φυλλη Στοπ... κ31!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32957
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32957

Παιδια,φιλοι μου και συμπαιχτες...και διαχηρρηστες αυτου του παιχνιδιου!
Δεν ξερω αν ειναι το καταλληλο ποστ αυτο εδω, κρινετε οι διαχηρρηστες.κι αναλογα να μεταφερετε το θεμα,αν κριθει απαραιτητο!

Θελω να πω λοιπον σχετικα με την φυλλη Στοπ, του Κ31.

Τα καλυτερα φυσικα!
Παιδια περα απο μια παρεξηγηση που ειχα στις αρχες αυτου του κοσμου, με καποιον συμμαχο απο την φυλλη DRUIT!
Και αυτο, γιατι ο ιδιος με περασε πιθανον για καποιον αλλον.και οχι γιατι ειχαμε καποια διαφωνια-διαμαχη μεταξυ μας!
Ειναι η δευτερη μου φορα, που παιζω στον ελληνικο Σερβερ, με τα παιδια της φυλλης Στοπ.
Και επιτελους ...και δωξα τον θεο, δεν εχω δει πιο ομορφη παρεα!

Μια παρεα που αποτελειται απο 10-15 ατομα, καποιας ηλικιας σεβαστης. Εμπειροι ολοι τους στο παιχνιδι αυτο!
Μια παρεα, που εχει φτιαξει ενα πολλυ ομορφο και αξιοζηλευτο φορουμ. με καλη διαθεση, ενα φορουμ που πιστευω οτι πρεπει να ειναι και παραδειγμα προς μιμηση στις αλλες φυλλες!

Η Φυλλη Στοπ, εχει μια καλη παρεα, που ξερει πως να συνετιζει και τον μικροτερο παιχτη σε ηλικια, συμφωνα με τους κανονισμους του παιχνιδιου. συμφωνα με τους κανονες της φυλλης!
Η Φυλλη Στοπ, διαπιστωνω συνεχως πως εχει αρκετα καλο υλικο,για να δουλεψει... εχει επισης μια σωστη υποδομη και προοπτικη, για να προχωρησει προς το καλυτερο. Στον κοσμο κ31!
Τα παιδια της Φυλλης Στοπ, δεν παιζουν ατομικα. παρα πολλυ βασικο αυτο, αν σκεφτει κανεις...πως εχει εξελιχθει το παιχνιδι τα τελευταια χρονια, στον ελληνικο σερβερ!
Η φυλλη Στοπ αποτελλειται, απο ατομα που θελεις να παιζεις μαζι τους. ειναι αξιοι συμπολεμιστες,αδερφια,μονιασμενοι.ενωμενοι και δυνατοι σαν μια γροθια!

Ειναι η δευτερη φορα που παιζω σε φυλλη, στον ελληνικο σερβερ. και βρισκομαι σε μια φυλλη, οπου δεν ξερει τι θα πει :
Εντασεις-Διαφωνιες-Διαπλεκτοισμοι- Κομπλεξισμοι και αλλα τετοια ευτραπελλα! που πολλοι απο εμας, εχουμε δει σε αλλες φυλλες!

Και ολα αυτα, δεν σας τα λεω φιλοι μου...οχι τοσο, γιατι θελω να επαινεσω την φυλλη οπου και παιζω ο ιδιος!
Αλλα γιατι, νιωθω την αναγκη. Να πω ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...στα παιδια της φυλλης ΣΤΟΠ!
Σας ευχαριστω που με δεχτηκατε στην φυλλη.

Ειναι πραγματικα μεγαλη μου τιμη. και ειδικα υπο αυτες τις συνθηκες, να παιζω μαζι σας!
Νιωθω οτι χρωσταω πολλα σε αυτα τα παιδια, το οτι παιζω ξανα μετα απο πολλα χρονια, στον ελληνικο Σερβερ!

Αυτα τα λιγα απο μενα!

Σας ευχαριστω!

Φιλικα και με εκτιμηση ο Ej.Muller-Friedden!
o γνωστος Σιφης, για τους παλαιοτερους των φυλλετικων μαχων. και καλων φιλων μου!

Καλο παιχνιδι σε ολους ευχομαι, Καλη επιτυχια σε ολες τις φυλλες του Κ31!
 

DeletedUser

Ουτε η ουττοπια ρ φιλε πολυ ιδανικα για να ειναι αληθινα....
 

DeletedUser23534

συντομα θα διαπιστωθει απο πολλους αν ειναι η οχι ουτοπια ....... δεν ειναι τυχαιο που ειμαστε μια φυλη χωρις συμμαχο και επιφεραμε τοσες ανακαταταξεις επι του χαρτη ! εχουμε κατι διαφορετικο !
 

DeletedUser33200

Προφανως δεν εχεις δει τις αλλες φυλες
 

DeletedUser

Αν δεν υπάρχει λίγο δράμα και λίγο ευτράπελο στα εσωτερικά της φυλής δεν έχει καν πλάκα.
Ακυρώνεστε μόνο και μόνο γι αυτό!
 

DeletedUser32957

Προφανως δεν εχεις δει τις αλλες φυλες

Αγαπητε μου!
αν απευθυνεσαι σε εμενα, θα σου απαντησω ως εξης!
Δεν ειμαι περιεργος, δεν ρωταω...Αρα δεν με ενδιαφερουν οι αλλες φυλλες!
Με ενδιαφερει, η φυλλη στην οποια παιζω.
Εψαχνα εγω προσωπικα, κατι συγκεκριμενο στον ελληνικο σερβερ... και ειμαι ευτιχης, που το βρηκα στον κ31. Μαζι με τα παιδια της φυλλης Στοπ!

Σιγουρα, δεν βγηκα στο φορουμ εδω... γραφωντας την παραπανω επιστολη, για να αυτοπροβληθω,η για να σπαμαρω, η για να προκαλεσω πιθανον αντιδρασεις σχολια-δυσσαρεστους υπαινιγμους!

Βγηκα και εκανα αυτο το ποστ, καθαρα και μονο... Γιατι πραγματικα νιωθω την αναγκη, να ευχαριστω τα παιδια της φυλλης για την καθε προσπαθεια που καταβαλλουν,γιατι πραγματικα ειναι μεγαλη μου τιμη να παιζω μαζι τους!

Επαιξα στον κ8. στον κ24. στον κ28(ο πιο προσφατος) και τωρα ξανα στον κ31.
ειναι απο τις ελλαχιστες φορες που βρηκα μια φυλλη,με κατανοηση,σεβασμο απεναντι στον συμπαιχτη,ομαδικοτητα και συνεργασια!

Μετραει πολλυ σε μενα, η τουλαχιστον για μενα... τα ατομα που απαρτιζουν μια φυλλη, παρα το ποσα χωρια π.χ εχει μια φυλλη η ο συμπαιχτης μου!
Ειναι λοιπον μεγαλη μου τιμη, να παιζω ξανα στον κ31.με ατομα,ωπος τα παιδια της φυλλης Στοπ!
Οταν τα ατομα, που απαρτιζουν την φυλλη ειναι συνετα, ενταξει και εντιμα... ολα τα υπολοιπα, ερχονται μονα τους στην πορεια του παιχνιδιου!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser25600

Μπράβο στον άνθρωπο. Ένιωσε και το έκανε -τέλος-.
1000 φορές ειλικρινείς ανθρώπους που προσπαθούν, παρά εγωιστικά παιδάκια που το παίζουν φίρμες.

Όσο για το παρακάτω απόσπασμα..
Ήθελα μια επιβεβαίωση οτι είχατε συμμαχία. Ευχαριστώ
:oops:

Παιδια περα απο μια παρεξηγηση που ειχα στις αρχες αυτου του κοσμου, με καποιον συμμαχο απο την φυλλη DRUIT!
Και αυτο, γιατι ο ιδιος με περασε πιθανον για καποιον αλλον.και οχι γιατι ειχαμε καποια διαφωνια-διαμαχη μεταξυ μας!
 

DeletedUser33198

οντως υπαρχει πολυ καλο κλιμα στην στοπ !
ισως σε υλικο να μην ειναι και η καλυτερη αλλα η αλληλοκαλυψη ειναι περαν του ικανοποιητικου !
 

DeletedUser

δεν ειναι τυχαιο που ειμαστε μια φυλη χωρις συμμαχο και επιφεραμε τοσες ανακαταταξεις επι του χαρτη ! εχουμε κατι διαφορετικο !



Ήθελα μια επιβεβαίωση οτι είχατε συμμαχία. Ευχαριστώ
:oops:

Τελικά τι ισχύει οέο?
 

DeletedUser32957

Μπράβο στον άνθρωπο. Ένιωσε και το έκανε -τέλος-.
1000 φορές ειλικρινείς ανθρώπους που προσπαθούν, παρά εγωιστικά παιδάκια που το παίζουν φίρμες.

Όσο για το παρακάτω απόσπασμα..
Ήθελα μια επιβεβαίωση οτι είχατε συμμαχία. Ευχαριστώ
:oops:

οταν λεω ''συμμαχο'' αδερφε μου. ενωω συμπαιχτη μου σε αυτην την φυλλη.
Δεν ειναι απαραιτητο επειδη ανεφερα την λεξη συμμαχο να ειμαστε και συμμαχοι!

Συμμαχος μου εισαι και εσυ, απο την στιγμη που εισαι στον κ31. δεν εχει σημασια αν εισαι στην ιδια φυλλη, η σε αντιπαλλη. εισαι συμμαχος ωπος και να εχει!

Ισως το εξεφρασα λαθος προηγουμενως και να σε μπερδεψα... Συγχωρα με, αλλα εχω ενα θεμα με την ελληνικη γραμματικη και πολλες φορες, δεν μπορω να πω σωστα αυτο που θελω να πω!
 

DeletedUser23534

Μπράβο στον άνθρωπο. Ένιωσε και το έκανε -τέλος-.
1000 φορές ειλικρινείς ανθρώπους που προσπαθούν, παρά εγωιστικά παιδάκια που το παίζουν φίρμες.

Όσο για το παρακάτω απόσπασμα..
Ήθελα μια επιβεβαίωση οτι είχατε συμμαχία. Ευχαριστώ
:oops:
οχι δεν εχουμε συμμαχια με druids ουτε με καμμια φυλη ακομα !λαθος διατυπωση απο τον σηφη.. οταν θ γινει συμμαχια της stop με αλλη φυλη θ ειναι ουσιαστικη και οχι απο τις περισσοτερες συμμαχιες που ξερουμε εως τωρα. θα προχωρησουμε με μια φυλη συμμαχο εως τ τελος η αν δεν βρεθει αυτη η φυλη θ μεινουμε μονοι μας κι οπου βγει !διασκεδαση ειληκρινεια και καλη διαθεση πρωτα απο ολα ολα τα αλλα γινονται
 

DeletedUser

δεν εχετε συμμαχους ε?

και οι βικινγκς και οι ριπ τι ειναι; :3
 

DeletedUser

Όντως..
Και εγώ έχω ακούσει απο παιδιά στην viking οτι είστε σύμμαχοι ή οτι τέλος πάντων υπάρχει ειδική μεταχείριση που μεταφράζεται και σε συμμαχία κάτω απο το τραπέζι..
 

DeletedUser2088

[aig]Το θέμα μετακινήθηκε στο ''Στρατολόγηση παικτών/Παρουσίαση φυλών''[/aig]
 

DeletedUser

[aig]Το θέμα μετακινήθηκε στο ''Στρατολόγηση παικτών/Παρουσίαση φυλών''[/aig]

Μπορείτε αγαπητέ διαχειριστή χωρίς ποινή,να μου εξηγήσετε το σκεπτικό αυτο?

Στρατολόγηση παικτών προφανώς είναι.Παρουσίαση φυλών λοιπόν από που και ως που?Περισσότερο το τι νιώθει και βλέπει στην φυλή του λέει...
 

DeletedUser2088

Μπορείτε αγαπητέ διαχειριστή χωρίς ποινή,να μου εξηγήσετε το σκεπτικό αυτο?

Στρατολόγηση παικτών προφανώς είναι.Παρουσίαση φυλών λοιπόν από που και ως που?Περισσότερο το τι νιώθει και βλέπει στην φυλή του λέει...

[aig]Όσο αγνές προθέσεις και αν έχει ο συμπαίχτης μας,
δεν παύει να είναι παρουσίαση της φυλής του εξηγώντας μας αναλυτικά τον τρόπο παιχνιδιού και σκεπτικό στρατολόγησης που έχουν, όπου ακούστηκαν και κάποιες ενστάσεις για συμμαχίες που ίσος έχει κάνει η φυλή του,
μην ξεχνάτε ότι η ενότητα που μετακίνησα το θέμα περιέχει και τα δυο και παρουσίαση και στρατολόγηση,
αν σας κάλυψα μπορείτε να συνεχίσετε επί του θέματος.[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33200

Αγαπητε μου!
αν απευθυνεσαι σε εμενα, θα σου απαντησω ως εξης!
Δεν ειμαι περιεργος, δεν ρωταω...Αρα δεν με ενδιαφερουν οι αλλες φυλλες!
Με ενδιαφερει, η φυλλη στην οποια παιζω.
Εψαχνα εγω προσωπικα, κατι συγκεκριμενο στον ελληνικο σερβερ... και ειμαι ευτιχης, που το βρηκα στον κ31. Μαζι με τα παιδια της φυλλης Στοπ!

Σιγουρα, δεν βγηκα στο φορουμ εδω... γραφωντας την παραπανω επιστολη, για να αυτοπροβληθω,η για να σπαμαρω, η για να προκαλεσω πιθανον αντιδρασεις σχολια-δυσσαρεστους υπαινιγμους!

Βγηκα και εκανα αυτο το ποστ, καθαρα και μονο... Γιατι πραγματικα νιωθω την αναγκη, να ευχαριστω τα παιδια της φυλλης για την καθε προσπαθεια που καταβαλλουν,γιατι πραγματικα ειναι μεγαλη μου τιμη να παιζω μαζι τους!

Επαιξα στον κ8. στον κ24. στον κ28(ο πιο προσφατος) και τωρα ξανα στον κ31.
ειναι απο τις ελλαχιστες φορες που βρηκα μια φυλλη,με κατανοηση,σεβασμο απεναντι στον συμπαιχτη,ομαδικοτητα και συνεργασια!

Μετραει πολλυ σε μενα, η τουλαχιστον για μενα... τα ατομα που απαρτιζουν μια φυλλη, παρα το ποσα χωρια π.χ εχει μια φυλλη η ο συμπαιχτης μου!
Ειναι λοιπον μεγαλη μου τιμη, να παιζω ξανα στον κ31.με ατομα,ωπος τα παιδια της φυλλης Στοπ!
Οταν τα ατομα, που απαρτιζουν την φυλλη ειναι συνετα, ενταξει και εντιμα... ολα τα υπολοιπα, ερχονται μονα τους στην πορεια του παιχνιδιου!


Καλα εκανες απλα λεω για το οτι λες δεν εχει συμμαχιες οτι υπαρχουν και αλλες φυλες που δεν εχουν αλλα καλα εκανες και εγραψες:)
 

DeletedUser23534

συνθηκη ειρηνης εχουμε με βικινγκς και δεν υπαρχει κατω απο το τραπεζι και πανω στο κρεββατι !οτι ειναι μωβ ειναι προσωρινο οπως ξερουμε ολοι που παιζουμε τ παιχνιδι !δεν εχουμε λογο να κρυψουμε τιποτα !και μας αρεσει να μας υποψιαζονται !:hmmm:
 
Κορυφή