D.L.

  • Δημιουργός θέματος john131
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

δηλαδη όλο αυτό το τόπικ είναι τέχνασμα για να μου πάρουν το χωριό. Ντροπή αν είναι έτσι
 

DeletedUser

To πρόβλημα μου εμένα δεν φάνηκε κάποιος απο όλους εσάς να μου το λύνει. Θέλω να μάθω το γκέιμ, Θα αφήσετε τα προσωπικά σας στην πάντα και να βρεθεί ένας άνθρωπος να βοηθήσει ή ολονών οι μύτες είναι ψηλά και δε βλέπουν προς τα κάτω?
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
To πρόβλημα μου εμένα δεν φάνηκε κάποιος απο όλους εσάς να μου το λύνει. Θέλω να μάθω το γκέιμ, Θα αφήσετε τα προσωπικά σας στην πάντα και να βρεθεί ένας άνθρωπος να βοηθήσει ή ολονών οι μύτες είναι ψηλά και δε βλέπουν προς τα κάτω?

να σε ρωτησω κτ?μηπως μας τρολλαρεις?
 

DeletedUser

Α???
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ είδες ότι έγινε ο λογαριασμ΄ς το 2011 και λές ότι σε κοροιδεύω. Την ιστορία μου την ξέρουν λίγοι εδώ μέσα. Όταν έκανα το ακκάουντ ήθελα να παίξω αλλά δεν μπόρεσα λόγω προβλημάτων. Τώρα όμως θέλω να μάθω.
 

DeletedUser2088

[aig]Επανέλθετε στο θέμα παρακαλώ που είναι η παρουσίαση της φυλής D.L.[/aig]
 

DeletedUser

Αν γινεται να σβηστει η δημοσιευση.Ο κοσμος ανοιξε δεν χρειαζεται να σπαμμαρουμε
Η φυλη για να μην την ψαχνετε ειναι η ΝΟΤΟΣ και η ΒΟΡΡΑΣ

Καλες μαχες!
 

DeletedUser31340

Γεια σας ειπα να κανω και εγω παρουσιαση της φυλης μου στον κοσμο 31 :D

Ονομαζεται D.L. Dark Legion αν και το ονομα μπορει να αλλαξει!
Εχουμε μαζευτει καμμια 30ρια παικτες ενεργοι και ολοι με εμπειρια απο αλλους κοσμους...Τουλαχιστον οι περισσοτεροι.Εγω και ο voithia ειμαστε εδω να βοηθησουμε οποιον παικτη εχει αποριες.

Οποιος θελει να μπει στην φυλη να μου στειλει μυνημα ειτε στο σκυπε braziliann ειτε στις φυλετικες κοσμο 30 braziliann


Καλες μαχες! :axe:

Αφου κανεις εσυ φυλη με τον voithia και αφου εχει και ο pugo φυλη λεω να σταματησω απο κ31 δεν λεει να παιξω ρε. Τσαμπα πυξιδα ειναι.

Α πες του voithia οτι εχουμε κριση και μην σπαταλα 1000πρεμ σε καθε κοσμο. Εξαλου σε καθε κοσμο παει πυξιδα
 

DeletedUser

ε καθε φορα τα ιδια λετε και φορα τα ιδια γινονται...
 

DeletedUser33200

Αφου κανεις εσυ φυλη με τον voithia και αφου εχει και ο pugo φυλη λεω να σταματησω απο κ31 δεν λεει να παιξω ρε. Τσαμπα πυξιδα ειναι.

Α πες του voithia οτι εχουμε κριση και μην σπαταλα 1000πρεμ σε καθε κοσμο. Εξαλου σε καθε κοσμο παει πυξιδα



Εχεις ηδη φαει πυξιδα κ31 χαχαχα και ισως και κ30:p
 
Κορυφή