φυλες και σια(μη χαλαμε τις παραδοσεις)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26309
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30683

Ποια 3 0Υ ?

Crazy Train Growth και τα μυαλα στα καγκελα !!!
 

Ο Βαπτιστής

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
Στρατολογησε τα δεντρα και τις λιμνες και μετα ελατε να βαρεσετε... πλανο με ξιφη τις πρωτες μερες πρωτη φορα βλεπω :D Εχουμε πολυ καλυτερο υλικο δεν εχετε μελλον
 

DeletedUser

Στρατολογησε τα δεντρα και τις λιμνες και μετα ελατε να βαρεσετε... πλανο με ξιφη τις πρωτες μερες πρωτη φορα βλεπω :D Εχουμε πολυ καλυτερο υλικο δεν εχετε μελλον

Το ποιος έχει μέλλον δεν το ξέρουμε ακόμα.Τα λόγια στο παιχνίδι όχι εδώ,δεν μπορείς να προβλέψεις κάτι που δεν έχει γίνει ακόμα.
+Ότι τα περισσότερα μέλη σας παίζουν Κ31 στα Παλτά,πόσοι απο αυτούς μπήκαν σοβαρά και πόσοι για premium;
 

Ο Βαπτιστής

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
Λεω την αποψη μου οπως ολοι εδω μεσα και δεν ειναι κακο να γινονται προβλεψεις, ωστοσο γνωριζω πολυ καλυτερα το πως θα παιξει η φυλη μου απο εσενα
 

DeletedUser30683

ασε μας ρε Βαπτιστη , για στρατολόγηση θα μιλησει ο ΘΑΣΟΣ - Ο ΒΟΛΑΡΑΣ και ο ΙΖΙ ΡΑΙΝΤΕΡ , ΜΟΥ ΕΜΑΘΑΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΓΙΝΑΝ ΥΠΕΡΠΑΙΚΤΕΣ !!!

Οχι τα σπαθια και την εθνοφρουρα θα στελνουμε για κοπανημα , θα σας κανουμε να πουλήσετε σπίτια για να αγοράζεται πριμιουμ χαχαχαχ

φοβερο υλικο εχετε τρέμει το συμπαν !!!
 

DeletedUser26663

Καλή μας αρχή, ας κερδίσει ο καλύτερος :Ρ
Από τώρα φαγωμάρα ρε;; Αράξτε
 

DeletedUser31334

ασε μας ρε Βαπτιστη , για στρατολόγηση θα μιλησει ο ΘΑΣΟΣ - Ο ΒΟΛΑΡΑΣ και ο ΙΖΙ ΡΑΙΝΤΕΡ , ΜΟΥ ΕΜΑΘΑΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΓΙΝΑΝ ΥΠΕΡΠΑΙΚΤΕΣ !!!

Οχι τα σπαθια και την εθνοφρουρα θα στελνουμε για κοπανημα , θα σας κανουμε να πουλήσετε σπίτια για να αγοράζεται πριμιουμ χαχαχαχ

φοβερο υλικο εχετε τρέμει το συμπαν !!!

Φιλαρακι επιδη εγω σε ξερω ενω εσυ ΟΧΙ¨... 1 θα σου πω ΜΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΩΛΙΣ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΑΡΙΣΤΟ...
Αν θες να με μαθεις μπορεις να μπεις στον ιταλλικο σερβερ και να δεις τα στατς μου...
Οπως δεν προκαλεσα εδω μεσα ποτε μου κανεναν και δεν ασχοληθηκα ποτε μου με κανενα νουμπακι του ειδους σου δεν θελω ουτε και εσεις να ασχολειστε ειτε με μενα ειτε με τον λογαριασμο που με φυλοξενει...
Οσο για το πιος τρωει το περησσοτερο πρεμ... δες τα στατσ του πατερα σου πρωτα και μετα τα δικα μας...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18099

να θεωρησουμε σαν καλο υλικο και τον πρωτο παικτη των 3ου δηλαδη??

για εμενα αυτο που γινεται στους τελευταιους κοσμους ειναι ο εξευτελισμος του παιχνιδιου
αν εισαι μαγκας παιζεις κανονικα

να βαζεις στο χωριο σου προκλητικα ονοματα ειναι μεγαλο ******ιοζιλικη οταν εχεις στην αγορα σε μονιμη σχεδον βαση καμμια 30 προσφορες ανταλλαγης για πρεμιουμ και χαλας κανενα 10ευρω την ημερα
(τα βαζει δε και στην χαμηλοτερη τιμη μην χασει κανενα πελατη...ειναι ο φτηνοτερος...χαχαχαχα...τραγικο)
αν θελει κανεις στοιχεια δεν εχει παρα να κοιταξει στην αγορα για να δει καποιους παικταραδες μεγαλους...χαχαχαχα...
ας μην μιλαμε για παιχνιδι λοιπον και ας συνεχισουμε να γελαμε με καποιους γραφικους
 

Ο Βαπτιστής

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
το ποσα χρηματα διαθετει στο παιχνιδι ειναι δικο του θεμα και δεν κρινει το ποσο καλος ειναι. εσεις μαλλον ειστε κομπλεξικα επειδη στον κ31 χανετε. ο kekserwgw αγοραζει και απο δικους μας δεν εχει θεμα, αρα δες πρωτα τι γινεται σε εσενα και μετα μιλα για εμας. θα δουμε ποιος θα κανει τα πρωτα νομπλαρισματα και ποιος θα μεινει. Μεσα στην μιρλα και την δικαιολογια ειστε και εκει θα μεινετε.
Αντε τωρα στρατολογηστε και αλλους παικτες καντε και αλλες ενωσεις και αφηστε εμας να κανουμε το παιχνιδι μας, καλη συνεχεια και καλη τυχη.... γιατι θα την χρειαστειτε.

Υ.Γ αυτη η λογικη σας του στελνω επιθεση με τα 30 10 10 της αποστολης με τρελενει... :hmmm:
 

DeletedUser18099

κατσε να τα παρουμε με την σειρα....χαχαχα

θεμα πριμιουμ
το ποσα χρηματα διαθεται ειναι θεμα του καθενος ...συμφωνω
εγω εγραψα την γνωμη μου για το θεμα του αγοραζω πορους με πριμιουμ και ισχυει για ολους....ειναι γελοιο...ειναι ακομα πιο γελοιο ομως να το παιζεις μαγκας και να ονομαζεις το χωριο σου "επανεκινηση" οταν χτυπας παικτες που δεν παιζουν με τον δικο σου "τροπο"..κρατα τουλαχιστον χαμηλο προφιλ αφου δεν εχεις γινει 1ος στον κοσμο με την αξια σου αλλα με τα λεφτα
οταν τρεχεις σε αγωνα με φιατακια και εσυ εχεις παρεις πορσε στον τερματισμο μην το παιζεις μαγκας οτι εισαι ο καλυτερος οδηγος γιατι γινεσαι γραφικος

κ31
ειμαστε κομπλεξικοι γιατι χανουμε στον κ31...χαχαχαχα
ειναι αυτες οι φυλες σας στον κ31 η κανω λαθος????
παλτα-παλτα1-παλταs-παλτα.-παλτα2-παλτα3
ειναι αυτη δικια μας?
ct
θα "χασουμε" οπως λες στον κ31...θα...συμφωνω και εγω οτι θα χασουμε
βαλε κανενα στατιστικο εδω αν θελεις να γελασουμε λιγο και ας αφησουμε τα θα....χαχαχαχα...εχουμε και πολιτικους για τα θα
ειναι προκληση αυτο οπως καταλαβαινεις για να μην γραφουμε μπουρδες...!!!!

κ32
απο πανω σου εβαλα τις φυλες σου στον κ31...
κολαει σε αυτο που εγραψες....
"Αντε τωρα στρατολογηστε και αλλους παικτες καντε και αλλες ενωσεις και αφηστε εμας να κανουμε το παιχνιδι μας"
εχετε παρει αποκλειστικοτητα στο μπουγιο σε καθε κοσμο νομιζεις????
ειναι δικια σας πατεντα και την αντιγραφουμε????
στον κ31 που εχεις 5-6 φυλες και εχεις μαζεψει την σαρα-μαρα -ενωσεις-συγχωνευσεις δεν σε πειραζει???
σε πειραζει εδω που σου πηραμε την αποκλειστικοτητα??
στο φιναλε και εδω 3 φυλες δεν εχεις?..και εμεις 3 δεν γιναμε??...γιατι σε χαλαει λοιπον?
ειναι ασχημο να παιζεις στα ισα ε??,,,3vs3..εχετε μαθει το 6vs1 και εδω σας κακοφαινεται ε?
οταν γραφεις ενα επειχηρημα δεν ισχυει μονο για τους αλλους αλλα πρωτα ισχυει για τον ευατο σου
αντε γιατι αυτο μας ελειπε τελικα να ακουσουμε παραπονα απο την 3ου για στρατολογησεις-συγχωνευσεις...μην τρελαθουμε τελειως δηλαδη και επαναλαμβανω μην γραφουμε μπουρδες
 

DeletedUser32957

ακουσα στον κ32.μπηκε η DnD. αλληθευει παιδια αυτο???
επισης εχω μια ερωτηση για τα παιδια της cxc. φημολογειτε, πως θα ερθει και η cxc, στον κ32?? ισχυει???
 

DeletedUser

Ναι μπήκε η DnD και βρίσκεται στην κ55 με το όνομα ... .
Όχι η CxC δεν θα μπει τελικά στον κ32 δεν αληθεύει .
 

DeletedUser30683

Επειδη σαν kekserwgw δεν με αφηνει το συστημα να γραψω θα γραψω απο τον λογαριασμο του γιου μου !!!

Ακου να δεις ΒΟΛΑΡΑ-XAROS31 το παιδι μου δεν ασχολείται με την παρτη σου , εχει πολυ μεγαλυτερα @@ απο εσας για να κατσει να ασχοληθει , και ας το εχετε προσβάλει 2 φορες χωρις λογο , εγω ομως δεν ειμαι τοσο καλος ανθρωπος σαν το παιδι μου !!!

Εσυ την επανεκκινηση την πατησες εδω πριν καν δεις τον αριστο μεγαλε παικταρα των φυλετικων , επειδη βγηκες κοντα μου !!!

ασε λοιπον τους τσαμπουκαδες και το υφακι σας πισω απο το πληκτρολογιο και παιξτε μπαλιτσα !!

ο λογαριασμος εχει προκαλεσει 2 φορες και μαλιστα εχει πρισβαλει το ιδιο μου το παιδι αν δεν ηταν παιχνιδι θα ειχαμε αλλα !!!

Λοιπον παμε τωρα στα γεγονοτα στον 31 εχετε φτιαξει 155 φυλες προσπαθειτε να κανετε του κοσμου τις συμμαχιες για να μας κερδισετε ειστε 500 ατομα και ειμαστε 10 και μπηκαμε και 1 μηνα πιο μετα απο εσας !!

Γεγονος ειναι μεγαλοι παικτες των φυλετικων οτι μολις φτιαξαμε την φυλη ενω δεν ημασταν εχθροι μας χτηπησατε χωρις να τηρησετε το φερ-πλει των 4 ημερων για την μεταφορα αμυνων τοσο μεγαλοι παικταραδες μιλαμε ...

Το παιχνιδι ειναι μικροκοσμος και ο καθε ενας αφηνει το στιγμα του , εγω θα χρειαστω τυχη , σας ευχαριστω ...

εσεις θα χρειαστείτε μνημη ...


kekserwgw
 

DeletedUser26663

Για αυτό ακριβώς τον λόγο όλοι παρατάνε τις φυλετικές!
Για αυτό δεν μεγαλώνει η κοινότητα, και έχετε όλοι παράπονα!
 

DeletedUser31334

κατσε να τα παρουμε με την σειρα....χαχαχα

θεμα πριμιουμ
το ποσα χρηματα διαθεται ειναι θεμα του καθενος ...συμφωνω
εγω εγραψα την γνωμη μου για το θεμα του αγοραζω πορους με πριμιουμ και ισχυει για ολους....ειναι γελοιο...ειναι ακομα πιο γελοιο ομως να το παιζεις μαγκας και να ονομαζεις το χωριο σου "επανεκινηση" οταν χτυπας παικτες που δεν παιζουν με τον δικο σου "τροπο"..κρατα τουλαχιστον χαμηλο προφιλ αφου δεν εχεις γινει 1ος στον κοσμο με την αξια σου αλλα με τα λεφτα
οταν τρεχεις σε αγωνα με φιατακια και εσυ εχεις παρεις πορσε στον τερματισμο μην το παιζεις μαγκας οτι εισαι ο καλυτερος οδηγος γιατι γινεσαι γραφικος

κ31
ειμαστε κομπλεξικοι γιατι χανουμε στον κ31...χαχαχαχα
ειναι αυτες οι φυλες σας στον κ31 η κανω λαθος????
παλτα-παλτα1-παλταs-παλτα.-παλτα2-παλτα3
ειναι αυτη δικια μας?
ct
θα "χασουμε" οπως λες στον κ31...θα...συμφωνω και εγω οτι θα χασουμε
βαλε κανενα στατιστικο εδω αν θελεις να γελασουμε λιγο και ας αφησουμε τα θα....χαχαχαχα...εχουμε και πολιτικους για τα θα
ειναι προκληση αυτο οπως καταλαβαινεις για να μην γραφουμε μπουρδες...!!!!

