Φυλές Κ31

  • Δημιουργός θέματος Uranus
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Χωρίς να θέλω να κάνετε προπαγάνδα ή κάτι αλλο σε αυτό το θέμα,θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας σχετικά με τις υπάρχοντες φυλές στον 31.Παρατηρώ μερικές φυλές οι οποίες εκτός απο τα μέλη τα οποία δεν είναι και το καλύτερο υλικό,έχω ξεχωρίσει μόνο μία φυλη στον 31 μέχρι στιγμής τους STOP .Αλλά απο όσο ξέρω υπάρχουν 2-3 φυλές με ένα καλό υλικό που θα μπουν στον κόσμο μετά τις προεγγραφές.
 

DeletedUser

Αυτο θα το δουμε μεσα στο παιχνιδι.Ποτε δεν μπορεις να κρινεις κατι πριν το δεις σε λειτουργια
 

DeletedUser

Αυτο θα το δουμε μεσα στο παιχνιδι.Ποτε δεν μπορεις να κρινεις κατι πριν το δεις σε λειτουργια


Αυτη την στιγμη λέμε για το υλικο,και εγω ειπα την γνωμη μου σχετικα με τους STOP γιατι εχω δει τα μελη τους κ ξερω οτι θα παιξουν σοβαρα,επειδη δεν ανεφερα την φυλη που κανεις εσυ δεν σημαινει οτι ειστε ασχετοι κλπ την γνωμη μου ειπα.Ποια θα ηταν η απαντηση σου αν ελεγα οτι αντι για τους STOP έλεγα την φυλη σου;Θα ελεγες ακριβως την ιδια απαντηση;Οχι δεν το νομιζω.Στο ξαναλεω λεω την γνωμη μου,αν ήθελα να κάνω προπαγανδα θα εκανα αλλο θεμα.
 

DeletedUser

Καταρχας γιατι μου πας συνεχεια κοντρα?
Μπορεις να μιλας και πιο ευγενικα ακομα δεν ξεκινησε ο κοσμος και δεν το ειπα γι'αυτο
δεν εχουν μπει καν ολες οι φυλες δεν ξερεις τι θα γινει,εκτος αν εισαι μαντης
 

DeletedUser

Καταρχας γιατι μου πας συνεχεια κοντρα?
Μπορεις να μιλας και πιο ευγενικα ακομα δεν ξεκινησε ο κοσμος και δεν το ειπα γι'αυτο
δεν εχουν μπει καν ολες οι φυλες δεν ξερεις τι θα γινει,εκτος αν εισαι μαντης

Κατάρχας δεν σου πάω κόντρα,δεν έχω πει κανένα καυστικό σχόλιο για εσένα ούτε κανέναν εδω για τον 31.Τι απρεπές είπα για να μιλήσω ευγενικά;Σε αυτό το θέμα σας λέω να πείτε την γνώμη σας για τις φυλές του Κ31,λογικό να μην ξέρω τι θα γίνει,απλά να πείτε την γνώμη σας για τις φυλές του 31!Θα ξέρετε καποιά φυλη,εκφράστε την γνώμη σας!
 

DeletedUser32487

Pheonix, STOP + ακομη που δε ξερω το ονομα.

Αυτα.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Αυτο θα το δουμε μεσα στο παιχνιδι.Ποτε δεν μπορεις να κρινεις κατι πριν το δεις σε λειτουργια

Πολυ σωστο. Εχουν υπαρξει φυλες στο προσφατο παρελθον(κ29 SOLOxD) που με τρομερο υλικο ηταν απαραδεκτοι και φυλες που δεν τις περιμενες απο το πουθενα(Dice-K30) να κανουν μια αξιοπρεπη πορεια(ασχετως αν η πορεια περιεχει ΠΟΛΛΕΣ αγκαλιτσες)
 

DeletedUser

Πάντως αυτό το πανήγυρις με τις ακαδημίες συνεχίζεται και δεν έχει τελειωμό!!!
 
Κορυφή