Τελικα ειμαστε οι νικητες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28265
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser28265

Δεν θα κατσω να γραψω γιατι καποιοι πατησανε διαγραφη ουτε και με ενδιαφερει. Η σημασια ειναι οτι το παιχνιδι ερχεται προς το τελος του, δηλαδη ο κ1 βρισκει νικητες τους πραγματικους παικτες αυτου του κοσμου. Ακομα και οταν φυγανε οι ΒΙΑ με τον τροπο που φυγανε ολοι μας ειχανε ξεγραμενους, δεν μασησαμε - δεν νικηθηκαμε...αλλα σηκωθηκαμε και τους ξευτιλισαμε ολους.

Ενα μεγαλο μπραβο στους παικταραδες μας και σε αυτους που φυγανε απο το παιχνιδι...τελικα παντα ο επιμενων νικα...ειμασταν οι καλυτεροι, απλα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Απο διαγραφες ειναι βρε συ. Εστω και ετσι θα παρουν 450.000.000 ποντους
 
  • Like
Αντιδράσεις: XarisK

DeletedUser3040

85 ατομα εμειναν...παιζουν οι 10...νικησε ο αλλος χαχαχαχαχαχα.:oops:
 
  • Like
Αντιδράσεις: XarisK

DeletedUser28265

τα βαρβαρα εγιναν γιατι απλως δεν κατσανε να παιξουνε. Αλλα εσας τους παραπανω δεν σας ξερω παιξατε στον κ1 και εκφερετε αποψη? για πειτε μου τα νικ σας...
το οτι βαρβαρεψανε δεν με απασχολει ας παιζανε... εγω παιζω 6χρονια..βαρβάρεψα?

- - - Eνημερώθηκε - - -

ρε μην μου πειτε οτι ειστε απο ΒΙΑ?
 

DeletedUser18255

τα βαρβαρα εγιναν γιατι απλως δεν κατσανε να παιξουνε. Αλλα εσας τους παραπανω δεν σας ξερω παιξατε στον κ1 και εκφερετε αποψη? για πειτε μου τα νικ σας...
το οτι βαρβαρεψανε δεν με απασχολει ας παιζανε... εγω παιζω 6χρονια..βαρβάρεψα?

- - - Eνημερώθηκε - - -

ρε μην μου πειτε οτι ειστε απο ΒΙΑ?

θα εχεις να λες στα εγγονια σου επαιζα κ1 6 χρονια και βγηκα νικητης :clap:
 
  • Like
Αντιδράσεις: XarisK

DeletedUser28265

θα εχεις να λες στα εγγονια σου επαιζα κ1 6 χρονια και βγηκα νικητης :clap:

πσσσ τωρα μου την ειπες...Δυστηχως για εσενα , εκτος απο το παιχνιδι εχω παρα πολλα να πω στα εγγονια μου γι αυτα τα 6 χρονια. Το θεμα εδω δεν ειμαι εγω αλλα το αποτελεσμα του κ1. Μαλλον μπερδεψες φορουμ μεγαλε.
 

DeletedUser11955

παληκαρια το παιχνιδι λεγεται φυλετικες μαχες και εχει νικητη, οπως σε καθε παιχνιδι. Το πως και γιατι δεν εχει σημασια, σημασια εχει το αποτελεσμα. Όλα τα υπολοιπα ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε.


Το μονο που θελω να πω οτι τα συγχαρητηρια πανε σε ολα τα παιδια που ημασταν μαζι οπως:
kostasaek21,confetti,crusader,alhtaras, deathtlaker, elkon,petman

Αφηνω το χωρο να συμπληρωσετε οποιοιυς αλλους θυμαστε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18255

πσσσ τωρα μου την ειπες...Δυστηχως για εσενα , εκτος απο το παιχνιδι εχω παρα πολλα να πω στα εγγονια μου γι αυτα τα 6 χρονια. Το θεμα εδω δεν ειμαι εγω αλλα το αποτελεσμα του κ1. Μαλλον μπερδεψες φορουμ μεγαλε.

Δε σου τη λεω μεγαλε αποτελεις παλια καραβανα των φυλετικων μαχων με σκυλισια υπομονη και μπραβο για την μεγαλη νικη.Εγω θα σου κανω μια ερωτηση οι παιχτες του κ1 εχουν παιξει γενικα σε αλλους κοσμους του ελληνικου σερβερ ή εχουν ξεμεινει ακομα εκει και οταν λεω να παιξει οχι απλα να λογκαρουν να δουν πως ειναι ο κοσμος απλα εγκυκλοπαιδικη ερωτηση :) ;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33200

θα εχεις να λες στα εγγονια σου επαιζα κ1 6 χρονια και βγηκα νικητης :clap:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:rolf:

[aig]10 Πόντοι για Spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2088

και ως ένας από τους παίχτες που έπαιξα αυτό το παιχνίδι από τον κόσμο ένα,
χωρίς να ξέρω ποια θα είναι η εξέλιξη,
ένα μεγάλο μπράβο σε όσα ''παιδιά'' κλείσουν αυτόν τον κόσμο, (νικητές η ηττημένους)
για την υπομονή και επιμονή που έδειξαν

και για όσους χλευάζουν χωρίς να ξέρουν τι σημαίνει κόσμος ένα,
θα σας πω ότι αυτοί οι παίχτες έφτιαξαν το τρένο να πηγαίνει κάτω από 3 δευτερόλεπτα, για να το εξελίξετε μετά εσείς
και μας έμαθαν να βάζουμε ξυπνητήρι γιατί τότε δεν είχαμε διαχειριστή

