Καλησπέρα

  • Δημιουργός θέματος evangelos
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Θέλω να πω για τον κόσμο ΣΠΕΕΔ. Εγώ πιστεύω πως χρειάζεται να κάνετε 3 φόρες την ήμερα γιατί κάποιος μπορεί να έχει ότι δίποτε και να μην παίξει στον ένα ΣΠΕΕΔ που έχει κάθε ήμερα.Ενώ αν κάνετε 3 φόρες θα παίζουν όλοι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Βασικα καλο θα ηταν να ενημερωνουν κανα 2ωρο πριν ανοιξει ο γυρος και οχι μιση ωρα πριν. Και χθες και προχθες το ιδιο εγινε
 

DeletedUser

Θα συμφωνησω με τον Slx3.Ισως αν γινετε να βαζατε 4-5 γυρους την ημερα για να υπαρχουν ατομα μεσα γιατι μονο με 100 ατομα που παιζουν τα 50 δεν λεει ο σπιντ.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Θα συμφωνησω με τον Slx3.Ισως αν γινετε να βαζατε 4-5 γυρους την ημερα για να υπαρχουν ατομα μεσα γιατι μονο με 100 ατομα που παιζουν τα 50 δεν λεει ο σπιντ.

4-5 γυροι την ημερα δεν αξιζει. Καλοκαιρι ειναι. Πρεπει να βγαινετε που και που κιολας. Αλλωστε εχουν ενημερωσει οτι οι speed θα ελαττωθουν λογω καλοκαιριου νομιζω. Απλα στον ενα γυρο που θα μπει καλο ειναι να ενημερωνομαστε κανα 2ωρο πριν
 

DeletedUser

Για αυτο λεω 4-5 γυρους για να υπαρχουν ''ευκαριες'' μεσα στην μερα :)
 

DeletedUser33200

Τι λετε ρε που θελετε 4-5 γυρους την ημερα ανθρωποι ειναι οι αντμινς δν γινεται να καθονται ολη μερα στον υπολογιστη καλοκαιρι εχουμε :)
 

DeletedUser

Τι λετε ρε που θελετε 4-5 γυρους την ημερα ανθρωποι ειναι οι αντμινς δν γινεται να καθονται ολη μερα στον υπολογιστη καλοκαιρι εχουμε :)

Δεν ξερω την διαδικασια με το πως φτιαχνουν τους σπιντ αλλα πιστευω οτι ειναι να φτιαχτουν μονο οι ρυθμισεις του σπιντ τα υπολοιπα θα ειναι ευκολα (δεν γνωριζω πως τους κανουν,αυτο ειναι καθαρα δικη μου αποψη κ δεν ξερω κατα ποσο ισχει)
 

DeletedUser33200

Απλα πρεπει να καθεται ενας μοντερ στον γυρο να επιτηρει γενικως
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή