κοιτα να δεις τι εκανες...

  • Δημιουργός θέματος snails
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Κοιτας να δεις τι εγινε…

Ο invinsible13 ο Μέγας Αρχηγός με το «μεγάλο στόμα» την «μεγάλη αγκαλιά» που είναι και παιχτουρα μεγαλη έχει ένα καλό : ΣΤΑΘΕΡΟ ΛΟΓΟ , χαλαρωσε Τιμο ειρωνικα το ειπα δε θελω να σε θιξω , οπου φυσαει ο ανεμος εισαι… και θα το καταλαβουν ολοι αυτό!
Αυτος λοιπον ο ΜΕΓΑΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ειχε τα αντερα να με αποκαλεσει ΡΟΥΦΙΑΝΟ αλλα σε κάθε κληση του σκυπε που μπηκε με εμενα μεσα γινοτανε καπνος !!!!
Ο ρουφιανος λοιπον εγω που μετα από τοσα χρονια που εχω ασχολειθει με το ****παιχνιδο αυτό , στις φυλες που υπηρετησα και μου εδειξαν εμπιστοσυνη , το σεβασμο που μου εδειξαν συμμαχοι και εχθροι δε βρεθηκε ποτε και το τονιζω , ποτε καποιος να μου πει ότι ειμαι ρουφιανος και κανω γυριστες στα φιλαρακια και όμως , βρεθηκε εν ετη 2014 να με πει ο ΜΕΓΑΣ ΑΡΧΗΓΟΣ στην ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ που εκανε στον κ31!
προσοχή λοιπόν στις αγκαλιές που σας προσφέρει γιατί θα έχει πισώπλατα μαχαιρώματα!!!

Ο σκοπος αυτου του ποστ είναι ενας και μονος να προκαλεσω ανοιχτα τον ΜΕΓΑ ΑΡΧΗΓΟ να δειξει σε ολους τις αποδειξεις που τον εκαναν να με χαρακτηρισει ρουφιανο και τοτε εγω θα του ζητησω εδώ μπροστα σε ολους σας ΣΥΓΝΩΜΗ κατι που αυτος εδώ και μερες από φευγει να κανει….
 

DeletedUser18255

κοιτα γενικα μετρια πραγματα δε ξερω θελω να δω και την αποψη αλλων παιδιων
 

DeletedUser

Ο invinsible13 ο Μέγας Αρχηγός με το «μεγάλο στόμα» την «μεγάλη αγκαλιά» που είναι και παιχτουρα μεγαλη έχει ένα καλό : ΣΤΑΘΕΡΟ ΛΟΓΟ , χαλαρωσε Τιμο ειρωνικα το ειπα δε θελω να σε θιξω , οπου φυσαει ο ανεμος εισαι… και θα το καταλαβουν ολοι αυτό!

το αν οπου φυσαει ο ανεμος ειμαι θα το δουμε παλιε φιλε...τουλαχιστον δεν θα παρατησω φιλους κ γνωστους κ μετα θα γκρεμιζω το χωριο μου για ενα βαρβαρικο...;)
αν ερθει η ωρα να φυγω απτην φυλη,τουλαχιστον θα δειξω αφοσιωση στους πρωην συμπαικτες μου (ναι ντε,σαν αυτη που δεν εδειξες εσυ φευγοντας) κ θα τα αφησω ολα πισω...

Αυτος λοιπον ο ΜΕΓΑΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ειχε τα αντερα να με αποκαλεσει ΡΟΥΦΙΑΝΟ αλλα σε κάθε κληση του σκυπε που μπηκε με εμενα μεσα γινοτανε καπνος !!!!

ρουφιανο δεν σε αποκαλεσα,αλλα αν ετσι θες εσυ να πιστευεις μην σου χαλασω το ονειρο κ πεσεις απο κανα συννεφακι...ξερεις πολυ καλα πως πανω σε αυτον τον τομεα δεν μπορω να απαντησω εδω κ ετσι πολυ απλα το εκμεταλευεσαι αυτο μπας κ με κραξεις χωρις απαντηση...;)
ο ευκολος τροπος βεβαιως βεβαιως...