και πάλι ένα μεγάλο μπράβο σε όλους σας που πολεμήσατε τόσο καιρό με σκοπό την νίκη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: XarisK

DeletedUser18255

και για όσους χλευάζουν χωρίς να ξέρουν τι σημαίνει κόσμος ένα,
θα σας πω ότι αυτοί οι παίχτες έφτιαξαν το τρένο να πηγαίνει κάτω από 3 δευτερόλεπτα, για να το εξελίξετε μετά εσείς
και μας έμαθαν να βάζουμε ξυπνητήρι γιατί τότε δεν είχαμε διαχειριστή

Οπα εδω εισαι λαθος αν περιμενε το tribal wars τους παιχτες του κοσμου 1 να ανακαλυψουν πως να στειλουν τρενο τοτε ζητω που καηκαμε.Αλλοι σερβερ βλεπε νετ το ειχαν βρει πριν καιρο δεν ειναι και καμια πυρηνικη φυσικη.Τεσπα εν τελει απο εμενα ενα μεγαλο μπραβο σε οσους αντεξαν τοσο καιρο να παιζουν σε εναν κοσμο και προφανως ο κοσμος 1 περα απο τις μαχες θα ειναι γνωστος και ως ο πιο μακροχρονιος κοσμος στο ελληνικο tw :clap:
 

DeletedUser18454

Χωρίς να έχω παίξει καν στον κόσμο ένα, ένα μπράβο σε όλους όσους έπαιξαν και ακόμα περισσότερο σε όσους άντεξαν μέχρι και σήμερα. :axe:
 

DeletedUser33198

εχω την απορια.. ρε παιδια τοσο καιρο ο κοσμος 1 ειχε μαχες και ενδιαφερον συνεχομενα;
 

DeletedUser11955

σε οσους ασχετους με τον παιχνιδι, οταν φτασουν να παιζουν 8 χρονια συνεχόμενα και 3 χρονια (αν θυμαμαι καλα η τελεταια μαχη) 24/24 365/365 (εκτός απο διακοπες του παιχνιδιου), να ερθουν να μας μιλήσουν.
οσο για τις μαχες ρωτηστε την ΟΔ να σας πει, οσο και για τους ενεργους παικτες μεχρι τελευταια στιγμή.
Συγχαρητηρια σε ολους μας και απο ολες τις πλευρες, ακομα και σε αυτους που πατησαν διαγραφη παραδεχόμενοι την διαγεγραμμενη ηττα τους.
Απόδειξη οτι ολοι οι αλλοι κοσμοι ανοιγουν και κλεινουν ταχυτατα :)
 

DeletedUser22279

σκέφτομαι ,,,, σκέφτομαι να ρίξω μερικές κοντρίτσες με λέφπο και ακάμπ ... ( μου έχουν λείψει !! ) ή με λουμινέλ ...
μη φύγουμε ακόμα !!!
 

DeletedUser28265

και ως ένας από τους παίχτες που έπαιξα αυτό το παιχνίδι από τον κόσμο ένα,
χωρίς να ξέρω ποια θα είναι η εξέλιξη,
ένα μεγάλο μπράβο σε όσα ''παιδιά'' κλείσουν αυτόν τον κόσμο, (νικητές η ηττημένους)
για την υπομονή και επιμονή που έδειξαν

και για όσους χλευάζουν χωρίς να ξέρουν τι σημαίνει κόσμος ένα,
θα σας πω ότι αυτοί οι παίχτες έφτιαξαν το τρένο να πηγαίνει κάτω από 3 δευτερόλεπτα, για να το εξελίξετε μετά εσείς
και μας έμαθαν να βάζουμε ξυπνητήρι γιατί τότε δεν είχαμε διαχειριστή

και πάλι ένα μεγάλο μπράβο σε όλους σας που πολεμήσατε τόσο καιρό με σκοπό την νίκη.

file Αιγοκερε τα 3 δευτερολεπτα που λες ειναι πολλα...η μαγκια μας και οταν εννοω μας εννοω και τους παικτες που φυγανε ακομα και των εχθρων, ητανε να στελνεις 4 τρενακια με 5 στο δευτερολεπτο, να κοβεις παραλληλα τρενακια στο δευτερολεπτο και κστα κλασματα του δευτερολεπτου να βαζεις αμυνες για να κοψεις τυχον ανακαταληψη. Αυτο και μονο οποιος το καταφερε στο παιχνιδια τοτε πραγματικα καταλαβαινε τι σημαινε να παιζεις στον κ1.
Μαστερ οντως ειμαι παλια καραβαννα, ανα και τα τελευταια 2 χρονια δεν εχουνε καμια σχεση ας πουμε με τα πρωτα 4. Ο κ1 ειναι σχολειο γιατι πολυ απλα παιξανε οι καλυτεροι παικτες και ειμαι σιγουρος οτι αν θελησουμε να παμε και σε παγκοσμιο σερβερ θα ειμαστε το ιδιο ανταγωνιστικοι.
Μαστερ και Αιγοκερε ποια νικ ειχατε> στον κ1.
 

DeletedUser2088

και εκεί aιgokairos από το 2007 έως 2009 που παράτησα τον μάταιο ποια για εμένα κόσμο ένα,:'(
όταν λέω τρένο 3 δευτερολέπτων ήταν επιτυχία
δεν το λέω με βάση τα μετέπειτα δεδομένα και όσα μετά μάθαμε από άλλους σέρβερ
το λέω γιατί τότε ήταν ένα νέο παιχνίδι για εμάς και πηγαίναμε όλοι ψάχνοντας.
 
Κορυφή