πολεμος????

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
απο το ανοιγμα του κ31 εχουν περασει 2,5 μηνες....βαλτε κανα στατιστικο απο κανεναν πολεμο να ξυπνησει και λιγο το φορουμ
 

DeletedUser

Έχουν περάσει 2.5 μήνες,αλλά ο 31 είναι πολύ αργος.
 

DeletedUser

παντος νομιζω εχουν ξεχωρισει καποιες φυλες που θα εχουν τον ελενχο της ηπειρου μελλοντικα και δεν χρειαζεται να δεις στατιστικα για αυτο..
 

DeletedUser1084

Προσωπικα ειμαι ετοιμος για πολλες ανατροπες οταν ανοιξει ο 32. Αν οι μισοι απ ολες τις φυλες εχουν φυγει πριν το ανοιγμα του κοσμου, σκεψου τι θα γινει οταν ανοιξει.
 

DeletedUser

και παλι ειναι πολυς καιρος

Ρε Ηλία κάνεις ό,τι δυνατό για να ανεβάσεις τα σχόλια!
Ανοίγεις θέματα χωρίς λόγο.
Το αν θέλει να ανεβάσει κάποιος στατιστικά απο πόλεμο είναι καθαρά δικό του θέμα.
 

DeletedUser

Ρε Ηλία κάνεις ό,τι δυνατό για να ανεβάσεις τα σχόλια!
Ανοίγεις θέματα χωρίς λόγο.
Το αν θέλει να ανεβάσει κάποιος στατιστικά απο πόλεμο είναι καθαρά δικό του θέμα.

Μην γίνεσαι κακός ροζούλη με τους πιτσιρικάδες κρίμα είναι
 

DeletedUser2088

[aig]Το posthunting (το να γράφεις απαντήσεις μόνο κ μόνο για να ανέβει το 'νούμερο' των ποστ ή το 'level' σου) θα δέχεται προειδοποίηση-τιμωρία, ή σε ακραίες περιπτώσεις άμεσο αποκλεισμό.

Πείτε ότι έχετε να πείτε επί του θέματος,
πριν εφαρμόσουμε τον κανόνα.[/aig]
 

DeletedUser

Γιατί όποιος πάει στρατό δεν έχει πρόσβαση στο ιντερνετ? Α ναι ξέχασα, πιτσιρικάς είσαι και εσύ που να ξέρεις.Θα μάθεις,θα μάθεις

Όχι απλά πας στρατό και έχεις ίντερνετ και περνάς την ώρα σου σε φόρουμ....αυτό με ξεπερνάει.....


[aig]Προειδοποίηση για Spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Όχι απλά πας στρατό και έχεις ίντερνετ και περνάς την ώρα σου σε φόρουμ....αυτό με ξεπερνάει.....

έχω ξαναπει αυτο το φόρουμ είναι η ψυχαγωγία μου.Άσε που σήμερα ήταν και η ορκομοσία.Τι να λέμε τώρα. Τι να λέμε τώρα....


[aig]Προειδοποίηση για Spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33200

Ο 31 ειναι πολυ αργος αρα είναι νωρίς για στατιστικά..
 

DeletedUser30988

Να ένας "πολεμος"
Πλευρά 1:
Φυλές: XXX, ΧΧΧ
Πλευρά 2:
Φυλές: RIP, RIP1, RIP2

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 128
Πλευρά 2: 52
Διαφορά: 76

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 35
Πλευρά 2: 5
Διαφορά: 30

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 317,730
Πλευρά 2: 85,132
Διαφορά: 232,598

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 96,740
Πλευρά 2: 12,838
Διαφορά: 83,902

chart
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ο 31 ειναι πολυ αργος αρα είναι νωρίς για στατιστικά..

Αφηστε την καραμελα του ο 31 ειναι αργος, η ταχυτητα μοναδας ειναι πιο γρηγορη αν δεν κανω λαθος...
3 μηνες ειναι ανοιχτος, το επιπεδο των παικτων απλα ειναι χαμηλο πλην ελαχιστων περιπτωσεων
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Να ένας "πολεμος"
Πλευρά 1:
Φυλές: XXX, ΧΧΧ
Πλευρά 2:
Φυλές: RIP, RIP1, RIP2

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 128
Πλευρά 2: 52
Διαφορά: 76

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 35
Πλευρά 2: 5
Διαφορά: 30

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 317,730
Πλευρά 2: 85,132
Διαφορά: 232,598

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 96,740
Πλευρά 2: 12,838
Διαφορά: 83,902

chart

Φίλε μου εντι
Εαν η οικογένια των χχχ αν θέλει να ανεβάσει στατιστικά υπάρχουν οι υπεύθυνοι και ο εκπρόσωπος τύπου της οικογένειας που μπορεί να το κάνει,αλλά μιας και τα έβαλες έπρεπε να τα βάλεις τουλάχιστον σωστά μιας και η χχχ δεν έχει πόλεμο μόνο με ριπ αλλά και http://prntscr.com/5bbmda.Όπως βλέπεις μετά το πλάνο που τους κάναμε διέλυσαν τη μια ακαδημία τους,οπότε πριν ξανανεβάσεις στατιστικά να είσαι πιο ενημερωμένος!


Αφηστε την καραμελα του ο 31 ειναι αργος, η ταχυτητα μοναδας ειναι πιο γρηγορη αν δεν κανω λαθος...
3 μηνες ειναι ανοιχτος, το επιπεδο των παικτων απλα ειναι χαμηλο πλην ελαχιστων περιπτωσεων

Μπορούμε να μάθουμε ποιες είναι αυτές οι ελάχιστες περιπτώσεις;Για να μην παίζουμε τσάμπα!
 

DeletedUser30988

Φίλε μου εντι
Εαν η οικογένια των χχχ αν θέλει να ανεβάσει στατιστικά υπάρχουν οι υπεύθυνοι και ο εκπρόσωπος τύπου της οικογένειας που μπορεί να το κάνει,αλλά μιας και τα έβαλες έπρεπε να τα βάλεις τουλάχιστον σωστά μιας και η χχχ δεν έχει πόλεμο μόνο με ριπ αλλά και http://prntscr.com/5bbmda.Όπως βλέπεις μετά το πλάνο που τους κάναμε διέλυσαν τη μια ακαδημία τους,οπότε πριν ξανανεβάσεις στατιστικά να είσαι πιο ενημερωμένος!

...δεν παιζω 31 ποια φιλε μου,λογο πανελληνιων οποτε συγνωμη που δεν ειμαι τοσο ενημερωμενος....εγω εβαλα μονο με ριπ πειραζει?στατιστηκα δεν ζυτησατε?εβαλα και εγω καποια,και εφοσον αυτο το ποστ δεν ηταν μονο για χχχ δεν εκατσα να ψαξω ολους τους πολεμους της χχχ...και επισης αυτο το αν ηθελε να ανεβασει στατς θα το εκανε δεν ξερω κατα ποσο ισχυει γτ κουβεντα κανουμε,στατς ανεβασα δεν προσβαλα ουτε εθιξα καποιον...βαλε και το πως δεν ειναι και πολυ δυσκολο να πας και να ψαξεις μονος σου σε στατς τι παιζει με καθε φυλη....τωρα το προβλημα σου δεν ξερω που ειναι...
 

DeletedUser

Είστε αστέρια!Μια απο τις πιο δύσκολες ηπείρους η 44!Παλεύετε με κάτι Noobs (στην ουσία noobs είναι),για το μόνο λόγο που δεν έχετε κλείσει ήπειρο είναι επειδή έχουν 50 ακαδημίες.
 

DeletedUser1084

Το συμβουλιο της οικογενειας της XXX, δεν προκειται να πεσει στην παγιδα και να παρει μερος σε σχολιασμο - ξεκατινιασμα που γινεται στο φορουμ τα τελευταια χρονια υπο τον σημασιολογικο ορο "προπαγανδα". Ειμαστε της αποψης σαν φυλη, οτι αποκτουμε αντιπαλους και οχι εχθρους και θελουμε να υπαρχει καλο κλιμα και να γινεται καλο παιχνιδι και τιποτα παραπανω.

Το καθε μελος της φυλης εχει καθε δικαιωμα να γραφει συμφωνα με την ελευθερια του λογου αλλα αντιπροσωπευει μονο τον εαυτο του και δεν μπορει να εκπροσωπησει, σε καμμια περιπτωση, το συνολο της φυλης.
 
Κορυφή