κοιτα να δεις τι εκανες...

Συζήτηση στο forum 'Κοσμος 31' που ξεκίνησε από το μέλος snails, στις 8. Νοε 2014.

Μοιραστείτε τη σελίδα

1. Fixed.

Κάποια άλλη απορία έχεις? Θες να βάλω κάτι άλλο στην υπογραφή μου?

Btw νομίζεις ότι αν το έκανες προσωπικό το θέμα και έπαιζα εγώ θα απάνταγα τόσο ήρεμα?Απλά θα σε ξεφτίλιζα γιατί μεταξύ μας κακός παίκτης είσαι κ συ

Παπ παπ παπ

2. Ποτέ δεν με έχεις δει in-game αρα δεν νομιζω να ξερεις κατι για εμενα.Και ναι εσυ ησουν το Λουκουμάκι Συριανό :)

3. Μόνο από τον τρόπο που γράφεις φαίνεται πόσο πουθενατζής είσαι.btw μόνο από τον 31 να κοιτάξεις θα καταλάβεις γιατί σε θεωρώ κακό παίκτη παπ παπ παπ
    Ναι βρε εγώ ήμουν,θα σου χαλάσω το όνειρο? Αλλά ήμουν? Δεν είμαι? Γιατί δεν είμαι πλέον ? Άλλαξα,έγινα χαλβαδόπιτα? Γιατί?

4. peris89

peris89 Active Member

ας πούμε οτι πριν φύγω ήθελα να κάνω ένα "δυνατό" σε πόντους νομπλάρισμα. Και προφανώς υποτίμησα τους συμπαίκτες του για να στείλω αριστονιουκ και να μην την κολλήσω μπροστά... "Ανενεργοί θα ναι και μικροί σε πόντους.. σιγά μην έχουν στρατό να με κόψουν".

Τεσπα καλή θητεία ευχηθείτε μου και καλές μάχες να έχετε όλοι! Η φυλή μου θα τα πάει μια χαρά.. Οπως και το account μου με τους 2 coplay μου θα τα πάει περίφημα! (ενδέχεται και 3ος) !

5. Για πες μας μεγαλε γκουρου τι εγινε στον 31 και τι θα καταλαβω;

6. Καλή θητεία να έχουμε Περικλή! :D

Απάντησε μου πρώτα στις ερωτήσεις μου σωστά και όμορφα και θα σου απαντήσω μικρέ κουλουρά

7. peris89

peris89 Active Member

Καλη θητεία ρε! Θα φάμε γερό χειμώνα όπως το βλέπω!!

8. Να σκέφτεσαι το καλοκαίρι που μας περιμένει :p

9. aigokairos

aigokairos Forum Mod Μέλος Διαχείρισης

[aig]Τις καλύτερες ευχές και από την ΟΔ. για μια καλή θητεία

και τώρα επανέλθετε στο θέμα παρακαλώ,
    γιατί αν συνεχίσετε το σπάμ,
    θα φροντίσουμε να μπείτε ξανά στο εξωτερικό όταν απολυθείτε.[/aig]

10. αυτο βλεπω και εγω οτι ολο το σπαμ που εγινε παλι εναν ευνοησε για να μην δωσει τις εξηγησεις που του ζηταω....

βεβαια ειπε οτι εδω μεσα δε μπορει.... αλλα ουτε στο σκυπε αλλα ουτε και στο κινητο δε μπηκε στην διαδικασια να δωσει τις εξηγησεις που του ζηταω!!!

αυτοι λοιπον που επρεπε να καταλαβουν καταλαβαν τα υπολοιπα θα τα πουμε απο κοντα οταν ερθει η ωρα!!!

καλη θητεια και στους δυο σας και να θυμαστε ενα Ο ΥΠΝΟΣ ΜΕΙΩΝΕΙ ΤΗΝ ΘΗΤΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΥΞΗΣΕΙ!!!!

11. -*Oyez-

-*Oyez- Well-Known Member

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

[aig]10 Πόντοι για Spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By aigokairos[/aig]

Τελευταία επεξεργασία από Συντονιστή: 10. Νοε 2014
  12. novus ordo

novus ordo Member

Επειδη σημερα μπηκα να φιξαρω τους χαρτες να διορθωσω πως αρχικα οι ακαδημιες των DRUIDS ειναι 5, και δευτερον η πρωτη φουρνια των DRUIDS ουδεμια σχεση εχει με τον κο. "ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΕΝΟΧΛΩ".
    Ξερει αυτος ;)

13. killer 1245

killer 1245 Active Member

φτιαξτο λιγο με chimp φιλε αδειασε την μικρη νουκ που ειχε πανω σε παιχτη της stop μετα χτυπηθηκε και μετα τον πηρατε !ετσι για την ακριβεια των γεγονοτων !κααι για του λογου τ αληθες σου τ παραθετω !http://screencloud.net/v/faWi

Τελευταία επεξεργασία: 10. Νοε 2014
  14. με τον γιαννη το τελειωμα της κουβεντας θα γινει τηλεφωνικο οποτε χαθηκε το τελος ενος πολυλατρεμενου σηριαλ...αλλο ηθελα να σχολιασω..

