Φυλετικες Μαχες ενα δωρεαν παιχνιδι;

  • Δημιουργός θέματος -Savvas-
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Καλησπερα παιδια,αυτο το θεμα το ανοιξα για να εκφρασω το παραπονο μου και γενικα για να μου απαντηθει μια απορια..

Καταρχας με τες φυλετικες ασχολουμαι εδω και 3 χρονια..τον πρωτο χρονο μου δεν εβαζα premium..απ'οτι θυμαμαι δεν ηξερα καν τι ειναι το premium..Μετα απο κανα χρονο που ας το πουμε με καποιες φυλες που επαιξα μου εμαθαν τα βασικα κτλπ..και μεσα σε αυτα μου εμαθαν τι ειναι και το premium πως βοειθα και τετοια....Περσυ που επαιζα κ28 ειχα τουλαχιστον βαλει πανω απο 20 ευρω paysafecards και γενικα ειδα την διαφορα απο το να βαζεις με το να μην βαζεις....Τώρα μπαινω στο ψητο(σορρυ αν σας κουρασα)..Οι φυλετικες μαχες ειναι πραγματι ενα δωρεαν παιχνιδη?..παραδειγμα

σε λιγες μερες ανοιγει ο κοσμος 32..οι περισσοτεροι θα βαλουν απο την πρωτη μερα 10αρα...και μεσα στες 3 μερες θα εχουμε παιχτη με 500-900 ποντους..και σε 1 μηνα παιχτη με 2 χωριο σας ερωτώ εγω τώρα...αν δεν βαλω 10αρα τι ρολο θα βαραω μεσα στον κ32??αντε το πολυ πανω στον ενθουσιασμο να κατσω κανα 2-3μηνο στον κοσμο και μετα να ρθει κανας να μου παρει το χωριο αφου δεν θα ειχα βαλει πρεμιουμ δεν θα ειχα ουτε καν προλαβει να φτιαξω ενα σωστο καλο χωριο...

Επεισης καποια αλλα ενημερωτικα στοιχεια προς τους διαχειρηστες για τα ατομα που δεν θα εχουν βαλει πρεμιουμ

-οταν ο 10αρας(αυτος που βαζει 10αρες paysafecard) βγαλει ελαφρυ εγω ακομα δεν θα εχω φτιαξει σταυλο
-οταν ο 10αρας παρει το πρωτο βραβειο για 1000 πορους φαρμινγκ εγω δεν θα εχω φτασει ουτε τους 200 πορους
-οταν ο 10αρας βγαλει ακαδημια κανει τειχος 20 και φτιαξει τρενο..εγω δεν θα εχω καν παρει το οπλοποιειο 20

Ολα αυτα που εγραψα δεν ειναι λογο οικονομοικου προβληματος..ολα αυτα ειναι για να σας δειξω πως σιγα σιγα καταστρεφεται το παιχνιδι...
πριν κλεισω θετω το εξης ερωτημα στους συμπαιχτες μου..αξιζει ο κοπος να μπει κανεις κ32 χωρις πρεμιουμ?η μηπως καλυτερα να σταματησετε να λετε οτι οι φυλετικες μαχες ειναι ενα δωρεαν παιχνιδι...

αυτα..(συγνωμη για την ορθογραφια)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26916

λοιπον απλα και ωραια ... χωρις πρεμ δεν μπορεις να παιξεις ανταγωνιστηκα. και γενικα να παιξεις!

κανεις δε λεει οτι ειναι δωρεαν! η εγγραφη μπορει να ειναι ναι δωρεαν :p

αν ομως δεν θες να 3οδεψεις λευτα .. μπες κ32 για να πουλας πρεμ και μετα οσο μαζεψεις μπορεις να το χρησιμοποιησης στον κ33 και να παιξεις ενεργα ;)
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καλησπερα παιδια,αυτο το θεμα το ανοιξα για να εκφρασω το παραπονο μου και γενικα για να μου απαντηθει μια απορια..

Καταρχας με τες φυλετικες ασχολουμαι εδω και 3 χρονια..τον πρωτο χρονο μου δεν εβαζα premium..απ'οτι θυμαμαι δεν ηξερα καν τι ειναι το premium..Μετα απο κανα χρονο που ας το πουμε με καποιες φυλες που επαιξα μου εμαθαν τα βασικα κτλπ..και μεσα σε αυτα μου εμαθαν τι ειναι και το premium πως βοειθα και τετοια....Περσυ που επαιζα κ28 ειχα τουλαχιστον βαλει πανω απο 20 ευρω paysafecards και γενικα ειδα την διαφορα απο το να βαζεις με το να μην βαζεις....Τώρα μπαινω στο ψητο(σορρυ αν σας κουρασα)..Οι φυλετικες μαχες ειναι πραγματι ενα δωρεαν παιχνιδη?..παραδειγμα

σε λιγες μερες ανοιγει ο κοσμος 32..οι περισσοτεροι θα βαλουν απο την πρωτη μερα 10αρα...και μεσα στες 3 μερες θα εχουμε παιχτη με 500-900 ποντους..και σε 1 μηνα παιχτη με 2 χωριο σας ερωτώ εγω τώρα...αν δεν βαλω 10αρα τι ρολο θα βαραω μεσα στον κ32??αντε το πολυ πανω στον ενθουσιασμο να κατσω κανα 2-3μηνο στον κοσμο και μετα να ρθει κανας να μου παρει το χωριο αφου δεν θα ειχα βαλει πρεμιουμ δεν θα ειχα ουτε καν προλαβει να φτιαξω ενα σωστο καλο χωριο...

Επεισης καποια αλλα ενημερωτικα στοιχεια προς τους διαχειρηστες για τα ατομα που δεν θα εχουν βαλει πρεμιουμ

-οταν ο 10αρας(αυτος που βαζει 10αρες paysafecard) βγαλει ελαφρυ εγω ακομα δεν θα εχω φτιαξει σταυλο
-οταν ο 10αρας παρει το πρωτο βραβειο για 1000 πορους φαρμινγκ εγω δεν θα εχω φτασει ουτε τους 200 πορους
-οταν ο 10αρας βγαλει ακαδημια κανει τειχος 20 και φτιαξει τρενο..εγω δεν θα εχω καν παρει το οπλοποιειο 20

Ολα αυτα που εγραψα δεν ειναι λογο οικονομοικου προβληματος..ολα αυτα ειναι για να σας δειξω πως σιγα σιγα καταστρεφεται το παιχνιδι...
πριν κλεισω θετω το εξης ερωτημα στους συμπαιχτες μου..αξιζει ο κοπος να μπει κανεις κ32 χωρις πρεμιουμ?η μηπως καλυτερα να σταματησετε να λετε οτι οι φυλετικες μαχες ειναι ενα δωρεαν παιχνιδι...

αυτα..(συγνωμη για την ορθογραφια)

Σε καποια πραγματα που λες εχεις δικιο, απλα θεωρω οτι τραγικοποιεις σε σημαντικο βαθμο την κατασταση στο .gr.
-Αμα εχεις στοιχειωδεις γνωσεις οταν ο 10αρας θα κανει lc εσυ θα εχεις σταυλο. Οταν αυτος θα χει 50 lc ομως εσυ μπορει να χεις 100. Αλλωστε αν παρατηρησεις οι ληστες δεν παιρνονται απο παικτες που ξοδευονται στο premium(βλ. κ32)
-Οταν ο "10αρας" εχει 1000 φαρμ και συ 850 θα χεις, οπως ειπα και πριν τραγικοποιεις την κατασταση
-Οταν ο "10αρας" εχει την ακαδημια δεν θα μπορει να νομπλαρει με 650 lc και 1500 τσεκουρια.

Σιγουρα το χρημα παιζει ρολο αλλα μην ξεχνας οτι απο τον κ27(νομιζω) μπορεις να πουλας premium με πορους, αρα βγαζεις premium. Βεβαια ετσι ο κοσμος συνεχιζει με λιγοτερα ατομα αλλα no problem.
 

DeletedUser23848

Φυλετικες Μαχες ενα δωρεαν παιχνιδι;
που το είδατε το δωρεάν εδώ τα πάντα καταρρέουν και η διαχείριση το μονο που σκέφτεται πως θα γλιτώσει φορολογία και την επιβαρύνει σε εμάς δεν νομίζω να συνεχίσω με αυτήν την πολιτική και ποσο θα μπορεί ο άλλος να ναζι στο παιχνίδι από το υστέρημα του για να περνάει λίγες ώρες ευχάριστα "ξεχνοτας" τα βάσανα που μας κυνηγάνε να το χαρείτε το παιχνίδι παιδιά ευχάριστο δεν θα πάρο
Αγαπητοί παίκτες,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως στις 16 Δεκεμβρίου 2014 θα τροποποιηθούν οι τρέχουσες τιμές των πόντων premium. Αυτή η αλλαγή γίνεται λόγω πολλαπλών παραγόντων με τον κυριότερο να είναι η αλλαγή της φορολογικής νομοθεσίας, που μας οδήγησε στην συγκεκριμένη απόφαση.
Αυτό σημαίνει πως οι αλλαγές θα βασίζονται στην τρέχουσα νομοθεσία του κάθε server του παιχνιδιού. Παρακάτω, θα βρείτε τις τιμές που θα ισχύσουν για τον Ελληνικό server των Φυλετικών Μαχών.

- Πακέτο 1: 200 πόντοι premium για 4.99€
- Πακέτο 2: 560 πόντοι premium για 9.99€---(-100)
- Πακέτο 3: 1400 πόντοι premium για for 19.99€---(-100)
- Πακέτο 4: 4300 πόντοι premium για 49.99€-----(-700)--χάνονται 3 πακέτα
- Πακέτο 5: 7800 πόντοι premium για 79.99€----(-500)---χάνονται 2 πακέτα

Κατά την ίδια ημερομηνία θα υπάρξει τροποποίηση και στις τιμές των πόντων που αγοράζονται μέσω sms και τηλεφώνου.

Οι αλλαγές θα τεθούν σε ισχύ από στις 16 Δεκεμβρίου 2014.


Για την Εταιρεία,
Mad18
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή