Τελικα ειμαστε οι νικητες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28265
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33453

Δε σου τη λεω μεγαλε αποτελεις παλια καραβανα των φυλετικων μαχων με σκυλισια υπομονη και μπραβο για την μεγαλη νικη.Εγω θα σου κανω μια ερωτηση οι παιχτες του κ1 εχουν παιξει γενικα σε αλλους κοσμους του ελληνικου σερβερ ή εχουν ξεμεινει ακομα εκει και οταν λεω να παιξει οχι απλα να λογκαρουν να δουν πως ειναι ο κοσμος απλα εγκυκλοπαιδικη ερωτηση :) ;


εδω φιλε μου
παιζω ακομα κ1
εκλεισα τον κ9 στην πρωτη φυλη
καηκα στον κ26
και παιζω και τωρα κ31
 

DeletedUser

βγαλτε κομπλεξ παιδια για αυτο ειναι το φορουμ
 
  • Like
Αντιδράσεις: XarisK

DeletedUser28265

egw tha ithela na prosthesw kati...auto paei gia thn omada twn fyletikwn...
To paixnidi genika an sou aresei h strathgikh einai arketo kalo alla exei ena tromero meionektima.
Otan px exeis arketa xwria kai theleis na steileis 600 epit****is giati na spatalas to xrono sou kai na stis stelneis apo kathe xwrio ksexwrista??? poio to nohma? mhpws nomizete oti auto einai pou goustaroune oi paiktes? na spatalane 1 wra + apo ton xrono tous gia na steiloune apla 500 me 600 epit****is?? pou sth telikh 500 me 600 epit****is den einai tipota...Etsi opws einai to paixnidi, einai ftiagmeno gia mikrous paiktes pou den exoune panw apo 100 xwria.
Proswpika pisteuw oti arketoi paiktes, to parathsane gi auto to logo, giati apla EINAI VARETO!
Den mporw na katalavw giati den ftiaksate px. gia mia omada pou thn exeis onomasei esu opws goustareis kai einai px ola epithetika...na mporeis na epilegeis me eisagwgh syntetagmenwn kai stratou kai na ginetai tautoxronh epithesh apo 50 xwria as poume me to na ta epilegeis ola kai na patas enter...
Dus**** na ginei? den nomizw...autes einai oi veliwseis kate me pou prepei na ginoun...kai oxi se veltiwseis typou facebook pou kanete twra. Ton kathe paikth ton endiaferei o xronos pou tha spatalhsei...
filika panta pros omada fyletikwn


[aig]5 πόντοι
1.α. Greeklish
Στο forum απαγορεύονται τα Greeklish. Η τιμωρία για χρήστες που γράφουν με Greeklish είναι infraction 5 πόντων για κάθε μήνυμα η απάντηση σε Greeklish. Αυτό σημαίνει ότι μετά από 4 μηνύματα ή απαντήσεις με Greeklish επέρχεται αυτόματα αποκλεισμός για 1 μήνα. Απαγορεύονται οι αιτήσεις υποστήριξης γραμμένες με λατινικούς χαρακτήρες (Greeklish) και τέτοιες δεν θα απαντιούνται.
απο aigokairos

Κατάλαβα ότι απευθύνεστε στην ΟΔ
παρακαλώ να συντάξετε ξανά την άποψή σας ακολουθώντας τους κανόνες.[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11955

Συμφωνω απολυτως, με λιγα λογια ενω το παιχνιδι απο αποψης στρατηγικης ειναι αρκετα καλο, οταν φτανεις απο ενα επιπεδο χωριων και ανω, πρεπει να φτιαξετε μαζικες εντολες, πχ χωρια επιθετικα κ44 να χτυπησουν το χωριο χχχ, να διαλεγουμε τα χωρια απο τα οποια να σταλουν οι επιθεσεις και ενα πατημα να φευγουν. Με αυτο θα κερδισουμε χρονο και το παιχνιδι θα γινει πιο ανταγωνιστικό.Ιδιως σε μεγαλους κοσμους οπως οδικος μας που ο μεσος ορος χωριων ειναι 3000 και 5000 χωρια πριν τις διαγραφες.Αυτο ειναι ως συμβουλη για τους επομενους κοσμους.
 

DeletedUser

χαχαχα φιλε μου δεν νομιζω να ξαναυπαρξει κοσμος με μο χωριων 3000 και 5000..στο gr
 
  • Like
Αντιδράσεις: XarisK

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Συμφωνω απολυτως, με λιγα λογια ενω το παιχνιδι απο αποψης στρατηγικης ειναι αρκετα καλο, οταν φτανεις απο ενα επιπεδο χωριων και ανω, πρεπει να φτιαξετε μαζικες εντολες, πχ χωρια επιθετικα κ44 να χτυπησουν το χωριο χχχ, να διαλεγουμε τα χωρια απο τα οποια να σταλουν οι επιθεσεις και ενα πατημα να φευγουν. Με αυτο θα κερδισουμε χρονο και το παιχνιδι θα γινει πιο ανταγωνιστικό.Ιδιως σε μεγαλους κοσμους οπως οδικος μας που ο μεσος ορος χωριων ειναι 3000 και 5000 χωρια πριν τις διαγραφες.Αυτο ειναι ως συμβουλη για τους επομενους κοσμους.

Βασικα αποτυχια ηταν ο κ1. Αν δεν πατουσαν διαγραφες οι αντιπαλοι ουτε σε 6 χρονια δεν θα κλεινε ο κ1
 

DeletedUser28265

δηλαδη και 1000 χωρια αν εχεις σε χαλαει να υπαρχει αυτο που ανεφερα?
 

DeletedUser3040

και εκεί aιgokairos από το 2007 έως 2009 που παράτησα τον μάταιο ποια για εμένα κόσμο ένα,:'(
όταν λέω τρένο 3 δευτερολέπτων ήταν επιτυχία
δεν το λέω με βάση τα μετέπειτα δεδομένα και όσα μετά μάθαμε από άλλους σέρβερ
το λέω γιατί τότε ήταν ένα νέο παιχνίδι για εμάς και πηγαίναμε όλοι ψάχνοντας.

το τρενο των 3 δευτερολεπτων ακομα επιτυχια ειναι για σενα :rolf:
 

DeletedUser22279

από την στιγμή που περάσαμε τα χιλιάδες χωριά, πλέον δεν νομίζω να τίθεται θέμα για την ποσότητα επιθέσεων.
διότι μετά θα έπρεπε να ακολουθήσει και παρόμοια ρύθμιση για την αποστολή αμυνών στους αμυνόμενους.
στο σημείο που φτάσαμε άλλα ήταν τα σημαντικά, η σωστή προπαγάνδα, καλοί ελιγμοί..

χαρούλη, σου άρεσαν οι εισερχόμενες από χωριά με ονομασία
GAME OVER .Thank you for playing
και άρχισες τις βρισιές σε μένα και άλλους;; μα έβαλα μόνο λίγες Χ. άμυνες ανανέωνα και με την ευκαιρία γιατί να μη ρίξω και μερικές φακε; που να έφευγαν κιόλα 50Χ με μόνο ένα κλικ ...
α, ναι ήρθε και η σακ να ρίξει μερικές επιθέσεις και είδαμε τον σαμαράς :rip: σε πλήρη ταραμοπαραλήρημα. :clap:

ένα ευχαριστώ σε όσους βοήθησαν με άμυνες και χαβαλέ.
ωραία εικόνα να δω μετά από τόσα χρόνια άμυνες topo και luminel να έρχονται ενωμένες στο ίδιο χωριό.

και ένα μεγάλο μπράβο σε ακρίτας, αρκάδια, τόπο και τσιρόνης για το σχέδιο και τον κόπο τους για την γραμμή άμυνας στην κ68. είστε αστέρια !
το αποτέλεσμα πέρα από τα αναμενόμενο, πολλές οι διαγραφές, χάσαμε το παιχνίδι με τα κουβαδάκια, πολλοί από μας ξενέρωσαν αφού φύγαν οι αντίπαλοι με ελαφρά ..
μα μάλλον έτσι ήταν να γίνει.:D
δίχως τους αμυντικούς της ιμμόρταλ ανάμεσά τους τόσο άξιζαν ...



Thus the highest form of generalship is to balk the enemy's plans, the next best is to prevent the junction of the enemy's forces, the next in order is to attack the enemy's army in the field, and the worst policy of all is to besiege walled cities.
-Sun Tzu, the Art of War

To fight and conquer in all your battles is not supreme excellence; supreme excellence consists in breaking the enemy's resistance without fighting.
-Sun Tzu, the Art of War



σκέφτομαι τα Χριστούγεννα φέτος να τα περάσω με τους ΑΝΕ.... στολίσατε δέντρο, παιδιά, ή ακόμα;​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33362

τα χαιρετισματα μου στους παλιοφιλους που ακομα το παλευουν μετα απο τοσα χρονια αξεχαστες στιγμες περασαμε κ χαιρομαι που βλεπω λογαριασμους μετα απο τοσα χρονια αν κ περασαν σε 2 ρα κ 3 χερια ενα μεγαλο μπραβο
 

DeletedUser23433

Δανειζομαι το νικ φιλου για να μπορεσω να γραψω, καθως ειμαι τιμωρημενος απο το φορουμ επ απειρο, προ αμνημονευτων ετων.
LIONTARI το νικ μου στο παιχνιδι.... Χαιρετω τον δημιουργό του τοπικ bossmaster, τον κοκκινο γειτονα μου στο παιχνιδι μεχρι που τα παρατησα και εγω πριν κανα χρόνο με 35 μυρια λογαριασμο, αηδιασμένος οταν οι εχθροι γιναν συμμαχοι και οι συμμαχοι εχθροι. Χαιρετισμούς και σε όλους τους υπόλοιπους και ελπίζω να βρεθούμε σε κάποιον αλλο κόσμο πολλά παιδιά απο τον Κ1 που μας συνδέουν ατελείωτες ώρες καψίματος.... Καλή συνέχεια σε όλους

Υ.Γ. bossmaster, Πες λεπτομέρειες ρε συ, τι ακριβως έγινε στον κόσμο?


[aig]10 πόντοι,

Απαγορεύεται ρητά η χρήση λογαριασμού άλλου χρήστη από αποκλεισμένο εκ του φόρουμ χρήστη. Σε τέτοια περίπτωση θα αποκλείεται και ο δανεικός λογαριασμός.

Δεν επιτρέπεται να εκπροσωπήσετε αποκλεισμένους χρήστες. Αν το κάνετε θα προειδοποιηθείτε-τιμωρηθείτε. Μόνη εξαίρεση μπορεί να γίνει για θέματα αποχαιρετισμού (με προηγούμενη άδεια του διαχειριστή).


Δεν δίνω μπάν στον λογαριασμό θεωρώντας ότι δεν το ξέρατε.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18059

Μπράβο σε ολους τους παλιους φιλους και "εχθρους"για την υπομονή σας ειναι σιγουρο οτι ο Κ1 εβγαλε τους καλύτερους παιχτες αλλα και τους καλύτερους διπλωμάτες...
αν θυμάμαι καλα πανε 3 χρονια που τα παρατησα με πολυ συγκίνηση και μεγάλη δυσκολία, γιατι ηξερα πως θα "χαθώ " με πολους φιλους που ειχα χάρη στο παιχνιδακι αυτο , τουλαχιστον δεν επεσα εξω στην προβλεψη μου οτι αυτος ο κοσμος θα εκλεινε μονο αν ενας απο τους δυο τα παρατουσε. Και φυσικα αυτο οφειλονταν στην ποιοτητα τον δικων μου αλλα και των αντιπαλων μου....

Με εκτιμηση delchris (Χρηστος) Ζητω η ΒΙΑ
 

DeletedUser31289

Χρόνος λειτουργίας server: 2723 ημέρες

Αυτο λεει πολλα! μπραβο και σε αυτους που αντεξαν και μπραβο και σε αυτους που βαρεθηκαν και ειπαν δεν παει αλλο εχουμε και ζωη ;)
Ολοι ειναι νικητες σε αυτον τον κοσμο ...
 

DeletedUser8922

Μπράβο σε ολους τους παλιους φιλους και "εχθρους"για την υπομονή σας ειναι σιγουρο οτι ο Κ1 εβγαλε τους καλύτερους παιχτες αλλα και τους καλύτερους διπλωμάτες...
αν θυμάμαι καλα πανε 3 χρονια που τα παρατησα με πολυ συγκίνηση και μεγάλη δυσκολία, γιατι ηξερα πως θα "χαθώ " με πολους φιλους που ειχα χάρη στο παιχνιδακι αυτο , τουλαχιστον δεν επεσα εξω στην προβλεψη μου οτι αυτος ο κοσμος θα εκλεινε μονο αν ενας απο τους δυο τα παρατουσε. Και φυσικα αυτο οφειλονταν στην ποιοτητα τον δικων μου αλλα και των αντιπαλων μου....

Με εκτιμηση delchris (Χρηστος) Ζητω η ΒΙΑ

:clap::clap:
 

DeletedUser33703

Για εμενα οι εναπομείναντες του κ1 μπορεί να είναι οι νικητές του κ1 αλλά θεωρώ οτι ειναι οι μεγαλοι χαμενοι του παιχνιδιου , και αυτο το καταλαβαινουμε βλεποντας εναν παικτη του κ1 να λογκαρει σε εναν νεο κοσμο και να μη μπορει να ανταπεξελθει στις νεες συνθηκες του παιχνιδιου .
Θεωρω οτι οι συγκεκριμενοι παικτες μπορουσαν να χαρουν το παιχνιδι περισσοτερο.
Και φυσικα μη θεοποιουμε το χρονικο διαστημα των 6 χρονων διοτι , τα επιπεδα που παιζοταν αυτος ο κοσμος ειδικα τα τελευταια χρονια ηταν πολυ χαμηλα.
Σε εναν σοβαρο κοσμο με σοβαρες μαχες οπως ο 33 η ο 36 η ο 37 (αναφαιρω καποια παραδειγματα απο τελευταιους κοσμους) κανενας παικτης δεν θα μπορουσε να παιξει για 6 χρονια εναν τετοιο κοσμο εκτος αν ειχε βιονικές ικανοτητες, αυτο ειναι και ενα τρανο παραδειγμα οτι ο κοσμος δεν παιζοταν σε γρηγορους ρυθμους .
Ανεξαρτητως απο ολα αυτα συγχαρητηρια στους νικητες και ευχομαι στους επομενους κοσμους να με βγαλουν ψευτη και να δουμε πραγματα απο αυτους.
 
Κορυφή