προσοχή λοιπόν στις αγκαλιές που σας προσφέρει γιατί θα έχει πισώπλατα μαχαιρώματα!!!

φυσικα θα επεφτε κ η ατακα για να δημιουργησεις θεμα...οσοι με ξερουν,ξερουν πως δεν εχω πει ψεμματα ποτε μου κ ποτε δεν προδωσα...αλλα τι να λεμε τωρα...

Αυτος λοιπον ο ΜΕΓΑΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ειχε τα αντερα να με αποκαλεσει ΡΟΥΦΙΑΝΟ αλλα σε κάθε κληση του σκυπε που μπηκε με εμενα μεσα γινοτανε καπνος !!!!

χαχα...αυτο καταλαβες?οτι γινομαι καπνος επειδη φοβαμαι να σε αντιμετωπισω λεκτικα?? η οτι απλα βαρεθηκα την γκρινια σου κ δεν εχω ορεξη για περισσοτερη??


υ.γ. γιατι δεν λες κ την ιστορια απτην αρχη?ο λογος που εφυγες ηταν οτι δεν επετρεπες να νομπλαρει αλλος παικτης χωριο στην εκλησια του (το οποιο ηταν στην ακρη της δικια σου) γιατι κατ εσε ειναι απλα νουμπας? η οτι επειδη του επιτρεψαμε να παρει χωριο σηκωθηκες κ εφυγες? η οτι επισης ο αλλος λογος που εφυγες ηταν οτι απαιτουσες να νομπλαρουμε τους παικτες που θεωρεις νουμπαδες μονο κ μονο γιατι δεν ξερουν να παιζουν?? δηλαδη ΚΑΝΙΒΑΛΙΣΜΟΣ...κ αρνουμαι να το κανω περαν αυτων που κιτρινιζουν κ κοκκινιζουν γιατι δεν ειναι απλα σωστο???αλλα ναι ξεχασα,πισωπλατα μαχαιρωματα με κουμπουρια...αν καποιος την εκανε ησου εσυ γιαννη,για ενα βαρβαρικο κ γιατι δεν επετρεψα τον κανιβαλισμο...
 

DeletedUser

τωρα εδω αρχιζουμε να γελαμε!
ξεκιναμε τον κοσμο η παλια φουρνια και οπου μας βγαλει...
στην πορεια αλλαξαμε ροτα και καναμε ακαδημια και πηραμε την καμελοτ....
ειπαμε οτι η σαβουρα θα φυγει , αλλα....
συνεχισαμε το εργο των ακαδημιων και πηραμε τις φυλες του Βορειου...
που και εδω το σκεπτικο ηταν να καθαρισουμε με την σαβουρα ,αλλα....
αυτές είναι κουβεντες δικες σου γιατι εγω στις ενωσεις ημουν αρνητικος!


ειπαμε να ασχοληθουμε οπως και εκανα αλλα με αυτους που δεν ασχολιουνται τι να αλλο να κανω να καθομαι να τους κοιταω???
Και εδώ εσυ παλι ειπες περνανε οι 20 μερες και μετα φαρμες....δηλαδη δεν ειναι κανιβαλισμος αυτος εεεε???
πηραμε και 3 ακαδημια και 4 και ισως σε λιγες μερες γινει και η 5 ακαδημια μεσα σε μια ηπειρο!!!
ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΑΡΧΗΓΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑ!
και μετα απο ολα αυτα με αποκαλεις γκρινιαρει επειδη ΕΣΥ ΠΡΩΤΟΣ αθετουσες τα λεγομενα σου??
και επειδη ΕΣΥ μας εκοψε το παιχνιδι βλεποντας εναν χαρτη ολο μπλε και μωβ???
Αν ηξερα ότι θα εκανες τα ιδια του κ5 αληθεια σου λεω δε θα ξανα ασχολιομουν εξαλλου ολοι την παλια φουρνια των druids κατεφερες και την εδιωξες με τις επιλογες τις τοτε και το ιδιο εκανες και τωρα…..βεβαια τα παιδια που ηδη εχουν σταματησει χαρη της πολιτικης σου δεν ηταν druids αλλα μικρη σημασια εχει!
Οσο αφορα λοιπον για τις αποδειξεις που ζηταω , ναι το εκανα για πρωτη φορα δημοσια ( δεν εχω ξεκατινιασθει ποτε ξανα ) γιατι πολύ απλα ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝ ΡΟΥΦΙΑΝΟ!
Σαφως λοιπον και το χωριο μου θα το κανω ότι θελω από την στιγμη που βρισκομαι σε μια φυλη η οποια δε μπορει να κανει τα αυτονοητα!
Αλλα ακομα περιμενω να μου δωσεις τις σαφεις απαντησεις ΑΡΧΗΓΑΡΑ μου για το μηνυμα που μου εστειλες….

invinsible13 την 04.11. και ώρα 19:28
ο καθε ανθρωπος κανει τις επιλογες του κ πορευεται με αυτες...εσυ εκανες τις επιλογες σου γιαννη,οχι οταν εφυγες προσπαθωντας να προκαλεσεις οποιοδηποτε προβλημα στα "φιλαρακια σου" οπως λες,αλλα με το γκρεμισμα του χωριου που α μη τι αλλο δεν το εχτισες κ μονος σου...αλλα υποθετω τα στρατα κ τα χωρια ειναι της φυλης μονο οταν μιλαμε για τους αλλους ετσι? οταν μιλαμε για τον δικο μας κ μονο λογαριασμουλη ολα αλλαζουν...δεν πειραζει απλα δεν περιμενα οτι θα εκανες τετοιες γυριστες στα "φιλαρακια" σου...

υ.γ. καλα δεν σχολιαζω τιποτα περι αιτησεων υποστηριξης παλι προς τα "φιλαρακια σου"...δεν ξερω πως ειναι η εννοια φιλος στο δικο σου μυαλο,αλλα αμεχει αρκετα απο το δικο μου φαινεται...δεν εχεις καταλαβει οτι ειναι ενα παιχνιδι μαλλον...
 

DeletedUser

παμε παλι...ολη η παλια φουρνια των druids ακομα μεσα ειναι...μονο εναν βλεπω να εχει φυγει...
οχι κ ησουν αρνητικος...φευγοντας εκεινες τις 7 μερες (δεν υπαρχει λογος να γραψω για ποιον λογο) εσυ ειπες "παρτε την καμελοτ ακαδημια κ χτυπηστε εκεινους"...μπροστα σε 5 μαρτυρες...επισης εσυ ησουν θετικος στην φυλη του βορειου παλι μπροστα σε μαρτυρες...τωρα τα γυρνας εσυ κ λες αλλα κ παει να χασει την βαρυτητα ο λογος σου...
οσον αφορα το θεμα του ρουφιανου,δεν σε εχω αποκαλεσει ετσι...κ προφανως το γραφω ανοιχτα...αλλα αν σαρεσει τοσο ο χαρακτηρισμος κ η λεξη σε αφηνω ελευθερα να την χρησιμοποιεις,μην την στερηθεις...

Σαφως λοιπον και το χωριο μου θα το κανω ότι θελω από την στιγμη που βρισκομαι σε μια φυλη η οποια δε μπορει να κανει τα αυτονοητα!

στην πορεια του κ31 οτι εχεις ζητησει εχει γινει εκτος απο ενα μονο θεμα...κ τσουπ την κοπανησες...οπως σου ξαναεγραψα εισαι σαν το μικρο παιδακι που θελει ενα παιχνιδι ενω εχει ζητησει αλλα 5 κ του τα εχουν παρει ηδη...κ μολις δεν του παρουν το τελευταιο που εχει ζητησει κανει μουτρα...

προφανως αντιλαμβανεσαι οτι το τελευταιο μηνυμα δεν χρειαζοταν να το ποσταρεις ετσι? απλα δειχνεις οτι δεν εισαι καν αξιος να κρατησεις προσωπικες συνομιλιες (που ουσιαστικα δεν δειχνουν κ κατι) σε προσωπικο επιπεδο...

φυσικα μπορει να συνεχισει η συζητηση στα πρωιναδικα του mega κ του alpha...θα εχει κ μεγαλη τηλεθεαση να ξερεις...
 

DeletedUser

κανεις λαθος φιλε μου η παλια φουρνια ειναι αυτη που ξεκινησε να κερδιζει πολεμους και ηταν ουτε 20 ατομα απο αυτα πλεον εκει μεσα ειναι μονο 3!!
και οι αλλοι πλαιοι θεωρουνται αλλα ειναι απο στρατολογησεις κερδισμενων πολεμων!

εγω δεν ειπα ποτε να παρουμε καμια φυλη γιατι πολυ απλα ημουν σε επιτηρηση 10 μερες....αλλα ειπαμε....
επισης οταν σε γνωρισα με τον Βορειο κατι σου ειπαμε και οι δυο.....αλλα παλι λογω του χρωματος εκανες αλλα....
οταν λοιπον με κατηγορεις ανοιχτα για κατι που δεν εχει γινει τι ειναι ??? θα παιξω με τις λεξεις ???

οχι εδειξα ανοχη σε πολλα και οπως ειπες και πριν γκρινιαζα πολυ που σημαινει οτι το ποτιρη ξεχειλισε και ΝΑΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΕΛΑΦΡΑ....
αλλα και παλι εδω ομως δε θυμασαι γιατι αποχωρισα....θα εχεις και παλι τους λογους σου!!!!

το αν ειμαι αξιος εγω , εσυ θα εισαι ο τελευταιο που θα μπορει να το πει με καταλαβες και γιατι σε ποναει τοσο Τιμο??? επειδη ειπες μια ******* και δεν ειχες τα ******α να το μαζεψεις ??? μια συγνωμη αρκουσε αλλα προφανως η λεξη αυτη ειναι αγνωστη για σενα!
 

DeletedUser25600

τωρα εδω αρχιζουμε να γελαμε!
ξεκιναμε τον κοσμο η παλια φουρνια και οπου μας βγαλει...
στην πορεια αλλαξαμε ροτα και καναμε ακαδημια και πηραμε την καμελοτ....
ειπαμε οτι η σαβουρα θα φυγει , αλλα....
συνεχισαμε το εργο των ακαδημιων και πηραμε τις φυλες του Βορειου...
που και εδω το σκεπτικο ηταν να καθαρισουμε με την σαβουρα ,αλλα....
αυτές είναι κουβεντες δικες σου γιατι εγω στις ενωσεις ημουν αρνητικος!


ειπαμε να ασχοληθουμε οπως και εκανα αλλα με αυτους που δεν ασχολιουνται τι να αλλο να κανω να καθομαι να τους κοιταω???
Και εδώ εσυ παλι ειπες περνανε οι 20 μερες και μετα φαρμες....δηλαδη δεν ειναι κανιβαλισμος αυτος εεεε???
πηραμε και 3 ακαδημια και 4 και ισως σε λιγες μερες γινει και η 5 ακαδημια μεσα σε μια ηπειρο!!!
ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΑΡΧΗΓΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑ!
.



Θέλω να πω ένα μπράβο στον εν λόγο παίκτη! Δεν με απασχολούν τα εσωτερικά σας! Μακάρι να τα βρείτε....
ΑΛΛΑ επιτέλους ρε π*^%στη μου βρέθηκε ένας άνθρωπος να παραπονεθεί για αυτή την αηδία που θεωρείτε οτι παίζετε!

Μα καλά... Άντε κάνατε τις 4! (όχι 1, όχι 2.. 4!!) Ακαδημίες σας... Έπειτα κινηθήκατε με την γνωστή ατάκα "ΣΕ για αρχή και έπειτα το βλέπουμε για συμμαχία Ή ΣΕ με λειτουργία συμμαχίας" και κάνατε όλο τον υπόλοιπο κόσμο ΓΑΛΑΖΟ-ΜΩΒ???????? Μια αγκαλιά όλη η Κ55??
Και προτάσεις για ενδεχόμενες συμμαχίες αριστερά και δεξιά σε Κ45 / Κ54???
Προτάσεις σε ΌΛΗ την Κ55 για κοινά χτυπήματα εναντίων 1 φυλής OYTE 50 ατόμων?

Με τι σκεπτικό...?? ΑΑαααα για να φάμε την -RES- ... Σωστά.. Να σας πληροφορήσω εμάς αυτή είναι η διπλωματία μας:
HpqPuMA.png



ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΗ!!!!! Παίζουμε Κ55 με τα πάντα κόκκινα. Και ας χάσουμε... (ΑΝ μπορέσετε να μας φάτε!) Μαγκιά μας. Τουλάχιστον θα λέμε οτι παίξαμε ένα στρατηγικό και ΠΟΛΕΜΙΚΟ πάνω απο όλα παιχνίδι! Αυτό όμως που εσείς θεωρείτε παιχνίδι ειλικρινά δεν μπορώ να αντιληφθώ πως το απολαμβάνετε !!???

Και για να το ξεκαθαρίσω.. δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σας.. Και οι 2 όταν είχαμε μιλήσει ένα φεγγάρι που ήσασταν ακόμα μια φυλή στην Κ55 μου φανήκατε μια χαρά άτομα.. Τώρα το πως παίζετε ή πως νομίζετε οτι παίζετε... εσείς και οι παίκτες σας το ξέρετε..!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ειναι πολυ τραγικη κατασταση σε οσους κοσμους εχουν βγει προσφατα και τωρα οι DRUIDS δινουν μια γερη γευση απο αυτη την σαπιλα στον κ31
πολυ κοκκινο ρε περι
 

DeletedUser25600

πολυ κοκκινο ρε περι

Δεν έχω άποψη για τους κόσμους απο τον Κ22 και μετά. 1 φυλή 20 ατόμων που ξέρανε το παιχνίδι ήμασταν και πήραμε τον κόσμο. Τώρα για την "σαπίλα"?? Μπορώ να πω οτι το επίπεδο σε γενικές γραμμές είναι κάτω του μετρίου!

Οσο για το κόκκινο... όπως είπα παιχνίδι είναι. Αν ήταν γαλάζιο ΠΟΙΑ Η ΧΑΡΑ? Ας παω να παίξω farmville.... Τουλάχιστον εκεί οι "φοράδες" (lc) αναπαράγονται κιόλας!!!
 

DeletedUser

Τουλάχιστον εκεί οι "φοράδες" (lc) αναπαράγονται κιόλας!!!

ναι ρε συ περικλη...αλλα εκει οι φοραδες δεν κανιβαλιζονται...

05 Αrgonauts (541|532) K55 3,069 Chimp [-RES-] Hοshi [-RES-] 2014-11-08 17:08:06
04 Xaritwmenos (537|508) K55 1,173 zedtka [-RES-] Hοshi [-RES-] 2014-10-24 00:44:23
03 Zedtka (539|508) K55 3,908 zedtka [-RES-] Hοshi [-RES-] 2014-10-22 23:59:39
02 Bellan (533|511) K55 3,675 Kou.Kou.Ta [-RES-] Hοshi [-RES-] 2014-10-22 07:14:12
 

DeletedUser25600

ναι ρε συ περικλη...αλλα εκει οι φοραδες δεν κανιβαλιζονται...

05 Αrgonauts (541|532) K55 3,069 Chimp [-RES-] Hοshi [-RES-] 2014-11-08 17:08:06
04 Xaritwmenos (537|508) K55 1,173 zedtka [-RES-] Hοshi [-RES-] 2014-10-24 00:44:23
03 Zedtka (539|508) K55 3,908 zedtka [-RES-] Hοshi [-RES-] 2014-10-22 23:59:39
02 Bellan (533|511) K55 3,675 Kou.Kou.Ta [-RES-] Hοshi [-RES-] 2014-10-22 07:14:12



Πλήγωσες τον εγωισμό μου! -ΔΕΝ-

Αλλά για τα τυπικά.. έτσι μωρέ να σου φύγει και η απορία..

Chimp τον αδειάσανε και δεχόταν επιθέσεις επειδή ήταν κίτρινος. Είτε τον αφήνω να τον φάτε και να ρθείτε μέσα στην εκκλησία μου, είτε τον σώζω και τον παίρνω.
zedtka έφαγε -ΕΠΙΘΕΣΙΜΟ ΜΠΑΝ- έπειτα απο αίτηση υποστήριξης για επίθεση σε πρώην παίκτη της φυλής του που "θεωρητικά" γνώριζε τον στρατό του. Του πήρα τα χωριά με σκοπό να παίξουμε co-play και να μην το παρατήσει.
Kou.Kou.Ta δήλωσε οτι το παρατάει και δεν ξαναμπήκε ποτέ. Μεγάλη Μ@Λ@ΚΙ@ εκ μέρους του! Του άδειασα ένα χωριό στο οποίο είχε μια νιουκ 26 αγροκτήματος και απο 1500 δορατοξίφοι. Η Μήπως έπρεπε να το παραχωρήσω και αυτό σε έναν απο τους πολλούς αντιπάλους μου!!?? (Ξέρω οτι δεν έχετε πολλούς γιαυτό το τονίζω..)

Σε όλες τις παραπάνω περιπτώσεις δεν είδα κάποιο κανιβάλισμα. ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ήμουν ο μόνος με τόσο μεγάλη νιουκ και τόσο πολύ φαρμ για να την αναπληρώσω που δεν θα είχα τόσες πολλές απώλειες σε σχέση με άλλους.. Η έπρεπε να σας αφήσω να αλωνίζεται με τα 250 accounts σας μέσα στο χώρο μου? Καλά είστε εκεί στο RIM.. Να σας στακάρουν τα χωριά οι "ενεργοί σας παίκτες!!" Αφήστε μας εμάς εδώ στην μιζέρια μας..



[aig]10 Πόντοι
Παρακαλώ να είστε ποιο προσεκτικός στις εκφράσεις σας.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Πες τα ρε Περή!Επειδή τρώτε εσείς πίκρες θα φταίμε εμείς; :ο
Λέγατε για την ένωση ΜAY,RES,MAYRES.Οτι εχετε κανει 50 ακαδημιες δεν το βλεπετε;


AcUxcdZ.png
 

DeletedUser25600

Και ελπίζω οι ενεργοί παίκτες σου των 250+ λογαριασμών να μην χρειαστεί να κανιβαλιστούν ΠΟΤΕ!

Εδώ θα είμαι να σε βοηθάω να μην χρειάζεται να τους παίρνεις.


hw41bc6.png
 

DeletedUser

Πες τα ρε Περή!Επειδή τρώτε εσείς πίκρες θα φταίμε εμείς; :ο
Λέγατε για την ένωση ΜAY,RES,MAYRES.Οτι εχετε κανει 50 ακαδημιες δεν το βλεπετε;


AcUxcdZ.png

Μ'αρέσει πάντως που αναφορά έχει μεγάλη σχέση με το όλο θέμα λελ
 

DeletedUser33477

Πες τα ρε Περή!Επειδή τρώτε εσείς πίκρες θα φταίμε εμείς; :ο
Λέγατε για την ένωση ΜAY,RES,MAYRES.Οτι εχετε κανει 50 ακαδημιες δεν το βλεπετε;


AcUxcdZ.png



Ναι μεγάλη πίκρα..2η φορά που το σπάω..Βέβαια την πρώτη φορά που το έσπασα (και ήταν και πολύ worth) Screenshot_24.png αλλά και πάλι κατάφερα να αναπληρώσω και να την κάνω κάπως καλύτερη...

Βέβαια μιας και μιλάμε για πίκρες... Screenshot_23.png
Screenshot_25.png

Και γενικά αυτο το γαιτανάκι με τις αναφορές μπορώ να το συνεχίσω αλλά κύριοι τα πολλά λόγια είναι φτώχεια.Παίξτε ο καθένας το παιχνίδι του όπως μπορεί.Μέσα στο παιχνίδι όχι στο εξωτερικό φόρουμ.Ο νικητής εκεί θα κριθεί όχι εδώ.
 

DeletedUser

Γιατι ολα τα αλλα εχουν σχεση :Ο;
Τοσα θεματα υπαρχουν και λενε ο,τι να'ναι η αναφορα σε πειραξε;

Από το θέμα της διπλωματίας εσύ το πας αλλού.Σαν να σου λέω
-Γεια σου τι κάνεις?
-Καλά είμαι
και να έρχεται ένας τρίτος και να λέει -Είμαι από το Κατάρ

Κάπως έτσι.Όσο για την αναφορά γελάω λες κ εσύ στη φυλή σου έχεις καλύτερα φυντάνια...(Ακόμα γελάω με το ανέκδοτο "detro")
 

DeletedUser25600

Κράτησες βλέπω την nuke μου να την θαυμάζεις?? Πολύ φαρμ θέλει, trimarisma και προσοχή!

Δεν έβαλες ομως ολόκληρη την αναφορά να δείξεις τι στρατό χάσατε!!!

Και όσο για το παιχνίδι μας... ΕΜΕΙΣ το παίζουμε. Εσείς??

Φιλικά πάντως θα ντρεπόμουν να παίζω με 10 ακαδημίες... Δεν έχω να αποδείξω κάτι για να πασχίζω μέσα στα μπλε να επιβιώσω..
 

DeletedUser

Από το θέμα της διπλωματίας εσύ το πας αλλού.Σαν να σου λέω
-Γεια σου τι κάνεις?
-Καλά είμαι
και να έρχεται ένας τρίτος και να λέει -Είμαι από το Κατάρ

Κάπως έτσι.Όσο για την αναφορά γελάω λες κ εσύ στη φυλή σου έχεις καλύτερα φυντάνια...(Ακόμα γελάω με το ανέκδοτο "detro")

Να κάνω μια ερώτηση,μήπως είσαι εσυ το Λουκουμάκι(είχε κ γρήγορη ανταπόκριση στο φορουμ,οταν βγηκες εσυ οφλινε μπηκε αυτος ονλινε :Ρ );Γιατι στην υπογραφή σου έγραφε κατι για λουκουμα
+εβγαλες το Tw Retired
Γιατί μπαίνεις στον κόπο να κάνεις νέους λογαριασμούς στο φόρουμ χωρίς λόγο;Μήπως δεν ήσουν πότε τόσο Retired?
 

DeletedUser33477

Κράτησες βλέπω την nuke μου να την θαυμάζεις?? Πολύ φαρμ θέλει, trimarisma και προσοχή!

Δεν έβαλες ομως ολόκληρη την αναφορά να δείξεις τι στρατό χάσατε!!!

Και όσο για το παιχνίδι μας... ΕΜΕΙΣ το παίζουμε. Εσείς??

Φιλικά πάντως θα ντρεπόμουν να παίζω με 10 ακαδημίες... Δεν έχω να αποδείξω κάτι για να πασχίζω μέσα στα μπλε να επιβιώσω..

Την θαυμάζω εννοείται όπως θαυμάζω και εσένα σαν παίχτη,αν και ο τρόπος που πήγες να noblάρεις τον irakliscon έδειξε ή ότι δεν έχεις όρεξη ή ότι τελικά είναι απλά φήμες ότι ξέρεις από το παιχνίδι.

Ο φιλαράκος από πάνω με την πίκρα την έβαλε όλοι να δούμε τι στρατό χάσατε εσείς? Επίσης το ότι έβαλα την αναφορά σου είναι απλά ενδεικτικό,γιατί το παλικάρι δεν ξέρει τι γίνεται και θεώρησε ότι με το να βάζει το επιθετικό που έχασα φαίνεται έξυπνος.

Αν υπολογίσουμε ότι αυτο ήταν ένα δεύτερο πλανάκι για να ξεσκουριάσουμε μερικοί από τον λίθαργο, εμείς το παίζουμε.Εσείς?? Ή το να κανιβαλίζεις(σημασία δεν έχει πως και τι.Τα στατς μένουν οι δικαιολογίες όχι) και να βαράς ένα κουτσοχώρι κάθε 2 βδομάδες θεωρείται 'παίζω το παιχνίδι'?Ο κάθε κόσμος είναι διαφορετικός εάν η διοίκηση μου θέλει να κάνει και όλο τον κόσμο ακαδημίες θα τον κάνει δεν είναι δική σου δουλειά αυτο.Εξάλλου με το να υπάρχει αυτο το κλίμα "εγώ είμαι καλύτερος αλλά εσύ αυτο και μπλα μπλα" τι βγαίνει ακριβώς?Κατίνιασμα στο external?Όλα ingame είναι το να σου την πω,να μου την πεις γενικά να την πούμε ο ένας στον άλλο δε θα βγάλει το νικητή.Οι μάχες μέσα θα τον βγάλουν
 
Κορυφή