OK ... τα νευρα μας τσαταλια

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7539
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser7539

δεν παιζουμε , δεν το βλεπουμε

παμε να παιξουμε ... καθε 5 λεπτα η *****ια μπροστα μας

HaZyCf8.png


και να αλλαζουμε πληκτρολογιο για αγγλικους χαρακτηρες. και αντε να πρεπει να κοβεις ή να στελνεις τραινα ή να μιλας.

απλα ... ελεος.


[aig]Προειδοποίηση για Ακραίο περιεχόμενο

Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30988

εχει δίκιο το παιδι,εχει καταντησει πολυ κουραστηκο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
  • Like
Αντιδράσεις: XarisK

DeletedUser32596

Να ρίξω μία ιδέα; Γιατί να μην έχει από εδώ και εμπρός μόνο αριθμούς. Έτσι και η αλλαγή γλώσσας αποφεύγεται και ο χειρισμός του NumPad είναι πολύ πιο εύκολος και σύντομος από το να γράφει κάποιος ασυναρτησίες.
 

DeletedUser33198

και προς θεου παιδια να βγαινει πιο σπανια!
πολυ πιο σπανια μας σπαει τα νευρα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: XarisK

DeletedUser

Δεν ειναι επιθεση προς την Ο.Δ. ή κάτι παρόμοιο.Αφου είδατε το θέμα (καθως δωσατε ποντους) γιατι δεν απαντησατε στο θεμα ωστε να λυθει η απορια;Εδω θες να κάνεις σνιπε και σου πετάει αυτό και δεν κάνεις τίποτα.Με αποτέλεσμα να χάσεις το χωριό σου.Καταντάει σπαστικό πρέπει να επιβληθειτε της καταστασης!
 
  • Like
Αντιδράσεις: XarisK

DeletedUser2088

[aig]Δεν είδαμε ερώτηση για να δώσουμε απάντηση
αν τώρα θέλετε και μια θέση από εμάς σας λέμε,
έχουμε λάβει υπ' όψιν μας το παράπονό σας και θα το μεταφέρουμε εκεί που πρέπει.[/aig]
 

DeletedUser

[aig]Δεν είδαμε ερώτηση για να δώσουμε απάντηση
αν τώρα θέλετε και μια θέση από εμάς σας λέμε,
έχουμε λάβει υπ' όψιν μας το παράπονό σας και θα το μεταφέρουμε εκεί που πρέπει.[/aig]

Γιατί δίνετε διαφορετικές απαντήσεις; Σε μένα είχατε απαντήσει ότι είναι το σύστημα έτσι και γίνεται αυτόματα. Ή να δίνετε ίδιες απαντήσεις ή καλύτερα μην κοροϊδεύετε τον κόσμο. Μπορώ να ποστάρω την απάντηση που μου είχατε δώσει σε αίτηση υποστήριξης. Όπως επίσης έχω ξανανοίξει θέμα με αυτό το πρόβλημα. Περαστικά μας.
 

DeletedUser32596

Γιατί δίνετε διαφορετικές απαντήσεις; Σε μένα είχατε απαντήσει ότι είναι το σύστημα έτσι και γίνεται αυτόματα. Ή να δίνετε ίδιες απαντήσεις ή καλύτερα μην κοροϊδεύετε τον κόσμο. Μπορώ να ποστάρω την απάντηση που μου είχατε δώσει σε αίτηση υποστήριξης. Όπως επίσης έχω ξανανοίξει θέμα με αυτό το πρόβλημα. Περαστικά μας.

Δεν ξέρω αν είναι θέμα του συστήματος, αν και δε το νομίζω, πάντως στο .net έχει μόνο αριθμούς. Επίσης έχω την εντύπωση ότι δεν επιτρέπεται να ανεβάσεις εδώ κομμάτι απάντησης σε αίτηση υποστήριξης.
 
  • Like
Αντιδράσεις: XarisK

DeletedUser2088

Γιατί δίνετε διαφορετικές απαντήσεις; Σε μένα είχατε απαντήσει ότι είναι το σύστημα έτσι και γίνεται αυτόματα. Ή να δίνετε ίδιες απαντήσεις ή καλύτερα μην κοροϊδεύετε τον κόσμο. Μπορώ να ποστάρω την απάντηση που μου είχατε δώσει σε αίτηση υποστήριξης. Όπως επίσης έχω ξανανοίξει θέμα με αυτό το πρόβλημα. Περαστικά μας.

[aig]Δεν πήρατε καμία διαφορετική απάντηση και από εμένα,
για να γίνει η αλλαγή που ζητάτε το θέμα πρέπει να το προχωρήσουμε στην inno (όπου και εννοούσα θα το μεταφέρουμε ως αίτημα σας).

αν σας κάλυψα δώστε μου άδεια να κλειδωθεί το θέμα.[/aig]
 

DeletedUser18454

[swt]Η αλλαγή στο σύστημα captcha έχει τοποθετηθεί για κάποιον σκοπό στο παιχνίδι και όχι για να σας ενοχλεί με την εμφάνιση του.

Αν υπάρξει κάποια σχετική αλλαγή θα ενημερωθείτε.
Το θέμα έχει απαντηθεί και μπορεί να κλειδώσει.[/swt]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή