πυρ θαλαττα και γυνη στις φυλετικες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18467
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18467

το ποιος ειναι σκουπιδι φυλετικο το ξερεις καλα και το χεις νιωσει στο πετσι σου και στον κ15 και στον κ13 και προπαντων στον κ7
ξαναλεω δεν εχω δει να κλεινει κοσμος και να μαζευοντε ολες οι φυλες αρκει να φαγωθει η μπερε το μαγικουλι για να τον κλεισουν
και βεβαια εγω δεν κουβαλαω την φημη του αναξιπιστου ουτε του σατραπη ουτε του εγωιστη
και βεβαια εγω δεν ευχηθηκα ποτε τα χειροτερα για παικτη επειδη ειναι αντιπαλος
χαιρεκακος σα την μουρη σου δεν ειμαι
οσον αφορα οτι δεν το πιστευεις το προεβλεψα προλεγοντας τι θα πεις <<κοιτα να δεις τι θα πει>> γραφω και σε αυτο δειχνεις τον αναξιο χαρακτηρα σου
τωρα βεβαια ολοι σα την μουρη σου νομιζεις οτι ειναι αλλα με μενα κανεις λαθος εγω εχω λογο και τιμη

δεν εισαι αξια ποτε δεν ησουν αξια να τα βαλεις με παικτες σοβαρους
ενα λαμογιο βαρβαροφαγοκαννιβαλος εισαι και το χεις δειξει παντου και εδω
οσο αφορα το αν λεω αληθεια η ψεμματα δεν σου μοιαζω καθολου
ο λογος του κοσπαρτα ειναι σταρατος και το ξερουν ολοι ..οταν λεω τα παρατησα ισχυει ...το λογαριασμο τον παιζει ενας γιωργος απο ρεθυμνο ....αστα λα βιστα
καταλαβες κατιαναξιο?
και εισαι και τυχερη που επιασα δουλεια θα χες φαει παντοφλα νο55 με το αχτι που σε εχω
υγ.αιγοκερε ετοιμος για ποινη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Πυξιδες παντου Κοσπαρτα ρε δεν ντρεπεσε μεγαλος ανθρωπος να λες ψεμματα.Στονν κ15 η κοπελα εγινε μητερα και ειχε σταματησει 2 μηνες πριν και ειχε δωσει τον λογαριασμο σε λιουν και κ13 δεν επαιζε και στον κ7 κερδιζε οσο επαιζε τι κοτσανες λες ρε νουμπα Απο το κ15 και μετα βαζει και σε τρωνε χαχα μονο εδω της ξεφυγες και ηρθε να σε πυξιδιασει Στον κ30 πουλουσες φιλιες στην Τρ μπαινοβγαινες για να περασουν οι επιθεσεις σου δινανε και κανενα χωριο και ρουφιανευες ταα ππαντα για ανταλλααγμα χαχχαχαΠολυ σπαθι ο λογος σου ρε επαιρνες χωρια μεσα στην τρ με την βοηθεια της και την ανοχη της και μετα πηγες να χτυπησεις απο ΑΥΤΑ τα χωρια ΤΡ δεν παιζεις εσυ αλλα αλλος εε?Καλο το κολπο αλλα παλιο πυξιδοφατσα πππου εχεις και μουτρα και μιλας. ου ρε παικτουρα τοτε επαιζες εσυ ή οχι?Μολις ειδες επιθεσεις εκλαψες μεε μαυρο δακρυ http://prntscr.com/6fiuxoΣε λιγο που θα σε απολυσουν σε περιμενουμε για νεα πυξιδα μην αργεις ξερεις πως πρεπει να βρισεις εκει που σε ταιζουν.
 

DeletedUser18467

Προς αχονευτο
εισαι καρανουμπας 9400 πιθεσεις εβαλες 4 χωρια πηρες κι αυτα γιατι ειχα πιασει δουλεια ηδη και δεν μπηκε ουτε ο επιτηρητης μου....τα στατς το λενε καρανουμπα τοσα καταφερες και στο εγγυωμαι για κανενα σε ειχα αν δε μου συνεβαινε αυτο...οσο αφορα τα αλλα που εγραψες ειναι ο λα ψεμματα το ξερεις και τα γραφεις για να χεις να πεις ....αλλα εκτος απο συκοφαντης βλεπω εισαι και δουλικο πρωτης ποιοτητας σαν αυτα που συνηθιζει να φτιαχνει η μουρη της...λοιπον αχνεφτε πριν αλλαξεις ονομα σε λασπόλογος κοιτα μαζεψου και ζητα αμοιβη δικηγορου...και κατι ακομα οσο αφορα την <<κυρια>> ασε να ξερω εγω καλλιτερα το ιστορικο της ...ασε να ξερω εγω γιατι συμφωνησαν 4 φυλες να κλεισουν κοσμο με την προυποθεση να φαει πυξιδα ....ασε να ξερω εγω γιατι την παρατησε η ιδια της φυλη ...ασε να ξερω εγω οτι οταν εχασα το μαγαζι μου μου κατασιγασε την λυπη μου λεγοντας καλα να παθεις ...η κυρια ξερει να κραταει τις κακιες του παιχνιδιου και στην ζωη ...γι αυτο ειναι αξια λυπης μονο και απεχθειας εχει μπερδεψει την ζωη με τις φυλετικες ....
προς κυρια (τροπος του λεγειν)
μας λες οτι ησουν εγκυος αλλα πανω απο το πισι ησουνα και το μαθα ...αμφιβαλω αν προλαβες να κανεις υπερηχο να δεις το φυλλο του παιδιου
οσο αφορα το ποιον μαζεψανε εσενα μαζεψανε που πηγαινες περα δωθε να βρεθει ανθρωπος να αναχτει την μικροτητα του χαρακτηρα σου το λεει το αρχειο σου μαναρα μου ...εγω ειχα φυλη και ο ηρωας που σε ανεχτηκε ο κωστης ολο για υπομονη μου λεγε στον 15 ...και παλι αυτος ο ηρωας ο κωστης σου δωσε αρχηγεια γιατι εβλεπε που ξυπναγες με φυλετικες και ηθελε ννα κλεισει κοσμο η φυλη και μεσα σε μια βδομαδα την ειχες κανει μπαχαλακι....μαλωνοντας -οχι μονο με μενα οχι μονο με τους εχθρους αλλα και με τα 3/4 της φυλης...παλιοχαρακτηρααααααααααααααα....14 ατομα πιστοι σου μεινανε τσανακογλυφτες ολοι ....17000 ειθεσεις ειδες απο 109 ατομα το ξεχασεςςςςςςςς.....αν ολα αυτα δε λενε κατι για το ποιονσου τι λεει?σε καθαρισα σαν αυγο εκει και δω τα ιδια θα κανα αλλα εισαι τυχερη....πυξιδα εσυ σε μενα δεν μπορεις μηδενικο σα ανθρωπος εισαι -400 σαν παικτρια εδω...οταν μαθαινανε ηθος εσυ μαθαινες κακεντρεχεια
 

DeletedUser18467

δεν μπορω ν νικησω την ηλιθιοτητα
σου ειπα δεν παιζω
οσο για τα αλλα περι φυλης στο ριμ κλπ
εχετε δει παιδες να υπαρχει ακαδημια χωρις φορουμ ?
εχετε δει να σε απειλουν οτι θα σε φανε -οχι γιατι δινεις δικαιωμα- αλλα για παραδειγμα γιατι η υπερτατη καρανουμπαρα (το γνωστο ατομο κατι ηλιθιο) αποφασισε οτι τα αμυντικα μας πρεπει να ναι φτιαγμενα οπως θελει αυτη
εχετε δει αρχηγινα να αλλαζει χωρια με τον νο1 που ανηκε στους εχθρους συνολικα 12 ?
εχετε δει αρχηγο να κανει λουμπινα μεσω επιτηρησης για να φαει παικτη ? (ξεχασες? για κεινους τους 5 λεω που ηταν στην ακαδημια μου και σε εμποδιζαν γιατι ηταν διπλα σου...και δω τα ιδια κανεις ..να σαι καλα ποιος ειναι ο επομενος?
οσον αφορα αν χτυπησα την φυλη η απαντηση ειναι οχι εσενα χτυπησα ....και βεβαια δεν σε χτυπησα μονο εγω απο 80 ατομα φυλη που ειχες εμεινες με 14 πιστους ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΘΙΗΚΑΝ αλλα εσυ μετραγες τ αντερα σου απο επιθεσεις και την κοπανησες μετα ...υποψη λαμογιο ξεραμε ποτε μπηκες να γεννησεις και τοτε σταματησαν ολοι οι αλλοι εκτος απο μενα το γιαννη τον κυπριο και 5/6 ακομα για να σιγουρευτουμε οτι ο παλιοχαρακτηρας σου θα τερματιζε γιατι εισαι ικανη να μην ταισεις το παιδι για να σαι εδω ...απλως το δωσες το λογαριασμο στο αδερφακι σου αλλα βλεπεις προλαβαμε και οταν γυρισες απο 500 με 600 που ειχες σε αγησαμε με 150 και απογαητευτηκες ευτυχως για το παιδι δηλαδη ...αλλα βλεπω και διχρονο που ειναι τωρα ψαχνει την μαμα στο πισι ...εχεις δικαιο βρε ο μεγαλωσες ολοκληρο αντρα το εκανες
πραγματικα εισαι για λυπηση
συνεχισε να με απειλεις ομως και εχω απλυτα σωρο θα τα βγαζω σε επεισοδια
συνεχισε να με βριζεις και θασου βγαλω απλυτα με ονοματα κι ας φαω μπαν ολικο ...