ειτε οι κιτρινισμενοι πετανε νουκια ευκολακι κ παραμενουν κιτρινοι,ειτε εσυ γραφεις απλα ψεμματα κ ευτυχως που βγκε καποιος για να γινουν αποδεδειγμενα ψεμματα...γραφεις σε εμενα για διπλοτριπλους λογαριασμους ενω εγω αλλους βλεπω να εχουν μαζεψει την μιση φυλη σε εσωτερικα νομπλαρισματα ενω εμεις κανεναν πλην ενος...τι να πει κανεις,η φυλετικη επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα...

υ.γ. καλος πολιτης κ στους δυο σας...λιγο ειναι,θα περασει γρηγορα...

- - - Eνημερώθηκε - - -

δεν υπαρχει φιλε μου druids5...απλα καποιος αποφασισε να φτιαξει μια τετοια φυλη για να μπερδευτουν οι παικτες μας κ να μην του χτυπουν...δεν εχουν καμια σχεση με εμας κ γιαυτο ποτε δεν εχει περασει κ στα προφιλ της οικογενειας μας...απλα το αναφερω για να σε βοηθησω στην εργασια σου ε την ενημερωση των χαρτων...καλο μεσημερι κ καλη συνεχεια...

15. peris89

peris89 Active Member

Το τι κάνει ο παίκτης είναι δικό του θέμα. Απο μένα εφόσον δεν μπορούσε να παίξει είχε εντολή "άδειασε το χωριό σου σε αντίπαλο."
    Δεν θυμάμαι το εν λόγο χωριό του παίκτη που χτυπήθηκε να ήταν Druids.. Τότε πως γνωρίζουν τι γίνετε στους STOP??
    Αααα κατάλαβα.. ένιωσε οτι αυτή η διπλωματική αγάπη πλέον που νιώθουν θίχτηκε και έσπευσαν να καλύψουν τους συνοδοιπόρους τους σε αυτό τον μάταιο τούτο κόσμο!! ερμμ παιχνίδι ήθελα να πώ!

Η κλάψα σας έχει περάσει σε άλλο επίπεδο. Απλά αποδεικνύετε οτι δεν μπορείτε να απαντήσετε σε τίποτα απο τα παραπάνω που έχουν ειπωθεί και κρατιέστε απο συγκεκριμένα γεγονότα πιστεύοντας οτι θα φανείτε "έξυπνοι?" WHAT???

Αράξτε λίγο υπερσυμμαχία της Κ55.. Πληγώθηκε η Druids και πετάχτηκε η STOP να την καλύψει??
    Αγχώθηκα ρε παιδιά...
    Μιλάμε τώρα που το συνειδητοποιώ
    εσείς όλοι μαζί αγγίζετε τους 450 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ!!??? Απέναντι σε 1 φυλή των 45 παικτών?? 1 προς 10?? Αντε να συνέλθετε λίγο.. Φυλετικοί Αγκαλίτσες..! Πάντε μας restart τουλάχιστον πρώτα

16. killer 1245

εγω παιζω τον mitsilos μεγαλε και μην μαγειρευεις συμμαχιες και συνεργασια εγω ηθελα ν αποκαταστησω την αληθεια !απλα !

α και εν σ ειπα !το ρεσταρτ ειναι κοντα γ ολους !

Τελευταία επεξεργασία: 10. Νοε 2014
  17. pugo2012

pugo2012 Well-Known Member

18. killer 1245

τα λογια το χαλανε τ παιχνιδι !παιχνιδι γινετε καλο αλλα με τα λογια και τ ψεμματα υποβιβαζεται !

νομπλαρετε ολη την ηπειρο απο οτι βλεπω αχαχαχχα !ομορφιες !

19. Λορδος cr27ow

Λορδος cr27ow Well-Known Member

δεν υπαρχει φιλε μου druids5...απλα καποιος αποφασισε να φτιαξει μια τετοια φυλη για να μπερδευτουν οι παικτες μας κ να μην του χτυπουν...δεν εχουν καμια σχεση με εμας κ γιαυτο ποτε δεν εχει περασει κ στα προφιλ της οικογενειας μας...απλα το αναφερω για να σε βοηθησω στην εργασια σου ε την ενημερωση των χαρτων...καλο μεσημερι κ καλη συνεχεια...[/QUOTE]

τι δεν καταλαβες ακριβως ρε φιλε?

20. novus ordo

novus ordo Member

Την αφαιρω σε αυτη την περιπτωση.