει μεσα στα κοκκινα και κανει επανεκινησεις να παει μακρια απο τους μεγαλους λογαριασμους.το εχουν μαθει ολες οι φυλετικες και γελανε με τα χαλια σου.!:noob:
 

DeletedUser

ασε ρε που εκανες επανεκινηση για στρατιγικους λογους παιχταρα απλος εισαι ενας νουμπας που λεει σε ολους οτι παιζει μεσα στα κοκκινα και κανει επανεκινησεις να παει μακρια απο τους μεγαλους λογαριασμους.το εχουν μαθει ολες οι φυλετικες και γελανε με τα χαλια σου.!:noob:

εγω δεν το ηξερα
 

DeletedUser31334

ασε ρε που εκανες επανεκινηση για στρατιγικους λογους παιχταρα απλος εισαι ενας νουμπας που λεει σε ολους οτι παιζει μεσα στα κοκκινα και κανει επανεκινησεις να παει μακρια απο τους μεγαλους λογαριασμους.το εχουν μαθει ολες οι φυλετικες και γελανε με τα χαλια σου.!:noob:

Μεγαλο λογαριασμο ποιον θεωρεις δλδ μιπως τον αρχηγο σου?
Για δες σε παρακαλω βαθμολογια και μετα δες τον χαρτη, εδω που ειμαι εχω πιο αξιολογους αντιπαλους απο αυτον που προαναφερεις!!!:hmmm:

XV5bcrz.jpg


Και δες που ειμουν την πρωτη μερα του κοσμου και κρινε μονος σου γιατι μπορει να κανα επανεκκινηση :hmmm:
7gBVLdX.jpg
 

DeletedUser33200

Οι DnD για αλλο λογο σταματησαν αλλα εσυ εκει!
 

DeletedUser33200

Πες μου το γιατί να μην Εισαι εδώ πες μου το γιατί...:noob:
 

DeletedUser33359

Ελπίζω να μην πεις κάτι και στην Αγγελική γιατί......
 

DeletedUser

ρε χαρη χθες δεν σου ελεγα να μην λες ψεματα; σε εχουν συχαθει ολλοι αλλα εσυ συνεχειζεις να λες ψεματα και προσπαθεις να κανεις και αυτους που σε συμπαθουν να σε αντιπαθησουν.
μου ειιπαν τα παιδια από τους φοινικες ότι εστελνες παλι μηνυματα με 5 λεξεις από τοις 10 ψεματα σε κάθε προταση.
δεν βαζεις μιαλο με τιποτα εσυ!
αλλα δεν πειραζει είμαι και κοντα σου στον κ32 θα σου ριξω μια πιξιδα να υσηχασεις πια :rip:
 

DeletedUser31334

ρε χαρη χθες δεν σου ελεγα να μην λες ψεματα; σε εχουν συχαθει ολλοι αλλα εσυ συνεχειζεις να λες ψεματα και προσπαθεις να κανεις και αυτους που σε συμπαθουν να σε αντιπαθησουν.
μου ειιπαν τα παιδια από τους φοινικες ότι εστελνες παλι μηνυματα με 5 λεξεις από τοις 10 ψεματα σε κάθε προταση.
δεν βαζεις μιαλο με τιποτα εσυ!
αλλα δεν πειραζει είμαι και κοντα σου στον κ32 θα σου ριξω μια πιξιδα να υσηχασεις πια :rip:

Για βαλε να δουμε και μεις τα μυνηματα που λες γιατι εγω δεν εστηλα σε κανενα μηνυμα απο φοινηκες που λες!!!
Οσο για την πυξηδα που λες στον 32 ελπιζω να μην με κανεις να περιμενω πολυ...
Αλλα απ οτι φενετε αλλος ειναι ο ψευτης εδω περα και γινετε ο περυγελος εδω μεσα!!!
 

DeletedUser33359

Λοιπόν τα πολλά λόγια είναι φτώχεια...!!!
Περιμένουμε πράξεις
 

DeletedUser

για κοιτα την αναφορα που τα παλτα κιρηξαν πολεμο στους φοινικες. γεματο ψεματα και μην μου πεις ότι δεν το εγραψες εσυ γιατι τοτε πια εισαι για κλαματα.η πιξιδα δεν θα αργησει να εισαι σηγουρς αν δεν το κανω εγω θα το κανονισωνα γινει και αυτό γιατι γνωριζω πολύ κοσμο που με συμπαθει και με ακολουθει. :'(
 

DeletedUser33359

για κοιτα την αναφορα που τα παλτα κιρηξαν πολεμο στους φοινικες. γεματο ψεματα και μην μου πεις ότι δεν το εγραψες εσυ γιατι τοτε πια εισαι για κλαματα.η πιξιδα δεν θα αργησει να εισαι σηγουρς αν δεν το κανω εγω θα το κανονισωνα γινει και αυτό γιατι γνωριζω πολύ κοσμο που με συμπαθει και με ακολουθει. :'(

Τ' αγγειά γινήκαν θυμιατά και τα σκατά λιβάνι. Οι βλάχοι γίναν δήμαρχοι κι οι γύφτοι καπετάνιοι.
 
Κορυφή