κ32
απο πανω σου εβαλα τις φυλες σου στον κ31...
κολαει σε αυτο που εγραψες....
"Αντε τωρα στρατολογηστε και αλλους παικτες καντε και αλλες ενωσεις και αφηστε εμας να κανουμε το παιχνιδι μας"
εχετε παρει αποκλειστικοτητα στο μπουγιο σε καθε κοσμο νομιζεις????
ειναι δικια σας πατεντα και την αντιγραφουμε????
στον κ31 που εχεις 5-6 φυλες και εχεις μαζεψει την σαρα-μαρα -ενωσεις-συγχωνευσεις δεν σε πειραζει???
σε πειραζει εδω που σου πηραμε την αποκλειστικοτητα??
στο φιναλε και εδω 3 φυλες δεν εχεις?..και εμεις 3 δεν γιναμε??...γιατι σε χαλαει λοιπον?
ειναι ασχημο να παιζεις στα ισα ε??,,,3vs3..εχετε μαθει το 6vs1 και εδω σας κακοφαινεται ε?
οταν γραφεις ενα επειχηρημα δεν ισχυει μονο για τους αλλους αλλα πρωτα ισχυει για τον ευατο σου
αντε γιατι αυτο μας ελειπε τελικα να ακουσουμε παραπονα απο την 3ου για στρατολογησεις-συγχωνευσεις...μην τρελαθουμε τελειως δηλαδη και επαναλαμβανω μην γραφουμε μπουρδες


Το θέμα δεν είναι ο 31 εδώ αλλα όταν τον χρησιμοποιείτε εδώ να κάνετε την propaganda σας έχουμε και εμείς το δικαίωμα να απαντήσουμε .

Το να έχετε άλλο όνομα από την μαμά φυλή σας δεν σημαίνει αυτό ότι δεν είσαστε ακαδημία και υποτελείς μαργιονετες .
Ήσασταν μια φυλή με τους παλτας και τους Γκέτο ,οι οποιοι έφυγαν από εσάς μην αντέχοντας τα κοινωνικά , ψυχολογικά πειράματα του αρχηγού σας , του "κεξερωγω" . Μηνύματα , αποσπάσματα από forum , σκύρε και αλλα σχετικά στην διάθεση σας αν θέλετε .
Ήσασταν αδελφικές φυλές με mao mao και res , φυλές οι οποιες κάτω από την δικια μας πίεση διαλύθηκαν η διαλύονται .
Τώρα που μιλάμε , είσαστε ακαδημία των φοινίκων με άλλο όνομα απλά , και το ότι μας παίρνετε χωρια ύπουλα κρυβόμενοι πίσω από την σύμβαση που έχουμε κλείσει με την μητρική σας δεν σημαίνει ότι μας κερδίζετε κιόλας . Τα χωρια αυτά θα μας τα επιστρέψετε , η θα σας κτυπήσει και η μητρική σας , η θα σταματήσει η σύμβαση και θα φροντίσουμε μονοι μας να βάλουμε τα πράγματα στην θέση τους . Φυσικά υπάρχουν και εδώ μηνύματα που που παρακαλάτε για να μπείτε και εσείς στον διάλογο μας με τους φοίνικες και σας λέμε ότι ο υπεύθυνος μιας ακαδημίας δεν έχει τι να πει σε αυτές τις διαπραγματεύσεις .
Αυτά για τον 31 , και ένα ποντικάκι που έμαθε να βρυχάται δεν σημαίνει ότι έγινε και λιοντάρι .

Στον 32 τώρα ..
ναι έχουμε 3 φυλές , με 20 25 μέλη η κάθε μια γιατί θέλουμε να εκμεταλλευτούμε από τώρα τις ρυθμίσεις του κόσμου τις σχετικές με τις άμυνες . Λεπτομέρειες δεν θα σας πω , και εγκέφαλο θα κάψετε και δεν θα καταλάβετε .Πολύ ψηλά γράμματα για μια φυλή όχλου .
Μιλάτε για το premium , αλλα το γεγονός ότι εσείς είσαστε οι καλύτεροι μας πελάτες και ότι έχετε αγοράσει από εμάς πόρους που το premium που πήραμε θα μας φτάσει και για τον 35, δεν μετράει ?
όσο για τον χτίστη τον xxxmanxxx , σήμερα το πρωί σας έστειλε χαιρετίσματα τα οποια τα παραλάβατε από ότι ξέρω , και σας κόπηκε ο βήχας ...
Τέλος ποιοι είσαστε το δείξατε όταν κάνατε ένωση με φυλή που σαν ιδρυτή έχει άτομο που χακαρε λογαριασμό και έκλεψε premium και κατέστρεψε τον στρατό .
Εμείς ούτε καν κόκκινους δεν σας έχουμε περάσει . δεν μας απειλείται σε καμια περίπτωση και κυρίως είμαστε σίγουροι ότι ο "κεξερωγω" δουλεύει για εμάς και είναι θέμα ημερών στο να διαλυθείτε .
Ελπίζω να με διαψεύσετε αν και χλωμό το βλέπω...
 

DeletedUser32957

παιδια, ελεος... εδω συζηταμε τα του κ32. οποιεδηποτε διαφωνιες-αντιπαραθεσεις σας. με πμ,η στα αναλογα ποστ του φορουμ!
ας μην χαλαμε την συζητηση. παραμεινετε στο θεμα του κ32 σας παρακαλω θερμα!

Τι θελετε δηλαδη, να κλειδωσουν το θεμα οι διαχηρρηστες ???
 

DeletedUser

Να διορθωσω κατι...δεν χακαρα κανεναν λογαριασμο...τον κωδικο μου τον ειχε δωσει για να παιξουμε μαζι στον HP...επισης δεν του εφαγα ουτε εναν ποντο πρειμιουμ....μπηκα εκανα τον χαβαλε μου με την "μεγαλη φυλη" σας και εφυγα...

οσο για το χακαρισμα...να σας πει ο easy rider τι εκανε με το εμαιλ μου....40 χρονων ανθρωποι και κανετε σαν 10 χρονια....


τα φιλια μου :)
 

DeletedUser30683

Χαρη μας τα παν και αλλη που την ειχαν πιο μεγαλη !!!

Στον 31 , είχαμε μια διαφωνία πανω στο παιχνίδι και αρχίσατε να προσβάλλετε οικογένειες ,

ΝΑΙ ειπα οτι πειραματιζομαι με την παρτη σας γιατι ειστε ατομα με ψυχολογικα προβληματα , αλλα μονο με την παρτη σας γιατι εκτος απο μετριοι και χεστες παικτες ειστε και σκαρτοι ανθρωποι , μονο τετοιοι προσβαλουν οικογενειες !!!

Παμε για τον 31 τωρα γιατι δεν θα σας αφησω να λετε τις @@ σας ετσι . και μονο οτι μπηκα μονος μου με το παιδι μου μετα απο πολυ καιρο στο παιχνιδι και μεσα σε λιγο καιρο εφτιαξα μια παρεα 50 ανθρωπων ειναι μια νικη για εμενα !!

Διαλυσαμε την φυλη γιατι οι Σαουθ δεν υπηρχαν δεν υπαρχουν και δεν θα υπαρχουν ποτε σε αυτο το παιχνιδι , διαλυσαμε την φυλη με την Γκεττο γιατι καποιοι δεν σεβονται την παρεα και παιζουν σαν κλικα οπως εσεις δηλαδη !!! Αρα πες σε αυτα τα γατακια της ζωης οτι σου δινουν λαθος πληροφοριες !!!

Μαριονετες χαχαχαχαχαχαχα ποιες μαριονετες βρε νουμπακο του γλυκου νερου στον 31 κανουμε εντελως την πλακα μας ουτε καν ασχολούμαστε με τον κοσμο και εγω προσωπικα σας εχω παρει χωρια στα ισα και χωρις την βοηθεια καμια αλλης φυλης !!!

Για βγαλε αποσπασματα που πειραματίζομαι με άλλα άτομα εκτος απο την φυλη σας να τα δω , να δω ως που μπορει να φτασει η ξεφτυλα σας !!

Σας παιζουμε μονοι εναντιων 10 φυλων , το αν ειμαι μαριονετα ρωτα τους ΦΟΙΝΙΚΕΣ θα σου απαντησουν !!!

Οσο για τον 32 , δεν φταιω που ολος ο κοσμος θελει να σας κοπανίσει τι να κανουμε αυτοι ειστε ...

A ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΧΗΓΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΛΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΕΑ !!

Kekserwgw
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30988

Καλή επιτυχία σε όλες της φυλές και καλές μάχες!
 
Κορυφή