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30115

πραγματικα εισαι για λυπηση
συνεχισε να με απειλεις ομως και εχω απλυτα σωρο θα τα βγαζω σε επεισοδια
συνεχισε να με βριζεις και θασου βγαλω απλυτα με ονοματα κι ας φαω μπαν ολικο ...


Kωστα ακομα ασχολεισε με αυτην? :D
Δεν εισαι ο μονος που εβγαλε στην φορα τα απλυτα της "κυρας" απο δω και σιγουρα δεν θα εισαι ο τελευταιος φιλαρακι
Ολος ο κοσμος/φορουμ/σκαιπ και οτι αλλο υπαρχει την πηραμε μυρωδια τι παιχτουρα ειναι και ποσο μαλλον πως σκεφτετε :doh:
αστην και το νιωθει καλα στο πετσι της πως ροδα ειναι και γυρναει,και οτι ανεβαινει καποια στιγμη κατεβαινει
και αυτος για πυξιδα ρε Αγγελικη??τελικα τις πυξιδες τις δινεις αβερτα ρε γκουρου των φυλετικων??:D
τελικα υπαρχει κανεις απυξιαδιστος απο σενα εδω μεσα?
τελικα τοσα χρονια στο παιγνιον το μονο που εμαθες Αγγελικη ειναι οι λεξεις (πυξιδιασμενε,θα φας πυξιδα,πυξιδα σε πηγα,ηταν καλη η πυξιδα που εφαγες?,τελικα εισαι για πυξιδα) :clap:
μπορω να πω οτι εκανες προοδο
αντε τωρα τραβα να ριξεις καμμια πυξιδα μιας και ειναι το φορτε σου και μην μας ζαλιζεις τον εγκεφαλο,γιατι θα μαζευτει ολο το hate club σου και θα κανεις 2-3 μηνες να φερεις τον νου σου
 

DeletedUser

Τελικα ο kosparta παιζει στον 30; Μια του βαζουν 9000 επιθεσεις παιρνοντας του 4 χωρια και παιζει, μια φευγει λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων, ενδιαμεσα εχει διδαξει ηθος με το "μενω στη φυλη μου μεχρι το τελος" φευγοντας απο τη SOL πηγαινοντας στο παραρτημα. Ποσο κομπλεξ και να χετε με την Αγγελικη πια; Ας την αναιρεσει κανας σοβαρος παικτης αν μπορει, οχι παικτες που το μονο που εχουν να επιδειξουν στον 30 ειναι ****τουμπες απ οπου και να το πιασει κανεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18467

δεν παιζω λεμε ...
οσον αφορα το οτι πηγα στο παραρτημα πηγα με αδεια της φυλης αφου ειχα προσφερθει να δωσω τα χωρια ...ευκολο να το μαθεις ρωτα τους νικους και οσους εμπλεκονταν ...εγω καλοκαιρινοκρασε εχω λογο σπαθι ...τωρα τι γυρευω εδω ?παρακολουθω τα τεκταινομενα ....
παμεε στο θεμα της αγγελικης?
εχεις αναρωτηθει οτι οπου υπαρχε καπνος υπαρχει και φωτια?
μην κοιτας τωρα απο τα <<χαστουκια>> και την ανυποληψια εχει στρωσει λιγο και εχει γινει ανθρωπομορφη
εχει ενα hate club οπως ειπε ο φιλιος στους παλιους παικτες που το νο500 ειναι μικρο ...
απλως εγω ειμαι ο πιο φανατικος θαυμαστης της ασχημιας του χαρακτηρα της ....ναι τη θαυμαζω ...ως ανθρωποειδες
εγω που λες σε οσους κοσμους επαιξα το κοσπαρτα επαιζα μεχρι που το δωσα στο φιλαρακι μου στον κ19 και εφτιαξα τον φαλανξ
να ποια ειναι η διαφορα φιλε μου ...εγω ειμαι περηφανος για τη πορεια μου και τα παντελονια που φοραω ...καποιοι αλλοι που φορανε φουστες αλλαζουν 300 ονοματα και ειναι τοσο λαμογια που εχουν 3/4 ονοματα και στο εξωτερικο φορουμ ....βρεεεε κανεις με θαρρος και αξιοσυνη που να ειναι υπευθυνος για οσα λεει και γραφει υπαρχειιιι? η ργω κι ο φιλιος μειναμε?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή