διαφημιση forum

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
δεν ηξερα αν αυτη ηταν η καταλληλη σελιδα για να το δημοσιευσω αυτο το θεμα(αν οχι ζηταω συγνωμη)απλα εκλιπαρω να μην περασει στο ντουκου αυτο το θεμα δηλαδη χωρις καμια απαντηση απο την ομαδα διαχειρισης....



επειδη βαριομουνα αποψε ειπα να ριξω μια ματια στο αρχειο του φορουμ....πηγα λοιπον περιπου 6 πισω και τι ειδα???στο φορουμ γινονταν Ο ΧΑΜΟΣ.καινουργια θεματα καθε 1 ωρα τα οποια ξεπερνουσαν τις 5 σελιδες...και απαντησεις απο παρα πολλους χρηστες...κοιτω μετα παλι στα τωρινα θεματα και κατω-κατω βλεπω:Οι περισσότεροι ταυτόχρονα συνδεδεμένοι χρήστες ήταν 3.086, 25-01-10 at 15:27.


ΕΜΕΙΝΑ!!!και βλεπω τωρα:Υπάρχουν 34 συνδεδεμένοι χρήστες


επειδη δεν προκειται να σπασω το κεφαλι μου να καταλαβω τι εγινε παω αμεσως στην προταση:καλω την ομ. διαχειρισης να κανει μια διαφημιση για το φορουμ ingame...δεν νομιζω να ειναι τοσο δυσκολο και ετσι ολο και καποιοι θα παροτρυνθουν να κοιταξουν το φορουμ και μπορει ακομα και καποιοι να γινουν ενεργα μελη!!!ωραιο δεν θα ηταν το νουμερο των ενεργων μελων να διπλασιαζοταν???σκεφτειτε την προταση μου
 

DeletedUser2088

[aig]Η πρότασή σας έχει μεγάλη λογική,
δεν το περάσαμε στο ''ντούκου'' και θα δούμε αν μπορεί να υλοποιηθεί.

Αν δεν έχετε κάτι άλλο πάνω σε αυτό το θέμα,
παρακαλώ να μας δώσετε την άδεια να το κλειδώσουμε.[/aig]
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
δεν εχω τπτ αλλο να πω αν θελετε κλειδωστε το
 

DeletedUser

Πάντως ειναι αρκετα καλη ιδεα ωστε να αρχισει το φορουμ να παιρνει λιγο ''μπρος'' :)
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
παντως θα μπορουσαμε και εμεις να βοηθησουμε...μπορουμε να παροτρυνουμε τα μελη της φυλης που ειμαστε να μπαινουν στο φορουμ(δεν ξερω αν αυτο θα βοηθησει πολυ αλλα μπορουμε να προσπαθησουμε :D)
 

DeletedUser24216

"Οι περισσότεροι ταυτόχρονα συνδεδεμένοι χρήστες ήταν 3.086, 25-01-10 at 15:27."


σχεδον αποκλειεται να ηταν πραγματικοι ταυτοχρονοι χρηστες, πιο πιθανο μου φαινεται επιθεση απο bots.
 

DeletedUser31147

Η μη συμμετοχη στο forum οφείλεται στους κανονισμούς του και τον τρόπο επιβολής τους .
Εκεί είναι το πρόβλημα και καμια διαφήμιση δεν μπορεί να το αλλάξει αυτό
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
Η μη συμμετοχη στο forum οφείλεται στους κανονισμούς του και τον τρόπο επιβολής τους .
Εκεί είναι το πρόβλημα και καμια διαφήμιση δεν μπορεί να το αλλάξει αυτό

καλα ας μην κατηγορουμε την ομαδα διαχειρισης για τα παντα

- - - Eνημερώθηκε - - -

"Οι περισσότεροι ταυτόχρονα συνδεδεμένοι χρήστες ήταν 3.086, 25-01-10 at 15:27."


σχεδον αποκλειεται να ηταν πραγματικοι ταυτοχρονοι χρηστες, πιο πιθανο μου φαινεται επιθεση απο bots.

εννοειται αλλα δεν νομιζω να ηταν πανω απο 2000
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
το θεμα ειναι οτι με μια καλη διαφημιση μπορουμε να φτασουμε μεγαλα νουμερα
 

DeletedUser33198

παντως εγω ανακαλυψα το φορουμ πριν ουτε εναν μηνα νομιζω απο σποντα!
και απο τοτε δεν εχω ξεκολλησει διαβαζω συνεχως ενημερωνομαι συνεχως
 

DeletedUser2088

[aig]Η πρότασή σας έχει μεγάλη λογική,
δεν το περάσαμε στο ''ντούκου'' και θα δούμε αν μπορεί να υλοποιηθεί.

Αν δεν έχετε κάτι άλλο πάνω σε αυτό το θέμα,
παρακαλώ να μας δώσετε την άδεια να το κλειδώσουμε.[/aig]

[aig]Σας απαντήσαμε από την πρώτη στιγμή αλλά μάλλον δεν το προσέξατε και μένουμε σε αυτό που σας είπαμε.[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή